Monitoring cyklu

Założony przez kachnaa
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):przyjmuje w Meditransie prof Jóźwik

Gość

19-11-2009, 20:41
#1
przyjmuje w Meditransie prof Jóźwik
Gość napisał(a):Tak wiem ale chodziło mi konkretnie np o inseminacje czin vitro u nas w oce nawet histeroskopii i badania hsg nie robią

Gość

19-11-2009, 21:14
#2
Tak wiem ale chodziło mi konkretnie np o inseminacje czin vitro u nas w oce nawet histeroskopii i badania hsg nie robią
Gość napisał(a):To prawda te badania mogłyby być robione też tutaj.

Gość

19-11-2009, 21:46
#3
To prawda te badania mogłyby być robione też tutaj.
Gość napisał(a):A ja nic nie moge powiedziec na dra Jankowskiego mi pomógł w zajściu w ciąże i to w bardzo krótkim czasie. Poprostu uważam że jak ktoś ma niewielkie problemy to potrafi pomóc a jesli cos poważniejszego to też od razu on tego nie stwierdzi. Musi minąc te kilka miesiecy zeby stwierdzic że naprawde jest duzy problem a na poczatku to kazda dostanie to co może od razu nie wysle na inseminacje. Ja jak najbardziej rozumiem wszystkie oczekujące ciązy ze ten czas oczekiwania jest najgorszy bo duzo sie mysli i chciałoby sie juz ale niestety to wymaga czasu a czas to wróg kobiet pragnących byc w ciąży. Wiec dziewczyny zycze z całego serducha powodzenia!!!

Gość

20-11-2009, 10:59
#4
A ja nic nie moge powiedziec na dra Jankowskiego mi pomógł w zajściu w ciąże i to w bardzo krótkim czasie. Poprostu uważam że jak ktoś ma niewielkie problemy to potrafi pomóc a jesli cos poważniejszego to też od razu on tego nie stwierdzi. Musi minąc te kilka miesiecy zeby stwierdzic że naprawde jest duzy problem a na poczatku to kazda dostanie to co może od razu nie wysle na inseminacje. Ja jak najbardziej rozumiem wszystkie oczekujące ciązy ze ten czas oczekiwania jest najgorszy bo duzo sie mysli i chciałoby sie juz ale niestety to wymaga czasu a czas to wróg kobiet pragnących byc w ciąży. Wiec dziewczyny zycze z całego serducha powodzenia!!!
Gość napisał(a):Tak rozumiem cie tylko że u mnie nie ma żadnego problemu poprostu niewiadomo czemu nie mamy dzidziusia

Gość

20-11-2009, 12:26
#5
Tak rozumiem cie tylko że u mnie nie ma żadnego problemu poprostu niewiadomo czemu nie mamy dzidziusia
Gość napisał(a):U mnie jest podobnie, nie stwierdzono dlaczego nie mamy dziecka.

Gość

20-11-2009, 15:21
#6
U mnie jest podobnie, nie stwierdzono dlaczego nie mamy dziecka.
Gość napisał(a):Dodam jeszcze, że chodziłam na monitorowanie cyklu do Jankowskiego i chwalę sobie.Zawsze szczegółowo opisywał zdjęcie USG.

Gość

20-11-2009, 15:22
#7
Dodam jeszcze, że chodziłam na monitorowanie cyklu do Jankowskiego i chwalę sobie.Zawsze szczegółowo opisywał zdjęcie USG.
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o monitoring i opisywanie usg to zgodzę się z tobą że jest dobry, ale jeśli chodzi o dobór laków {nie} Dodam jeszcze że przez ten czas co do niego chodziłam brałam jak się później okazało duphaston (pewnie ty też go bierzesz lub bralaś) niepotrzebnie on tylko zakłucał owulację ponieważ ja przed braniem tego duphastonu owulację miałam około 17-18 dc a dr Jankowski kazał mi go brać od 16 dc i on mi blokował owulację i przez to nie mialam prawie 7 miesięcy owulacji a dr się zastanawiał dlaczego nie mam, i z tego powodu przepisał mi clo po tym leku rosły mi pęcherzyki ale nie pękały to dołożył mi pregnyl po który jeździłam do łomży i do wawy bo w oce nie było, po pregnylu pękały ale w ciążę nie zaszłam {smutny} po 5 cyklach z clo duphastonem i pregnylem (przez 2 cykle) no i oczywiscie z dexasometazonem który odstawiłam po 2 cyklach bo po nim puchłam i przytyłam 12 kg dr Jankowski stwierdził że zrobi mi laparoskopie żeby sprawdzić czy mam drożne jajowody, ale że znam Ostrołęcki szpital nie zdecydowałam się na leczenie w nim i wybrałam się do białegostoku na konsultacje i co się okazało że nie muszę mieć laparoskopi tylko hsg (badanie bezinwazyjne), i tak zakończyłam leczenie w Ostrołęceoj ale sie rozpisałam pozdrawiam

Gość

20-11-2009, 15:57
#8
Jeśli chodzi o monitoring i opisywanie usg to zgodzę się z tobą że jest dobry, ale jeśli chodzi o dobór laków {nie} Dodam jeszcze że przez ten czas co do niego chodziłam brałam jak się później okazało duphaston (pewnie ty też go bierzesz lub bralaś) niepotrzebnie on tylko zakłucał owulację ponieważ ja przed braniem tego duphastonu owulację miałam około 17-18 dc a dr Jankowski kazał mi go brać od 16 dc i on mi blokował owulację i przez to nie mialam prawie 7 miesięcy owulacji a dr się zastanawiał dlaczego nie mam, i z tego powodu przepisał mi clo po tym leku rosły mi pęcherzyki ale nie pękały to dołożył mi pregnyl po który jeździłam do łomży i do wawy bo w oce nie było, po pregnylu pękały ale w ciążę nie zaszłam {smutny} po 5 cyklach z clo duphastonem i pregnylem (przez 2 cykle) no i oczywiscie z dexasometazonem który odstawiłam po 2 cyklach bo po nim puchłam i przytyłam 12 kg dr Jankowski stwierdził że zrobi mi laparoskopie żeby sprawdzić czy mam drożne jajowody, ale że znam Ostrołęcki szpital nie zdecydowałam się na leczenie w nim i wybrałam się do białegostoku na konsultacje i co się okazało że nie muszę mieć laparoskopi tylko hsg (badanie bezinwazyjne), i tak zakończyłam leczenie w Ostrołęceoj ale sie rozpisałam pozdrawiam
Gość napisał(a):Niewiem nie znam sie może i racja ale ciekawe jakbys prosto pojechała do Białegostoku bez chodzenia do JAnkowskiego to co by Ci dali może to samo.

Gość

20-11-2009, 18:27
#9
Niewiem nie znam sie może i racja ale ciekawe jakbys prosto pojechała do Białegostoku bez chodzenia do JAnkowskiego to co by Ci dali może to samo.
Gość napisał(a):napewno by mi nie dali dexasometazonu bo to jest lek na niedoczynność tarczycy a tarczyce mam w normie więc po co ten lek??? Tym bardziej że to jest steryd a i zapomniałam dodać że nie dość że po nim przytyłam to na całych ramionach i plecach miałam krostki jedna przy drugiej,W białymstoku najpierw robią wszystkie wyniki a później dają lekiProgresteron też ma dobry więc duphaston mi nie potrzeby, nawet po inseminacji mi lekarz go nie kazał brać bo powiedział że nie ma po co i szkoda kasy na niego bo kosztuje około 45 zł, Jeśli już to polecał mi luteine jest tańsza bo refundowana a ma takie same działanie, jak zapytałam dr Jankowskiego o luteine to powiedział że jest słabsza i dlatego poleca duphaston co oczywiście jest nie prawdą.

Gość

20-11-2009, 18:43
#10
napewno by mi nie dali dexasometazonu bo to jest lek na niedoczynność tarczycy a tarczyce mam w normie więc po co ten lek??? Tym bardziej że to jest steryd a i zapomniałam dodać że nie dość że po nim przytyłam to na całych ramionach i plecach miałam krostki jedna przy drugiej,W białymstoku najpierw robią wszystkie wyniki a później dają lekiProgresteron też ma dobry więc duphaston mi nie potrzeby, nawet po inseminacji mi lekarz go nie kazał brać bo powiedział że nie ma po co i szkoda kasy na niego bo kosztuje około 45 zł, Jeśli już to polecał mi luteine jest tańsza bo refundowana a ma takie same działanie, jak zapytałam dr Jankowskiego o luteine to powiedział że jest słabsza i dlatego poleca duphaston co oczywiście jest nie prawdą.
Gość napisał(a):Nie chce sie przekomażać bo każdy ma swoją opinię. Zyczę tylko szybkiego zafasolkowania po inseminacji a jak sie nie uda to próbować in vitro to przecież wielu parom pomaga zostac rodzicami a ja jestem wielkie ZA jego stosowaniem wbrew opini kościoła.

Gość

21-11-2009, 09:49
#11
Nie chce sie przekomażać bo każdy ma swoją opinię. Zyczę tylko szybkiego zafasolkowania po inseminacji a jak sie nie uda to próbować in vitro to przecież wielu parom pomaga zostac rodzicami a ja jestem wielkie ZA jego stosowaniem wbrew opini kościoła.
Gość napisał(a):[quote=]Dodam jeszcze, że chodziłam na monitorowanie cyklu do Jankowskiego i chwalę sobie.Zawsze szczegółowo opisywał zdjęcie USG.[/quote]Zgodzę się z tą wypowiedzią.Ja chodziłam do Janowskiego na monitorowanie cyklu, leczyłam się u innego lekarza, co nie kryłam chodząc na USG. Dr Jankowski wiedział, że leczę się u innego lekarza - zresztą po co to ukrywać.Powiem wam, że podobne miałam leczenie u innego lekarza - clo.... duphas....Moim zdaniem dr Jankowski jest dobrym lekarzem.Już do niego nie chodzę, na razie monitorowanie cyklu nie jest potrzebne.Pozdrawiam doktorze.

Gość

21-11-2009, 14:48
#12
[quote=]Dodam jeszcze, że chodziłam na monitorowanie cyklu do Jankowskiego i chwalę sobie.Zawsze szczegółowo opisywał zdjęcie USG.[/quote]Zgodzę się z tą wypowiedzią.Ja chodziłam do Janowskiego na monitorowanie cyklu, leczyłam się u innego lekarza, co nie kryłam chodząc na USG. Dr Jankowski wiedział, że leczę się u innego lekarza - zresztą po co to ukrywać.Powiem wam, że podobne miałam leczenie u innego lekarza - clo.... duphas....Moim zdaniem dr Jankowski jest dobrym lekarzem.Już do niego nie chodzę, na razie monitorowanie cyklu nie jest potrzebne.Pozdrawiam doktorze.
Gość napisał(a):[quote=]Niewiem nie znam sie może i racja ale ciekawe jakbys prosto pojechała do Białegostoku bez chodzenia do JAnkowskiego to co by Ci dali może to samo.[/quote]DO MOJEJ WYPOWIEDŹprzepraszamtą wypowiedź chciałam cytować

Gość

21-11-2009, 14:51
#13
[quote=]Niewiem nie znam sie może i racja ale ciekawe jakbys prosto pojechała do Białegostoku bez chodzenia do JAnkowskiego to co by Ci dali może to samo.[/quote]DO MOJEJ WYPOWIEDŹprzepraszamtą wypowiedź chciałam cytować
Gość napisał(a):a moze któras z was potrzebuje duphaston lub estrofen lekarz mi przepisał wykupiłam kilka opakowan ale okazało sie przy nastepnej wizycie ze jest mi juz nie potrzebne a  w aptece znów nie moga mi przyjac tyle kasy wydałam a tak moze chociaz niewielkie koszta by mi sie wróciły bo szkoda ich tez wyrzucac a tak to moze komus sie przydac i ponizszej cenie moge sprzedac jak najbardziej orginalne legalne i nie przeterminowane

Gość

21-11-2009, 18:46
#14
a moze któras z was potrzebuje duphaston lub estrofen lekarz mi przepisał wykupiłam kilka opakowan ale okazało sie przy nastepnej wizycie ze jest mi juz nie potrzebne a  w aptece znów nie moga mi przyjac tyle kasy wydałam a tak moze chociaz niewielkie koszta by mi sie wróciły bo szkoda ich tez wyrzucac a tak to moze komus sie przydac i ponizszej cenie moge sprzedac jak najbardziej orginalne legalne i nie przeterminowane
Gość napisał(a):a moze któras z was potrzebuje duphaston lub estrofen lekarz mi przepisał wykupiłam kilka opakowan ale okazało sie przy nastepnej wizycie ze jest mi juz nie potrzebne a  w aptece znów nie moga mi przyjac tyle kasy wydałam a tak moze chociaz niewielkie koszta by mi sie wróciły bo szkoda ich tez wyrzucac a tak to moze komus sie przydac i ponizszej cenie moge sprzedac jak najbardziej orginalne legalne i nie przeterminowane

Gość

21-11-2009, 18:46
#15
a moze któras z was potrzebuje duphaston lub estrofen lekarz mi przepisał wykupiłam kilka opakowan ale okazało sie przy nastepnej wizycie ze jest mi juz nie potrzebne a  w aptece znów nie moga mi przyjac tyle kasy wydałam a tak moze chociaz niewielkie koszta by mi sie wróciły bo szkoda ich tez wyrzucac a tak to moze komus sie przydac i ponizszej cenie moge sprzedac jak najbardziej orginalne legalne i nie przeterminowane
Gość napisał(a):Szkoda, że nie napisałaś tej wiadomości wcześniej, wczoraj byłam w Aptece i wykupywałam duphaston.

Gość

21-11-2009, 19:31
#16
Szkoda, że nie napisałaś tej wiadomości wcześniej, wczoraj byłam w Aptece i wykupywałam duphaston.
Gość napisał(a):dzis jakos tak sobi weszłam pierwszy raz tu i poczytałam sobie wiec napisałam poniewaz wogóle nie mysłałam na ten temat

Gość

21-11-2009, 20:46
#17
dzis jakos tak sobi weszłam pierwszy raz tu i poczytałam sobie wiec napisałam poniewaz wogóle nie mysłałam na ten temat
Gość napisał(a):do dziewczyn biorące duphaston miałyście badany progresteron tak 7-8 dni po owulacji?? jeśli nie to radze go zbadać bo szkoda kasy na niego wydawać niepotrzebnie. Ja też go brałam przez prawie 1,5 roku aż trafiłam a odpowiedniego lekarza który zalecił mi wpierw badania hormonów i co się okazało progresteron miałam wysoki a duphaston mi i tak nic nie pomagał co prawda i nie szkodził ale po co wydawać kase na coś co nie pomaga????Też chodziłam do doktora Jankowskiego osobiście nie polecam do leczenia niepłodności ale to jest tylko moja opinia i tak każda z was zrobi co chce

Gość

21-11-2009, 21:59
#18
do dziewczyn biorące duphaston miałyście badany progresteron tak 7-8 dni po owulacji?? jeśli nie to radze go zbadać bo szkoda kasy na niego wydawać niepotrzebnie. Ja też go brałam przez prawie 1,5 roku aż trafiłam a odpowiedniego lekarza który zalecił mi wpierw badania hormonów i co się okazało progresteron miałam wysoki a duphaston mi i tak nic nie pomagał co prawda i nie szkodził ale po co wydawać kase na coś co nie pomaga????Też chodziłam do doktora Jankowskiego osobiście nie polecam do leczenia niepłodności ale to jest tylko moja opinia i tak każda z was zrobi co chce
Gość napisał(a):dr Jankowski jest co prawda dobrym lekarzem, ale nie specjalizuje się w niepłodności. Skoro podejmuje się leczenia chce pomóc.W Ostrołęce nie ujmując lekarzom nie specjalizują się w niepłodności, trzeba poszukać specjalistów dalej.Jednak wierzę w lekarzy w Ostrołęce, to przecież ginekolodzy - położnicy i pomagają rodzić, prowadzić ciążę, itdNie skreślajmy ich tak przez kilka wpisów, ŻE MI NIE POMÓGŁ.-jedna z druga - udaj się do specjalisty, a potem napisz czy ci pomógł lub nie

Gość

22-11-2009, 17:18
#19
dr Jankowski jest co prawda dobrym lekarzem, ale nie specjalizuje się w niepłodności. Skoro podejmuje się leczenia chce pomóc.W Ostrołęce nie ujmując lekarzom nie specjalizują się w niepłodności, trzeba poszukać specjalistów dalej.Jednak wierzę w lekarzy w Ostrołęce, to przecież ginekolodzy - położnicy i pomagają rodzić, prowadzić ciążę, itdNie skreślajmy ich tak przez kilka wpisów, ŻE MI NIE POMÓGŁ.-jedna z druga - udaj się do specjalisty, a potem napisz czy ci pomógł lub nie
Gość napisał(a):Dzis zrobiłam bete zobaczymy czy druga IUI się powiodła czy czeka mnie laparoskopia??? trzymajcie kciuki wynik odbieram wieczorem{co}

Gość

24-11-2009, 12:17
#20
Dzis zrobiłam bete zobaczymy czy druga IUI się powiodła czy czeka mnie laparoskopia??? trzymajcie kciuki wynik odbieram wieczorem{co}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów