Make Up

Założony przez freestyleONA
strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Gość napisał(a):CZY KTOŚWIE GDZIE W OCE JEST SOLARIUM SOLARSUN?? TO JEST CHYBA COS NOWEGO{co}

Gość

21-10-2010, 13:21
#1
CZY KTOŚWIE GDZIE W OCE JEST SOLARIUM SOLARSUN?? TO JEST CHYBA COS NOWEGO{co}
Gość napisał(a):http://bodyshape.tvmarket.pl/index.asp?csu=bodyshape&cex=575 06&med=ref&orig=mcn&vir=yes&src=xx_tmv_bodyshape_ref_lg_vira l-ext&referrer=viral-ext_ref_57506&utm_source=viral-ext_ref& utm_medium=Referrals&utm_campaign=xx_tmv_bodyshape_ref_lg_vi ral-ext_57506&utm_content=&tn=friendhome&parent=14737371&sid =3272019:15:51zagraj w to:)Dla Ciebie to mogą być cenne rady -dla mnie dodatkowe 2 punkty.Dziękuję

Gość

22-10-2010, 19:23
#2
http://bodyshape.tvmarket.pl/index.asp?csu=bodyshape&cex=575 06&med=ref&orig=mcn&vir=yes&src=xx_tmv_bodyshape_ref_lg_vira l-ext&referrer=viral-ext_ref_57506&utm_source=viral-ext_ref& utm_medium=Referrals&utm_campaign=xx_tmv_bodyshape_ref_lg_vi ral-ext_57506&utm_content=&tn=friendhome&parent=14737371&sid =3272019:15:51zagraj w to:)Dla Ciebie to mogą być cenne rady -dla mnie dodatkowe 2 punkty.Dziękuję
Gość napisał(a):[quote=Gość]mnie na mój ślub malowała Dorota Chodkowska i nie polecam nic rewelacyjnego za ta cenę . Sama bym się lepiej umalowała. Widziałam makijaże Agnieszki Bednarczyk bardzo ładnie maluje. Mi robiła paznokcie na ślub -POLECAM.  [/quote]zgadzam sie ze to zadna rewelka za taką cenę! ale ludzie lubią przepłacac :D

Gość

24-10-2010, 18:30
#3
[quote=Gość]mnie na mój ślub malowała Dorota Chodkowska i nie polecam nic rewelacyjnego za ta cenę . Sama bym się lepiej umalowała. Widziałam makijaże Agnieszki Bednarczyk bardzo ładnie maluje. Mi robiła paznokcie na ślub -POLECAM.  [/quote]zgadzam sie ze to zadna rewelka za taką cenę! ale ludzie lubią przepłacac :D
Gość napisał(a):Mnie na mój własny ślub malowała Dorota Chodkowska, byłam bardzo zadowolona. Makijaż trwały i dobrany do mojego typu urody i kreacji. Polecam również fryzjerkę Mariolę z Metamorfozy. Nie zamieniłabym je na żadne inne. POLECAM!!!

Gość

31-10-2010, 17:06
#4
Mnie na mój własny ślub malowała Dorota Chodkowska, byłam bardzo zadowolona. Makijaż trwały i dobrany do mojego typu urody i kreacji. Polecam również fryzjerkę Mariolę z Metamorfozy. Nie zamieniłabym je na żadne inne. POLECAM!!!
Gość napisał(a):Ja również korzystałam z usług p. Chodkowskiej. Co prawda byłam "tylko" gościem weselnym ale o mój makijaż pytało wiele zachwyconych osób. Dodam, że trzymał się całą noc.W związku z tym zarezerwowałam u p.Doroty termin na przyszły rok na moje własne wesele.

Gość

31-10-2010, 23:06
#5
Ja również korzystałam z usług p. Chodkowskiej. Co prawda byłam "tylko" gościem weselnym ale o mój makijaż pytało wiele zachwyconych osób. Dodam, że trzymał się całą noc.W związku z tym zarezerwowałam u p.Doroty termin na przyszły rok na moje własne wesele.
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o panią D.Chodkowską to wystarczy spojrzec w galerię miss na makijaże, czy makijaz np. Pauli Kupidłowskiej jest dobrany do typu urody ????? :DSorry ale to totalny nie wypał i za takie cos ludzie płacą takie grube pieniądze???? pozostawiam to bez komentarzaByłam w salonach u kilku wizazystek i powiem że bardzo dużo osób pracuje na bardzo dobrych kosmetykach (tych samych co i używa p. Chodkowska) dzięki czemu makijaż trzyma się cała noc.

Gość

12-11-2010, 12:34
#6
Jeśli chodzi o panią D.Chodkowską to wystarczy spojrzec w galerię miss na makijaże, czy makijaz np. Pauli Kupidłowskiej jest dobrany do typu urody ????? :DSorry ale to totalny nie wypał i za takie cos ludzie płacą takie grube pieniądze???? pozostawiam to bez komentarzaByłam w salonach u kilku wizazystek i powiem że bardzo dużo osób pracuje na bardzo dobrych kosmetykach (tych samych co i używa p. Chodkowska) dzięki czemu makijaż trzyma się cała noc.
Gość napisał(a):Polecam Sylwię Skrzypczak "Magia Makijażu"{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

12-11-2010, 20:16
#7
Polecam Sylwię Skrzypczak "Magia Makijażu"{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Sylwia robi naprawde super makijaże.

Gość

10-05-2011, 14:30
#8
Sylwia robi naprawde super makijaże.
Gość napisał(a):Wznawiam wątek odnośnie makijażu, i mam pytanie czy spotkałyście się z pobieraniem zaliczki przed wykonaniem usługi makijażu?jak dla mnie jest to poniżej poziomu, od kilku lat pracuję w branży kosmetycznej i nie spotkałam się z taką praktyką, nawet jeśli klient zapisuje się na zabieg wart kilkaset złotych to nie pobiera się od niego bezzwrotnej zaliczki za niewykonany zabieg. Wcześniej wspomniana Pani Sylwia chyba za nie wykonywanie pracy na to wychodzi że też zarabia.  

Gość

01-06-2011, 21:04
#9
Wznawiam wątek odnośnie makijażu, i mam pytanie czy spotkałyście się z pobieraniem zaliczki przed wykonaniem usługi makijażu?jak dla mnie jest to poniżej poziomu, od kilku lat pracuję w branży kosmetycznej i nie spotkałam się z taką praktyką, nawet jeśli klient zapisuje się na zabieg wart kilkaset złotych to nie pobiera się od niego bezzwrotnej zaliczki za niewykonany zabieg. Wcześniej wspomniana Pani Sylwia chyba za nie wykonywanie pracy na to wychodzi że też zarabia.  
Gość napisał(a):Kiedyś tak było u jednego z ostrołęckich fryzjerów. Uważam to za bezsens,a  co w razie bliżej  nieokreślonych przypadków np. szpital, przynosisz zwolnienie żeby odzyskać zaliczkę :) BEZSENS i nabijanie sobie kasy.

Gość

02-06-2011, 10:19
#10
Kiedyś tak było u jednego z ostrołęckich fryzjerów. Uważam to za bezsens,a  co w razie bliżej  nieokreślonych przypadków np. szpital, przynosisz zwolnienie żeby odzyskać zaliczkę :) BEZSENS i nabijanie sobie kasy.
Gość napisał(a):Dokładnie tak jest, poza tym ową zaliczkę z tego co mi wiadomo od Pani Skrzypczak należy wpłacić na ok miesiąc przed umówioną wizytą. Miejmy nadzieję że Pani ta wycofa się z tego typu działań, bo jak dla mnie odstrasza to klienta.

Gość

02-06-2011, 18:00
#11
Dokładnie tak jest, poza tym ową zaliczkę z tego co mi wiadomo od Pani Skrzypczak należy wpłacić na ok miesiąc przed umówioną wizytą. Miejmy nadzieję że Pani ta wycofa się z tego typu działań, bo jak dla mnie odstrasza to klienta.
Gość napisał(a):Ja jestem za tym zeby brac jak najbardziej zaliczki z tego wzgledu ze sa takie osoby ktore umowia sie w kilku miejscach i ida w jedno i tylko miejsca blokuja kiedy inni mogli by skorzystac np.pani mloda do slubu czy ktos inny jak by sie kilka osob zapisalo np.na sobote i by mialo od tak sobie nie przyjsc to caly dzien za frre bo zazwyczaj na takie  zabiegi to sie wczesniej umawia a nie z dnia na dzien najlepiej to jak jeszcze by za darmo zrobic to by pasowalo a nie wypisywac glupoty

Gość

02-06-2011, 20:56
#12
Ja jestem za tym zeby brac jak najbardziej zaliczki z tego wzgledu ze sa takie osoby ktore umowia sie w kilku miejscach i ida w jedno i tylko miejsca blokuja kiedy inni mogli by skorzystac np.pani mloda do slubu czy ktos inny jak by sie kilka osob zapisalo np.na sobote i by mialo od tak sobie nie przyjsc to caly dzien za frre bo zazwyczaj na takie  zabiegi to sie wczesniej umawia a nie z dnia na dzien najlepiej to jak jeszcze by za darmo zrobic to by pasowalo a nie wypisywac glupoty
Gość napisał(a):głupotą jest takie pobieranie kasy, bo nie wiadomo czy z jakichś osobistych czy zdrowotnych względów możesz nie przyjść na wizytę więc tracisz kasę. Nic nie ma za darmo, wykonuję zabiegi wiele droższe i nawet jak osoba zapomni czy nie przyjdzie a była zapisana na zabieg za 500 600 zł to nie płaci przed!!! gabinet który się szanuję nie bierze kasy i liczy się z ryzykiem.

Gość

03-06-2011, 09:11
#13
głupotą jest takie pobieranie kasy, bo nie wiadomo czy z jakichś osobistych czy zdrowotnych względów możesz nie przyjść na wizytę więc tracisz kasę. Nic nie ma za darmo, wykonuję zabiegi wiele droższe i nawet jak osoba zapomni czy nie przyjdzie a była zapisana na zabieg za 500 600 zł to nie płaci przed!!! gabinet który się szanuję nie bierze kasy i liczy się z ryzykiem.
Gość napisał(a):a i nawet jak do takiej pani nie przyjdzie klientka czy też kilka i tak zarabia połowę kasy więc nie ma na co narzekać

Gość

03-06-2011, 09:13
#14
a i nawet jak do takiej pani nie przyjdzie klientka czy też kilka i tak zarabia połowę kasy więc nie ma na co narzekać
Gość napisał(a):[quote=Gość]a i nawet jak do takiej pani nie przyjdzie klientka czy też kilka i tak zarabia połowę kasy więc nie ma na co narzekać [/quote]Pomyśl ci piszesz{diabelek}jak może zarobić, skoro nie przyszło jej kilka osób{dobani}

Gość

05-06-2011, 11:06
#15
[quote=Gość]a i nawet jak do takiej pani nie przyjdzie klientka czy też kilka i tak zarabia połowę kasy więc nie ma na co narzekać [/quote]Pomyśl ci piszesz{diabelek}jak może zarobić, skoro nie przyszło jej kilka osób{dobani}
Gość napisał(a):slusznie tak to jest jak ktos pisze bez pojecia.

Gość

05-06-2011, 11:56
#16
slusznie tak to jest jak ktos pisze bez pojecia.
js7602 napisał(a):czyżby konkurencja w Ostrołęce była tym zaniepokojona?. Ja jestem klientką tej pani i wcale mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, przez to szanuję czas tej pani. Nic mi to nie przeszkadza, a ten kto to pisze to nie ma pojęcia o czym. Czy jak chce zrobić remont mieszkania, wymienić okna, sprowadzić samochód nie płaci zaliczki?. Płaci. Więc dyskucja jest na zerowym poziomie. pozdrawiam

js7602

Wpisów: 2
Dołączył: 12.06.2011
12-06-2011, 20:18
#17
czyżby konkurencja w Ostrołęce była tym zaniepokojona?. Ja jestem klientką tej pani i wcale mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, przez to szanuję czas tej pani. Nic mi to nie przeszkadza, a ten kto to pisze to nie ma pojęcia o czym. Czy jak chce zrobić remont mieszkania, wymienić okna, sprowadzić samochód nie płaci zaliczki?. Płaci. Więc dyskucja jest na zerowym poziomie. pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=js7602]czyżby konkurencja w Ostrołęce była tym zaniepokojona?. Ja jestem klientką tej pani i wcale mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, przez to szanuję czas tej pani. Nic mi to nie przeszkadza, a ten kto to pisze to nie ma pojęcia o czym. Czy jak chce zrobić remont mieszkania, wymienić okna, sprowadzić samochód nie płaci zaliczki?. Płaci. Więc dyskucja jest na zerowym poziomie. pozdrawiam [/quote]Raczej to są bzdury, usługa usłudze nie równa. Jak można porównywać remont domu czy mieszkania do makijażu. Dla mnie ta Pani po prostu ma swoje 5 minut, pełny kalendarz, być może mnóstwo zainteresowanych a miejsca ograniczone, wiec nie chce "tracić" pieniędzy jakby ktoś nie przyszedł, bo wie że wielu osobom na tą godzinę, miejsce by mogło przyjść. Ale.... uważam że powinna z mniejszym popędem obliczać nieprzyjście klientki na kasę. Bez przesady, jak można z góry brać kasę za niewykonaną pracę. Rozumiem, że jak by mi się make up nie podobał to również po zakończeniu reklamacje też są uwzględniane, skoro już tak porównujemy do innych usług. Tej Pani już pieniądze odbiły się na podejściu do klienta i widzi tylko $, zamiast człowieka. Jak mam gorączkę lub moje dziecko to nie przychodzę do kosmetyczki. Jest spora konkurencja i inne kosmetyczki równie dobre, więc proponuje zmniejszyć zainteresowanie tym salonem, to i ta Pani szybciutko zaprzestanie tej metody płacenia z góry i zabierania tzw. zaliczki. Co $ robią z ludźmi.

Gość

13-06-2011, 12:02
#18
[quote=js7602]czyżby konkurencja w Ostrołęce była tym zaniepokojona?. Ja jestem klientką tej pani i wcale mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, przez to szanuję czas tej pani. Nic mi to nie przeszkadza, a ten kto to pisze to nie ma pojęcia o czym. Czy jak chce zrobić remont mieszkania, wymienić okna, sprowadzić samochód nie płaci zaliczki?. Płaci. Więc dyskucja jest na zerowym poziomie. pozdrawiam [/quote]Raczej to są bzdury, usługa usłudze nie równa. Jak można porównywać remont domu czy mieszkania do makijażu. Dla mnie ta Pani po prostu ma swoje 5 minut, pełny kalendarz, być może mnóstwo zainteresowanych a miejsca ograniczone, wiec nie chce "tracić" pieniędzy jakby ktoś nie przyszedł, bo wie że wielu osobom na tą godzinę, miejsce by mogło przyjść. Ale.... uważam że powinna z mniejszym popędem obliczać nieprzyjście klientki na kasę. Bez przesady, jak można z góry brać kasę za niewykonaną pracę. Rozumiem, że jak by mi się make up nie podobał to również po zakończeniu reklamacje też są uwzględniane, skoro już tak porównujemy do innych usług. Tej Pani już pieniądze odbiły się na podejściu do klienta i widzi tylko $, zamiast człowieka. Jak mam gorączkę lub moje dziecko to nie przychodzę do kosmetyczki. Jest spora konkurencja i inne kosmetyczki równie dobre, więc proponuje zmniejszyć zainteresowanie tym salonem, to i ta Pani szybciutko zaprzestanie tej metody płacenia z góry i zabierania tzw. zaliczki. Co $ robią z ludźmi.
js7602 napisał(a):Po pierwsze. Wyraz nie przyjście pisze się oddzielnie a nie razem. Więc nie kontynuję dyskusji bo nie mam z kim i o czym, nie pozwala mi też na to moja percepcja umysłowa / jak nie wiesz o czym pisze to proponuję sprawdzić w słowniku/ :) a jednak kogoś boli, że ktoś osiąga COŚ w swoim zawodzie, a nie tylko wypisuje bzdury i narzeka. Nikt nikogo nie zmusza do niczego, można wybierać i przebierać.Na tym polega konkurencja.Ja i tak zawsze polecę p. Sylwię. Bo to co piszesz to zwykła zawiść. Pozdrawiam

js7602

Wpisów: 2
Dołączył: 12.06.2011
13-06-2011, 20:05
#19
Po pierwsze. Wyraz nie przyjście pisze się oddzielnie a nie razem. Więc nie kontynuję dyskusji bo nie mam z kim i o czym, nie pozwala mi też na to moja percepcja umysłowa / jak nie wiesz o czym pisze to proponuję sprawdzić w słowniku/ :) a jednak kogoś boli, że ktoś osiąga COŚ w swoim zawodzie, a nie tylko wypisuje bzdury i narzeka. Nikt nikogo nie zmusza do niczego, można wybierać i przebierać.Na tym polega konkurencja.Ja i tak zawsze polecę p. Sylwię. Bo to co piszesz to zwykła zawiść. Pozdrawiam
Gość napisał(a):lepiej sprawdź w słowniku znaczenie wyrazu percepcja. A jeśli Ci się nie chce, to od razu Ci powiem - nie ma takiego pojęcia jak percepcja umysłowa.  

Gość

13-06-2011, 22:06
#20
lepiej sprawdź w słowniku znaczenie wyrazu percepcja. A jeśli Ci się nie chce, to od razu Ci powiem - nie ma takiego pojęcia jak percepcja umysłowa.  

strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów