Zielony Zakątek Susk Stary

Założony przez jaro1005
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):tez miałam przyjemność z właścicielami Zielonego Zakątka ( nie organizowałam tam wesela) i uważam że niemożna z nimi rzeczowo porozmawiać, musi być tak jak oni sobie tego zażyczą i niema z nimi dyskusji!!!!!!!!!! więc podejrzewam że jeżeli chodzi o organizację wesela to jest tak samo, tylko gdzie zasada ja płacę ja wymagam!!!!!!!!!!!!!!{dobani}

Gość

11-09-2008, 15:21
#1
tez miałam przyjemność z właścicielami Zielonego Zakątka ( nie organizowałam tam wesela) i uważam że niemożna z nimi rzeczowo porozmawiać, musi być tak jak oni sobie tego zażyczą i niema z nimi dyskusji!!!!!!!!!! więc podejrzewam że jeżeli chodzi o organizację wesela to jest tak samo, tylko gdzie zasada ja płacę ja wymagam!!!!!!!!!!!!!!{dobani}
Gość napisał(a):a o jakiego typu sprawach do przedyskutowania mówimy? w czym są tak nieugięci?

Gość

11-09-2008, 15:52
#2
a o jakiego typu sprawach do przedyskutowania mówimy? w czym są tak nieugięci?
jaro1005 napisał(a):Jak widzę nie tylko klientów tak traktuję ale i personel. WSTYD !!! Ale życie po trochu ich nauczy !!!! Cieszę się, że jest osoba która  z drugiej strony wie jak właściciele ZZ zachowują się. A niby z miejscami to miał być mój wymysł, dobrze że ktoś to potwierdził.    

jaro1005

Wpisów: 18
Dołączył: 31.08.2008
11-09-2008, 20:33
#3
Jak widzę nie tylko klientów tak traktuję ale i personel. WSTYD !!! Ale życie po trochu ich nauczy !!!! Cieszę się, że jest osoba która  z drugiej strony wie jak właściciele ZZ zachowują się. A niby z miejscami to miał być mój wymysł, dobrze że ktoś to potwierdził.    
Gość napisał(a):Jak w ZZ wygląda kwestia dekoracji? czy te materiały poupinane nad stołem młodych są zapewnione bezpłatnie w ramach standardowego wyglądu sali czy też należy za to dopłacac i wtedy wybiera sie kolor itp..?

Gość

12-09-2008, 11:18
#4
Jak w ZZ wygląda kwestia dekoracji? czy te materiały poupinane nad stołem młodych są zapewnione bezpłatnie w ramach standardowego wyglądu sali czy też należy za to dopłacac i wtedy wybiera sie kolor itp..?
Gość napisał(a):Nareszcie ktoś ma normalne pytanie, bo reszta wpisów w tym temacie to walka konkurencyjnych sal weselnych. Nie ładnie tak sie opluwać  są inne sposoby konkurencji!!

Gość

12-09-2008, 17:10
#5
Nareszcie ktoś ma normalne pytanie, bo reszta wpisów w tym temacie to walka konkurencyjnych sal weselnych. Nie ładnie tak sie opluwać  są inne sposoby konkurencji!!
Gość napisał(a):Konkurencja konkurencją ale i niezadowolonych klientów też nie brakuje!!! Sam jestem jednym z nich i zgadzam się z większością negatywnych opinii o tym miejscu!!! Zresztą każdy kto był lub będzie tam gościem to zauważy przynajmniej kilka uchybień które pokrywają się z opisami w zamieszczonych wyżej postach. {dobani}  

Gość

12-09-2008, 18:34
#6
Konkurencja konkurencją ale i niezadowolonych klientów też nie brakuje!!! Sam jestem jednym z nich i zgadzam się z większością negatywnych opinii o tym miejscu!!! Zresztą każdy kto był lub będzie tam gościem to zauważy przynajmniej kilka uchybień które pokrywają się z opisami w zamieszczonych wyżej postach. {dobani}  
Gość napisał(a):szkoda tylko, że tematy takie jak ten służą  typowo polskiemu nawykowi: narzekaniu na wszystko i wszystkich. może słusznie a może nie - mniejsza o to.jednak byłoby miło, gdyby ktoś mógł odpowiadac na normalne pytania takie jak moje wyżej napisane. trudno jest mi ocenic salę, w której nigdy nie byłam gościem weselnym. stąd pytania na które liczyłam, że uzyskam zadowalającą odpowiedz, oczywiscie nie liczę na obiektywizm ;) jednak, jak widac, często zgorzkniałosc bierze górę nad zwykłym udzielaniem pomocy {mruga} a szkoda...

Gość

12-09-2008, 20:25
#7
szkoda tylko, że tematy takie jak ten służą  typowo polskiemu nawykowi: narzekaniu na wszystko i wszystkich. może słusznie a może nie - mniejsza o to.jednak byłoby miło, gdyby ktoś mógł odpowiadac na normalne pytania takie jak moje wyżej napisane. trudno jest mi ocenic salę, w której nigdy nie byłam gościem weselnym. stąd pytania na które liczyłam, że uzyskam zadowalającą odpowiedz, oczywiscie nie liczę na obiektywizm ;) jednak, jak widac, często zgorzkniałosc bierze górę nad zwykłym udzielaniem pomocy {mruga} a szkoda...
Gość napisał(a):aha, i jeśli już piszecie negatywną opinię i brzmi ona jakbyście zostali obrabowani, przekopani i wszystko co najgorsze, to chociaż każdy z was mógłby napisac sensowne uzasadnienie na jakimś poziomie... bo nie wszyscy wysilają się na to.a taki rodzaj wypowiedzi w tym i innych wątkach udowodniłby, że w 1/2 nie są to wypowiedzi konkurencji albo też jednej czy dwóch niezadowolonych osób ale pod "innymi postaciami" :)wymiana opinii ma w jakimś stopniu służyc pomocą osobom, które planują (w tym przypadku) wesele w tym miejscu. więc jeśli będziecie dobrze argumentowac swoje wypowiedzi to nawet jeśli będą one strasznie negatywne - będą miały jakiś sens:) i nie zostaniecie oskarżeni o sianie zamętu przez konkurencję:))tyle ode mnie. pozdrawiam i liczę na jakąś odpowiedź. z argumentacją:)

Gość

12-09-2008, 20:29
#8
aha, i jeśli już piszecie negatywną opinię i brzmi ona jakbyście zostali obrabowani, przekopani i wszystko co najgorsze, to chociaż każdy z was mógłby napisac sensowne uzasadnienie na jakimś poziomie... bo nie wszyscy wysilają się na to.a taki rodzaj wypowiedzi w tym i innych wątkach udowodniłby, że w 1/2 nie są to wypowiedzi konkurencji albo też jednej czy dwóch niezadowolonych osób ale pod "innymi postaciami" :)wymiana opinii ma w jakimś stopniu służyc pomocą osobom, które planują (w tym przypadku) wesele w tym miejscu. więc jeśli będziecie dobrze argumentowac swoje wypowiedzi to nawet jeśli będą one strasznie negatywne - będą miały jakiś sens:) i nie zostaniecie oskarżeni o sianie zamętu przez konkurencję:))tyle ode mnie. pozdrawiam i liczę na jakąś odpowiedź. z argumentacją:)
jaro1005 napisał(a):Chętnie porozmawiam na temat ZZ. 83.6.87.37 jeśli chcesz coś wiedzieć pytaj, kto pyta nie błądzi, nie będę żył wiecznie. Trochę cierpliwość to nie piekarnia. Nie narzekam na wszystkich tylko na właścicieli ZZ, jak byś przeczytała wszystkie moje wpisy to byś wiedziała - np. kucharz. (ok) {diabelek}Konkurencja to nie ma czasu na prowadzenie takich rozmów bo zajmuje się prowadzeniem biznesu w taki sposób aby klient był zadowolony a nie tylko mówieniem o tym.{wstyd} A w sprawie dekoracji musisz zwrócić się do właścicieli ZZ, mi nic na ten temat nie wiadomo !!!{zdziwko}  

jaro1005

Wpisów: 18
Dołączył: 31.08.2008
16-09-2008, 22:03
#9
Chętnie porozmawiam na temat ZZ. 83.6.87.37 jeśli chcesz coś wiedzieć pytaj, kto pyta nie błądzi, nie będę żył wiecznie. Trochę cierpliwość to nie piekarnia. Nie narzekam na wszystkich tylko na właścicieli ZZ, jak byś przeczytała wszystkie moje wpisy to byś wiedziała - np. kucharz. (ok) {diabelek}Konkurencja to nie ma czasu na prowadzenie takich rozmów bo zajmuje się prowadzeniem biznesu w taki sposób aby klient był zadowolony a nie tylko mówieniem o tym.{wstyd} A w sprawie dekoracji musisz zwrócić się do właścicieli ZZ, mi nic na ten temat nie wiadomo !!!{zdziwko}  
Gość napisał(a):Byłem na weselu w Zielonym Zakątku w tym roku według mnie gorszego lokalu w mieście nie ma i okolicy nie ma. Stoły wąskie, ciasno. Siedzieliśmy pod ścianą aby wyjść cały stolik musiał wychodzić z tyłu za osobami siedzącymi nie dało się przejść. Wąskie stoły miały jeszcze jeden feler ustawiając własne naczynia na których się jadło było mało miejsca na potrawy. Z uwagami wcześniejszymi w większości się zgadzam, ale jest jedna rzecz, którą muszę poruszyć - totalne bezguście odnośnie wystroju wnętrza. Dekoracja stała eklektyzm w najgorszym guście wobec gości przyjezdnych wstyd i żenada. Wydając tak duże pieniądze na lokal można było zatrudnić dekoratora wnętrz.Aha jeszcze jedno - jedzenie niesmaczne.  Tomasz

Gość

17-09-2008, 19:34
#10
Byłem na weselu w Zielonym Zakątku w tym roku według mnie gorszego lokalu w mieście nie ma i okolicy nie ma. Stoły wąskie, ciasno. Siedzieliśmy pod ścianą aby wyjść cały stolik musiał wychodzić z tyłu za osobami siedzącymi nie dało się przejść. Wąskie stoły miały jeszcze jeden feler ustawiając własne naczynia na których się jadło było mało miejsca na potrawy. Z uwagami wcześniejszymi w większości się zgadzam, ale jest jedna rzecz, którą muszę poruszyć - totalne bezguście odnośnie wystroju wnętrza. Dekoracja stała eklektyzm w najgorszym guście wobec gości przyjezdnych wstyd i żenada. Wydając tak duże pieniądze na lokal można było zatrudnić dekoratora wnętrz.Aha jeszcze jedno - jedzenie niesmaczne.  Tomasz
Gość napisał(a):Ja byłem tam na sylwestra i wszystko było ok{ok}

Gość

17-09-2008, 21:49
#11
Ja byłem tam na sylwestra i wszystko było ok{ok}
Gość napisał(a):Tomku swoje wesele zrób w remizie! tam sie przyda dekoratoka wnętrz. I luźno bedzie za stołami. A jesli juz jestes po swoim weselu to pewnie zrzędzisz jak stary burak bo Ci żona nie dała ... dziś.

Gość

17-09-2008, 22:00
#12
Tomku swoje wesele zrób w remizie! tam sie przyda dekoratoka wnętrz. I luźno bedzie za stołami. A jesli juz jestes po swoim weselu to pewnie zrzędzisz jak stary burak bo Ci żona nie dała ... dziś.
jaro1005 napisał(a):[quote=]Tomku swoje wesele zrób w remizie! tam sie przyda dekoratoka wnętrz. I luźno bedzie za stołami. A jesli juz jestes po swoim weselu to pewnie zrzędzisz jak stary burak bo Ci żona nie dała ... dziś.[/quote]Pewnie jak będzie chciał zrobić swoje wesele w remizie to zrobi, tylko nie za taką KASĘ jak w ZZ !!! oooooooooooooooooooo widzę że jakiś dorosły się odezwał, wspaniale tobie pewnie żona dziś dała, wczoraj i przed wczoraj i przed przed wczoraj też i dlatego troszkę nerwy cię poniosły. Czy to coś znaczy - TAK - MUSISZ PIĆ WIĘCEJ MELISY BO STUKANIE JUŻ CI NIE POMAGA !!!  {diabelek - a to zły znak !!! {gafa}  

jaro1005

Wpisów: 18
Dołączył: 31.08.2008
18-09-2008, 16:54
#13
[quote=]Tomku swoje wesele zrób w remizie! tam sie przyda dekoratoka wnętrz. I luźno bedzie za stołami. A jesli juz jestes po swoim weselu to pewnie zrzędzisz jak stary burak bo Ci żona nie dała ... dziś.[/quote]Pewnie jak będzie chciał zrobić swoje wesele w remizie to zrobi, tylko nie za taką KASĘ jak w ZZ !!! oooooooooooooooooooo widzę że jakiś dorosły się odezwał, wspaniale tobie pewnie żona dziś dała, wczoraj i przed wczoraj i przed przed wczoraj też i dlatego troszkę nerwy cię poniosły. Czy to coś znaczy - TAK - MUSISZ PIĆ WIĘCEJ MELISY BO STUKANIE JUŻ CI NIE POMAGA !!!  {diabelek - a to zły znak !!! {gafa}  
Gość napisał(a):Może i jest to narzekanie większości użytkowników tego forum ale fakt jest faktem że organizacja w Zielonym Zakątku jest kiepska. Pomijając temat jedzenia, ceny itp to obsługa bije wszelkie rekordy. Na stołach bajzel jak nie wiem.Do miejsc gdzie jest słaby dostęp kelner już nie dojdzie posprząta, ruszają się jak muchy w smole.Może odrobinę więcej obsługi by się przydało...

Gość

18-09-2008, 21:50
#14
Może i jest to narzekanie większości użytkowników tego forum ale fakt jest faktem że organizacja w Zielonym Zakątku jest kiepska. Pomijając temat jedzenia, ceny itp to obsługa bije wszelkie rekordy. Na stołach bajzel jak nie wiem.Do miejsc gdzie jest słaby dostęp kelner już nie dojdzie posprząta, ruszają się jak muchy w smole.Może odrobinę więcej obsługi by się przydało...
jaro1005 napisał(a):Cieszę się ze ktoś podziela moje zdanie co do organizacji wesel w ZZ. Taka ocena też jest cenna !!!Dziękuje za wypowiedź !!!  

jaro1005

Wpisów: 18
Dołączył: 31.08.2008
23-09-2008, 17:24
#15
Cieszę się ze ktoś podziela moje zdanie co do organizacji wesel w ZZ. Taka ocena też jest cenna !!!Dziękuje za wypowiedź !!!  
Gość napisał(a): Beznadziejne forum jednego użytkownika wypisującego różne bzdety pod nickiem oraz anonimowo z różnych kompów, twierdzącego przy tym że jest to konstruktywna krytyka. Naprawdę szczerze współczuję właścicielom, że mieli do czynienia z takim burakiem.

Gość

23-09-2008, 18:47
#16
Beznadziejne forum jednego użytkownika wypisującego różne bzdety pod nickiem oraz anonimowo z różnych kompów, twierdzącego przy tym że jest to konstruktywna krytyka. Naprawdę szczerze współczuję właścicielom, że mieli do czynienia z takim burakiem.
jaro1005 napisał(a):Cieszę się że, ktoś uważa mnie za BOGA, nie taki był mój cel ale i   tak mi bardzo miło. Jak chcesz znać moje dane zwróć sie do właścicieli ZZ którzy sami lub może za pośrednictwem "kogoś" wypowiadają się na tym forum, oni wiedzą komu zawdzięczają to FORUM. A tak na marginesie to chciałbym prowadzić własny biznes, na pewno by lepiej prosperował niż ZZ.  Może powiesz jaki wpis miałbym usunąć, co tam takiego było  itp. pewnie wiesz, że osoba która wypowie sie na forum swój wpis może usunąć. Żadnych wpisów nie usuwałem ale pewnie i tak wiesz lepiej.Jeśli chodzi o twój wpis to jeśli sam go nie usuniesz to na pewno będzie na Forum. A i jeszcze jedno jak chciałbym decydować kto będzie prowadził swój interes to bym to zrobił i nie ograniczał sie tylko do FORUM, tam (w ZZ) jest mnóstwo nieprawidłowości a odpowiednie służby tylko czekają  na znak/sygnał żeby wejść na kontrolę - ale tego nie robię - bo za jakiś czas "klienci" ZZ wystawią mu cenzurkę, skończy się bum na wesela i wtedy trzeba będzie szukać klientów,  dopiero wtedy trzeba będzie ich "całować po d u p i e" - cytat jednej z wypowiedzi umieszczonej na forum !!!! {zdziwko}

jaro1005

Wpisów: 18
Dołączył: 31.08.2008
30-09-2008, 19:14
#17
Cieszę się że, ktoś uważa mnie za BOGA, nie taki był mój cel ale i   tak mi bardzo miło. Jak chcesz znać moje dane zwróć sie do właścicieli ZZ którzy sami lub może za pośrednictwem "kogoś" wypowiadają się na tym forum, oni wiedzą komu zawdzięczają to FORUM. A tak na marginesie to chciałbym prowadzić własny biznes, na pewno by lepiej prosperował niż ZZ.  Może powiesz jaki wpis miałbym usunąć, co tam takiego było  itp. pewnie wiesz, że osoba która wypowie sie na forum swój wpis może usunąć. Żadnych wpisów nie usuwałem ale pewnie i tak wiesz lepiej.Jeśli chodzi o twój wpis to jeśli sam go nie usuniesz to na pewno będzie na Forum. A i jeszcze jedno jak chciałbym decydować kto będzie prowadził swój interes to bym to zrobił i nie ograniczał sie tylko do FORUM, tam (w ZZ) jest mnóstwo nieprawidłowości a odpowiednie służby tylko czekają  na znak/sygnał żeby wejść na kontrolę - ale tego nie robię - bo za jakiś czas "klienci" ZZ wystawią mu cenzurkę, skończy się bum na wesela i wtedy trzeba będzie szukać klientów,  dopiero wtedy trzeba będzie ich "całować po d u p i e" - cytat jednej z wypowiedzi umieszczonej na forum !!!! {zdziwko}
Gość napisał(a):witam byłam w ZZ żeby dowiedzieć się o salę na swoje wesele i nie zostałam dobrze potraktowana w skrócie nie mieli czasu dla mnie a to nic nie załatwia ze na około ładnie a podobno nawet i za zdjęcia życzą sobie pieniądze

Gość

01-10-2008, 10:05
#18
witam byłam w ZZ żeby dowiedzieć się o salę na swoje wesele i nie zostałam dobrze potraktowana w skrócie nie mieli czasu dla mnie a to nic nie załatwia ze na około ładnie a podobno nawet i za zdjęcia życzą sobie pieniądze
Gość napisał(a):zadzwon i sie umów na spotkanie to na pewno bedą mieli czas. Jesli ktos wpada niespodzianie to niedziw sie że ktos może w danej chwili nie miec dla ciebie czasu. Akurat może z kim innym są umówieni na spotkanie organizacyjne czy jakiekolwiek inne. Nie wierze że jak zadzwonisz i powiesz że chcesz się spotkać to odmówią. Szanujmy swój czas i czas innych.

Gość

01-10-2008, 10:15
#19
zadzwon i sie umów na spotkanie to na pewno bedą mieli czas. Jesli ktos wpada niespodzianie to niedziw sie że ktos może w danej chwili nie miec dla ciebie czasu. Akurat może z kim innym są umówieni na spotkanie organizacyjne czy jakiekolwiek inne. Nie wierze że jak zadzwonisz i powiesz że chcesz się spotkać to odmówią. Szanujmy swój czas i czas innych.
Gość napisał(a):A jednak taka jest prawda że nawet jeśli się umówią to i tak nie mają czasu dla ciebie.Sama byłam tak potraktowana i się rozczarowałam .Okolica piękna, teren pięknie zagospodarowany ale to nie wszystko.Dzwonisz się umawiasz to robią wielkie problemy a to nie ma tej pani, a to im nie pasuje albo jeszcze inne wykręty.A jak dojdzie już do spotkania to trwa ono 5 minut bo im się śpieszy.Decyzja należy do Was.Powodzenia

Gość

01-10-2008, 11:15
#20
A jednak taka jest prawda że nawet jeśli się umówią to i tak nie mają czasu dla ciebie.Sama byłam tak potraktowana i się rozczarowałam .Okolica piękna, teren pięknie zagospodarowany ale to nie wszystko.Dzwonisz się umawiasz to robią wielkie problemy a to nie ma tej pani, a to im nie pasuje albo jeszcze inne wykręty.A jak dojdzie już do spotkania to trwa ono 5 minut bo im się śpieszy.Decyzja należy do Was.Powodzenia

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów