Make Up

Założony przez freestyleONA
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]JA POLECAM MONIKE {gafa}/CIEKAWE CZY NIE NA CZARNO{mruga}/ALE ROBI SUPER MAKIJAZ I MA SWIETNE KOSMETYKI=PRZYJEZDZALA DO MNIE DO DOMU [/quote]Jak podasz numer tel. na forum, to sie dowiesz czy pracuje na czarno hi hi hi{diabelek}

Gość

14-03-2010, 22:48
#1
[quote=Gość]JA POLECAM MONIKE {gafa}/CIEKAWE CZY NIE NA CZARNO{mruga}/ALE ROBI SUPER MAKIJAZ I MA SWIETNE KOSMETYKI=PRZYJEZDZALA DO MNIE DO DOMU [/quote]Jak podasz numer tel. na forum, to sie dowiesz czy pracuje na czarno hi hi hi{diabelek}
Gość napisał(a):Nie polecam dziewczyny która przychodzi w soboty do zakładu U EWY na Kopernika / pewnie na czarno{gafa}/ , bierze 50zł i ile bierze tak wygląda makijaż{diabelek}

Gość

19-03-2010, 13:43
#2
Nie polecam dziewczyny która przychodzi w soboty do zakładu U EWY na Kopernika / pewnie na czarno{gafa}/ , bierze 50zł i ile bierze tak wygląda makijaż{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie polecam dziewczyny która przychodzi w soboty do zakładu U EWY na Kopernika / pewnie na czarno{gafa}/ , bierze 50zł i ile bierze tak wygląda makijaż{diabelek}[/quote]ja też nie polecam, byłam raz i coś mi nie podpasowało... a to czy pracuje na czarno to niech się ona martwi i właścicielka salonu...

Gość

30-03-2010, 13:51
#3
[quote=Gość]Nie polecam dziewczyny która przychodzi w soboty do zakładu U EWY na Kopernika / pewnie na czarno{gafa}/ , bierze 50zł i ile bierze tak wygląda makijaż{diabelek}[/quote]ja też nie polecam, byłam raz i coś mi nie podpasowało... a to czy pracuje na czarno to niech się ona martwi i właścicielka salonu...
Gość napisał(a):Zmieniając trochę temat, nie polecam tej dziewczyny do paznokci, kiepskie produkty, wszystko po kilku dniach odchodzi,jej reklama"Paznokcie Akrylowe Tanio i Solidnie!!" Sylwia tel.517-226-764

Gość

31-03-2010, 12:00
#4
Zmieniając trochę temat, nie polecam tej dziewczyny do paznokci, kiepskie produkty, wszystko po kilku dniach odchodzi,jej reklama"Paznokcie Akrylowe Tanio i Solidnie!!" Sylwia tel.517-226-764
Gość napisał(a):A ja nie polecam tej pani jako fryzjerki{dobani} skusiłam się cena i niestety ostatni raz{zly} farby z drogeri, po tygodniu została połowa koloru{zly} wypłukał sie !!!Fryzjerka i makijaż z dojazdem do klijentaZapraszam do korzystania z moich usług FRYZJERSKICH tanio solidnie szybko i z dojazdem do domu codziennie nawet niedziele balejaże od 30 do 50 zł + strzyżenie gratis ,koloryzacja całkowita ,pasemka, refleksy wszytko co związane z włosami oraz makijaż na każdą okazje 35-40 zł zapraszam tel 796215666 warto ZAPRASZAM nie sztuka pracować na drogich kosmetykach jeśli są kosmetyki innych firm i tak samo dobrze się na nich pracuje to co drogie nie znaczy lepsze pozdrawiamDane kontaktowe:telefon kontaktowy : 796215666

Gość

31-03-2010, 23:25
#5
A ja nie polecam tej pani jako fryzjerki{dobani} skusiłam się cena i niestety ostatni raz{zly} farby z drogeri, po tygodniu została połowa koloru{zly} wypłukał sie !!!Fryzjerka i makijaż z dojazdem do klijentaZapraszam do korzystania z moich usług FRYZJERSKICH tanio solidnie szybko i z dojazdem do domu codziennie nawet niedziele balejaże od 30 do 50 zł + strzyżenie gratis ,koloryzacja całkowita ,pasemka, refleksy wszytko co związane z włosami oraz makijaż na każdą okazje 35-40 zł zapraszam tel 796215666 warto ZAPRASZAM nie sztuka pracować na drogich kosmetykach jeśli są kosmetyki innych firm i tak samo dobrze się na nich pracuje to co drogie nie znaczy lepsze pozdrawiamDane kontaktowe:telefon kontaktowy : 796215666
Gość napisał(a):Nie dajcie swoich dłoni tej pani{nie}... Anita 602-660-008 anitak86r28@interia.plŁOPATOLOGIA{dobani}

Gość

01-04-2010, 13:20
#6
Nie dajcie swoich dłoni tej pani{nie}... Anita 602-660-008 anitak86r28@interia.plŁOPATOLOGIA{dobani}
Gość napisał(a):Witam.Świetne makijaże wykonuje Elwira Nasiadko-Stryjewska. Przede wszystkim trwałe. Rewelacyjny dobór kolorystyczny. Makijaże:wieczorowy i ślubny perfekcja. Miałam również wykonany makijaż przez P.Dorotę Chodkowską (Kulik) i w moim makijażu kolorystyka nie współgrała z tzw."Typem Urody".Szanowne Panie chyba Nam wszystkim zależy aby makijaż wykonany przez Wizażystkę był profesjonalny a takie wykonuje Elwira Nasiadko-Stryjewska.Polecam naprawdę warto umówić się na makijaż próbny i się samemu przekonać.

Gość

04-04-2010, 20:10
#7
Witam.Świetne makijaże wykonuje Elwira Nasiadko-Stryjewska. Przede wszystkim trwałe. Rewelacyjny dobór kolorystyczny. Makijaże:wieczorowy i ślubny perfekcja. Miałam również wykonany makijaż przez P.Dorotę Chodkowską (Kulik) i w moim makijażu kolorystyka nie współgrała z tzw."Typem Urody".Szanowne Panie chyba Nam wszystkim zależy aby makijaż wykonany przez Wizażystkę był profesjonalny a takie wykonuje Elwira Nasiadko-Stryjewska.Polecam naprawdę warto umówić się na makijaż próbny i się samemu przekonać.
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja nie polecam tej pani jako fryzjerki{dobani} skusiłam się cena i niestety ostatni raz{zly} farby z drogeri, po tygodniu została połowa koloru{zly} wypłukał sie !!!Fryzjerka i makijaż z dojazdem do klijentaZapraszam do korzystania z moich usług FRYZJERSKICH tanio solidnie szybko i z dojazdem do domu codziennie nawet niedziele balejaże od 30 do 50 zł + strzyżenie gratis ,koloryzacja całkowita ,pasemka, refleksy wszytko co związane z włosami oraz makijaż na każdą okazje 35-40 zł zapraszam tel 796215666 warto ZAPRASZAM nie sztuka pracować na drogich kosmetykach jeśli są kosmetyki innych firm i tak samo dobrze się na nich pracuje to co drogie nie znaczy lepsze pozdrawiamDane kontaktowe:telefon kontaktowy : 796215666[/quote]byłabym zainteresowana - tylko mam jedno ale...czy to może być u pani, a nie u mnie w domu?

Gość

04-04-2010, 21:31
#8
[quote=Gość]A ja nie polecam tej pani jako fryzjerki{dobani} skusiłam się cena i niestety ostatni raz{zly} farby z drogeri, po tygodniu została połowa koloru{zly} wypłukał sie !!!Fryzjerka i makijaż z dojazdem do klijentaZapraszam do korzystania z moich usług FRYZJERSKICH tanio solidnie szybko i z dojazdem do domu codziennie nawet niedziele balejaże od 30 do 50 zł + strzyżenie gratis ,koloryzacja całkowita ,pasemka, refleksy wszytko co związane z włosami oraz makijaż na każdą okazje 35-40 zł zapraszam tel 796215666 warto ZAPRASZAM nie sztuka pracować na drogich kosmetykach jeśli są kosmetyki innych firm i tak samo dobrze się na nich pracuje to co drogie nie znaczy lepsze pozdrawiamDane kontaktowe:telefon kontaktowy : 796215666[/quote]byłabym zainteresowana - tylko mam jedno ale...czy to może być u pani, a nie u mnie w domu?
Gość napisał(a):ta dziewczyna robi łopaty{nie}Paznokcie Akrylowe Tanio i Solidnie!!Witaj;)Od jakiegoś czasu zajmuję się przedłużaniem paznokci metodą akrylową                                   Jeśli byłabyś zainteresowana umieszczam malutki cennik przedłużanie paznokci akrylem z ozdobami od 35 zł(zależy od ilości ozdób) pokrycie naturalnych paznokci akrylem-25zł   naprawa złamanego paznokcia- 5 zł  uzupełnianie-30zł Pozdrawiam Sylwia tel.517-226-764

Gość

06-04-2010, 12:42
#9
ta dziewczyna robi łopaty{nie}Paznokcie Akrylowe Tanio i Solidnie!!Witaj;)Od jakiegoś czasu zajmuję się przedłużaniem paznokci metodą akrylową                                   Jeśli byłabyś zainteresowana umieszczam malutki cennik przedłużanie paznokci akrylem z ozdobami od 35 zł(zależy od ilości ozdób) pokrycie naturalnych paznokci akrylem-25zł   naprawa złamanego paznokcia- 5 zł  uzupełnianie-30zł Pozdrawiam Sylwia tel.517-226-764
Gość napisał(a):Baba posiadająca IP 61.82.139.228 - jej ulubionym słowem jest słowo "tępa". Uwielbia używać go obrażając inne forumowiczki i jak przystało na autorytarną histeryczkę na pewno trzącha się nad klawiaturą popijając herbę i oglądając TVN.Pozdrawiam {usmiech}Podpisano:Osoba nie korzystająca z usług żadnej z wymienionych pań makijażystek, mimo wszystko szanująca zdanie innych osób.

Gość

06-04-2010, 20:37
#10
Baba posiadająca IP 61.82.139.228 - jej ulubionym słowem jest słowo "tępa". Uwielbia używać go obrażając inne forumowiczki i jak przystało na autorytarną histeryczkę na pewno trzącha się nad klawiaturą popijając herbę i oglądając TVN.Pozdrawiam {usmiech}Podpisano:Osoba nie korzystająca z usług żadnej z wymienionych pań makijażystek, mimo wszystko szanująca zdanie innych osób.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Baba posiadająca IP 61.82.139.228 - jej ulubionym słowem jest słowo "tępa". Uwielbia używać go obrażając inne forumowiczki i jak przystało na autorytarną histeryczkę na pewno trzącha się nad klawiaturą popijając herbę i oglądając TVN.Pozdrawiam {usmiech}Podpisano:Osoba nie korzystająca z usług żadnej z wymienionych pań makijażystek, mimo wszystko szanująca zdanie innych osób. [/quote]Chyba jednak nie szanujesz zdania innych osób pisząc o kobiecie "Baba, histeryczka..." sama sobie zaprzeczasz{dobani}Poza tym czytaj uważnie o czym ta kobieta napisała...

Gość

08-04-2010, 09:17
#11
[quote=Gość]Baba posiadająca IP 61.82.139.228 - jej ulubionym słowem jest słowo "tępa". Uwielbia używać go obrażając inne forumowiczki i jak przystało na autorytarną histeryczkę na pewno trzącha się nad klawiaturą popijając herbę i oglądając TVN.Pozdrawiam {usmiech}Podpisano:Osoba nie korzystająca z usług żadnej z wymienionych pań makijażystek, mimo wszystko szanująca zdanie innych osób. [/quote]Chyba jednak nie szanujesz zdania innych osób pisząc o kobiecie "Baba, histeryczka..." sama sobie zaprzeczasz{dobani}Poza tym czytaj uważnie o czym ta kobieta napisała...
Gość napisał(a):ona robi brzydko, znajoma narzekałaPROFESJONALNE PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ*Utwardzanie paznokci naturalnych*Zdobienie, wtapianie ozdób*Malowanie farbkami i lakieramiKilkuletnia praktyka zawodowaZ A P R A S Z A M ! ! ! :)Autor: Ania Telefon: 604542312 Ważne do: 22.04.2010 E-mail: malagoos@o2.pl Numer GG: 5844400

Gość

09-04-2010, 09:53
#12
ona robi brzydko, znajoma narzekałaPROFESJONALNE PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ*Utwardzanie paznokci naturalnych*Zdobienie, wtapianie ozdób*Malowanie farbkami i lakieramiKilkuletnia praktyka zawodowaZ A P R A S Z A M ! ! ! :)Autor: Ania Telefon: 604542312 Ważne do: 22.04.2010 E-mail: malagoos@o2.pl Numer GG: 5844400
Gość napisał(a):Szukam wizażystki, która wykona mi trwały i odpowiedni dla mnie  makijaż ślubny. Polećcie kogoś sensownego, sprawdzonego, pracującego na dobrych kosmetykach. To dla mnie ważny dzień i nie chcę zadnej wtopy! Wolę dopłacić, ale niech to będzie profesjonalny makijaż. HELP! Będę bardzo wdzięczna za pomoc {zakochany}

Gość

09-04-2010, 21:07
#13
Szukam wizażystki, która wykona mi trwały i odpowiedni dla mnie  makijaż ślubny. Polećcie kogoś sensownego, sprawdzonego, pracującego na dobrych kosmetykach. To dla mnie ważny dzień i nie chcę zadnej wtopy! Wolę dopłacić, ale niech to będzie profesjonalny makijaż. HELP! Będę bardzo wdzięczna za pomoc {zakochany}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Baba posiadająca IP 61.82.139.228 - jej ulubionym słowem jest słowo "tępa". Uwielbia używać go obrażając inne forumowiczki i jak przystało na autorytarną histeryczkę na pewno trzącha się nad klawiaturą popijając herbę i oglądając TVN.Pozdrawiam {usmiech}Podpisano:Osoba nie korzystająca z usług żadnej z wymienionych pań makijażystek, mimo wszystko szanująca zdanie innych osób. [/quote]Myślę, że jesteś albo zjechaną makijażystką albo jedną z tych zjechanych ''domowych pseudo manikjużystek'' co o paznokciach mają pojęcie ''jak świn...ia o gwiazdach''{gafa}

Gość

15-04-2010, 22:33
#14
[quote=Gość]Baba posiadająca IP 61.82.139.228 - jej ulubionym słowem jest słowo "tępa". Uwielbia używać go obrażając inne forumowiczki i jak przystało na autorytarną histeryczkę na pewno trzącha się nad klawiaturą popijając herbę i oglądając TVN.Pozdrawiam {usmiech}Podpisano:Osoba nie korzystająca z usług żadnej z wymienionych pań makijażystek, mimo wszystko szanująca zdanie innych osób. [/quote]Myślę, że jesteś albo zjechaną makijażystką albo jedną z tych zjechanych ''domowych pseudo manikjużystek'' co o paznokciach mają pojęcie ''jak świn...ia o gwiazdach''{gafa}
Gość napisał(a):Następna artystka dla której profesjonalne produkty to np. lakieray z drogerii-Inglot, Joanna... ludzie zapłacą za akryl 50zł. a za kilka dni paznokcie odpadną, popękają, lakier odpryśnie i jeszcze "GRATIS DOSTANIECIE JAKIEGOŚ GRZYBA" zero dezynfekcji, a potem płacz i lament, dziewczyny zawsze pamiętajcie, że za tanio to znaczy po prostu kiepskie produkty{dobani}  NIC NIE DOSTANIECIE ZA DARMO!!!Zapraszam wszystkie chętne panie na stylizację paznokci metodą żelową i akrylową. Pracuję na profesjonalnych produktach znanych firm. Zapraszam serdecznieAutor: aga Dodano: 07.04.2010, godz. 21:33 Telefon: 511628088  

Gość

15-04-2010, 22:47
#15
Następna artystka dla której profesjonalne produkty to np. lakieray z drogerii-Inglot, Joanna... ludzie zapłacą za akryl 50zł. a za kilka dni paznokcie odpadną, popękają, lakier odpryśnie i jeszcze "GRATIS DOSTANIECIE JAKIEGOŚ GRZYBA" zero dezynfekcji, a potem płacz i lament, dziewczyny zawsze pamiętajcie, że za tanio to znaczy po prostu kiepskie produkty{dobani}  NIC NIE DOSTANIECIE ZA DARMO!!!Zapraszam wszystkie chętne panie na stylizację paznokci metodą żelową i akrylową. Pracuję na profesjonalnych produktach znanych firm. Zapraszam serdecznieAutor: aga Dodano: 07.04.2010, godz. 21:33 Telefon: 511628088  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Szukam wizażystki, która wykona mi trwały i odpowiedni dla mnie  makijaż ślubny. Polećcie kogoś sensownego, sprawdzonego, pracującego na dobrych kosmetykach. To dla mnie ważny dzień i nie chcę zadnej wtopy! Wolę dopłacić, ale niech to będzie profesjonalny makijaż. HELP! Będę bardzo wdzięczna za pomoc {zakochany} [/quote]Pomoże ktoś?

Gość

18-04-2010, 14:56
#16
[quote=Gość]Szukam wizażystki, która wykona mi trwały i odpowiedni dla mnie  makijaż ślubny. Polećcie kogoś sensownego, sprawdzonego, pracującego na dobrych kosmetykach. To dla mnie ważny dzień i nie chcę zadnej wtopy! Wolę dopłacić, ale niech to będzie profesjonalny makijaż. HELP! Będę bardzo wdzięczna za pomoc {zakochany} [/quote]Pomoże ktoś?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Szukam wizażystki, która wykona mi trwały i odpowiedni dla mnie  makijaż ślubny. Polećcie kogoś sensownego, sprawdzonego, pracującego na dobrych kosmetykach. To dla mnie ważny dzień i nie chcę zadnej wtopy! Wolę dopłacić, ale niech to będzie profesjonalny makijaż. HELP! Będę bardzo wdzięczna za pomoc {zakochany} [/quote]Pomoże ktoś? [/quote]Chętnie bym pomogła, ale jak czytam takie posty jak np. ten:''Świetne makijaże wykonuje Elwira Nasiadko-Stryjewska. Przede wszystkim trwałe. Rewelacyjny dobór kolorystyczny. Makijaże:wieczorowy i ślubny perfekcja. Miałam również wykonany makijaż przez P.Dorotę Chodkowską (Kulik) i w moim makijażu kolorystyka nie współgrała z tzw."Typem Urody".Szanowne Panie chyba Nam wszystkim zależy aby makijaż wykonany przez Wizażystkę był profesjonalny a takie wykonuje Elwira Nasiadko-Stryjewska.Polecam naprawdę warto umówić się na makijaż próbny i się samemu przekonać.''To mi ręce opadają{smutny}Następna AUTOREKLAMA, jeszcze szkoda, że nie poda daty swojego urodzenia{dobani}Następna ARTYSTKA niejaka ELA /pewnie z Elą ma mało wspólnego/, pisała posta na ostrołęckiej stronie śluby /chyba po zakrapianej nieżle dyskotece {diabelek}/, że nie poleca jakiegoś studia, ale POLECA MAKIJAŻE W PICASSO{nie} PRZECIEŻ W PICASSO NIKT NIE ROBI MAKIJAŻY{dobani}Następna AUTOREKLAMA{chytry} na cyku{diabelek}Czyli co mam ci polecić? Tu konkurencja sama sobie sr...a{dobani}

Gość

19-04-2010, 00:09
#17
[quote=Gość][quote=Gość]Szukam wizażystki, która wykona mi trwały i odpowiedni dla mnie  makijaż ślubny. Polećcie kogoś sensownego, sprawdzonego, pracującego na dobrych kosmetykach. To dla mnie ważny dzień i nie chcę zadnej wtopy! Wolę dopłacić, ale niech to będzie profesjonalny makijaż. HELP! Będę bardzo wdzięczna za pomoc {zakochany} [/quote]Pomoże ktoś? [/quote]Chętnie bym pomogła, ale jak czytam takie posty jak np. ten:''Świetne makijaże wykonuje Elwira Nasiadko-Stryjewska. Przede wszystkim trwałe. Rewelacyjny dobór kolorystyczny. Makijaże:wieczorowy i ślubny perfekcja. Miałam również wykonany makijaż przez P.Dorotę Chodkowską (Kulik) i w moim makijażu kolorystyka nie współgrała z tzw."Typem Urody".Szanowne Panie chyba Nam wszystkim zależy aby makijaż wykonany przez Wizażystkę był profesjonalny a takie wykonuje Elwira Nasiadko-Stryjewska.Polecam naprawdę warto umówić się na makijaż próbny i się samemu przekonać.''To mi ręce opadają{smutny}Następna AUTOREKLAMA, jeszcze szkoda, że nie poda daty swojego urodzenia{dobani}Następna ARTYSTKA niejaka ELA /pewnie z Elą ma mało wspólnego/, pisała posta na ostrołęckiej stronie śluby /chyba po zakrapianej nieżle dyskotece {diabelek}/, że nie poleca jakiegoś studia, ale POLECA MAKIJAŻE W PICASSO{nie} PRZECIEŻ W PICASSO NIKT NIE ROBI MAKIJAŻY{dobani}Następna AUTOREKLAMA{chytry} na cyku{diabelek}Czyli co mam ci polecić? Tu konkurencja sama sobie sr...a{dobani}
Gość napisał(a):w zależności co się komu podoba Elwira robi mocny makijaż mi się osobiści podoba jak malują i Gosia Sulima Dorotka która poleca pani Gosia i Pani która ma salon Kwiat Lotosu. A co myślicie o kosmetyczce na Piłsudskiego koło Sajgonu?  

Gość

19-04-2010, 19:01
#18
w zależności co się komu podoba Elwira robi mocny makijaż mi się osobiści podoba jak malują i Gosia Sulima Dorotka która poleca pani Gosia i Pani która ma salon Kwiat Lotosu. A co myślicie o kosmetyczce na Piłsudskiego koło Sajgonu?  
Gość napisał(a):A makijaż na godzinę po później spływa.......[quote=Gość][quote=Gość]A ja nie polecam tej pani jako fryzjerki{dobani} skusiłam się cena i niestety ostatni raz{zly} farby z drogeri, po tygodniu została połowa koloru{zly} wypłukał sie !!!Fryzjerka i makijaż z dojazdem do klijentaZapraszam do korzystania z moich usług FRYZJERSKICH tanio solidnie szybko i z dojazdem do domu codziennie nawet niedziele balejaże od 30 do 50 zł + strzyżenie gratis ,koloryzacja całkowita ,pasemka, refleksy wszytko co związane z włosami oraz makijaż na każdą okazje 35-40 zł zapraszam tel 796215666 warto ZAPRASZAM nie sztuka pracować na drogich kosmetykach jeśli są kosmetyki innych firm i tak samo dobrze się na nich pracuje to co drogie nie znaczy lepsze pozdrawiamDane kontaktowe:telefon kontaktowy : 796215666[/quote]byłabym zainteresowana - tylko mam jedno ale...czy to może być u pani, a nie u mnie w domu? [/quote]

Gość

26-04-2010, 21:23
#19
A makijaż na godzinę po później spływa.......[quote=Gość][quote=Gość]A ja nie polecam tej pani jako fryzjerki{dobani} skusiłam się cena i niestety ostatni raz{zly} farby z drogeri, po tygodniu została połowa koloru{zly} wypłukał sie !!!Fryzjerka i makijaż z dojazdem do klijentaZapraszam do korzystania z moich usług FRYZJERSKICH tanio solidnie szybko i z dojazdem do domu codziennie nawet niedziele balejaże od 30 do 50 zł + strzyżenie gratis ,koloryzacja całkowita ,pasemka, refleksy wszytko co związane z włosami oraz makijaż na każdą okazje 35-40 zł zapraszam tel 796215666 warto ZAPRASZAM nie sztuka pracować na drogich kosmetykach jeśli są kosmetyki innych firm i tak samo dobrze się na nich pracuje to co drogie nie znaczy lepsze pozdrawiamDane kontaktowe:telefon kontaktowy : 796215666[/quote]byłabym zainteresowana - tylko mam jedno ale...czy to może być u pani, a nie u mnie w domu? [/quote]
Gość napisał(a):PROPONUJĘ SAMEJ SIĘ UMALOWAĆ BĘDZIE NAJPIĘKNIEJ I BE ZARZUTU{ok}{ok}{ok}{ok}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{j ezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}PA

Gość

26-04-2010, 22:04
#20
PROPONUJĘ SAMEJ SIĘ UMALOWAĆ BĘDZIE NAJPIĘKNIEJ I BE ZARZUTU{ok}{ok}{ok}{ok}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{j ezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}PA

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów