Make Up

Założony przez freestyleONA
strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Gość napisał(a):[quote=js7602]Po pierwsze. Wyraz nie przyjście pisze się oddzielnie a nie razem. Więc nie kontynuję dyskusji bo nie mam z kim i o czym, nie pozwala mi też na to moja percepcja umysłowa / jak nie wiesz o czym pisze to proponuję sprawdzić w słowniku/ :) a jednak kogoś boli, że ktoś osiąga COŚ w swoim zawodzie, a nie tylko wypisuje bzdury i narzeka. Nikt nikogo nie zmusza do niczego, można wybierać i przebierać.Na tym polega konkurencja.Ja i tak zawsze polecę p. Sylwię. Bo to co piszesz to zwykła zawiść. Pozdrawiam [/quote]No tak na początku powinnam pochwalić się swoimi dwoma tytułami Magistra i jednej podyplomówki, których nie jesteś w stanie nawet ogarnąć.. Idąc twoim tokiem myślenia, nie powinnam nic odpisywać, bo przed przyimkiem nie stawiasz przecinka, bądź zaczynasz zdanie od małej litery. Zwracając komuś uwagę na takie głupoty, dyskredytując jego wypowiedź, powinieneś pisać bezbłędnie człowieku! Jak można rozmowę sprowadzać do takiego poziomu jak ty! Skoro tak zaciekle bronisz tej Pani, to można widzieć jaki poziom reprezentuje osoba z jej kręgu. MARNY!!!!!!!Ja mam prawo z najgorszym według Ciebie błędem, nie z rzeczownikiem, napisać co sądzę o takich praktykach Pani kosmetyczki. I podtrzymuje swoje zdanie, że jeśli zaliczka bezzwrotna komuś przeszkadza jak mi, bo takich praktyk nie spotkałam w innym mieście w którym mieszkam, i jak jestem w Oce idę gdzie indziej.I zamiast pisać że gdzieś zrobiłam błąd ortograficzny skup się na meritum sprawy czyli zaliczce. Dobrze kolega/koleżanka wyżej napisała, że ty raczej nie ogarniasz już, widać to po twoim bzdurnym wpisie. I nie sprowadzaj nikogo do swojego poziomu - to nie jest zawiść z mojej strony to jest opinia klientki. Bez zawiści- bo po stokroć kosmetyczką nie jestem! :)

Gość

14-06-2011, 09:34
#1
[quote=js7602]Po pierwsze. Wyraz nie przyjście pisze się oddzielnie a nie razem. Więc nie kontynuję dyskusji bo nie mam z kim i o czym, nie pozwala mi też na to moja percepcja umysłowa / jak nie wiesz o czym pisze to proponuję sprawdzić w słowniku/ :) a jednak kogoś boli, że ktoś osiąga COŚ w swoim zawodzie, a nie tylko wypisuje bzdury i narzeka. Nikt nikogo nie zmusza do niczego, można wybierać i przebierać.Na tym polega konkurencja.Ja i tak zawsze polecę p. Sylwię. Bo to co piszesz to zwykła zawiść. Pozdrawiam [/quote]No tak na początku powinnam pochwalić się swoimi dwoma tytułami Magistra i jednej podyplomówki, których nie jesteś w stanie nawet ogarnąć.. Idąc twoim tokiem myślenia, nie powinnam nic odpisywać, bo przed przyimkiem nie stawiasz przecinka, bądź zaczynasz zdanie od małej litery. Zwracając komuś uwagę na takie głupoty, dyskredytując jego wypowiedź, powinieneś pisać bezbłędnie człowieku! Jak można rozmowę sprowadzać do takiego poziomu jak ty! Skoro tak zaciekle bronisz tej Pani, to można widzieć jaki poziom reprezentuje osoba z jej kręgu. MARNY!!!!!!!Ja mam prawo z najgorszym według Ciebie błędem, nie z rzeczownikiem, napisać co sądzę o takich praktykach Pani kosmetyczki. I podtrzymuje swoje zdanie, że jeśli zaliczka bezzwrotna komuś przeszkadza jak mi, bo takich praktyk nie spotkałam w innym mieście w którym mieszkam, i jak jestem w Oce idę gdzie indziej.I zamiast pisać że gdzieś zrobiłam błąd ortograficzny skup się na meritum sprawy czyli zaliczce. Dobrze kolega/koleżanka wyżej napisała, że ty raczej nie ogarniasz już, widać to po twoim bzdurnym wpisie. I nie sprowadzaj nikogo do swojego poziomu - to nie jest zawiść z mojej strony to jest opinia klientki. Bez zawiści- bo po stokroć kosmetyczką nie jestem! :)
Gość napisał(a):"Więc nie kontynuję dyskusji bo nie mam z kim i o czym, nie pozwala mi też na to moja percepcja umysłowa."Ewidentnie coś cie ogranicza, tylko nazwałabym to inaczej - głupota!Mi na wszystko pozwala moja " percepcja umysłowa" hehhe :), moje myślenie, mogę nawet z takim człowiekiem jak ty polemizować. Choć już mniej więcej mam obraz kto siedzi po drugiej stronie.

Gość

14-06-2011, 09:43
#2
"Więc nie kontynuję dyskusji bo nie mam z kim i o czym, nie pozwala mi też na to moja percepcja umysłowa."Ewidentnie coś cie ogranicza, tylko nazwałabym to inaczej - głupota!Mi na wszystko pozwala moja " percepcja umysłowa" hehhe :), moje myślenie, mogę nawet z takim człowiekiem jak ty polemizować. Choć już mniej więcej mam obraz kto siedzi po drugiej stronie.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=js7602]Po pierwsze. Wyraz nie przyjście pisze się oddzielnie a nie razem. Więc nie kontynuję dyskusji bo nie mam z kim i o czym, nie pozwala mi też na to moja percepcja umysłowa / jak nie wiesz o czym pisze to proponuję sprawdzić w słowniku/ :) a jednak kogoś boli, że ktoś osiąga COŚ w swoim zawodzie, a nie tylko wypisuje bzdury i narzeka. Nikt nikogo nie zmusza do niczego, można wybierać i przebierać.Na tym polega konkurencja.Ja i tak zawsze polecę p. Sylwię. Bo to co piszesz to zwykła zawiść. Pozdrawiam [/quote]No tak na początku powinnam pochwalić się swoimi dwoma tytułami Magistra i jednej podyplomówki, których nie jesteś w stanie nawet ogarnąć.. Idąc twoim tokiem myślenia, nie powinnam nic odpisywać, bo przed przyimkiem nie stawiasz przecinka, bądź zaczynasz zdanie od małej litery. Zwracając komuś uwagę na takie głupoty, dyskredytując jego wypowiedź, powinieneś pisać bezbłędnie człowieku! Jak można rozmowę sprowadzać do takiego poziomu jak ty! Skoro tak zaciekle bronisz tej Pani, to można widzieć jaki poziom reprezentuje osoba z jej kręgu. MARNY!!!!!!!Ja mam prawo z najgorszym według Ciebie błędem, nie z rzeczownikiem, napisać co sądzę o takich praktykach Pani kosmetyczki. I podtrzymuje swoje zdanie, że jeśli zaliczka bezzwrotna komuś przeszkadza jak mi, bo takich praktyk nie spotkałam w innym mieście w którym mieszkam, i jak jestem w Oce idę gdzie indziej.I zamiast pisać że gdzieś zrobiłam błąd ortograficzny skup się na meritum sprawy czyli zaliczce. Dobrze kolega/koleżanka wyżej napisała, że ty raczej nie ogarniasz już, widać to po twoim bzdurnym wpisie. I nie sprowadzaj nikogo do swojego poziomu - to nie jest zawiść z mojej strony to jest opinia klientki. Bez zawiści- bo po stokroć kosmetyczką nie jestem! :) [/quote]Dwa tytuły i piszesz "Magistra"? wróć lepiej do szkoły podstawowej, na lekcje języka polskiego. Konkretnie na te, na których była mowa o pisowni wielką i małą literą, czyli III klasa - nauczanie początkowe. Eh, ty magistrze z Bożej łaski po WSAP-ie czy innym Pułtusku...

Gość

14-06-2011, 10:14
#3
[quote=Gość][quote=js7602]Po pierwsze. Wyraz nie przyjście pisze się oddzielnie a nie razem. Więc nie kontynuję dyskusji bo nie mam z kim i o czym, nie pozwala mi też na to moja percepcja umysłowa / jak nie wiesz o czym pisze to proponuję sprawdzić w słowniku/ :) a jednak kogoś boli, że ktoś osiąga COŚ w swoim zawodzie, a nie tylko wypisuje bzdury i narzeka. Nikt nikogo nie zmusza do niczego, można wybierać i przebierać.Na tym polega konkurencja.Ja i tak zawsze polecę p. Sylwię. Bo to co piszesz to zwykła zawiść. Pozdrawiam [/quote]No tak na początku powinnam pochwalić się swoimi dwoma tytułami Magistra i jednej podyplomówki, których nie jesteś w stanie nawet ogarnąć.. Idąc twoim tokiem myślenia, nie powinnam nic odpisywać, bo przed przyimkiem nie stawiasz przecinka, bądź zaczynasz zdanie od małej litery. Zwracając komuś uwagę na takie głupoty, dyskredytując jego wypowiedź, powinieneś pisać bezbłędnie człowieku! Jak można rozmowę sprowadzać do takiego poziomu jak ty! Skoro tak zaciekle bronisz tej Pani, to można widzieć jaki poziom reprezentuje osoba z jej kręgu. MARNY!!!!!!!Ja mam prawo z najgorszym według Ciebie błędem, nie z rzeczownikiem, napisać co sądzę o takich praktykach Pani kosmetyczki. I podtrzymuje swoje zdanie, że jeśli zaliczka bezzwrotna komuś przeszkadza jak mi, bo takich praktyk nie spotkałam w innym mieście w którym mieszkam, i jak jestem w Oce idę gdzie indziej.I zamiast pisać że gdzieś zrobiłam błąd ortograficzny skup się na meritum sprawy czyli zaliczce. Dobrze kolega/koleżanka wyżej napisała, że ty raczej nie ogarniasz już, widać to po twoim bzdurnym wpisie. I nie sprowadzaj nikogo do swojego poziomu - to nie jest zawiść z mojej strony to jest opinia klientki. Bez zawiści- bo po stokroć kosmetyczką nie jestem! :) [/quote]Dwa tytuły i piszesz "Magistra"? wróć lepiej do szkoły podstawowej, na lekcje języka polskiego. Konkretnie na te, na których była mowa o pisowni wielką i małą literą, czyli III klasa - nauczanie początkowe. Eh, ty magistrze z Bożej łaski po WSAP-ie czy innym Pułtusku...
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=js7602]Po pierwsze. Wyraz nie przyjście pisze się oddzielnie a nie razem. Więc nie kontynuję dyskusji bo nie mam z kim i o czym, nie pozwala mi też na to moja percepcja umysłowa / jak nie wiesz o czym pisze to proponuję sprawdzić w słowniku/ :) a jednak kogoś boli, że ktoś osiąga COŚ w swoim zawodzie, a nie tylko wypisuje bzdury i narzeka. Nikt nikogo nie zmusza do niczego, można wybierać i przebierać.Na tym polega konkurencja.Ja i tak zawsze polecę p. Sylwię. Bo to co piszesz to zwykła zawiść. Pozdrawiam [/quote]No tak na początku powinnam pochwalić się swoimi dwoma tytułami Magistra i jednej podyplomówki, których nie jesteś w stanie nawet ogarnąć.. Idąc twoim tokiem myślenia, nie powinnam nic odpisywać, bo przed przyimkiem nie stawiasz przecinka, bądź zaczynasz zdanie od małej litery. Zwracając komuś uwagę na takie głupoty, dyskredytując jego wypowiedź, powinieneś pisać bezbłędnie człowieku! Jak można rozmowę sprowadzać do takiego poziomu jak ty! Skoro tak zaciekle bronisz tej Pani, to można widzieć jaki poziom reprezentuje osoba z jej kręgu. MARNY!!!!!!!Ja mam prawo z najgorszym według Ciebie błędem, nie z rzeczownikiem, napisać co sądzę o takich praktykach Pani kosmetyczki. I podtrzymuje swoje zdanie, że jeśli zaliczka bezzwrotna komuś przeszkadza jak mi, bo takich praktyk nie spotkałam w innym mieście w którym mieszkam, i jak jestem w Oce idę gdzie indziej.I zamiast pisać że gdzieś zrobiłam błąd ortograficzny skup się na meritum sprawy czyli zaliczce. Dobrze kolega/koleżanka wyżej napisała, że ty raczej nie ogarniasz już, widać to po twoim bzdurnym wpisie. I nie sprowadzaj nikogo do swojego poziomu - to nie jest zawiść z mojej strony to jest opinia klientki. Bez zawiści- bo po stokroć kosmetyczką nie jestem! :) [/quote]Dwa tytuły i piszesz "Magistra"? wróć lepiej do szkoły podstawowej, na lekcje języka polskiego. Konkretnie na te, na których była mowa o pisowni wielką i małą literą, czyli III klasa - nauczanie początkowe. Eh, ty magistrze z Bożej łaski po WSAP-ie czy innym Pułtusku... [/quote]Powtarzam, aby nie mierzyć każdego swoją miarą!! Ludzie :))))) Nie wiem o jakim ty Wsap-ie mówisz to pewnie jakaś wyższa szkółka dla ubogich!To jest forum i w teksie nieformalnym moge sobie dla podkreślenia tytułu pisać co CHCĘ dużą literą!! I czytanie ze zrozumieniem również by się przydało! Bo podkreślam napisałam, że wytykanie błędów i dyskredytacja z tego powodu jest po prostu - PROSTA!Powtarzam "I zamiast pisać że gdzieś zrobiłam błąd ortograficzny skup się na meritum sprawy czyli zaliczce."  i "Ja mam prawo z najgorszym według Ciebie błędem, nie z rzeczownikiem, napisać co sądzę o takich praktykach Pani kosmetyczki."ludzie w tej oce (pisanej z małej litery, bo inaczej nie można o was, jak was czytam) to jest forum o pisowni czy o makijażu???????? Bo chyba kolejna osoba ocenia po pozorach, a nie o wpisie o kosmetyczce. Ciekawe odwrócenie tematu. :))  Żałuję, że nie każdy tu byłby w stanie podpisać się imieniem i nazwiskiem, wiekiem, stanowiskiem no i szkołami. MNie nie interesuje twoja pisownia, i czy napisałaś/eś  bez błędu czy z błędem, tylko co w temacie, a widzę, że NIC! Załóż sobie temat błędy a rób SPAMÓW w temacie make-up!!!Kolejnej przerwy przy kawce nie zmarnuje na ostrołęckie forum. Chodźcie sobie do Wsap, kosmetyczek które wam biorą zaliczki. Mnie to już od ponad 10 lat nie dotyczy!KOnIEc!  :)pzdr

Gość

14-06-2011, 10:32
#4
[quote=Gość][quote=Gość][quote=js7602]Po pierwsze. Wyraz nie przyjście pisze się oddzielnie a nie razem. Więc nie kontynuję dyskusji bo nie mam z kim i o czym, nie pozwala mi też na to moja percepcja umysłowa / jak nie wiesz o czym pisze to proponuję sprawdzić w słowniku/ :) a jednak kogoś boli, że ktoś osiąga COŚ w swoim zawodzie, a nie tylko wypisuje bzdury i narzeka. Nikt nikogo nie zmusza do niczego, można wybierać i przebierać.Na tym polega konkurencja.Ja i tak zawsze polecę p. Sylwię. Bo to co piszesz to zwykła zawiść. Pozdrawiam [/quote]No tak na początku powinnam pochwalić się swoimi dwoma tytułami Magistra i jednej podyplomówki, których nie jesteś w stanie nawet ogarnąć.. Idąc twoim tokiem myślenia, nie powinnam nic odpisywać, bo przed przyimkiem nie stawiasz przecinka, bądź zaczynasz zdanie od małej litery. Zwracając komuś uwagę na takie głupoty, dyskredytując jego wypowiedź, powinieneś pisać bezbłędnie człowieku! Jak można rozmowę sprowadzać do takiego poziomu jak ty! Skoro tak zaciekle bronisz tej Pani, to można widzieć jaki poziom reprezentuje osoba z jej kręgu. MARNY!!!!!!!Ja mam prawo z najgorszym według Ciebie błędem, nie z rzeczownikiem, napisać co sądzę o takich praktykach Pani kosmetyczki. I podtrzymuje swoje zdanie, że jeśli zaliczka bezzwrotna komuś przeszkadza jak mi, bo takich praktyk nie spotkałam w innym mieście w którym mieszkam, i jak jestem w Oce idę gdzie indziej.I zamiast pisać że gdzieś zrobiłam błąd ortograficzny skup się na meritum sprawy czyli zaliczce. Dobrze kolega/koleżanka wyżej napisała, że ty raczej nie ogarniasz już, widać to po twoim bzdurnym wpisie. I nie sprowadzaj nikogo do swojego poziomu - to nie jest zawiść z mojej strony to jest opinia klientki. Bez zawiści- bo po stokroć kosmetyczką nie jestem! :) [/quote]Dwa tytuły i piszesz "Magistra"? wróć lepiej do szkoły podstawowej, na lekcje języka polskiego. Konkretnie na te, na których była mowa o pisowni wielką i małą literą, czyli III klasa - nauczanie początkowe. Eh, ty magistrze z Bożej łaski po WSAP-ie czy innym Pułtusku... [/quote]Powtarzam, aby nie mierzyć każdego swoją miarą!! Ludzie :))))) Nie wiem o jakim ty Wsap-ie mówisz to pewnie jakaś wyższa szkółka dla ubogich!To jest forum i w teksie nieformalnym moge sobie dla podkreślenia tytułu pisać co CHCĘ dużą literą!! I czytanie ze zrozumieniem również by się przydało! Bo podkreślam napisałam, że wytykanie błędów i dyskredytacja z tego powodu jest po prostu - PROSTA!Powtarzam "I zamiast pisać że gdzieś zrobiłam błąd ortograficzny skup się na meritum sprawy czyli zaliczce."  i "Ja mam prawo z najgorszym według Ciebie błędem, nie z rzeczownikiem, napisać co sądzę o takich praktykach Pani kosmetyczki."ludzie w tej oce (pisanej z małej litery, bo inaczej nie można o was, jak was czytam) to jest forum o pisowni czy o makijażu???????? Bo chyba kolejna osoba ocenia po pozorach, a nie o wpisie o kosmetyczce. Ciekawe odwrócenie tematu. :))  Żałuję, że nie każdy tu byłby w stanie podpisać się imieniem i nazwiskiem, wiekiem, stanowiskiem no i szkołami. MNie nie interesuje twoja pisownia, i czy napisałaś/eś  bez błędu czy z błędem, tylko co w temacie, a widzę, że NIC! Załóż sobie temat błędy a rób SPAMÓW w temacie make-up!!!Kolejnej przerwy przy kawce nie zmarnuje na ostrołęckie forum. Chodźcie sobie do Wsap, kosmetyczek które wam biorą zaliczki. Mnie to już od ponad 10 lat nie dotyczy!KOnIEc!  :)pzdr
Gość napisał(a):Nie pouczaj nikogo, skoro sama niewiele umiesz i z każdym postem udowadniasz to coraz bardziej. Eh, niemądra jesteś. Zero klasy. Pewnie sama kończyłaś "elitarne studia" - płatne, ale najważniejsze, że nie w Ostrołęce.

Gość

14-06-2011, 11:42
#5
Nie pouczaj nikogo, skoro sama niewiele umiesz i z każdym postem udowadniasz to coraz bardziej. Eh, niemądra jesteś. Zero klasy. Pewnie sama kończyłaś "elitarne studia" - płatne, ale najważniejsze, że nie w Ostrołęce.
Gość napisał(a):ta koleżanka albo i ten kolega co ma dwa tytuły mgr pewnie teraz sobie siedzi wygodnie w USA :) i głupoty wypisuje, nie chcesz nie korzystaj z miejscowych usług, zajmij się piciem kawy tylko uważaj bo kawa szkodzipozdrawiam

Gość

14-06-2011, 12:56
#6
ta koleżanka albo i ten kolega co ma dwa tytuły mgr pewnie teraz sobie siedzi wygodnie w USA :) i głupoty wypisuje, nie chcesz nie korzystaj z miejscowych usług, zajmij się piciem kawy tylko uważaj bo kawa szkodzipozdrawiam
Gość napisał(a):a co z tymi klientkami, które owa Pani wystawia do wiatru?? Klientki powinny brać od niej zaliczkę{?} Szczerzę radzę przestać gwiazdorzyć i szanować klienta. Ostrołęka to małe miasto i wieści się szybko roznoszą.  

Gość

14-06-2011, 21:25
#7
a co z tymi klientkami, które owa Pani wystawia do wiatru?? Klientki powinny brać od niej zaliczkę{?} Szczerzę radzę przestać gwiazdorzyć i szanować klienta. Ostrołęka to małe miasto i wieści się szybko roznoszą.  
Gość napisał(a):Ostrołęka to miasto zaściankowe i zawistnych ludzi jak TY, sukcecs kole w oczy niektórych, więc wg. Ciebie nie warto się starać i ten sukces osiągać. Nikt nie gwiazdorzy, chyba, że Ci co noszą arbuzy pod pachami tutaj w mieście. Więc ochłoń trochę z tego jadu. Miłego dnia.  

Gość

15-06-2011, 07:52
#8
Ostrołęka to miasto zaściankowe i zawistnych ludzi jak TY, sukcecs kole w oczy niektórych, więc wg. Ciebie nie warto się starać i ten sukces osiągać. Nikt nie gwiazdorzy, chyba, że Ci co noszą arbuzy pod pachami tutaj w mieście. Więc ochłoń trochę z tego jadu. Miłego dnia.  
Gość napisał(a):i plotek. Pierniesz w końcu miasta to zaraz w drugim wiedzą tyle, że jak pierniesz pachnąco to mówią, że śmierdzi. Pozdrawiam

Gość

15-06-2011, 07:55
#9
i plotek. Pierniesz w końcu miasta to zaraz w drugim wiedzą tyle, że jak pierniesz pachnąco to mówią, że śmierdzi. Pozdrawiam
Gość napisał(a):a może by tak Ci co tak wszystko i wszystkich krytykują zaczęli wykorzystywać forum do tego, do czego być powinno, a nie do skar i zażaleń, jak się komuś nie podoba forma zaliczki to niech nie korzysta. Dla mnie to nie żaden problem, problem jest z ustaleniem terminu do tej Pani. Więc o co dalej chodzi?. Wyluzujcie trochę i piszcie o tym jak ktoś pracuje, czy jest dobry, czy kiepski, czy kogoś polecacie itp. Przypominam, że to nie wypłakiwalnia, popłakać to można iść do księdza.  

Gość

15-06-2011, 10:54
#10
a może by tak Ci co tak wszystko i wszystkich krytykują zaczęli wykorzystywać forum do tego, do czego być powinno, a nie do skar i zażaleń, jak się komuś nie podoba forma zaliczki to niech nie korzysta. Dla mnie to nie żaden problem, problem jest z ustaleniem terminu do tej Pani. Więc o co dalej chodzi?. Wyluzujcie trochę i piszcie o tym jak ktoś pracuje, czy jest dobry, czy kiepski, czy kogoś polecacie itp. Przypominam, że to nie wypłakiwalnia, popłakać to można iść do księdza.  
Gość napisał(a):do Pani która tak się uczepiła tej zaliczki u p. SylwiiTy głupia kobieto z konkurencji, weź się ogarnij i jak brakuje Ci klientów, a zazdrościsz ich pani Sylwi to weź się za naukę, jedź do Warszawy albo i dalej i się doucz, doszkul w sztuce makijażu, może wtedy i do Ciebie będą kolejki, a nie bierzesz się za oczernianie kogoś na forum. Jak nisko trzeba upaść żeby coś takiego robić ? Szczerze to Ci współczuję i mi Cię żal.Przyczepiasz się do zaliczki ? Żałosne, powinnaś przyczepić się do makijaży jakie te pani wykonuje, ale nie możesz! Dlaczego? A no dlatego że są one robione profesjonalnie. Bez pozdrowień!klientka salonu p. Sylwii Skrzypczak

Gość

15-06-2011, 11:44
#11
do Pani która tak się uczepiła tej zaliczki u p. SylwiiTy głupia kobieto z konkurencji, weź się ogarnij i jak brakuje Ci klientów, a zazdrościsz ich pani Sylwi to weź się za naukę, jedź do Warszawy albo i dalej i się doucz, doszkul w sztuce makijażu, może wtedy i do Ciebie będą kolejki, a nie bierzesz się za oczernianie kogoś na forum. Jak nisko trzeba upaść żeby coś takiego robić ? Szczerze to Ci współczuję i mi Cię żal.Przyczepiasz się do zaliczki ? Żałosne, powinnaś przyczepić się do makijaży jakie te pani wykonuje, ale nie możesz! Dlaczego? A no dlatego że są one robione profesjonalnie. Bez pozdrowień!klientka salonu p. Sylwii Skrzypczak
Gość napisał(a):[quote=Gość]a co z tymi klientkami, które owa Pani wystawia do wiatru?? Klientki powinny brać od niej zaliczkę{?} Szczerzę radzę przestać gwiazdorzyć i szanować klienta. Ostrołęka to małe miasto i wieści się szybko roznoszą.  [/quote]Tylko tu jest pewna różnica. Klientki nie przychodzą i mają "gdzieś", że ktoś na nich czeka i traci czas. A p. Sylwia dzwoni wcześniej, aby osoba która była umówiona nie musiała się fatygować.Ja to rozumiem gdyż też mam dzieci i pracę i czasami różne rzeczy "wypadają" niespodziewanie i trzeba wizytę przełożyć. W takim wypadku po prostu należy zadzwonić. A jakaś tam zaliczka mi w żadnej sposób nie przeszkadza, ot normalna praktyka jak w różnych branżachPozdrawiam, Alicja

Gość

15-06-2011, 11:52
#12
[quote=Gość]a co z tymi klientkami, które owa Pani wystawia do wiatru?? Klientki powinny brać od niej zaliczkę{?} Szczerzę radzę przestać gwiazdorzyć i szanować klienta. Ostrołęka to małe miasto i wieści się szybko roznoszą.  [/quote]Tylko tu jest pewna różnica. Klientki nie przychodzą i mają "gdzieś", że ktoś na nich czeka i traci czas. A p. Sylwia dzwoni wcześniej, aby osoba która była umówiona nie musiała się fatygować.Ja to rozumiem gdyż też mam dzieci i pracę i czasami różne rzeczy "wypadają" niespodziewanie i trzeba wizytę przełożyć. W takim wypadku po prostu należy zadzwonić. A jakaś tam zaliczka mi w żadnej sposób nie przeszkadza, ot normalna praktyka jak w różnych branżachPozdrawiam, Alicja
Gość napisał(a):idż gdziekolwiek i daj się wymalować

Gość

18-07-2011, 22:18
#13
idż gdziekolwiek i daj się wymalować
Gość napisał(a):witam, kogo polecanie do wykonania makijazu na slub i wesele ? chcialabym, zeby to byla pani, ktora uzywa kosmetykow dobrej marki, zeby sie dluzej utrzymaly. Pozdrawiam

Gość

15-03-2013, 12:21
#14
witam, kogo polecanie do wykonania makijazu na slub i wesele ? chcialabym, zeby to byla pani, ktora uzywa kosmetykow dobrej marki, zeby sie dluzej utrzymaly. Pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=Gość]witam, kogo polecanie do wykonania makijazu na slub i wesele ? chcialabym, zeby to byla pani, ktora uzywa kosmetykow dobrej marki, zeby sie dluzej utrzymaly. Pozdrawiam [/quote]ja polecam panią Skrzypczak, używa markowych produktów, a makijaż trzyma się całą imprezę, tutaj znajdziesz kontakt a i zobaczysz kilka zdjęć https://www.facebook.com/magiamakijazu?fref=ts

Gość

27-03-2013, 13:16
#15
[quote=Gość]witam, kogo polecanie do wykonania makijazu na slub i wesele ? chcialabym, zeby to byla pani, ktora uzywa kosmetykow dobrej marki, zeby sie dluzej utrzymaly. Pozdrawiam [/quote]ja polecam panią Skrzypczak, używa markowych produktów, a makijaż trzyma się całą imprezę, tutaj znajdziesz kontakt a i zobaczysz kilka zdjęć https://www.facebook.com/magiamakijazu?fref=ts
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]witam, kogo polecanie do wykonania makijazu na slub i wesele ? chcialabym, zeby to byla pani, ktora uzywa kosmetykow dobrej marki, zeby sie dluzej utrzymaly. Pozdrawiam [/quote]ja polecam panią Skrzypczak, używa markowych produktów, a makijaż trzyma się całą imprezę, tutaj znajdziesz kontakt a i zobaczysz kilka zdjęć https://www.facebook.com/magiamakijazu?fref=ts [/quote]oooo i znowu autoreklama{diabelek}

Gość

28-03-2013, 09:02
#16
[quote=Gość][quote=Gość]witam, kogo polecanie do wykonania makijazu na slub i wesele ? chcialabym, zeby to byla pani, ktora uzywa kosmetykow dobrej marki, zeby sie dluzej utrzymaly. Pozdrawiam [/quote]ja polecam panią Skrzypczak, używa markowych produktów, a makijaż trzyma się całą imprezę, tutaj znajdziesz kontakt a i zobaczysz kilka zdjęć https://www.facebook.com/magiamakijazu?fref=ts [/quote]oooo i znowu autoreklama{diabelek}
Gość napisał(a):Ja polecam Dorotę ChodkowskąŁadne makijaże widziałam też w wykonaniu Marty SzczubełekWiele jednak zależy od właścicielki twarzy, jeżeli uprze się na makijać nie pasujący do jej rysów i twarzy to nawet super wizażystka nie pomoże.  

Gość

28-03-2013, 20:32
#17
Ja polecam Dorotę ChodkowskąŁadne makijaże widziałam też w wykonaniu Marty SzczubełekWiele jednak zależy od właścicielki twarzy, jeżeli uprze się na makijać nie pasujący do jej rysów i twarzy to nawet super wizażystka nie pomoże.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]witam, kogo polecanie do wykonania makijazu na slub i wesele ? chcialabym, zeby to byla pani, ktora uzywa kosmetykow dobrej marki, zeby sie dluzej utrzymaly. Pozdrawiam [/quote]ja polecam panią Skrzypczak, używa markowych produktów, a makijaż trzyma się całą imprezę, tutaj znajdziesz kontakt a i zobaczysz kilka zdjęć https://www.facebook.com/magiamakijazu?fref=ts [/quote]oooo i znowu autoreklama{diabelek} [/quote]jestem autorką niby tej "autoreklamy" która reklamą nie jest a moją subiektywną opiniądziwne że jak ktoś napisze pozytywną opinię o kimś to już ludzie myślą że to właściciel, widać że słabą konkurencje to boli

Gość

28-03-2013, 21:25
#18
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]witam, kogo polecanie do wykonania makijazu na slub i wesele ? chcialabym, zeby to byla pani, ktora uzywa kosmetykow dobrej marki, zeby sie dluzej utrzymaly. Pozdrawiam [/quote]ja polecam panią Skrzypczak, używa markowych produktów, a makijaż trzyma się całą imprezę, tutaj znajdziesz kontakt a i zobaczysz kilka zdjęć https://www.facebook.com/magiamakijazu?fref=ts [/quote]oooo i znowu autoreklama{diabelek} [/quote]jestem autorką niby tej "autoreklamy" która reklamą nie jest a moją subiektywną opiniądziwne że jak ktoś napisze pozytywną opinię o kimś to już ludzie myślą że to właściciel, widać że słabą konkurencje to boli
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]wita m, kogo polecanie do wykonania makijazu na slub i wesele ? chcialabym, zeby to byla pani, ktora uzywa kosmetykow dobrej marki, zeby sie dluzej utrzymaly. Pozdrawiam [/quote]ja polecam panią Skrzypczak, używa markowych produktów, a makijaż trzyma się całą imprezę, tutaj znajdziesz kontakt a i zobaczysz kilka zdjęć https://www.facebook.com/magiamakijazu?fref=ts [/quote]oooo i znowu autoreklama{diabelek} [/quote]jestem autorką niby tej "autoreklamy" która reklamą nie jest a moją subiektywną opiniądziwne że jak ktoś napisze pozytywną opinię o kimś to już ludzie myślą że to właściciel, widać że słabą konkurencje to boli [/quote]oj boli, boli aż bokiem wychodzi{co} Alleluja bracia i siostry{usmiech}

Gość

29-03-2013, 09:00
#19
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]wita m, kogo polecanie do wykonania makijazu na slub i wesele ? chcialabym, zeby to byla pani, ktora uzywa kosmetykow dobrej marki, zeby sie dluzej utrzymaly. Pozdrawiam [/quote]ja polecam panią Skrzypczak, używa markowych produktów, a makijaż trzyma się całą imprezę, tutaj znajdziesz kontakt a i zobaczysz kilka zdjęć https://www.facebook.com/magiamakijazu?fref=ts [/quote]oooo i znowu autoreklama{diabelek} [/quote]jestem autorką niby tej "autoreklamy" która reklamą nie jest a moją subiektywną opiniądziwne że jak ktoś napisze pozytywną opinię o kimś to już ludzie myślą że to właściciel, widać że słabą konkurencje to boli [/quote]oj boli, boli aż bokiem wychodzi{co} Alleluja bracia i siostry{usmiech}
Gość napisał(a):hejka dziewczyny! czy orientujecie sie ile kosztuje makijaz permanentny brwi u sylwii skrzypczak?

Gość

20-05-2013, 16:03
#20
hejka dziewczyny! czy orientujecie sie ile kosztuje makijaz permanentny brwi u sylwii skrzypczak?

strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów