Zielony Zakątek Susk Stary

Założony przez jaro1005
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7
Gość napisał(a):Jeśli wesele chcecie robić w zz, to niestety musicie kilka uwag które tu padłu wziaśc pod uwagę. Część z nich byc może jest nacechowana emecjami, ale w moim przypadku  (wesele odbyło się kilka miesięcy temu) właściciele na 3 dni pred weselem postawili trzy warunki- nie ma wieżdzania samochodem na bruk (perking oddalony jest ok. 300 m od sali) a teren niestety tam nie jest utwardzony - nie wolno straszyc łabędzi ( niestety trzeba pilnowac gości, każda osoba z młodych odpowiada za swoich gości ) - i trzecie najlepsze trzy dni przed weselem mieliśmy powiedziec swoim gościom aby nie brali ze soba dzieci, do dziś nie wiem dlaczegoPrzyznacie że troche to dziwne !!?Jesli chodzi o przyjęcie weselne, to oceniam cała organizacje na 3+  

Gość

24-10-2008, 23:39
#1
Jeśli wesele chcecie robić w zz, to niestety musicie kilka uwag które tu padłu wziaśc pod uwagę. Część z nich byc może jest nacechowana emecjami, ale w moim przypadku  (wesele odbyło się kilka miesięcy temu) właściciele na 3 dni pred weselem postawili trzy warunki- nie ma wieżdzania samochodem na bruk (perking oddalony jest ok. 300 m od sali) a teren niestety tam nie jest utwardzony - nie wolno straszyc łabędzi ( niestety trzeba pilnowac gości, każda osoba z młodych odpowiada za swoich gości ) - i trzecie najlepsze trzy dni przed weselem mieliśmy powiedziec swoim gościom aby nie brali ze soba dzieci, do dziś nie wiem dlaczegoPrzyznacie że troche to dziwne !!?Jesli chodzi o przyjęcie weselne, to oceniam cała organizacje na 3+  
Gość napisał(a):Byłem w ZZ chciałem tam zrobic wesle, plener calkiem fajny ale nikt nie pomyślał o zabezpieczeniu stawów. Goście weselni, w tym dzieci bardzo łatwo moga wpaśc do wody, z wysokosci ok. 2 m, brzeg jest bradzo stromy i nie wiem komu udało by się stamtąd wydostać. Brak wyobraźni. Właściciele tez tak trochę znudzeni naszą obecnością, coś na zasadzie idźcie i dajcie nam spokój a to dopiero było pierwsze spotkanie. Całość raczej na nie, trzeba szukac dalej !?Może coś podrzucicie ?        

Gość

25-10-2008, 00:22
#2
Byłem w ZZ chciałem tam zrobic wesle, plener calkiem fajny ale nikt nie pomyślał o zabezpieczeniu stawów. Goście weselni, w tym dzieci bardzo łatwo moga wpaśc do wody, z wysokosci ok. 2 m, brzeg jest bradzo stromy i nie wiem komu udało by się stamtąd wydostać. Brak wyobraźni. Właściciele tez tak trochę znudzeni naszą obecnością, coś na zasadzie idźcie i dajcie nam spokój a to dopiero było pierwsze spotkanie. Całość raczej na nie, trzeba szukac dalej !?Może coś podrzucicie ?        

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów