Monitoring cyklu

Założony przez kachnaa
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Jestem zainteresowana kupnem duphastonu, oczywiście w rozsądnej cenie. Moje gg 2409005[/quote]Prosze napisz mi na maila malgoa25pl@wp.pl poniewaz ja nie mam gg takze sie szybciej porozumiemy[/quote]

Gość

28-02-2010, 15:54
#1
[quote=Gość][quote=Gość]Jestem zainteresowana kupnem duphastonu, oczywiście w rozsądnej cenie. Moje gg 2409005[/quote]Prosze napisz mi na maila malgoa25pl@wp.pl poniewaz ja nie mam gg takze sie szybciej porozumiemy[/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Jestem zainteresowana kupnem duphastonu, oczywiście w rozsądnej cenie. Moje gg 2409005[/quote]Prosze napisz mi na maila malgoa25pl@wp.pl poniewaz ja nie mam gg takze sie szybciej porozumiemy[/quote]

Gość

28-02-2010, 19:26
#2
[quote=Gość][quote=Gość]Jestem zainteresowana kupnem duphastonu, oczywiście w rozsądnej cenie. Moje gg 2409005[/quote]Prosze napisz mi na maila malgoa25pl@wp.pl poniewaz ja nie mam gg takze sie szybciej porozumiemy[/quote]
Gość napisał(a):Witam, chciałam sie zapytać czy w Ostrołęce można zrobić ocenę czystości pochwy/posiew??? Czy któraś z Pań  może robiła? Jeżeli tak to gdzie? Czekam na odp i pozdrawiam.

Gość

17-04-2010, 21:30
#3
Witam, chciałam sie zapytać czy w Ostrołęce można zrobić ocenę czystości pochwy/posiew??? Czy któraś z Pań  może robiła? Jeżeli tak to gdzie? Czekam na odp i pozdrawiam.
Gość napisał(a):Czy miałyście robioną inseminację, napiszcie coś w tym temacie?

Gość

19-04-2010, 23:00
#4
Czy miałyście robioną inseminację, napiszcie coś w tym temacie?
Gość napisał(a):Witam,Ja nie miałam robionej, ale po mału się przygotowuję, za miesiac bede miala robione hsg, aby zobaczyc czy jajowody drozne i mąż drugie badanie nasienia, bo po pierwszym lekarz stwierdził, ze trzeba zacząć od inseminacji, aczkolwiek często bywa tak , że drugi wynik nasienia jest duzo lepszy. takze to czy będę miała inseminację zależy jak wyjdzie hsg i wynik męża, który bedzie robił w tym samym czasie co ja hsg.

Gość

20-04-2010, 13:26
#5
Witam,Ja nie miałam robionej, ale po mału się przygotowuję, za miesiac bede miala robione hsg, aby zobaczyc czy jajowody drozne i mąż drugie badanie nasienia, bo po pierwszym lekarz stwierdził, ze trzeba zacząć od inseminacji, aczkolwiek często bywa tak , że drugi wynik nasienia jest duzo lepszy. takze to czy będę miała inseminację zależy jak wyjdzie hsg i wynik męża, który bedzie robił w tym samym czasie co ja hsg.
Gość napisał(a):Gdzie robisz hsg?

Gość

21-04-2010, 19:37
#6
Gdzie robisz hsg?
Gość napisał(a):czesc dziewczyny ja hsg robiłam w Białymstoku polecam bardzo miła opieka tam tez robiłam laparoskopie leżałam 3 dni ale wcale nie czulam że to szpital tylko jakis hotel bardzo miłe Panie położne a salowe jeszcze fajniejsze POLECAM

Gość

26-04-2010, 07:51
#7
czesc dziewczyny ja hsg robiłam w Białymstoku polecam bardzo miła opieka tam tez robiłam laparoskopie leżałam 3 dni ale wcale nie czulam że to szpital tylko jakis hotel bardzo miłe Panie położne a salowe jeszcze fajniejsze POLECAM
Gość napisał(a):Ja tez mam miec robione hsg w Białymstoku w USK i mam takie pytanie czy robiłas wcześniej czystość pochwy/posiew czy robili Ci w szpitalu? Bo ja mam się zgłosić z wynikami ob i stopień czystosci własnie, ale nie wiem gdzie w Ostrołece mozna zrobić, a słyszałam że przed hsg w szpitalu moga zrobić? Napisz proszę jak to było u Ciebie?

Gość

28-04-2010, 08:24
#8
Ja tez mam miec robione hsg w Białymstoku w USK i mam takie pytanie czy robiłas wcześniej czystość pochwy/posiew czy robili Ci w szpitalu? Bo ja mam się zgłosić z wynikami ob i stopień czystosci własnie, ale nie wiem gdzie w Ostrołece mozna zrobić, a słyszałam że przed hsg w szpitalu moga zrobić? Napisz proszę jak to było u Ciebie?
Gość napisał(a):Ja robiłam posiew w Łomży w Oce robią w przychodni na Sienkiewicza ale na wynik trzeba czeka około 5 dni a w łomży od reki dają koszt to chyba 13zł ale jak się bedziesz rejestrowała w szpitalu to jak nie bedziesz miała to tez robią na 100% bo ja nie miałam przed laparoskopią i mi zrobili (przed HSG nie wiedziałam że robią w szitalu i dlatego robiłam w Łomży)

Gość

28-04-2010, 16:29
#9
Ja robiłam posiew w Łomży w Oce robią w przychodni na Sienkiewicza ale na wynik trzeba czeka około 5 dni a w łomży od reki dają koszt to chyba 13zł ale jak się bedziesz rejestrowała w szpitalu to jak nie bedziesz miała to tez robią na 100% bo ja nie miałam przed laparoskopią i mi zrobili (przed HSG nie wiedziałam że robią w szitalu i dlatego robiłam w Łomży)
Gość napisał(a):a jeszcze mam pytanie u jakigo lekarza się leczysz?

Gość

28-04-2010, 16:29
#10
a jeszcze mam pytanie u jakigo lekarza się leczysz?
Gość napisał(a):U dr. Domitrza

Gość

28-04-2010, 22:19
#11
U dr. Domitrza
Gość napisał(a):Ja też {mruga}

Gość

29-04-2010, 09:04
#12
Ja też {mruga}
Gość napisał(a):a to ciekawe{usmiech}

Gość

30-04-2010, 22:52
#13
a to ciekawe{usmiech}
Gość napisał(a):Mam nadzieję,że obydwie z pozytywnym skutkiem {ok}

Gość

30-04-2010, 22:54
#14
Mam nadzieję,że obydwie z pozytywnym skutkiem {ok}
Gość napisał(a):Ja teraz jestem po inseminacji i czekam na rezultat, a ty???

Gość

01-05-2010, 01:40
#15
Ja teraz jestem po inseminacji i czekam na rezultat, a ty???
Gość napisał(a):Ja będe miala za około 1.5 tygodnia hsg. Jestem dopiero po pierwszej wizycie u doktora. Po hsg mam sie do niego zgłosic w ten sam dzień i zdecyduje co dalej.  

Gość

03-05-2010, 13:50
#16
Ja będe miala za około 1.5 tygodnia hsg. Jestem dopiero po pierwszej wizycie u doktora. Po hsg mam sie do niego zgłosic w ten sam dzień i zdecyduje co dalej.  
Gość napisał(a):A napisz mi ile kosztuje inseminacja i leki???

Gość

03-05-2010, 13:51
#17
A napisz mi ile kosztuje inseminacja i leki???
Gość napisał(a):Ja również jestem po inseminacji - czekam teraz na te dwie kreseczki{usmiech}

Gość

03-05-2010, 19:38
#18
Ja również jestem po inseminacji - czekam teraz na te dwie kreseczki{usmiech}
Gość napisał(a):ja płaciłam 600 zł za inseminacje i za leki 900 zł  

Gość

05-05-2010, 19:57
#19
ja płaciłam 600 zł za inseminacje i za leki 900 zł  
Gość napisał(a):no i niestety moja inseminacja (koszt około 2000zł) nie udała się{smutny} ja już niewiem co robic

Gość

06-05-2010, 10:56
#20
no i niestety moja inseminacja (koszt około 2000zł) nie udała się{smutny} ja już niewiem co robic

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów