Monitoring cyklu

Założony przez kachnaa
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8
Gość napisał(a):Ja tez mam mieć w Białymstoku hsg, juz w tamtym miesiacu mialam sie zapisać ale niestety nie było miejsca, mam nadzieje że w tym mi sie uda. Czekam własnie na pierwszy dzien cyklu i dzwonie może sie tym razem uda.

Gość

06-06-2010, 13:58
#1
Ja tez mam mieć w Białymstoku hsg, juz w tamtym miesiacu mialam sie zapisać ale niestety nie było miejsca, mam nadzieje że w tym mi sie uda. Czekam własnie na pierwszy dzien cyklu i dzwonie może sie tym razem uda.
Gość napisał(a):A o której wyszłaś ze szpitala po hsg? Bo ja mam się stawic na 8 i mam nadzieje ze do 13 wyjde bo po 13 mam wizyte w Artemidzie???

Gość

08-06-2010, 11:00
#2
A o której wyszłaś ze szpitala po hsg? Bo ja mam się stawic na 8 i mam nadzieje ze do 13 wyjde bo po 13 mam wizyte w Artemidzie???
Gość napisał(a):ze szpitala wyszłam pare minut po 11 a hsg mialam o 10

Gość

08-06-2010, 18:25
#3
ze szpitala wyszłam pare minut po 11 a hsg mialam o 10
Gość napisał(a):Wielkie dzięki za odpowiedź {usmiech}

Gość

08-06-2010, 20:30
#4
Wielkie dzięki za odpowiedź {usmiech}
Gość napisał(a):Gdzie można wykonać HSG bardzo szybko? Muszę pilnie wykonać to badanie, nawet prywatnie.Proszę o jakiś namiar!!!

Gość

19-06-2010, 20:00
#5
Gdzie można wykonać HSG bardzo szybko? Muszę pilnie wykonać to badanie, nawet prywatnie.Proszę o jakiś namiar!!!
Gość napisał(a):W Uniwersyteckim szpitalu Klinicznym w Białymstoku koszt prywatnie to 1000zł. http://spskam.bialystok.pl/endo_gin/index.html tu znajdziesz informacje na ten temat i numery tel.

Gość

20-06-2010, 18:38
#6
W Uniwersyteckim szpitalu Klinicznym w Białymstoku koszt prywatnie to 1000zł. http://spskam.bialystok.pl/endo_gin/index.html tu znajdziesz informacje na ten temat i numery tel.
Gość napisał(a):[quote=Gość]W Uniwersyteckim szpitalu Klinicznym w Białymstoku koszt prywatnie to 1000zł. http://spskam.bialystok.pl/endo_gin/index.html tu znajdziesz informacje na ten temat i numery tel. [/quote]1000zł tak, ale histeroskopia a nie hsg {usmiech} hsg jest ogólnie tanim badaniem, każdy lekarz pracujący w Szpitalu SPSKAM zrobi to bez problemu na NFZ :)

Gość

20-06-2010, 19:32
#7
[quote=Gość]W Uniwersyteckim szpitalu Klinicznym w Białymstoku koszt prywatnie to 1000zł. http://spskam.bialystok.pl/endo_gin/index.html tu znajdziesz informacje na ten temat i numery tel. [/quote]1000zł tak, ale histeroskopia a nie hsg {usmiech} hsg jest ogólnie tanim badaniem, każdy lekarz pracujący w Szpitalu SPSKAM zrobi to bez problemu na NFZ :)
Gość napisał(a):tylko,że na HSG z NFZ czeka się bardzo długo{smutny}  

Gość

21-06-2010, 07:25
#8
tylko,że na HSG z NFZ czeka się bardzo długo{smutny}  
Gość napisał(a):[quote=Gość]tylko,że na HSG z NFZ czeka się bardzo długo{smutny}  [/quote]W Białymstoku czeka się ok miesiąca, myślę, że nie jest to długo ;) W Ostrołęce nie mam pojęcia {mruga}

Gość

21-06-2010, 10:47
#9
[quote=Gość]tylko,że na HSG z NFZ czeka się bardzo długo{smutny}  [/quote]W Białymstoku czeka się ok miesiąca, myślę, że nie jest to długo ;) W Ostrołęce nie mam pojęcia {mruga}
Gość napisał(a):No ja w miałam w Białymsoku i gdy zadzwoniłam w 1 dc za tydzień miałam hsg także szybo:)

Gość

22-06-2010, 21:46
#10
No ja w miałam w Białymsoku i gdy zadzwoniłam w 1 dc za tydzień miałam hsg także szybo:)
Gość napisał(a):Witam ; od 6 lat lecze się. Miałam 3 poronienia,próbowałam wszystkiego i nie jestem pewna czy tak można liczyć na te wasze wyspecjalizowane kliniki?

Gość

17-08-2010, 16:13
#11
Witam ; od 6 lat lecze się. Miałam 3 poronienia,próbowałam wszystkiego i nie jestem pewna czy tak można liczyć na te wasze wyspecjalizowane kliniki?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam ; od 6 lat lecze się. Miałam 3 poronienia,próbowałam wszystkiego i nie jestem pewna czy tak można liczyć na te wasze wyspecjalizowane kliniki? [/quote]Wszystkiego to znaczy czego? Masz konto na naszym-bocianie? Polecam Ci konsultacje u dziewczyny o nicku Burzyk. Na pewno da Ci dużo wskazówek. Ja jestem jej ogromnie wdzięczna {usmiech}

Gość

17-08-2010, 19:52
#12
[quote=Gość]Witam ; od 6 lat lecze się. Miałam 3 poronienia,próbowałam wszystkiego i nie jestem pewna czy tak można liczyć na te wasze wyspecjalizowane kliniki? [/quote]Wszystkiego to znaczy czego? Masz konto na naszym-bocianie? Polecam Ci konsultacje u dziewczyny o nicku Burzyk. Na pewno da Ci dużo wskazówek. Ja jestem jej ogromnie wdzięczna {usmiech}
Gość napisał(a):Kto z lekarzy w Oce ma własny dobry sprzęt i robi monitoring cyklu? W jakiej cenie?

Gość

26-07-2011, 13:03
#13
Kto z lekarzy w Oce ma własny dobry sprzęt i robi monitoring cyklu? W jakiej cenie?
Gość napisał(a):jesli mialabym polecic kogos z ostroleki to wlasnie bylby k.jankowski.po pierwsze ma dobry sprzet, a po drugie zna sie na rzeczy i mam na to dowody!!!! ( nie bede sie rozpisywac gdyz pisze z kom)  owszem do stymulacji daje steryd,ale sterydy dostaje sie rowniez w klinikach leczenia nieplodnosci wiec nie rozumiem dlaczego jego sie za to krytykuje. mi sie udalo zajsc w ciaze rowniez dzieki jego pomocy i bardzo mu za to dziekuje.  

Gość

26-07-2011, 20:14
#14
jesli mialabym polecic kogos z ostroleki to wlasnie bylby k.jankowski.po pierwsze ma dobry sprzet, a po drugie zna sie na rzeczy i mam na to dowody!!!! ( nie bede sie rozpisywac gdyz pisze z kom)  owszem do stymulacji daje steryd,ale sterydy dostaje sie rowniez w klinikach leczenia nieplodnosci wiec nie rozumiem dlaczego jego sie za to krytykuje. mi sie udalo zajsc w ciaze rowniez dzieki jego pomocy i bardzo mu za to dziekuje.  
Gość napisał(a):jesli mialabym polecic kogos z ostroleki to wlasnie bylby k.jankowski.po pierwsze ma dobry sprzet, a po drugie zna sie na rzeczy i mam na to dowody!!!! ( nie bede sie rozpisywac gdyz pisze z kom)  owszem do stymulacji daje steryd,ale sterydy dostaje sie rowniez w klinikach leczenia nieplodnosci wiec nie rozumiem dlaczego jego sie za to krytykuje. mi sie udalo zajsc w ciaze rowniez dzieki jego pomocy i bardzo mu za to dziekuje.  

Gość

26-07-2011, 20:14
#15
jesli mialabym polecic kogos z ostroleki to wlasnie bylby k.jankowski.po pierwsze ma dobry sprzet, a po drugie zna sie na rzeczy i mam na to dowody!!!! ( nie bede sie rozpisywac gdyz pisze z kom)  owszem do stymulacji daje steryd,ale sterydy dostaje sie rowniez w klinikach leczenia nieplodnosci wiec nie rozumiem dlaczego jego sie za to krytykuje. mi sie udalo zajsc w ciaze rowniez dzieki jego pomocy i bardzo mu za to dziekuje.  
Gość napisał(a):Jeżeli chodzi o badanie HSG polecam wizytę u dr Kasprowicza w Szczytnie. Badanie to robi w szpitalu w Szczytnie bezpłatnie

Gość

28-07-2011, 14:21
#16
Jeżeli chodzi o badanie HSG polecam wizytę u dr Kasprowicza w Szczytnie. Badanie to robi w szpitalu w Szczytnie bezpłatnie
Gość napisał(a):witam czy ktoś wie gdzie w łomży robią hsg

Gość

30-07-2012, 20:46
#17
witam czy ktoś wie gdzie w łomży robią hsg

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów