Make Up

Założony przez freestyleONA
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Gość napisał(a):A ja mam pytanie, czy nie wiecie gdzie teraz przyjmuje Pani Emilka, która pracowała w Le Cher? Jakiś numer telefonu lub adres poproszę. Z góry dziękuję.

Gość

06-05-2010, 20:47
#1
A ja mam pytanie, czy nie wiecie gdzie teraz przyjmuje Pani Emilka, która pracowała w Le Cher? Jakiś numer telefonu lub adres poproszę. Z góry dziękuję.
Gość napisał(a):no wlasnie czy juz otworzyla swoj gabinet miala miec podobno gdzies w okolicach FRENCH ART ,w handlowcu prosze o odp.pozdro

Gość

06-05-2010, 21:47
#2
no wlasnie czy juz otworzyla swoj gabinet miala miec podobno gdzies w okolicach FRENCH ART ,w handlowcu prosze o odp.pozdro
Gość napisał(a):[quote=Gość]Następna artystka dla której profesjonalne produkty to np. lakieray z drogerii-Inglot, Joanna... ludzie zapłacą za akryl 50zł. a za kilka dni paznokcie odpadną, popękają, lakier odpryśnie i jeszcze "GRATIS DOSTANIECIE JAKIEGOŚ GRZYBA" zero dezynfekcji, a potem płacz i lament, dziewczyny zawsze pamiętajcie, że za tanio to znaczy po prostu kiepskie produkty{dobani}  NIC NIE DOSTANIECIE ZA DARMO!!!Zgadzam się całkowicie, skorzystałam ze zrobienia tipsów z ogłoszenia za 50zł i do dzisiaj żałuję wydanych pieniążków{zly}, na produktach się nie znam ale musiały być kiepskie, ponieważ zaraz drugiego dnia odpadł mi paznokieć i zaczął odpryskiwać lakier{zly} a miałam być tego dnia świadkową na weselu!!! i szybko do drogerii po jakiś klej i podobny lakier i dodatkowy stres i dodatkowe pieniądze wyrzucone w błoto. Wyszło na to samo jeśli bym poszła do normalnego zakładu.Chytry zawsze traci dwa razy{diabelek}

Gość

07-05-2010, 09:20
#3
[quote=Gość]Następna artystka dla której profesjonalne produkty to np. lakieray z drogerii-Inglot, Joanna... ludzie zapłacą za akryl 50zł. a za kilka dni paznokcie odpadną, popękają, lakier odpryśnie i jeszcze "GRATIS DOSTANIECIE JAKIEGOŚ GRZYBA" zero dezynfekcji, a potem płacz i lament, dziewczyny zawsze pamiętajcie, że za tanio to znaczy po prostu kiepskie produkty{dobani}  NIC NIE DOSTANIECIE ZA DARMO!!!Zgadzam się całkowicie, skorzystałam ze zrobienia tipsów z ogłoszenia za 50zł i do dzisiaj żałuję wydanych pieniążków{zly}, na produktach się nie znam ale musiały być kiepskie, ponieważ zaraz drugiego dnia odpadł mi paznokieć i zaczął odpryskiwać lakier{zly} a miałam być tego dnia świadkową na weselu!!! i szybko do drogerii po jakiś klej i podobny lakier i dodatkowy stres i dodatkowe pieniądze wyrzucone w błoto. Wyszło na to samo jeśli bym poszła do normalnego zakładu.Chytry zawsze traci dwa razy{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]no wlasnie czy juz otworzyla swoj gabinet miala miec podobno gdzies w okolicach FRENCH ART ,w handlowcu prosze o odp.pozdro [/quote]No to French Art ma konkurencję obok...

Gość

07-05-2010, 16:52
#4
[quote=Gość]no wlasnie czy juz otworzyla swoj gabinet miala miec podobno gdzies w okolicach FRENCH ART ,w handlowcu prosze o odp.pozdro [/quote]No to French Art ma konkurencję obok...
Gość napisał(a):To nie FRENCH ART ma tylko NEFRETETE I VERNIS  :):):):){ok}

Gość

07-05-2010, 19:26
#5
To nie FRENCH ART ma tylko NEFRETETE I VERNIS  :):):):){ok}
Gość napisał(a):acha

Gość

08-05-2010, 12:11
#6
acha
Gość napisał(a):Czy mógłby ktoś podać numer do Pani Elwiry Nasiadko-Stryjewskiej?  

Gość

15-05-2010, 23:38
#7
Czy mógłby ktoś podać numer do Pani Elwiry Nasiadko-Stryjewskiej?  
Gość napisał(a):a czy korzystał ktoś z usług kosmetycznych pani Agnieszki Bednarczyk?

Gość

16-05-2010, 18:01
#8
a czy korzystał ktoś z usług kosmetycznych pani Agnieszki Bednarczyk?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy mógłby ktoś podać numer do Pani Elwiry Nasiadko-Stryjewskiej?  [/quote]Masz cholernie wielki PROBLEM{usmiech}podam ci swój numer 0700-677-9976+vat{diabelek}zapraszam

Gość

27-05-2010, 22:38
#9
[quote=Gość]Czy mógłby ktoś podać numer do Pani Elwiry Nasiadko-Stryjewskiej?  [/quote]Masz cholernie wielki PROBLEM{usmiech}podam ci swój numer 0700-677-9976+vat{diabelek}zapraszam
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Następna artystka dla której profesjonalne produkty to np. lakieray z drogerii-Inglot, Joanna... ludzie zapłacą za akryl 50zł. a za kilka dni paznokcie odpadną, popękają, lakier odpryśnie i jeszcze "GRATIS DOSTANIECIE JAKIEGOŚ GRZYBA" zero dezynfekcji, a potem płacz i lament, dziewczyny zawsze pamiętajcie, że za tanio to znaczy po prostu kiepskie produkty{dobani}  NIC NIE DOSTANIECIE ZA DARMO!!!Zgadzam się całkowicie, skorzystałam ze zrobienia tipsów z ogłoszenia za 50zł i do dzisiaj żałuję wydanych pieniążków{zly}, na produktach się nie znam ale musiały być kiepskie, ponieważ zaraz drugiego dnia odpadł mi paznokieć i zaczął odpryskiwać lakier{zly} a miałam być tego dnia świadkową na weselu!!! i szybko do drogerii po jakiś klej i podobny lakier i dodatkowy stres i dodatkowe pieniądze wyrzucone w błoto. Wyszło na to samo jeśli bym poszła do normalnego zakładu.Chytry zawsze traci dwa razy{diabelek} [/quote]DAJCIE SOBIE NA LUZ Z DOMÓWKAMI{dobani}GRZYB POD WSZELAKĄ POSTACIĄ MÓROWANY{dobani}

Gość

27-05-2010, 22:41
#10
[quote=Gość][quote=Gość]Następna artystka dla której profesjonalne produkty to np. lakieray z drogerii-Inglot, Joanna... ludzie zapłacą za akryl 50zł. a za kilka dni paznokcie odpadną, popękają, lakier odpryśnie i jeszcze "GRATIS DOSTANIECIE JAKIEGOŚ GRZYBA" zero dezynfekcji, a potem płacz i lament, dziewczyny zawsze pamiętajcie, że za tanio to znaczy po prostu kiepskie produkty{dobani}  NIC NIE DOSTANIECIE ZA DARMO!!!Zgadzam się całkowicie, skorzystałam ze zrobienia tipsów z ogłoszenia za 50zł i do dzisiaj żałuję wydanych pieniążków{zly}, na produktach się nie znam ale musiały być kiepskie, ponieważ zaraz drugiego dnia odpadł mi paznokieć i zaczął odpryskiwać lakier{zly} a miałam być tego dnia świadkową na weselu!!! i szybko do drogerii po jakiś klej i podobny lakier i dodatkowy stres i dodatkowe pieniądze wyrzucone w błoto. Wyszło na to samo jeśli bym poszła do normalnego zakładu.Chytry zawsze traci dwa razy{diabelek} [/quote]DAJCIE SOBIE NA LUZ Z DOMÓWKAMI{dobani}GRZYB POD WSZELAKĄ POSTACIĄ MÓROWANY{dobani}
Gość napisał(a):Makijaż Profesjonalnyokolicznościowy,wieczorowy,fotograficzny,awang ardowy(kryolan,matis,pegg sage,maxfactor,vichy)Przedłużanie rzęs metodą kępkowątel.604344180Na życzenie z dojazdem do klientkiAutor: Justyna Wiska Dodano: 18.05.2010, godz. 16:33 Edytuj to ogłoszenieEdytuj to ogłoszenieTelefon: 604344180 Ważne do: 01.06.2010Ja chcę z dojazdem i rachunkiem. Mam sponsoring z firmy szefa.Można tak u Pani ?Proszę o odpowiedż, 602 378 394

Gość

27-05-2010, 23:00
#11
Makijaż Profesjonalnyokolicznościowy,wieczorowy,fotograficzny,awang ardowy(kryolan,matis,pegg sage,maxfactor,vichy)Przedłużanie rzęs metodą kępkowątel.604344180Na życzenie z dojazdem do klientkiAutor: Justyna Wiska Dodano: 18.05.2010, godz. 16:33 Edytuj to ogłoszenieEdytuj to ogłoszenieTelefon: 604344180 Ważne do: 01.06.2010Ja chcę z dojazdem i rachunkiem. Mam sponsoring z firmy szefa.Można tak u Pani ?Proszę o odpowiedż, 602 378 394
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Glupota i zlosliwosc nie zna granic.....[/quote]Moje znajome prowadzą podobną działalność. Często korzystam z ich usług i mam takie swoje spostrzeżenia.Nie chodzi o głupotę i złośliwość, tylko niektórzy chcąc świadczyć usługi na poziomie muszą płacić za wynajem lokali, zusy, podatki, pensję, energię itp.A taki wolny strzelec, zrobi sobie jakiś kurs paznokci, makijażu, nie ma żadnych kosztów powtarzam żadnych i psuje rynek robiąc makijaż na kosmetykach z rynku za 40zł. lub tipsy za 50zł.Przy prowadzeniu działalności, takie ceny nie wchodzą w grę!!!Dlatego zgadzam się z kimś kto kilka postów wyżej napisał , że zrobiło się trochę biedniej na rynku właśnie między innymi przez takie osoby, które pracują na czarno.A jeśli taka dziewczyna jedna czy druga, umieszcza swoje dane w ogłoszeniu na portalu internetowym, telegazecie, prasie, wystarczy że poda swój telefon ... to rozumiem, że zdaje sobie sprawę, ze pracuje na czarno i w każdej chwili może się spodziewać wizyty jakiejś kontroli czy to z ZUS czy Urzędu Skarbowego, Policji Skarbowej... Czy to będzie wizyta wyrywkowa z łapanki urzędnika, czy z donosu tego nie wie nikt.Tylko potem może być płacz i lament, dodatkowo stres dla rodziców jak będzie sprawa w sądzie i trzeba będzie zapłacić z 5 tyś. zł. kary.A przy tym co się aktualnie dzieje w kraju donosy będą na pewno.[/quote]a czemu kazdy zaraz mysli ze te dziewczyny pracuja na czrno?????? myslicie ze one sa tak głupie ze nie wiedza co to zus skarbowka itp????  

Gość

10-07-2010, 12:49
#12
[quote=Gość][quote=Gość]Glupota i zlosliwosc nie zna granic.....[/quote]Moje znajome prowadzą podobną działalność. Często korzystam z ich usług i mam takie swoje spostrzeżenia.Nie chodzi o głupotę i złośliwość, tylko niektórzy chcąc świadczyć usługi na poziomie muszą płacić za wynajem lokali, zusy, podatki, pensję, energię itp.A taki wolny strzelec, zrobi sobie jakiś kurs paznokci, makijażu, nie ma żadnych kosztów powtarzam żadnych i psuje rynek robiąc makijaż na kosmetykach z rynku za 40zł. lub tipsy za 50zł.Przy prowadzeniu działalności, takie ceny nie wchodzą w grę!!!Dlatego zgadzam się z kimś kto kilka postów wyżej napisał , że zrobiło się trochę biedniej na rynku właśnie między innymi przez takie osoby, które pracują na czarno.A jeśli taka dziewczyna jedna czy druga, umieszcza swoje dane w ogłoszeniu na portalu internetowym, telegazecie, prasie, wystarczy że poda swój telefon ... to rozumiem, że zdaje sobie sprawę, ze pracuje na czarno i w każdej chwili może się spodziewać wizyty jakiejś kontroli czy to z ZUS czy Urzędu Skarbowego, Policji Skarbowej... Czy to będzie wizyta wyrywkowa z łapanki urzędnika, czy z donosu tego nie wie nikt.Tylko potem może być płacz i lament, dodatkowo stres dla rodziców jak będzie sprawa w sądzie i trzeba będzie zapłacić z 5 tyś. zł. kary.A przy tym co się aktualnie dzieje w kraju donosy będą na pewno.[/quote]a czemu kazdy zaraz mysli ze te dziewczyny pracuja na czrno?????? myslicie ze one sa tak głupie ze nie wiedza co to zus skarbowka itp????  
Gość napisał(a):swoją drogą jak jesteście tacy "życzliwi" to i na salony kosmetyczne zacznijcie nasyłac kontrolę ... niech spradzają czystość sterylność czy nie ma pracowników na czarno .... a dziewczynom dajcie spokój :)  

Gość

10-07-2010, 13:18
#13
swoją drogą jak jesteście tacy "życzliwi" to i na salony kosmetyczne zacznijcie nasyłac kontrolę ... niech spradzają czystość sterylność czy nie ma pracowników na czarno .... a dziewczynom dajcie spokój :)  
Gość napisał(a):hahha a ja życzę każdej takiej co robi nieważne czy paznokcie czy włosy kontroli z urzędu skarbowego..i nie zapłaca 5tys. a znacznie więcej i bardzo dobrze bo robią na czarno i się im to należy...{zly}

Gość

10-07-2010, 15:23
#14
hahha a ja życzę każdej takiej co robi nieważne czy paznokcie czy włosy kontroli z urzędu skarbowego..i nie zapłaca 5tys. a znacznie więcej i bardzo dobrze bo robią na czarno i się im to należy...{zly}
Gość napisał(a):a ja mam nadzieje ze to przez ten upal mozg ci przegrzalo....ludzie dorabiaja jak moga i to nie od dzis. Z choinki sie czlowieku urwales czy jest moze takim zacofancem?

Gość

10-07-2010, 15:39
#15
a ja mam nadzieje ze to przez ten upal mozg ci przegrzalo....ludzie dorabiaja jak moga i to nie od dzis. Z choinki sie czlowieku urwales czy jest moze takim zacofancem?
Gość napisał(a):Dorabiają zgadza się, ale co mają powiedzieć Ci którzy muszą zapłacić ZUS, lokal i inne opłaty.Przez takie dorabiające osoby czasami ludzi wolą byle jak np pomalować włosy niż iść do salonu gdzie tam gwarantują jakość usługi na wysokim poziomie.

Gość

11-07-2010, 00:24
#16
Dorabiają zgadza się, ale co mają powiedzieć Ci którzy muszą zapłacić ZUS, lokal i inne opłaty.Przez takie dorabiające osoby czasami ludzi wolą byle jak np pomalować włosy niż iść do salonu gdzie tam gwarantują jakość usługi na wysokim poziomie.
Gość napisał(a):[quote=Gość]a ja mam nadzieje ze to przez ten upal mozg ci przegrzalo....ludzie dorabiaja jak moga i to nie od dzis. Z choinki sie czlowieku urwales czy jest moze takim zacofancem? [/quote]To jak chcesz sobie dorabiać to się zarejestruj i oprowadzaj składki T Ł U K U {diabelek}

Gość

12-07-2010, 11:40
#17
[quote=Gość]a ja mam nadzieje ze to przez ten upal mozg ci przegrzalo....ludzie dorabiaja jak moga i to nie od dzis. Z choinki sie czlowieku urwales czy jest moze takim zacofancem? [/quote]To jak chcesz sobie dorabiać to się zarejestruj i oprowadzaj składki T Ł U K U {diabelek}
Gość napisał(a):ja nie musze sobie dorabiac, ale znam wiele osob ktore tak robia i czesto ich uslugi sa lepsze niz te w salonach ;]  

Gość

12-07-2010, 12:45
#18
ja nie musze sobie dorabiac, ale znam wiele osob ktore tak robia i czesto ich uslugi sa lepsze niz te w salonach ;]  
Gość napisał(a):Wszyscy czepiają się dziewczyn pracujących na czarno , po kursach . A jak na czarno pracują pracownicy danych salonów fryzjerskich czy kosmetycznych to dobrze, może oni niech też się boją "kontroli" , tacy uczciwi.{diabelek}Każdy chce tanio zrobić włosy czy paznokcie i nic w tym dziwnego , takie życie

Gość

12-07-2010, 18:30
#19
Wszyscy czepiają się dziewczyn pracujących na czarno , po kursach . A jak na czarno pracują pracownicy danych salonów fryzjerskich czy kosmetycznych to dobrze, może oni niech też się boją "kontroli" , tacy uczciwi.{diabelek}Każdy chce tanio zrobić włosy czy paznokcie i nic w tym dziwnego , takie życie
Gość napisał(a):DAJCIE SOBIE NA LUZ Z DOMÓWKAMI!!!{dobani}GRZYB POD WSZELAKĄ POSTACIĄ MUROWANY!!!{diabelek}

Gość

23-07-2010, 09:27
#20
DAJCIE SOBIE NA LUZ Z DOMÓWKAMI!!!{dobani}GRZYB POD WSZELAKĄ POSTACIĄ MUROWANY!!!{diabelek}

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów