Make Up

Założony przez freestyleONA
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Gość napisał(a):tipsy akrylowe na dloniach 35 zł z gwarancją noszenia 3 miesiace makijaż gratis{diabelek}aneta Telefon: 698937200 E-mail: anetavx6@wp.plNastępna artystka jak zwykle "po kursach i z dyplomami", wszystko przy tej cenie i gratisie robione na kosmetykach ze świńskiego rynku, dobrze wygrzane na letnim słoneczku i zakupione od takiej starszej armenki, wszystkie domówki się u niej zaopatrują.I ta gwarancja noszenia przez trzy miesiące-śmiech na sali{diabelek} NIEREALNE{dobani}

Gość

23-07-2010, 09:36
#1
tipsy akrylowe na dloniach 35 zł z gwarancją noszenia 3 miesiace makijaż gratis{diabelek}aneta Telefon: 698937200 E-mail: anetavx6@wp.plNastępna artystka jak zwykle "po kursach i z dyplomami", wszystko przy tej cenie i gratisie robione na kosmetykach ze świńskiego rynku, dobrze wygrzane na letnim słoneczku i zakupione od takiej starszej armenki, wszystkie domówki się u niej zaopatrują.I ta gwarancja noszenia przez trzy miesiące-śmiech na sali{diabelek} NIEREALNE{dobani}
Gość napisał(a):jeśli chodzi o make up to ja polecam Dorotę Chodkowską, makijaż trwały i bardzo efektowny:)

Gość

25-07-2010, 09:02
#2
jeśli chodzi o make up to ja polecam Dorotę Chodkowską, makijaż trwały i bardzo efektowny:)
Gość napisał(a):Panny Młode!  I nie tylko :)Miałam niedawno swój Wielki Dzień i czułam się bosko - głównie za sprawą cudownego makijażu który bez poprawiania trzymał się cały dzień i całą noc.Żeby banda krzykaczy internetowych nie posądziła mnie o bycie kimś, kim nie jestem ("autoreklama" itp), mogę udzielić info zainteresowanym Paniom na gg, za ok 2 tyg odbiorę zdjęcia ze ślubu i mogę pokazać jakie cudo stworzyła pewna profesjonalistka z naszego miasta.Bez wizyt domowych oczywiście, wszystko profesjonalnie w salonie.Kontakt do mnie:  gg 1452131  -  dodam że informuję bezinteresownie, po prostu wiem jak ważne jest poczucie bycia piekną w ważnym dniu.Pozdrawiam

Gość

26-07-2010, 12:17
#3
Panny Młode!  I nie tylko :)Miałam niedawno swój Wielki Dzień i czułam się bosko - głównie za sprawą cudownego makijażu który bez poprawiania trzymał się cały dzień i całą noc.Żeby banda krzykaczy internetowych nie posądziła mnie o bycie kimś, kim nie jestem ("autoreklama" itp), mogę udzielić info zainteresowanym Paniom na gg, za ok 2 tyg odbiorę zdjęcia ze ślubu i mogę pokazać jakie cudo stworzyła pewna profesjonalistka z naszego miasta.Bez wizyt domowych oczywiście, wszystko profesjonalnie w salonie.Kontakt do mnie:  gg 1452131  -  dodam że informuję bezinteresownie, po prostu wiem jak ważne jest poczucie bycia piekną w ważnym dniu.Pozdrawiam
Gość napisał(a):odnośnie Pani Gosi Sulimy... tydzień przed ślubem dostałam informację, że nie może przyjechać...teraz muszę szukać kogoś innego. Po prostu super...

Gość

26-08-2010, 09:46
#4
odnośnie Pani Gosi Sulimy... tydzień przed ślubem dostałam informację, że nie może przyjechać...teraz muszę szukać kogoś innego. Po prostu super...
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja mam pytanie, czy nie wiecie gdzie teraz przyjmuje Pani Emilka, która pracowała w Le Cher? Jakiś numer telefonu lub adres poproszę. Z góry dziękuję. [/quote]

Gość

26-08-2010, 13:29
#5
[quote=Gość]A ja mam pytanie, czy nie wiecie gdzie teraz przyjmuje Pani Emilka, która pracowała w Le Cher? Jakiś numer telefonu lub adres poproszę. Z góry dziękuję. [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja mam pytanie, czy nie wiecie gdzie teraz przyjmuje Pani Emilka, która pracowała w Le Cher? Jakiś numer telefonu lub adres poproszę. Z góry dziękuję. [/quote]

Gość

26-08-2010, 13:36
#6
[quote=Gość]A ja mam pytanie, czy nie wiecie gdzie teraz przyjmuje Pani Emilka, która pracowała w Le Cher? Jakiś numer telefonu lub adres poproszę. Z góry dziękuję. [/quote]
Gość napisał(a):Jak długo przed weselem umawiałyście się na zrobienie fryzury czy makijażu? Czy do Pani Gosi Sulimy trzeba umawiać sie na makijaż z dużym wyprzedzeniem?

Gość

26-08-2010, 19:50
#7
Jak długo przed weselem umawiałyście się na zrobienie fryzury czy makijażu? Czy do Pani Gosi Sulimy trzeba umawiać sie na makijaż z dużym wyprzedzeniem?
Gość napisał(a):Ja ostatnio malowalam sie u Pani Sylwii z Magii Makijazu i musze przyznac, ze jeszcze nigdy nikt mnie tak ladnie nie umalowal jak ona. Naprawde polecam

Gość

26-08-2010, 21:10
#8
Ja ostatnio malowalam sie u Pani Sylwii z Magii Makijazu i musze przyznac, ze jeszcze nigdy nikt mnie tak ladnie nie umalowal jak ona. Naprawde polecam
Gość napisał(a):Widziałem Cię jak stamtąd wychodziłaś...Slicznie wyglądałaś.

Gość

02-09-2010, 20:45
#9
Widziałem Cię jak stamtąd wychodziłaś...Slicznie wyglądałaś.
Gość napisał(a):Witam Ja nierdawno robiła  makijaz u Moniki Pawlikowskiej.Makijaz super moge powiedziec ze 1 raz w zyciu byłam zadowlona ze zrobionego makijazu.Niestety zgubiłam numer do Moniki.Bardzo proszę o namiary jesli ktos posiada.Dziękuje

Gość

25-09-2010, 14:58
#10
Witam Ja nierdawno robiła  makijaz u Moniki Pawlikowskiej.Makijaz super moge powiedziec ze 1 raz w zyciu byłam zadowlona ze zrobionego makijazu.Niestety zgubiłam numer do Moniki.Bardzo proszę o namiary jesli ktos posiada.Dziękuje
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]A ja mam pytanie, czy nie wiecie gdzie teraz przyjmuje Pani Emilka, która pracowała w Le Cher? Jakiś numer telefonu lub adres poproszę. Z góry dziękuję. [/quote] [/quote]Pani Emilka ma swój gabinet pod nazwa Emilia w tym samym bydynku co pracowała piętro wyżej obok biura rachunkowego.  

Gość

25-09-2010, 20:33
#11
[quote=Gość][quote=Gość]A ja mam pytanie, czy nie wiecie gdzie teraz przyjmuje Pani Emilka, która pracowała w Le Cher? Jakiś numer telefonu lub adres poproszę. Z góry dziękuję. [/quote] [/quote]Pani Emilka ma swój gabinet pod nazwa Emilia w tym samym bydynku co pracowała piętro wyżej obok biura rachunkowego.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A ja mam pytanie, czy nie wiecie gdzie teraz przyjmuje Pani Emilka, która pracowała w Le Cher? Jakiś numer telefonu lub adres poproszę. Z góry dziękuję. [/quote] [/quote]Pani Emilka ma swój gabinet pod nazwa Emilia w tym samym bydynku co pracowała piętro wyżej obok biura rachunkowego.   [/quote]No to z pani emilki wyrasta kosmetyczka nr.1 w oce {ok}wszystkie dziewczyny które wychodziły z gabinetu Le Cher to totalna porazka{dobani} nadaja sie tylko do obrabiania klienteli z rynku.... nie trawcie tam nigdy{dobani} niech was ręka boska broni...

Gość

25-09-2010, 23:53
#12
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A ja mam pytanie, czy nie wiecie gdzie teraz przyjmuje Pani Emilka, która pracowała w Le Cher? Jakiś numer telefonu lub adres poproszę. Z góry dziękuję. [/quote] [/quote]Pani Emilka ma swój gabinet pod nazwa Emilia w tym samym bydynku co pracowała piętro wyżej obok biura rachunkowego.   [/quote]No to z pani emilki wyrasta kosmetyczka nr.1 w oce {ok}wszystkie dziewczyny które wychodziły z gabinetu Le Cher to totalna porazka{dobani} nadaja sie tylko do obrabiania klienteli z rynku.... nie trawcie tam nigdy{dobani} niech was ręka boska broni...
Gość napisał(a):Maluje bosko toć to masakra domorosła makijazystka ,moze i tanio ale za to kiepskimi kosmetykami

Gość

29-09-2010, 22:40
#13
Maluje bosko toć to masakra domorosła makijazystka ,moze i tanio ale za to kiepskimi kosmetykami
Gość napisał(a):[chodziło mi oczywiscie o te karoline

Gość

29-09-2010, 22:41
#14
[chodziło mi oczywiscie o te karoline
Gość napisał(a):zgadzam się  {diabelek}{diabelek}[/quote]

Gość

29-09-2010, 22:51
#15
zgadzam się  {diabelek}{diabelek}[/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]ona robi brzydko, znajoma narzekałaPROFESJONALNE PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ*Utwardzanie paznokci naturalnych*Zdobienie, wtapianie ozdób*Malowanie farbkami i lakieramiKilkuletnia praktyka zawodowaZ A P R A S Z A M ! ! ! :)Autor: Ania Telefon: 604542312 Ważne do: 22.04.2010 E-mail: malagoos@o2.pl Numer GG: 5844400 [/quote]udowodnij, że p. Ania źle wykonuje swoją pracę, pokaż zdjecia na forum!!!Z tego co mi wiadomo p. Ania pracuje na etat w Vernisie, wiec na pewno ma dużo większe doświadczenie i praktyke w robieniu paznokci niż nie jedna "domatorka"pozdrawiam

Gość

16-10-2010, 17:46
#16
[quote=Gość]ona robi brzydko, znajoma narzekałaPROFESJONALNE PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ*Utwardzanie paznokci naturalnych*Zdobienie, wtapianie ozdób*Malowanie farbkami i lakieramiKilkuletnia praktyka zawodowaZ A P R A S Z A M ! ! ! :)Autor: Ania Telefon: 604542312 Ważne do: 22.04.2010 E-mail: malagoos@o2.pl Numer GG: 5844400 [/quote]udowodnij, że p. Ania źle wykonuje swoją pracę, pokaż zdjecia na forum!!!Z tego co mi wiadomo p. Ania pracuje na etat w Vernisie, wiec na pewno ma dużo większe doświadczenie i praktyke w robieniu paznokci niż nie jedna "domatorka"pozdrawiam
Gość napisał(a):Pani Sylwia Skrzypczak "magia makijażu" POLECAM{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

16-10-2010, 19:42
#17
Pani Sylwia Skrzypczak "magia makijażu" POLECAM{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):mnie na mój ślub malowała Dorota Chodkowska i nie polecam nic rewelacyjnego za ta cenę . Sama bym się lepiej umalowała. Widziałam makijaże Agnieszki Bednarczyk bardzo ładnie maluje. Mi robiła paznokcie na ślub -POLECAM.  

Gość

17-10-2010, 15:26
#18
mnie na mój ślub malowała Dorota Chodkowska i nie polecam nic rewelacyjnego za ta cenę . Sama bym się lepiej umalowała. Widziałam makijaże Agnieszki Bednarczyk bardzo ładnie maluje. Mi robiła paznokcie na ślub -POLECAM.  
Gość napisał(a):Ma może ktoś numer do Moniki Pawlikowskiej?  

Gość

20-10-2010, 11:47
#19
Ma może ktoś numer do Moniki Pawlikowskiej?  
Gość napisał(a):[quote=Gość]mnie na mój ślub malowała Dorota Chodkowska i nie polecam nic rewelacyjnego za ta cenę . Sama bym się lepiej umalowała. Widziałam makijaże Agnieszki Bednarczyk bardzo ładnie maluje. Mi robiła paznokcie na ślub -POLECAM.  [/quote]Mnie również malowała pani Chodkowska i ja jestem BAAArdzo zadowolona. Uważam, że cen nie ma wygórowanych, a robi to naprawdę profesjonalnie. Świetne kosmetyki, makijaż trzymał się przez całą noc. Szczerze polecam:-)

Gość

20-10-2010, 13:32
#20
[quote=Gość]mnie na mój ślub malowała Dorota Chodkowska i nie polecam nic rewelacyjnego za ta cenę . Sama bym się lepiej umalowała. Widziałam makijaże Agnieszki Bednarczyk bardzo ładnie maluje. Mi robiła paznokcie na ślub -POLECAM.  [/quote]Mnie również malowała pani Chodkowska i ja jestem BAAArdzo zadowolona. Uważam, że cen nie ma wygórowanych, a robi to naprawdę profesjonalnie. Świetne kosmetyki, makijaż trzymał się przez całą noc. Szczerze polecam:-)

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: bauter
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów