Make Up

Założony przez freestyleONA
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Gość napisał(a):Pani Janka - byłam raz.. niebawem mam kolejną imprezę i z pewnością make up wykona właśnie Ona.

Gość

22-01-2009, 12:12
#1
Pani Janka - byłam raz.. niebawem mam kolejną imprezę i z pewnością make up wykona właśnie Ona.
Gość napisał(a):Nr tel do Karoliny 514044943 pozdrawiam

Gość

22-01-2009, 13:56
#2
Nr tel do Karoliny 514044943 pozdrawiam
Gość napisał(a):Plecam Pania Kamilę naprawdę zna sie na rzeczy i potrafi zmienic osobe nie do poznania :)

Gość

22-01-2009, 21:29
#3
Plecam Pania Kamilę naprawdę zna sie na rzeczy i potrafi zmienic osobe nie do poznania :)
Gość napisał(a):Ja polecam panią Dorotę Kulik, wcześniej miała inne nazwisko. Jej ogłoszenie można tu znaleźć. Zawsze jestem bardzo zadowolona z jej makijażu. Zawsze zrozumie co się chce, ma fajne pomysły. Wiem, że robi też różne sesje zdjęciowe, to chyba najlepiej świadczy o jej poziomie. Polecam

Gość

23-01-2009, 16:32
#4
Ja polecam panią Dorotę Kulik, wcześniej miała inne nazwisko. Jej ogłoszenie można tu znaleźć. Zawsze jestem bardzo zadowolona z jej makijażu. Zawsze zrozumie co się chce, ma fajne pomysły. Wiem, że robi też różne sesje zdjęciowe, to chyba najlepiej świadczy o jej poziomie. Polecam
Gość napisał(a):dodam jeszcze,że jej makijaż przetrwa każdą imprezę :)

Gość

23-01-2009, 16:37
#5
dodam jeszcze,że jej makijaż przetrwa każdą imprezę :)
Gość napisał(a):Jeśli bedziecie sie czesały w Metamorfozie To nie chcijcie tej pani co tam przychodzi i maluje po zejsciu z fotela. Nie polecam !!! Mnie malowala na slub Jak mnie "umazala " za 1 podejsciem to wygladalam jakbym w oko dostała i co najsmieszniejsze na koniec poszlysmy do sklepu i kupilysmy cienie jakie mi odpowiadaly bo ona miala beznadziejna palete cieni Mało tego ja jej mowilam jak ma mnie umalowac !!!! Dobrze ze ja bylam po wizazu w szkole ;) Sama bym sie lepiej umalowala Ale skoro ktos sie okresla mianem "wizazystki " to rozumiem ze umie to robic...Ale sie pomylilam I niestety makijaz dlugo nie wytrzymal bo bylo baaaardzo cieplo i do godz 20 a slub byl na 17 nie mialam praktycznie makijazu Odradzam !!!

Gość

23-01-2009, 23:03
#6
Jeśli bedziecie sie czesały w Metamorfozie To nie chcijcie tej pani co tam przychodzi i maluje po zejsciu z fotela. Nie polecam !!! Mnie malowala na slub Jak mnie "umazala " za 1 podejsciem to wygladalam jakbym w oko dostała i co najsmieszniejsze na koniec poszlysmy do sklepu i kupilysmy cienie jakie mi odpowiadaly bo ona miala beznadziejna palete cieni Mało tego ja jej mowilam jak ma mnie umalowac !!!! Dobrze ze ja bylam po wizazu w szkole ;) Sama bym sie lepiej umalowala Ale skoro ktos sie okresla mianem "wizazystki " to rozumiem ze umie to robic...Ale sie pomylilam I niestety makijaz dlugo nie wytrzymal bo bylo baaaardzo cieplo i do godz 20 a slub byl na 17 nie mialam praktycznie makijazu Odradzam !!!
Gość napisał(a):Jeśli bedziecie sie czesały w Metamorfozie To nie chcijcie tej pani co tam przychodzi i maluje po zejsciu z fotela. Nie polecam !!! Mnie malowala na slub Jak mnie "umazala " za 1 podejsciem to wygladalam jakbym w oko dostała i co najsmieszniejsze na koniec poszlysmy do sklepu i kupilysmy cienie jakie mi odpowiadaly bo ona miala beznadziejna palete cieni Mało tego ja jej mowilam jak ma mnie umalowac !!!! Dobrze ze ja bylam po wizazu w szkole ;) Sama bym sie lepiej umalowala Ale skoro ktos sie okresla mianem "wizazystki " to rozumiem ze umie to robic...Ale sie pomylilam I niestety makijaz dlugo nie wytrzymal bo bylo baaaardzo cieplo i do godz 20 a slub byl na 17 nie mialam praktycznie makijazu Odradzam !!!

Gość

23-01-2009, 23:04
#7
Jeśli bedziecie sie czesały w Metamorfozie To nie chcijcie tej pani co tam przychodzi i maluje po zejsciu z fotela. Nie polecam !!! Mnie malowala na slub Jak mnie "umazala " za 1 podejsciem to wygladalam jakbym w oko dostała i co najsmieszniejsze na koniec poszlysmy do sklepu i kupilysmy cienie jakie mi odpowiadaly bo ona miala beznadziejna palete cieni Mało tego ja jej mowilam jak ma mnie umalowac !!!! Dobrze ze ja bylam po wizazu w szkole ;) Sama bym sie lepiej umalowala Ale skoro ktos sie okresla mianem "wizazystki " to rozumiem ze umie to robic...Ale sie pomylilam I niestety makijaz dlugo nie wytrzymal bo bylo baaaardzo cieplo i do godz 20 a slub byl na 17 nie mialam praktycznie makijazu Odradzam !!!
Gość napisał(a):ja polecam Ziomkow spod monopola :D jak oni zrobia cienie pod oczami to nie ma .... we wsi :D

Gość

24-01-2009, 00:59
#8
ja polecam Ziomkow spod monopola :D jak oni zrobia cienie pod oczami to nie ma .... we wsi :D
Gość napisał(a):A nie lepiej samej sie umalowac a nie dziwuchom dupy obgadywac ?

Gość

24-01-2009, 17:39
#9
A nie lepiej samej sie umalowac a nie dziwuchom dupy obgadywac ?
Gość napisał(a):Może ktoœ wie ile kosztuje makijaż wieczorowy u tej Gosi?

Gość

28-01-2009, 21:24
#10
Może ktoœ wie ile kosztuje makijaż wieczorowy u tej Gosi?
Gość napisał(a):Z tego co się orientuję to 80 zł.

Gość

29-01-2009, 16:03
#11
Z tego co się orientuję to 80 zł.
Gość napisał(a):z tego co ja wiem 100 zł

Gość

29-01-2009, 20:59
#12
z tego co ja wiem 100 zł
Gość napisał(a):Ja też polecam p. Dorotę Kulik. Robiła mi makijaż 3 razy i zawsze był fajny. Z ciekawości położyłam się spać z makijażem po imprezie a rano miałam tylko lekko odznaczony tusz pod oczami. Reszta makijażu bez zmian. Z tego co wiem, to współpracowała z Gosią Sulimą.

Gość

04-02-2009, 20:24
#13
Ja też polecam p. Dorotę Kulik. Robiła mi makijaż 3 razy i zawsze był fajny. Z ciekawości położyłam się spać z makijażem po imprezie a rano miałam tylko lekko odznaczony tusz pod oczami. Reszta makijażu bez zmian. Z tego co wiem, to współpracowała z Gosią Sulimą.
Gość napisał(a):Ja też polecam p. Dorotę Kulik. Robiła mi makijaż 3 razy i zawsze był fajny. Z ciekawości położyłam się spać z makijażem po imprezie a rano miałam tylko lekko odznaczony tusz pod oczami. Reszta makijażu bez zmian. Z tego co wiem, to współpracowała z Gosią Sulimą.

Gość

04-02-2009, 20:25
#14
Ja też polecam p. Dorotę Kulik. Robiła mi makijaż 3 razy i zawsze był fajny. Z ciekawości położyłam się spać z makijażem po imprezie a rano miałam tylko lekko odznaczony tusz pod oczami. Reszta makijażu bez zmian. Z tego co wiem, to współpracowała z Gosią Sulimą.
Gość napisał(a):Witam ja również polecam Gosię Sulimę robi perfekcyjny makijaż.Razem ze świadkową robiłyśmy u niej makijaż na mój własny ślub i byłyśmy bardzo zachwycone.A to że ma grafik napięty to żadna tajemnica jeśli jest dobra w tym co robi to zawsze będzie miała chętnych do malowania.Pozdrawiam

Gość

05-02-2009, 09:24
#15
Witam ja również polecam Gosię Sulimę robi perfekcyjny makijaż.Razem ze świadkową robiłyśmy u niej makijaż na mój własny ślub i byłyśmy bardzo zachwycone.A to że ma grafik napięty to żadna tajemnica jeśli jest dobra w tym co robi to zawsze będzie miała chętnych do malowania.Pozdrawiam
Gość napisał(a):podnoszę wontek

Gość

12-02-2009, 13:29
#16
podnoszę wontek
Gość napisał(a):Podnoszę watek z tym że proszę o opinie na temat profesjonalnych salonów kosmetycznych, a nie osób które dojezdzaja na wykonanie makijażu do domu, bo niestety zraziłam sie bardzo co do kompetencji pani Gosi Suliomy o której tu jest często mowa.

Gość

04-03-2009, 14:02
#17
Podnoszę watek z tym że proszę o opinie na temat profesjonalnych salonów kosmetycznych, a nie osób które dojezdzaja na wykonanie makijażu do domu, bo niestety zraziłam sie bardzo co do kompetencji pani Gosi Suliomy o której tu jest często mowa.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Podnoszę watek z tym że proszę o opinie na temat profesjonalnych salonów kosmetycznych, a nie osób które dojezdzaja na wykonanie makijażu do domu, bo niestety zraziłam sie bardzo co do kompetencji pani Gosi Suliomy o której tu jest często mowa.[/quote]Profesjonalne salony kosmetyczne nie dają gwarancji dobrze wykonanej usługi. Tam z reguły pracuja Panie które w szkolach kosmetycznych uczyły się makijaż "przy okazji" nauki zawodu kosmetyczki. Niestety z wizażem w pełnym tego słowa znaczeniu ma to nie wiele wspólnego. Ja skłaniała bym sie bardziej właśnie w kierunku osób dojeżdżających do klienta, bo to są prawdziwi pasjonaci. Ale... kazdy ma swoje zdanie.

Gość

04-03-2009, 19:17
#18
[quote=Gość]Podnoszę watek z tym że proszę o opinie na temat profesjonalnych salonów kosmetycznych, a nie osób które dojezdzaja na wykonanie makijażu do domu, bo niestety zraziłam sie bardzo co do kompetencji pani Gosi Suliomy o której tu jest często mowa.[/quote]Profesjonalne salony kosmetyczne nie dają gwarancji dobrze wykonanej usługi. Tam z reguły pracuja Panie które w szkolach kosmetycznych uczyły się makijaż "przy okazji" nauki zawodu kosmetyczki. Niestety z wizażem w pełnym tego słowa znaczeniu ma to nie wiele wspólnego. Ja skłaniała bym sie bardziej właśnie w kierunku osób dojeżdżających do klienta, bo to są prawdziwi pasjonaci. Ale... kazdy ma swoje zdanie.
Gość napisał(a):Czy możecie podac jakieś namiary na Panią Dorote Kulik???

Gość

01-04-2009, 12:30
#19
Czy możecie podac jakieś namiary na Panią Dorote Kulik???
Gość napisał(a):Proponuję Panią Olgę w Nefretete. Uratowała mi tyłek po wpadce z Panią Gosią S.

Gość

01-04-2009, 14:20
#20
Proponuję Panią Olgę w Nefretete. Uratowała mi tyłek po wpadce z Panią Gosią S.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów