Make Up

Założony przez freestyleONA
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Gość napisał(a):ja chyba prędzej dam się pomalować młodej, przynajmniej cały czas jest w temacie i śledzi trendy, a jak ktoś ma talent to wiek nie ma znaczenia.Jakby ktoś szukał dobrej manicurzystki to polecam Nefretete, robiłam tam paznokcie wielokrotnie i zawsze jestem zadowolona

Gość

10-06-2009, 20:28
#1
ja chyba prędzej dam się pomalować młodej, przynajmniej cały czas jest w temacie i śledzi trendy, a jak ktoś ma talent to wiek nie ma znaczenia.Jakby ktoś szukał dobrej manicurzystki to polecam Nefretete, robiłam tam paznokcie wielokrotnie i zawsze jestem zadowolona
Gość napisał(a):yhyyy chyba dopiero teraz doszła do wprawy w tym neferette bo wczesniej to beznadzieja{gafa}

Gość

11-06-2009, 06:12
#2
yhyyy chyba dopiero teraz doszła do wprawy w tym neferette bo wczesniej to beznadzieja{gafa}
Gość napisał(a):ja też polecam dziewczynę z Nefretete - Ani, mi robia makija wiecyorowz, super pryetrwa caa noc, bzam bardyo yadowolona , dyiewcyzna jest bardyo dokadna i ma podejđcie do klientek , tak dopasuje makija e pasuje do kadego

Gość

12-06-2009, 09:53
#3
ja też polecam dziewczynę z Nefretete - Ani, mi robia makija wiecyorowz, super pryetrwa caa noc, bzam bardyo yadowolona , dyiewcyzna jest bardyo dokadna i ma podejđcie do klientek , tak dopasuje makija e pasuje do kadego
Gość napisał(a):Witam,mnie malowala p.Dorota, pracuje w budynku, gdzie kiedys byl pub "Berlin". Jest super, rozmawia, pyta, jest bardzo dokladna i ma talent do malowania!

Gość

12-06-2009, 11:03
#4
Witam,mnie malowala p.Dorota, pracuje w budynku, gdzie kiedys byl pub "Berlin". Jest super, rozmawia, pyta, jest bardzo dokladna i ma talent do malowania!
Gość napisał(a):a co sądzicie o pani kosmetyczce ze Studia urodu na kopernika?

Gość

12-06-2009, 11:53
#5
a co sądzicie o pani kosmetyczce ze Studia urodu na kopernika?
Gość napisał(a):moja rada jest taka-nigdy nie daj się umalować kosmetyczce, lepiej idź do zawodowej wizażystki! poszukaj, popytaj

Gość

17-06-2009, 15:44
#6
moja rada jest taka-nigdy nie daj się umalować kosmetyczce, lepiej idź do zawodowej wizażystki! poszukaj, popytaj
Gość napisał(a):Wystarczy na weselu się popytać gdzie dziewczyny robią makijaże, a o 2 w nocy już wychodzi, gdzie odwalają "manianę", kiedyś znajoma mi powiedziała,że dobra wizażystka to i tanimi kosmetykami zrobi ładny makijaż, ja się z tym nie zgadzam-może i będzie ładny,ale po 2 godzinach nie będzie go już widać. A przecież dobra wizażystka to powinna znać się na swoich "narzędziach", ja płacę i chcę mieć ładnie i  "do rana"

Gość

17-06-2009, 15:55
#7
Wystarczy na weselu się popytać gdzie dziewczyny robią makijaże, a o 2 w nocy już wychodzi, gdzie odwalają "manianę", kiedyś znajoma mi powiedziała,że dobra wizażystka to i tanimi kosmetykami zrobi ładny makijaż, ja się z tym nie zgadzam-może i będzie ładny,ale po 2 godzinach nie będzie go już widać. A przecież dobra wizażystka to powinna znać się na swoich "narzędziach", ja płacę i chcę mieć ładnie i  "do rana"
Gość napisał(a):w takim razie kogo polecacie?

Gość

17-06-2009, 17:33
#8
w takim razie kogo polecacie?
Gość napisał(a):same się malować

Gość

18-06-2009, 07:37
#9
same się malować
Gość napisał(a):[quote=]Wystarczy na weselu się popytać gdzie dziewczyny robią makijaże, a o 2 w nocy już wychodzi, gdzie odwalają "manianę", kiedyś znajoma mi powiedziała,że dobra wizażystka to i tanimi kosmetykami zrobi ładny makijaż, ja się z tym nie zgadzam-może i będzie ładny,ale po 2 godzinach nie będzie go już widać. A przecież dobra wizażystka to powinna znać się na swoich "narzędziach", ja płacę i chcę mieć ładnie i  "do rana"[/quote]Kwestia kosmetyków.Dobra wizażystka zrobi dobry makijaż nawet tanimi kosmetykami.BZDURAProponuję zajrzeć do kuferka z kosmetykami prawdziwej wizażystki, a nie tylko takiej, która za wizażystkę chce uchodzić, bo kilka razy kogoś umalowała. U prawdziwej wizażystki nie znajdziecie tanich kosmetyków, tylko selekcyjne (dobrych marek).Jeśli ktoś nie zna różnicy pomiędzy jednymi a drugimi, to proponuję udać się na bezpłatny makijaż do którejś z sieci perfumerii typu Douglas czy Sephora. I Miłe Panie.Pomyślmy też od drugiej strony.Od strony klienta. Dorośnijmy wreszcie do bycia klientkami!Jeśli kosmetyki to narzędzia pracy wizażystki, to niech w nie zainwestuje i kupi dobre. W końcu to jej praca, prawda? Jeśli chce na mnie zarobić, to niech mnie przekona, że warto. Że nie tylko potrafi to robić, ale również dba o mnie jako klienta i mój komfort.

Gość

07-08-2009, 14:59
#10
[quote=]Wystarczy na weselu się popytać gdzie dziewczyny robią makijaże, a o 2 w nocy już wychodzi, gdzie odwalają "manianę", kiedyś znajoma mi powiedziała,że dobra wizażystka to i tanimi kosmetykami zrobi ładny makijaż, ja się z tym nie zgadzam-może i będzie ładny,ale po 2 godzinach nie będzie go już widać. A przecież dobra wizażystka to powinna znać się na swoich "narzędziach", ja płacę i chcę mieć ładnie i  "do rana"[/quote]Kwestia kosmetyków.Dobra wizażystka zrobi dobry makijaż nawet tanimi kosmetykami.BZDURAProponuję zajrzeć do kuferka z kosmetykami prawdziwej wizażystki, a nie tylko takiej, która za wizażystkę chce uchodzić, bo kilka razy kogoś umalowała. U prawdziwej wizażystki nie znajdziecie tanich kosmetyków, tylko selekcyjne (dobrych marek).Jeśli ktoś nie zna różnicy pomiędzy jednymi a drugimi, to proponuję udać się na bezpłatny makijaż do którejś z sieci perfumerii typu Douglas czy Sephora. I Miłe Panie.Pomyślmy też od drugiej strony.Od strony klienta. Dorośnijmy wreszcie do bycia klientkami!Jeśli kosmetyki to narzędzia pracy wizażystki, to niech w nie zainwestuje i kupi dobre. W końcu to jej praca, prawda? Jeśli chce na mnie zarobić, to niech mnie przekona, że warto. Że nie tylko potrafi to robić, ale również dba o mnie jako klienta i mój komfort.
Gość napisał(a):to prawda szkoda tylko że nieraz można trafić na dobre kosmetyki ale złą wizażystkę.

Gość

07-08-2009, 20:13
#11
to prawda szkoda tylko że nieraz można trafić na dobre kosmetyki ale złą wizażystkę.
Gość napisał(a):"Proponuję zajrzeć do kuferka z kosmetykami prawdziwej wizażystki, a nie tylko takiej, która za wizażystkę chce uchodzić, bo kilka razy kogoś umalowała. U prawdziwej wizażystki nie znajdziecie tanich kosmetyków, tylko selekcyjne (dobrych marek)."Profesjonalista pracuje na kosmetykach PROFESJONALNYCH a nie selektywnych {usmiech} Takich w drogericha się nie kupi {mruga}

Gość

13-08-2009, 12:26
#12
"Proponuję zajrzeć do kuferka z kosmetykami prawdziwej wizażystki, a nie tylko takiej, która za wizażystkę chce uchodzić, bo kilka razy kogoś umalowała. U prawdziwej wizażystki nie znajdziecie tanich kosmetyków, tylko selekcyjne (dobrych marek)."Profesjonalista pracuje na kosmetykach PROFESJONALNYCH a nie selektywnych {usmiech} Takich w drogericha się nie kupi {mruga}
Gość napisał(a):Witam, chciałał polecić panią Sylwię, jest świetna ostatnio wysłała mi mailem swoją reklamę dlatego niżej podaję do niej link, poznałam ją na targach ślubnych w Ostrołęce i jest rewelacyjna, Polecam z czystym sumienie. Anitahttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0b9fd3442feea8b.ht ml

Gość

05-10-2009, 23:53
#13
Witam, chciałał polecić panią Sylwię, jest świetna ostatnio wysłała mi mailem swoją reklamę dlatego niżej podaję do niej link, poznałam ją na targach ślubnych w Ostrołęce i jest rewelacyjna, Polecam z czystym sumienie. Anitahttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0b9fd3442feea8b.ht ml
Gość napisał(a):też polecam Sylwie!!!!{ok}{ok}{ok}jest na prawdę świetna{ok}

Gość

06-10-2009, 07:42
#14
też polecam Sylwie!!!!{ok}{ok}{ok}jest na prawdę świetna{ok}
Gość napisał(a):nie polecam Doroty Kulig. Makijaż, mniej niż przeciętny, słabo się trzymał.

Gość

08-11-2009, 01:02
#15
nie polecam Doroty Kulig. Makijaż, mniej niż przeciętny, słabo się trzymał.
Gość napisał(a):nie polecam Doroty Kulig. Makijaż, mniej niż przeciętny, słabo się trzymał.

Gość

08-11-2009, 01:04
#16
nie polecam Doroty Kulig. Makijaż, mniej niż przeciętny, słabo się trzymał.
Gość napisał(a):oo proszę a tak się tu ta P.Dorotka zachwalała albo ktoś z jej rodziny pisał że taka wspaniała!{gafa}A tu proszę młoda nie doświadczona jeszcze!pare lat minie zanim  się wprawi{diabelek}powodzenie P.Dorotko Kulik? chyba juz nie Kulik?{chytry}{gafa}{gafa}

Gość

08-11-2009, 07:45
#17
oo proszę a tak się tu ta P.Dorotka zachwalała albo ktoś z jej rodziny pisał że taka wspaniała!{gafa}A tu proszę młoda nie doświadczona jeszcze!pare lat minie zanim  się wprawi{diabelek}powodzenie P.Dorotko Kulik? chyba juz nie Kulik?{chytry}{gafa}{gafa}
Gość napisał(a):To  jest dyskusja o makijażach czy komentarze o życiu prywatnym niektórych pań?

Gość

08-11-2009, 10:18
#18
To  jest dyskusja o makijażach czy komentarze o życiu prywatnym niektórych pań?
Gość napisał(a):Dokładnie! Kulik czy nie Kulik, kogo to interesuje. Forum jest o makijażach i ewentualnych umiejętnościach pań wizażystek, a nie o ich życiu prywatnym.

Gość

08-11-2009, 12:12
#19
Dokładnie! Kulik czy nie Kulik, kogo to interesuje. Forum jest o makijażach i ewentualnych umiejętnościach pań wizażystek, a nie o ich życiu prywatnym.
Gość napisał(a):ale może nazwisko zmieniła{diabelek}i będziecie się teraz gubić czy to ta Dorotka czy inna{gafa}{gafa}tu są same dobre rady{ok}

Gość

08-11-2009, 19:10
#20
ale może nazwisko zmieniła{diabelek}i będziecie się teraz gubić czy to ta Dorotka czy inna{gafa}{gafa}tu są same dobre rady{ok}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów