Zielony Zakątek Susk Stary

Założony przez jaro1005
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził. Ludzie w głowach wam się przewraca, najchętniej to byście chcieli zapłacic jak najmniej i mieć mnóstwo wymagań. A to do samochodu 300 metrów a to fajerwerków nie można , może byście nie oglądali tych produkcji telewizyjnych i nie brali przykładu i tradycji z za oceanu i byli milsi dla siebie i dla innych.{usmiech}

Gość

03-10-2008, 16:54
#1
Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził. Ludzie w głowach wam się przewraca, najchętniej to byście chcieli zapłacic jak najmniej i mieć mnóstwo wymagań. A to do samochodu 300 metrów a to fajerwerków nie można , może byście nie oglądali tych produkcji telewizyjnych i nie brali przykładu i tradycji z za oceanu i byli milsi dla siebie i dla innych.{usmiech}
Gość napisał(a):nie rozumiem o co Wam ludzie chodzi. Facet z uprzejmości dzieli się swoimi doświadczeniami z "Zielonym Zakątkiem" a Wy zaraz krytykujecie. Podejrzewam ze 98% zabierających głos nie jest tym miejscem zainteresowana a krzyczą najgłosniej. Jak się nie podoba to nie musicie tego komentować tak zaciekle...{!}

Gość

05-10-2008, 12:39
#2
nie rozumiem o co Wam ludzie chodzi. Facet z uprzejmości dzieli się swoimi doświadczeniami z "Zielonym Zakątkiem" a Wy zaraz krytykujecie. Podejrzewam ze 98% zabierających głos nie jest tym miejscem zainteresowana a krzyczą najgłosniej. Jak się nie podoba to nie musicie tego komentować tak zaciekle...{!}
Gość napisał(a):Byłem w Zielonym Zakatku nie dalej jak wczoraj na weselu ... Jedzenie, sala i obsługa na wysokim poziomie ... Polecam !Łomżyniak

Gość

05-10-2008, 21:27
#3
Byłem w Zielonym Zakatku nie dalej jak wczoraj na weselu ... Jedzenie, sala i obsługa na wysokim poziomie ... Polecam !Łomżyniak
Gość napisał(a):Też tam byłem i Polecam!!!!!!

Gość

06-10-2008, 07:39
#4
Też tam byłem i Polecam!!!!!!
Gość napisał(a):a i jeszcze jedno - jakbym bardziej zastanowił się nad wpisami na tym forum to pewnie wogóle byśmy tam nie pojechali!!!

Gość

12-10-2008, 00:00
#5
a i jeszcze jedno - jakbym bardziej zastanowił się nad wpisami na tym forum to pewnie wogóle byśmy tam nie pojechali!!!
Gość napisał(a):Miałam w ZZ swoje wesele we wrzesniu i po przeczytaniu tych komentarzy bardzo sie obawiałam jak bedzie, ale wszystko poszlo ok i teraz moge powiedziec ze duzo zalezy od mlodej pary. Jak naprosza duzo gosci to niech sie nie dziwia ze ciasno u mnie bylo 110 i wiecej by sie nie zmiescilo na tej sali. jedzenia tez mnóstwo zostalo ze starczyloby spokojnie na poprawiny i bylo pyszne. Podsumowując: sale polecam parom które organizują wesele ale z głową i realnie patrza na wymiary sali i ilość zaproszonych gości.

Gość

18-10-2008, 17:44
#6
Miałam w ZZ swoje wesele we wrzesniu i po przeczytaniu tych komentarzy bardzo sie obawiałam jak bedzie, ale wszystko poszlo ok i teraz moge powiedziec ze duzo zalezy od mlodej pary. Jak naprosza duzo gosci to niech sie nie dziwia ze ciasno u mnie bylo 110 i wiecej by sie nie zmiescilo na tej sali. jedzenia tez mnóstwo zostalo ze starczyloby spokojnie na poprawiny i bylo pyszne. Podsumowując: sale polecam parom które organizują wesele ale z głową i realnie patrza na wymiary sali i ilość zaproszonych gości.
Gość napisał(a):i to jest bardzo mądra wypowiedź ... nie trzeba kierować się dumą, emocjami tylko głową i rozsądkiem Pozdrowienia

Gość

19-10-2008, 10:30
#7
i to jest bardzo mądra wypowiedź ... nie trzeba kierować się dumą, emocjami tylko głową i rozsądkiem Pozdrowienia
Gość napisał(a):ja też tak myślę

Gość

19-10-2008, 15:18
#8
ja też tak myślę
Gość napisał(a):Ludzie zejdźcie na ziemie i zacznijcie realnie myśleć!!!!!!Przestańcie za wszystko obwiniać młodą parę. Bo skoro właściciele oszukują że jest to sala na 200 osób a przy 150 jest tam ciasno to jaka jest w tym wina pary młodej???? Jedynie taka że zorganizowali tam wesele!!!!!!!!!!! To właściciele nie zdają sobie sprawy i nie mają zielonego pojęcia że ich sala jest tak jak napisała poprzedniczka na max. 110 osób!!!!!!!! A kiedy ja tam byłam oglądać salę na własne wesele to pomimo tego że się umówiłam na spotkanie pani właścicielka była bardzo wyniosła, niemiła dla nas i robiła problemy dosłownie że wszystkiego o co spytałam. Twierdziła że na tą salę wejdzie 200 osób i że jest taka wysoka że w upał nie potrzeba klimatyzacji bo sama się klimatyzuje. Jak można taki kit ludziom wciskać i uważać że jest się najmądrzejszym, a klienci to głupki i się nie znają.{dobani}Pozdrawiam

Gość

20-10-2008, 10:36
#9
Ludzie zejdźcie na ziemie i zacznijcie realnie myśleć!!!!!!Przestańcie za wszystko obwiniać młodą parę. Bo skoro właściciele oszukują że jest to sala na 200 osób a przy 150 jest tam ciasno to jaka jest w tym wina pary młodej???? Jedynie taka że zorganizowali tam wesele!!!!!!!!!!! To właściciele nie zdają sobie sprawy i nie mają zielonego pojęcia że ich sala jest tak jak napisała poprzedniczka na max. 110 osób!!!!!!!! A kiedy ja tam byłam oglądać salę na własne wesele to pomimo tego że się umówiłam na spotkanie pani właścicielka była bardzo wyniosła, niemiła dla nas i robiła problemy dosłownie że wszystkiego o co spytałam. Twierdziła że na tą salę wejdzie 200 osób i że jest taka wysoka że w upał nie potrzeba klimatyzacji bo sama się klimatyzuje. Jak można taki kit ludziom wciskać i uważać że jest się najmądrzejszym, a klienci to głupki i się nie znają.{dobani}Pozdrawiam
Gość napisał(a):jaro czytam od  jakiegoś czasu jesteś po prostu nudny czepiasz się tego samego  właśćicieli nie znam ale z tego co słyszałam to mają zarezerwowaną sale na następny rok to trochę dziwne że są tacy gburowaci a ludzie do nich idą {diabelek}                                

Gość

20-10-2008, 16:58
#10
jaro czytam od  jakiegoś czasu jesteś po prostu nudny czepiasz się tego samego  właśćicieli nie znam ale z tego co słyszałam to mają zarezerwowaną sale na następny rok to trochę dziwne że są tacy gburowaci a ludzie do nich idą {diabelek}                                
Gość napisał(a):jak wczesniej napisalam dalej uwazam ze mloda para powinna sie kierowac rozumem. Mi tez wlasciciele mowili ze tam wejdzie 200 osob ale to sa wlasciciele i oni zarabiaja od ilości osób na weselu i wcale sie im nie dziwię ze tak mówili bo wejśc tam tyle osób wejdzie ale jak nikt nie będzie tańczył. A każdy z nas ma swój rozum wiec powinien zrobić tak jak uważa za słuszne i nie mieć do nikogo póżniej pretensji. A co do zachowania właścicieli to też nie mam zastrzezen, to ze ( za przeproszeniem ) nie wchodzili nam w tyłek wcale mi nie przeszkadzalo poniewaz nie zamierzalismy z nimi sie zaprzyjazniac, to jest tylko handel.

Gość

20-10-2008, 21:54
#11
jak wczesniej napisalam dalej uwazam ze mloda para powinna sie kierowac rozumem. Mi tez wlasciciele mowili ze tam wejdzie 200 osob ale to sa wlasciciele i oni zarabiaja od ilości osób na weselu i wcale sie im nie dziwię ze tak mówili bo wejśc tam tyle osób wejdzie ale jak nikt nie będzie tańczył. A każdy z nas ma swój rozum wiec powinien zrobić tak jak uważa za słuszne i nie mieć do nikogo póżniej pretensji. A co do zachowania właścicieli to też nie mam zastrzezen, to ze ( za przeproszeniem ) nie wchodzili nam w tyłek wcale mi nie przeszkadzalo poniewaz nie zamierzalismy z nimi sie zaprzyjazniac, to jest tylko handel.
jaro1005 napisał(a):82.177.18.161 inteligencja od ciebie bije u ze nie wiem - pewnie masz IQ DODY i tak samo nawet się zachowujesz. Ledwo skleciłeś jedno zdanie a już pewnie cały się spociłeś. Pewnie dumny jesteś że  znasz takie słowa ale zawsze tak jest, że kto nie ma nic ciekawego do powiedzenia to próbuje właśnie w taki sposób zaistnieć. No i muszę ci  powiedzieć że Ci się udało ale tylko w gronie osiedlowego gangu dzikich WIEPRZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! {gafa}Kolego z 78.30.77.178 idąc twoim tokiem myślenia to właściciele ZZ powinni powiedzieć tobie że na sale wejdzie 500 osób a ty powinieneś za to zapłacić bo to przecież właściciele i oni chcą jak najwięcej zarobić. - twoje słowa. Liczy się przede wszystkim uczciwość, w latanie po sali to ja mogę się bawić jak będę organizował wesele w stodole bo nie wiem ile osób tam wejdzie, ja przychodzę do profesjonalistów - przynajmniej tak mi się wydawało - i oczekuje od nich porady, pomocy, innego spojrzenia itp. - za to płacę - a co otrzymałem  - nic. Nawet małym palcem nie ruszyli w bucie aby dopilnować, zorganizować tak jak się należy przyjęcie weselne - dla nich tylko kasa się liczy klient jest uciążliwym dodatkiem do niej. Tak często bywa taki typowy przerost formy nad treścią. Ale przyjdzie czas i to się zmieni jeszcze trochę !!!77.254.35.162 - widzę ze jakiś informatyk się znalazł - w takim razie ty na pewno wiesz w którym kościele dzwoni - oświeć nas swoja wiedzą - do tej pory nic rzeczowego nie napisałeś a krytykować i wtrącać uszczypliwe uwagi to każdy "parafii" przepraszam potrafi. Kościelny to z pewnością z ciebie niezły ale czy od razu informatyk? ! Ale "ucz się i pracuj a dojdziesz do celu bo tym sposobem doszło już wielu"                    

jaro1005

Wpisów: 18
Dołączył: 31.08.2008
22-10-2008, 16:17
#12
82.177.18.161 inteligencja od ciebie bije u ze nie wiem - pewnie masz IQ DODY i tak samo nawet się zachowujesz. Ledwo skleciłeś jedno zdanie a już pewnie cały się spociłeś. Pewnie dumny jesteś że  znasz takie słowa ale zawsze tak jest, że kto nie ma nic ciekawego do powiedzenia to próbuje właśnie w taki sposób zaistnieć. No i muszę ci  powiedzieć że Ci się udało ale tylko w gronie osiedlowego gangu dzikich WIEPRZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! {gafa}Kolego z 78.30.77.178 idąc twoim tokiem myślenia to właściciele ZZ powinni powiedzieć tobie że na sale wejdzie 500 osób a ty powinieneś za to zapłacić bo to przecież właściciele i oni chcą jak najwięcej zarobić. - twoje słowa. Liczy się przede wszystkim uczciwość, w latanie po sali to ja mogę się bawić jak będę organizował wesele w stodole bo nie wiem ile osób tam wejdzie, ja przychodzę do profesjonalistów - przynajmniej tak mi się wydawało - i oczekuje od nich porady, pomocy, innego spojrzenia itp. - za to płacę - a co otrzymałem  - nic. Nawet małym palcem nie ruszyli w bucie aby dopilnować, zorganizować tak jak się należy przyjęcie weselne - dla nich tylko kasa się liczy klient jest uciążliwym dodatkiem do niej. Tak często bywa taki typowy przerost formy nad treścią. Ale przyjdzie czas i to się zmieni jeszcze trochę !!!77.254.35.162 - widzę ze jakiś informatyk się znalazł - w takim razie ty na pewno wiesz w którym kościele dzwoni - oświeć nas swoja wiedzą - do tej pory nic rzeczowego nie napisałeś a krytykować i wtrącać uszczypliwe uwagi to każdy "parafii" przepraszam potrafi. Kościelny to z pewnością z ciebie niezły ale czy od razu informatyk? ! Ale "ucz się i pracuj a dojdziesz do celu bo tym sposobem doszło już wielu"                    
Gość napisał(a):Ja chciałam tam zrobic swoje wesele - po przeczytaniu kilku wpisów - rozmyśliłam się - kontak z właścicielami ZZ jest mocno utrudniony tak jakby żyli w innym świecie -  nie polecam

Gość

22-10-2008, 16:30
#13
Ja chciałam tam zrobic swoje wesele - po przeczytaniu kilku wpisów - rozmyśliłam się - kontak z właścicielami ZZ jest mocno utrudniony tak jakby żyli w innym świecie -  nie polecam
Gość napisał(a):Część wisów umieszczonych na forum dotyczących włascicieli ZZ potwierdzam, kontakt z nimi nie należy do przyjemności. Niestey są zarozumali, wyniośli i mocno wpatrzeni w SWOJE DZIEŁO jakim jest \"Zielony Zakatek\". Bardzo ciężko prowadzi się z nimi rozmowę, bradziej jest to monolog z ich strony. Liczy się tylko ich racja i żadna inna. Według mnie tak nie powinno być. Co do inych tematów poruszanych na forum nie mogę ani potwierdzic ani zaprzeczyc po prostu nie wime nic na ten temat.Pozdrawiam

Gość

22-10-2008, 16:44
#14
Część wisów umieszczonych na forum dotyczących włascicieli ZZ potwierdzam, kontakt z nimi nie należy do przyjemności. Niestey są zarozumali, wyniośli i mocno wpatrzeni w SWOJE DZIEŁO jakim jest \"Zielony Zakatek\". Bardzo ciężko prowadzi się z nimi rozmowę, bradziej jest to monolog z ich strony. Liczy się tylko ich racja i żadna inna. Według mnie tak nie powinno być. Co do inych tematów poruszanych na forum nie mogę ani potwierdzic ani zaprzeczyc po prostu nie wime nic na ten temat.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Do tej pory tylko sledziłem ten temat,nie dokonując wpisów.Doszedłem do wniosku,że właściciele ZZ są do dupy,ale zastanawia mnie ten Jaro,który tak zaciekle atakuje i z tego co widać nie ma zamiaru skończyć.Ja na miejscu wlaściciela to bym się z tobą umówił na oranym i ci w*****lił po prostu,bo ty wiesz co negujesz...może masz rację,tylko ta twoja zajadłość mnie rozwala...co? zgwałcił ci żonę,a może ciebie?Było ci źle?Mamy demokrację,kapitalizm i konkurencję,więc każdy wybierze co dla niego dobre.

Gość

22-10-2008, 18:50
#15
Do tej pory tylko sledziłem ten temat,nie dokonując wpisów.Doszedłem do wniosku,że właściciele ZZ są do dupy,ale zastanawia mnie ten Jaro,który tak zaciekle atakuje i z tego co widać nie ma zamiaru skończyć.Ja na miejscu wlaściciela to bym się z tobą umówił na oranym i ci w*****lił po prostu,bo ty wiesz co negujesz...może masz rację,tylko ta twoja zajadłość mnie rozwala...co? zgwałcił ci żonę,a może ciebie?Było ci źle?Mamy demokrację,kapitalizm i konkurencję,więc każdy wybierze co dla niego dobre.
Gość napisał(a):Ale temat gowniany, ale tak to jest w ostrolece ze ktos kto grosza przy duszy niema, ma straszne wymagania.

Gość

22-10-2008, 19:44
#16
Ale temat gowniany, ale tak to jest w ostrolece ze ktos kto grosza przy duszy niema, ma straszne wymagania.
Gość napisał(a):To trzeba było 83.24.204.72 dalej siedzieć i sie przyglądać, widzę że w gębie to ty całkiem mocny jesteś znasz ciekawe słowa ale żeby na oranym mi "wpie......." musisz pić więcej mleka bo za chudy w uszach jesteś !!! Mozę nie rozwala cię moja zajadłość tylko GRYPA !? A tak szczerze to mam nadzieję ze do końca cię ROZWALI - cokolwiek to znaczy !!!{diabelek}Niestety JA nie zamierzam odpuszczać będę to ciągnął jak długo będzie  grać Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A tobie jak się nie podoba możesz wybrać np. forum kulinarne bo przecież "mamy demokrację,kapitalizm i konkurencję,więc każdy wybierze co dla niego dobre" a nie najpierw wybierasz a później narzekasz więc nie czytaj tylko zasuwaj orać pole !!! Ty pewnie nie masz czasu na żonę, przeglądanie forum które w gruncie rzeczy cię nie interesują a później orka w polu, ten wulgarny ton o czymś świadczy Trochę nerwy ci puściły - och szkoda musisz więcej pić melisy bo o sex-ie możesz tylko pomarzyć !!! Chociaż myślę że w tym stan emocjonalnym to już nic Ci nie pomoże. Między weselem a libacją alkoholową jest zasadnicza różnica wesele to nie tylko wóda do oporu i gorąca herbata do popitki - ale jeśli ci to wystarcza to możesz dalej brać udział w libacjach alkoholowych - tylko uważaj ruski spirytus wyżera mózg              

Gość

23-10-2008, 00:22
#17
To trzeba było 83.24.204.72 dalej siedzieć i sie przyglądać, widzę że w gębie to ty całkiem mocny jesteś znasz ciekawe słowa ale żeby na oranym mi "wpie......." musisz pić więcej mleka bo za chudy w uszach jesteś !!! Mozę nie rozwala cię moja zajadłość tylko GRYPA !? A tak szczerze to mam nadzieję ze do końca cię ROZWALI - cokolwiek to znaczy !!!{diabelek}Niestety JA nie zamierzam odpuszczać będę to ciągnął jak długo będzie  grać Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A tobie jak się nie podoba możesz wybrać np. forum kulinarne bo przecież "mamy demokrację,kapitalizm i konkurencję,więc każdy wybierze co dla niego dobre" a nie najpierw wybierasz a później narzekasz więc nie czytaj tylko zasuwaj orać pole !!! Ty pewnie nie masz czasu na żonę, przeglądanie forum które w gruncie rzeczy cię nie interesują a później orka w polu, ten wulgarny ton o czymś świadczy Trochę nerwy ci puściły - och szkoda musisz więcej pić melisy bo o sex-ie możesz tylko pomarzyć !!! Chociaż myślę że w tym stan emocjonalnym to już nic Ci nie pomoże. Między weselem a libacją alkoholową jest zasadnicza różnica wesele to nie tylko wóda do oporu i gorąca herbata do popitki - ale jeśli ci to wystarcza to możesz dalej brać udział w libacjach alkoholowych - tylko uważaj ruski spirytus wyżera mózg              
Gość napisał(a):Ty Jaro1005 (aktualnie 80.238.111.17) przeczytaj wszystkie swoje posty bo sądzę że się pogubiłeś. Jeśli ktoś ci coś przytnie to TY przycinasz mu trzykrotnie wymyślając do tego jakieś historyjki. Opanuj się człowieku!!!!LUDZISKA którzy mają inne zdanie niż JARO1005 przestańcie tu pisać bo podkręcacie tylko kolege do agresji!!!!

Gość

23-10-2008, 10:07
#18
Ty Jaro1005 (aktualnie 80.238.111.17) przeczytaj wszystkie swoje posty bo sądzę że się pogubiłeś. Jeśli ktoś ci coś przytnie to TY przycinasz mu trzykrotnie wymyślając do tego jakieś historyjki. Opanuj się człowieku!!!!LUDZISKA którzy mają inne zdanie niż JARO1005 przestańcie tu pisać bo podkręcacie tylko kolege do agresji!!!!
Gość napisał(a):Słuchajcie forumowicze,ja rozumiem wszystko,nie był gościu zadowolony z obsługi przyjęcia weselnego...miał prawo to ogłosić,napisać,podjąć polemikę,tylko nie mogę zrozumieć tej zajadłości z jaką atakuje a pewnie brał ślub kościelny co znaczy,że jest katolikiem.Po tych wpisać widać,że właściciele pewnie i nie należą do przesympatycznych ale to już jest ich problem...teraz trzeba się zająć własnym życiem a nie czyimś.

Gość

23-10-2008, 15:25
#19
Słuchajcie forumowicze,ja rozumiem wszystko,nie był gościu zadowolony z obsługi przyjęcia weselnego...miał prawo to ogłosić,napisać,podjąć polemikę,tylko nie mogę zrozumieć tej zajadłości z jaką atakuje a pewnie brał ślub kościelny co znaczy,że jest katolikiem.Po tych wpisać widać,że właściciele pewnie i nie należą do przesympatycznych ale to już jest ich problem...teraz trzeba się zająć własnym życiem a nie czyimś.
Gość napisał(a):strasznie odkrycie z tymi ip, a prawda jest taka ze jak kogos nie stac na prawdziwy dostep do internetu to trzeba dzielic z reszta adres.

Gość

24-10-2008, 15:19
#20
strasznie odkrycie z tymi ip, a prawda jest taka ze jak kogos nie stac na prawdziwy dostep do internetu to trzeba dzielic z reszta adres.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów