Make Up

Założony przez freestyleONA
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Gość napisał(a):Nie jestem spokrewniona z Dorotą Kulik i trafiłam do niej za pośrednictwem Goski Sulich (bo nie miała wtedy czasu) i po makijażu na bal sylwestrowy zdecydowałam się na ślubny.Byłam bardzo zadowolona, makijaż trzymał się do samego rana. Pomimo zachęty aby był wyraźny był taki jak chciałam delikatny, wykonany profesjonalnie i wszystkim bardzo się podobał. Wspomnę tylko, że byłam wcześniej na dwóch próbnych u innych znanych pań wizażystek i byłam bardzo zawiedziona. Były one totalnie nie w moim guście i do tego zmieniały mnie na niekorzyść.

Gość

08-11-2009, 21:58
#1
Nie jestem spokrewniona z Dorotą Kulik i trafiłam do niej za pośrednictwem Goski Sulich (bo nie miała wtedy czasu) i po makijażu na bal sylwestrowy zdecydowałam się na ślubny.Byłam bardzo zadowolona, makijaż trzymał się do samego rana. Pomimo zachęty aby był wyraźny był taki jak chciałam delikatny, wykonany profesjonalnie i wszystkim bardzo się podobał. Wspomnę tylko, że byłam wcześniej na dwóch próbnych u innych znanych pań wizażystek i byłam bardzo zawiedziona. Były one totalnie nie w moim guście i do tego zmieniały mnie na niekorzyść.
Gość napisał(a):ja byłam 2 razy malowana przez Gosię Pawlak i byłam zachwycona. ale w sierpniu chyba zmieniła nr komórki i nie mogła mnie umalować na wesele. i się tak zastanawiam czy Gosia Sulima i Gosia Pawlak to nie jedna i ta sama osoba. fakty tu podane o o Sulimie pasują do tego co słyszałam od Pawlak. jak myślicie? a może się mylę i ktoś jest w stanie mi podać nr do Gosi Pawlak?

Gość

08-11-2009, 22:51
#2
ja byłam 2 razy malowana przez Gosię Pawlak i byłam zachwycona. ale w sierpniu chyba zmieniła nr komórki i nie mogła mnie umalować na wesele. i się tak zastanawiam czy Gosia Sulima i Gosia Pawlak to nie jedna i ta sama osoba. fakty tu podane o o Sulimie pasują do tego co słyszałam od Pawlak. jak myślicie? a może się mylę i ktoś jest w stanie mi podać nr do Gosi Pawlak?
Gość napisał(a):[quote=freestyleONA]Kogo polecicie w kwestii Make Up w Ostrołęce? [/quote]A co do makijażu permanentnego, którą kosmetyczkę polecacie?{co}

Gość

08-11-2009, 23:56
#3
[quote=freestyleONA]Kogo polecicie w kwestii Make Up w Ostrołęce? [/quote]A co do makijażu permanentnego, którą kosmetyczkę polecacie?{co}
Gość napisał(a):[quote=]ja polecam Ziomkow spod monopola :D jak oni zrobia cienie pod oczami to nie ma .... we wsi :D [/quote]Chyba ktoś Ci już taki makijaż zrobił, skoro polecasz{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

08-11-2009, 23:58
#4
[quote=]ja polecam Ziomkow spod monopola :D jak oni zrobia cienie pod oczami to nie ma .... we wsi :D [/quote]Chyba ktoś Ci już taki makijaż zrobił, skoro polecasz{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):pernamentny makijaż ja sobie robiłam u Sylwi Skrzypczak {ok}{ok}{ok}polecam...{diabelek}

Gość

09-11-2009, 08:57
#5
pernamentny makijaż ja sobie robiłam u Sylwi Skrzypczak {ok}{ok}{ok}polecam...{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=]ja byłam 2 razy malowana przez Gosię Pawlak i byłam zachwycona. ale w sierpniu chyba zmieniła nr komórki i nie mogła mnie umalować na wesele. i się tak zastanawiam czy Gosia Sulima i Gosia Pawlak to nie jedna i ta sama osoba. fakty tu podane o o Sulimie pasują do tego co słyszałam od Pawlak. jak myślicie? a może się mylę i ktoś jest w stanie mi podać nr do Gosi Pawlak?[/quote]Znam jedną i drugą i jak by nie patrzył nie są to dwie te same osoby {usmiech} Numer do Gosi Pawlak:502537097, numer do Gosi Sulimy 608335924. Pozdrawiam

Gość

09-11-2009, 17:41
#6
[quote=]ja byłam 2 razy malowana przez Gosię Pawlak i byłam zachwycona. ale w sierpniu chyba zmieniła nr komórki i nie mogła mnie umalować na wesele. i się tak zastanawiam czy Gosia Sulima i Gosia Pawlak to nie jedna i ta sama osoba. fakty tu podane o o Sulimie pasują do tego co słyszałam od Pawlak. jak myślicie? a może się mylę i ktoś jest w stanie mi podać nr do Gosi Pawlak?[/quote]Znam jedną i drugą i jak by nie patrzył nie są to dwie te same osoby {usmiech} Numer do Gosi Pawlak:502537097, numer do Gosi Sulimy 608335924. Pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=]oo proszę a tak się tu ta P.Dorotka zachwalała albo ktoś z jej rodziny pisał że taka wspaniała!{gafa}A tu proszę młoda nie doświadczona jeszcze!pare lat minie zanim  się wprawi{diabelek}powodzenie P.Dorotko Kulik? chyba juz nie Kulik?{chytry}{gafa}{gafa}[/quote]Kobity jakie wy tu głupoty wypisujecie {usmiech}  znam Dorotę osobiście i znam jej prace. Wg. mnie jest jedna z bardziej doświadczonych i uzdolnionych makijażystek w O-ce o ile nie najzdolniejsza. Współpracuje z najlepszymi fotografami w naszym mieście i nie tylko tu. Ale to czy się komuś podobają jej makijaże to rzecz gustu. Pozatym zgadza sie wróciła do panieńskiego nazwiska - Chodkowska,  i co z tego???? ma to jakieś znaczenie w kesti makijaży??? No ale zawsze cudze problemy są ciekawsze niż nasze własne {usmiech} pozdrawiam

Gość

09-11-2009, 18:18
#7
[quote=]oo proszę a tak się tu ta P.Dorotka zachwalała albo ktoś z jej rodziny pisał że taka wspaniała!{gafa}A tu proszę młoda nie doświadczona jeszcze!pare lat minie zanim  się wprawi{diabelek}powodzenie P.Dorotko Kulik? chyba juz nie Kulik?{chytry}{gafa}{gafa}[/quote]Kobity jakie wy tu głupoty wypisujecie {usmiech}  znam Dorotę osobiście i znam jej prace. Wg. mnie jest jedna z bardziej doświadczonych i uzdolnionych makijażystek w O-ce o ile nie najzdolniejsza. Współpracuje z najlepszymi fotografami w naszym mieście i nie tylko tu. Ale to czy się komuś podobają jej makijaże to rzecz gustu. Pozatym zgadza sie wróciła do panieńskiego nazwiska - Chodkowska,  i co z tego???? ma to jakieś znaczenie w kesti makijaży??? No ale zawsze cudze problemy są ciekawsze niż nasze własne {usmiech} pozdrawiam
Gość napisał(a):uuuu chyba ktoś z rodziny Dorotki się zdenerwował{zdziwko}yhyy a co do najlepszych fotografów to ktorzy to? bo jakoś nie da się po zdjeciach zobaczyć który to taki wspaniały{gafa}{gafa}{gafa}{dobani}

Gość

09-11-2009, 19:30
#8
uuuu chyba ktoś z rodziny Dorotki się zdenerwował{zdziwko}yhyy a co do najlepszych fotografów to ktorzy to? bo jakoś nie da się po zdjeciach zobaczyć który to taki wspaniały{gafa}{gafa}{gafa}{dobani}
Gość napisał(a):[quote=]pernamentny makijaż ja sobie robiłam u Sylwi Skrzypczak {ok}{ok}{ok}polecam...[/quote]również polecam p. Sylwię, robiłam oczy, teraz wybiorę się na usta, jestem zadowolonapozdrawiam

Gość

09-11-2009, 19:30
#9
[quote=]pernamentny makijaż ja sobie robiłam u Sylwi Skrzypczak {ok}{ok}{ok}polecam...[/quote]również polecam p. Sylwię, robiłam oczy, teraz wybiorę się na usta, jestem zadowolonapozdrawiam
Gość napisał(a):Dorotka Kulig jest genialna jej makijaz za kazdym razem jest perfekcyjny i trwaly polecam serdecznie.

Gość

12-11-2009, 12:54
#10
Dorotka Kulig jest genialna jej makijaz za kazdym razem jest perfekcyjny i trwaly polecam serdecznie.
Gość napisał(a):ile kosztuje makijaż permanentny ust u S.Skrzypczak?

Gość

29-12-2009, 12:41
#11
ile kosztuje makijaż permanentny ust u S.Skrzypczak?
Gość napisał(a):ile kosztuje makijaż permanentny ust u S.Skrzypczak?

Gość

29-12-2009, 12:41
#12
ile kosztuje makijaż permanentny ust u S.Skrzypczak?
Gość napisał(a):Jeżeli chodzi o Panią Dorotkę Kulik (ale chyba wróciła do panieńskiego nazwiska)  to maluje bardzo fajnie i dobrze. Makijaż trzymał się bez żadnych problemów. A co myślicie o Pani która przyjmuję kolo Sajgonu 2? Jestem teraz do niej zapisana bo pani Dorotka nie miała już miejsc?

Gość

29-12-2009, 14:30
#13
Jeżeli chodzi o Panią Dorotkę Kulik (ale chyba wróciła do panieńskiego nazwiska)  to maluje bardzo fajnie i dobrze. Makijaż trzymał się bez żadnych problemów. A co myślicie o Pani która przyjmuję kolo Sajgonu 2? Jestem teraz do niej zapisana bo pani Dorotka nie miała już miejsc?
Gość napisał(a):[quote=][quote=]ja byłam 2 razy malowana przez Gosię Pawlak i byłam zachwycona. ale w sierpniu chyba zmieniła nr komórki i nie mogła mnie umalować na wesele. i się tak zastanawiam czy Gosia Sulima i Gosia Pawlak to nie jedna i ta sama osoba. fakty tu podane o o Sulimie pasują do tego co słyszałam od Pawlak. jak myślicie? a może się mylę i ktoś jest w stanie mi podać nr do Gosi Pawlak?[/quote]Znam jedną i drugą i jak by nie patrzył nie są to dwie te same osoby {usmiech} Numer do Gosi Pawlak:502537097, numer do Gosi Sulimy 608335924. Pozdrawiam [/quote]Te numery to chyba podaje konkurencja {usmiech}Tylko czekać, aż do tych dziewczyn zapuka kontrol z ZUS-u lub Urzędu Skarbowego{diabelek}

Gość

30-12-2009, 14:17
#14
[quote=][quote=]ja byłam 2 razy malowana przez Gosię Pawlak i byłam zachwycona. ale w sierpniu chyba zmieniła nr komórki i nie mogła mnie umalować na wesele. i się tak zastanawiam czy Gosia Sulima i Gosia Pawlak to nie jedna i ta sama osoba. fakty tu podane o o Sulimie pasują do tego co słyszałam od Pawlak. jak myślicie? a może się mylę i ktoś jest w stanie mi podać nr do Gosi Pawlak?[/quote]Znam jedną i drugą i jak by nie patrzył nie są to dwie te same osoby {usmiech} Numer do Gosi Pawlak:502537097, numer do Gosi Sulimy 608335924. Pozdrawiam [/quote]Te numery to chyba podaje konkurencja {usmiech}Tylko czekać, aż do tych dziewczyn zapuka kontrol z ZUS-u lub Urzędu Skarbowego{diabelek}
Gość napisał(a):pernamentny ust nie kojarze   ,za brwi ja zaplaciłam 600 zl u pani S.Skrzypczak{ok}{ok}POLECAM! rewelacja

Gość

31-12-2009, 08:20
#15
pernamentny ust nie kojarze   ,za brwi ja zaplaciłam 600 zl u pani S.Skrzypczak{ok}{ok}POLECAM! rewelacja
Gość napisał(a):[quote=Gość]pernamentny ust nie kojarze   ,za brwi ja zaplaciłam 600 zl u pani S.Skrzypczak{ok}{ok}POLECAM! rewelacja[/quote]Mam zamiar sie wybrać na makijaż parnamentny brwi ale może wiecie ile sie to utrzymuje i czy tylko pani Sylwia S. go robi w Ostrołęce? Z góry dzięki :)

Gość

10-01-2010, 12:42
#16
[quote=Gość]pernamentny ust nie kojarze   ,za brwi ja zaplaciłam 600 zl u pani S.Skrzypczak{ok}{ok}POLECAM! rewelacja[/quote]Mam zamiar sie wybrać na makijaż parnamentny brwi ale może wiecie ile sie to utrzymuje i czy tylko pani Sylwia S. go robi w Ostrołęce? Z góry dzięki :)
Gość napisał(a):makijaz pernamentny utrzymuje sie ok 1 rok, pozniej blednie i trzeba go poprawic ponownie

Gość

10-01-2010, 14:27
#17
makijaz pernamentny utrzymuje sie ok 1 rok, pozniej blednie i trzeba go poprawic ponownie
Gość napisał(a):Ja polecam studio vernis w handlowcu, pani Ewa maluje bosko! robiła mi makijaż ślubny, efekt był fantastyczny ;)

Gość

10-01-2010, 15:53
#18
Ja polecam studio vernis w handlowcu, pani Ewa maluje bosko! robiła mi makijaż ślubny, efekt był fantastyczny ;)
Gość napisał(a):pernamentny utrzymuje się około 3-4 lat potem trzeba go utrwalić!! polecam S.Skrzypczak{ok}

Gość

11-01-2010, 22:28
#19
pernamentny utrzymuje się około 3-4 lat potem trzeba go utrwalić!! polecam S.Skrzypczak{ok}
Gość napisał(a):A ja polecam Panią Ewe Gniazdowską ul hallera 13a/2. na prawdę warto

Gość

12-01-2010, 08:02
#20
A ja polecam Panią Ewe Gniazdowską ul hallera 13a/2. na prawdę warto

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów