Make Up

Założony przez freestyleONA
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Gość napisał(a):Moim zdaniem dobrze maluje Dorota Kulik i Ewa z Vernisu(jest właścicielką):)

Gość

01-04-2009, 16:58
#1
Moim zdaniem dobrze maluje Dorota Kulik i Ewa z Vernisu(jest właścicielką):)
Gość napisał(a):Dorota Kulik 606 707 719  warto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Gość

01-04-2009, 17:00
#2
Dorota Kulik 606 707 719  warto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Gość napisał(a):Polecam Panie Dorotę Kulik  606-707-719  

Gość

01-04-2009, 18:27
#3
Polecam Panie Dorotę Kulik  606-707-719  
Gość napisał(a):no ja jestem ciekawa jak ta pani Dorota Kulik maluję-- młoda nie doświadczona .... hmmm no ale reklamę dobra sobie robi tu{ok}jak już wybierzecie ją to napiszcie co wam wymalowała{usmiech}

Gość

01-04-2009, 18:59
#4
no ja jestem ciekawa jak ta pani Dorota Kulik maluję-- młoda nie doświadczona .... hmmm no ale reklamę dobra sobie robi tu{ok}jak już wybierzecie ją to napiszcie co wam wymalowała{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]no ja jestem ciekawa jak ta pani Dorota Kulik maluję-- młoda nie doświadczona .... hmmm no ale reklamę dobra sobie robi tu{ok}jak już wybierzecie ją to napiszcie co wam wymalowała{usmiech}[/quote]Wystarczy spojrzeć stronę wczesniej. Kto był na Targach Ślubnych mógł obejrzeć na żywo, to co robi p. Dorota. A ja chciałabym wiedzieć skąd masz informacje, że jest niedoświadczona? Wiesz ile osób już umalowała?

Gość

01-04-2009, 19:11
#5
[quote=Gość]no ja jestem ciekawa jak ta pani Dorota Kulik maluję-- młoda nie doświadczona .... hmmm no ale reklamę dobra sobie robi tu{ok}jak już wybierzecie ją to napiszcie co wam wymalowała{usmiech}[/quote]Wystarczy spojrzeć stronę wczesniej. Kto był na Targach Ślubnych mógł obejrzeć na żywo, to co robi p. Dorota. A ja chciałabym wiedzieć skąd masz informacje, że jest niedoświadczona? Wiesz ile osób już umalowała?
Gość napisał(a):[quote=Gość]no ja jestem ciekawa jak ta pani Dorota Kulik maluję-- młoda nie doświadczona .... hmmm no ale reklamę dobra sobie robi tu{ok}jak już wybierzecie ją to napiszcie co wam wymalowała{usmiech}[/quote]Ona juz tak młod nie jest {usmiech}{gafa} a jesli chodzi o doświadczenie to maluje już od 3 lat na Ostrołęckim rynku, a z tego co się orientuję to makijażem zajmuje się już od 8lat chyba.Więc o braku doświadczenia nie można mówić, zresztą widziałam i wiem, że jest dobra w tym co robi. {tak}

Gość

01-04-2009, 19:12
#6
[quote=Gość]no ja jestem ciekawa jak ta pani Dorota Kulik maluję-- młoda nie doświadczona .... hmmm no ale reklamę dobra sobie robi tu{ok}jak już wybierzecie ją to napiszcie co wam wymalowała{usmiech}[/quote]Ona juz tak młod nie jest {usmiech}{gafa} a jesli chodzi o doświadczenie to maluje już od 3 lat na Ostrołęckim rynku, a z tego co się orientuję to makijażem zajmuje się już od 8lat chyba.Więc o braku doświadczenia nie można mówić, zresztą widziałam i wiem, że jest dobra w tym co robi. {tak}
Gość napisał(a):uuuu zaraz mnie pobijcie!!!{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{gafa}ja mam swoja opinie a wy swoja więc nie gorączkujcie się{mruga}heheeeee to jak miala15-16 lat to już sie zajmowała tym?{diabelek} hehehe chyba lalki sobie malowała!!! dobre{ok}

Gość

01-04-2009, 19:19
#7
uuuu zaraz mnie pobijcie!!!{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{gafa}ja mam swoja opinie a wy swoja więc nie gorączkujcie się{mruga}heheeeee to jak miala15-16 lat to już sie zajmowała tym?{diabelek} hehehe chyba lalki sobie malowała!!! dobre{ok}
Gość napisał(a):człowieku ona ma 25 lat, 84 rocznik. To juz nie przesadzaj

Gość

01-04-2009, 19:24
#8
człowieku ona ma 25 lat, 84 rocznik. To juz nie przesadzaj
Gość napisał(a):Taa, pewnie jestes jakas zazdrosna konkurentka albo siostra :D

Gość

01-04-2009, 20:06
#9
Taa, pewnie jestes jakas zazdrosna konkurentka albo siostra :D
Gość napisał(a):hahahaaa człowieku!!! hehe a ty to pewnie jestes tą Dorotką Kulik?{chytry}{diabelek} ze tak jej bronisz{diabelek}{diabelek}{diabelek}no to sobie policz proste działanie 25-8=17lat (to lalki mogła malować)hahahaaaaaaa{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }

Gość

01-04-2009, 20:25
#10
hahahaaa człowieku!!! hehe a ty to pewnie jestes tą Dorotką Kulik?{chytry}{diabelek} ze tak jej bronisz{diabelek}{diabelek}{diabelek}no to sobie policz proste działanie 25-8=17lat (to lalki mogła malować)hahahaaaaaaa{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }
Gość napisał(a):A tu sie zdziwisz, ja nia nie jestem, ale czytajac twoje zalosne i zlosliwe komentarze moge sie domyslec kim jestes, w koncu salonow u nas jest zaledwie kilka, wiec i konkurencja nieduza. Z drugiej strony reprezentujesz cala ciemnote z ktora ludzie w oce proboja walczyc, zamiast pisac zlosliwie, postarala bys sie sama zrobic to co ona lepiej, ale pewnie nie potrafisz dlatego wyrzucasz w necie swoje anonimowe frustracje. Proponuje wiecej pracy na soba, a mniej zlosliwosci w komentarzach, zmarszczki ci nie wyjda.

Gość

01-04-2009, 22:56
#11
A tu sie zdziwisz, ja nia nie jestem, ale czytajac twoje zalosne i zlosliwe komentarze moge sie domyslec kim jestes, w koncu salonow u nas jest zaledwie kilka, wiec i konkurencja nieduza. Z drugiej strony reprezentujesz cala ciemnote z ktora ludzie w oce proboja walczyc, zamiast pisac zlosliwie, postarala bys sie sama zrobic to co ona lepiej, ale pewnie nie potrafisz dlatego wyrzucasz w necie swoje anonimowe frustracje. Proponuje wiecej pracy na soba, a mniej zlosliwosci w komentarzach, zmarszczki ci nie wyjda.
Gość napisał(a):nie martw się o mnie koleżaneczko{usmiech}zmarszczek jeszcze nie mam (ale ty pewnie już ) wiec proponuje isc do P.D Kulik cos Ci zawsze poradzi w końcu zajmuję sie tym od 8 lat{diabelek}{diabelek}{gafa}a zajmuję się czymś bardziej poważniejszym niz jakies śmieszne make up{diabelek}{usmiech}Każdy ma swoje zdanie a pouczać to możesz  siebie lub swoich bliskich{ok}ŻEGNAM........{mruga}

Gość

02-04-2009, 07:43
#12
nie martw się o mnie koleżaneczko{usmiech}zmarszczek jeszcze nie mam (ale ty pewnie już ) wiec proponuje isc do P.D Kulik cos Ci zawsze poradzi w końcu zajmuję sie tym od 8 lat{diabelek}{diabelek}{gafa}a zajmuję się czymś bardziej poważniejszym niz jakies śmieszne make up{diabelek}{usmiech}Każdy ma swoje zdanie a pouczać to możesz  siebie lub swoich bliskich{ok}ŻEGNAM........{mruga}
Gość napisał(a):Ale komuś gól strzela {usmiech} żałosne. Po co się pytasz o ajkoś czyiś usług jak i tak masz swoje zdanie{co}żenada{dobani}

Gość

02-04-2009, 08:26
#13
Ale komuś gól strzela {usmiech} żałosne. Po co się pytasz o ajkoś czyiś usług jak i tak masz swoje zdanie{co}żenada{dobani}
Gość napisał(a):[quote=Gość]nie martw się o mnie koleżaneczko{usmiech}zmarszczek jeszcze nie mam (ale ty pewnie już ) wiec proponuje isc do P.D Kulik cos Ci zawsze poradzi w końcu zajmuję sie tym od 8 lat{diabelek}{diabelek}{gafa}a zajmuję się czymś bardziej poważniejszym niz jakies śmieszne make up{diabelek}{usmiech}Każdy ma swoje zdanie a pouczać to możesz  siebie lub swoich bliskich{ok}ŻEGNAM........{mruga}[/quote]Jestem za ! popieram ! mamy w oce jednego fachowca od makijażu...Pani K.{mruga}

Gość

02-04-2009, 09:11
#14
[quote=Gość]nie martw się o mnie koleżaneczko{usmiech}zmarszczek jeszcze nie mam (ale ty pewnie już ) wiec proponuje isc do P.D Kulik cos Ci zawsze poradzi w końcu zajmuję sie tym od 8 lat{diabelek}{diabelek}{gafa}a zajmuję się czymś bardziej poważniejszym niz jakies śmieszne make up{diabelek}{usmiech}Każdy ma swoje zdanie a pouczać to możesz  siebie lub swoich bliskich{ok}ŻEGNAM........{mruga}[/quote]Jestem za ! popieram ! mamy w oce jednego fachowca od makijażu...Pani K.{mruga}
Gość napisał(a):{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

02-04-2009, 13:30
#15
{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek} {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Polecam, panią Dorotkę z zakładu kosmetycznego znad DA Gasso, ta to dopiero oprócz niezłego oka, ma podejście do klienta.{ok}

Gość

04-04-2009, 01:31
#16
Polecam, panią Dorotkę z zakładu kosmetycznego znad DA Gasso, ta to dopiero oprócz niezłego oka, ma podejście do klienta.{ok}
Gość napisał(a):Polecam, panią Dorotkę z zakładu kosmetycznego znad DA Gasso, ta to dopiero oprócz niezłego oka, ma podejście do klienta.{ok}

Gość

04-04-2009, 01:32
#17
Polecam, panią Dorotkę z zakładu kosmetycznego znad DA Gasso, ta to dopiero oprócz niezłego oka, ma podejście do klienta.{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja polecam Panią Martę z French Art malowała mnie na ślub i byłam baaardzo zadowolona z efektu :)[/quote]A mnie upaskudziła, wyglądałam jakbym miała oczy podbite. nie polecan

Gość

06-04-2009, 12:33
#18
[quote=Gość]Ja polecam Panią Martę z French Art malowała mnie na ślub i byłam baaardzo zadowolona z efektu :)[/quote]A mnie upaskudziła, wyglądałam jakbym miała oczy podbite. nie polecan
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja polecam Panią Martę z French Art malowała mnie na ślub i byłam baaardzo zadowolona z efektu :)[/quote]A mnie upaskudziła, wyglądałam jakbym miała oczy podbite. nie polecan

Gość

06-04-2009, 12:39
#19
[quote=Gość]Ja polecam Panią Martę z French Art malowała mnie na ślub i byłam baaardzo zadowolona z efektu :)[/quote]A mnie upaskudziła, wyglądałam jakbym miała oczy podbite. nie polecan
Gość napisał(a):[quote=Gość]hahahaaa człowieku!!! hehe a ty to pewnie jestes tą Dorotką Kulik?{chytry}{diabelek} ze tak jej bronisz{diabelek}{diabelek}{diabelek}no to sobie policz proste działanie 25-8=17lat (to lalki mogła malować)hahahaaaaaaa{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }[/quote]Hej widziałam Pani Doroty makijaże na Targach Ślubnych jak dla mnie pani Dorota wykonywała najładniejsze makijaże w tym dniu.Znam sie troche na tym bo sama też sie tym zajmuje. i tak samo jak Pani Dorota zaczynałam w wieku 17 lat malując kobiety a nie tak jak piszesz lalki, wiek tu niema znaczenia jak ktoś sie tym fascynuje i dobrze to robi to zadna kobieta nie zrezygnuje z makijazy tylko ze wzgledy na to ze wykona go młoda osoba!

Gość

06-04-2009, 16:07
#20
[quote=Gość]hahahaaa człowieku!!! hehe a ty to pewnie jestes tą Dorotką Kulik?{chytry}{diabelek} ze tak jej bronisz{diabelek}{diabelek}{diabelek}no to sobie policz proste działanie 25-8=17lat (to lalki mogła malować)hahahaaaaaaa{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }[/quote]Hej widziałam Pani Doroty makijaże na Targach Ślubnych jak dla mnie pani Dorota wykonywała najładniejsze makijaże w tym dniu.Znam sie troche na tym bo sama też sie tym zajmuje. i tak samo jak Pani Dorota zaczynałam w wieku 17 lat malując kobiety a nie tak jak piszesz lalki, wiek tu niema znaczenia jak ktoś sie tym fascynuje i dobrze to robi to zadna kobieta nie zrezygnuje z makijazy tylko ze wzgledy na to ze wykona go młoda osoba!

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów