Monitoring cyklu

Założony przez kachnaa
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):ja w naturalny sposób zaszłam w ciąże ale tutaj w ostrołecę chodziłam po lekarzach przez dwa lata i nic zaczełam więc jeździć do Artemidy i mój synuś ma w tej chwili 15 miesięcy

Gość

14-12-2009, 12:19
#1
ja w naturalny sposób zaszłam w ciąże ale tutaj w ostrołecę chodziłam po lekarzach przez dwa lata i nic zaczełam więc jeździć do Artemidy i mój synuś ma w tej chwili 15 miesięcy
Gość napisał(a):Dużo piszecie o Artemidzie - o adres już się pytałam, interesują mnie ceny tamtejszych badań.Napiszcie kobietki coś o tym?Pozdrawiam przyszłe starające się mamusie:))

Gość

14-12-2009, 23:48
#2
Dużo piszecie o Artemidzie - o adres już się pytałam, interesują mnie ceny tamtejszych badań.Napiszcie kobietki coś o tym?Pozdrawiam przyszłe starające się mamusie:))
Gość napisał(a):Zależy co cie interesuje nie jestesmy w stanie wypisac wszystkich cen poniewaz kazdej  z nas moze co innego dolegac wpisz sobie w wyszukiwarke nazwe ARTEMIDA w Białymstoku wyskoczy ci adres tel. i zapytasz sie o to badania które cie konkretnie interesują wizyta + usg to jest koszt 100 zł. takze to jest atrakcyjna cena poniewaz co niektórzy lekarze u nas za samą wizyte biorą po 80zł + u innego lekarza usg 70zł. = 150 gdzie nie maja tak dobreo sprzetu i nie bardzo sie znają na nim takze powodzenia

Gość

15-12-2009, 12:16
#3
Zależy co cie interesuje nie jestesmy w stanie wypisac wszystkich cen poniewaz kazdej  z nas moze co innego dolegac wpisz sobie w wyszukiwarke nazwe ARTEMIDA w Białymstoku wyskoczy ci adres tel. i zapytasz sie o to badania które cie konkretnie interesują wizyta + usg to jest koszt 100 zł. takze to jest atrakcyjna cena poniewaz co niektórzy lekarze u nas za samą wizyte biorą po 80zł + u innego lekarza usg 70zł. = 150 gdzie nie maja tak dobreo sprzetu i nie bardzo sie znają na nim takze powodzenia
Gość napisał(a):Zależy co cie interesuje nie jestesmy w stanie wypisac wszystkich cen poniewaz kazdej  z nas moze co innego dolegac wpisz sobie w wyszukiwarke nazwe ARTEMIDA w Białymstoku wyskoczy ci adres tel. i zapytasz sie o to badania które cie konkretnie interesują wizyta + usg to jest koszt 100 zł. takze to jest atrakcyjna cena poniewaz co niektórzy lekarze u nas za samą wizyte biorą po 80zł + u innego lekarza usg 70zł. = 150 gdzie nie maja tak dobreo sprzetu i nie bardzo sie znają na nim takze powodzenia

Gość

15-12-2009, 12:16
#4
Zależy co cie interesuje nie jestesmy w stanie wypisac wszystkich cen poniewaz kazdej  z nas moze co innego dolegac wpisz sobie w wyszukiwarke nazwe ARTEMIDA w Białymstoku wyskoczy ci adres tel. i zapytasz sie o to badania które cie konkretnie interesują wizyta + usg to jest koszt 100 zł. takze to jest atrakcyjna cena poniewaz co niektórzy lekarze u nas za samą wizyte biorą po 80zł + u innego lekarza usg 70zł. = 150 gdzie nie maja tak dobreo sprzetu i nie bardzo sie znają na nim takze powodzenia
Gość napisał(a):ja w Aretmidzie  za pierwszą wizytę zapłaciłam 130 zł razem z USG

Gość

15-12-2009, 19:41
#5
ja w Aretmidzie  za pierwszą wizytę zapłaciłam 130 zł razem z USG
Gość napisał(a):Wejdź sobie na stronę www.nasz-bocian.pl tam na forum znajdziesz duzo informacji na temat cen różnych badań w Artemidzie i wiele innych ciekawych i przydatnych rzeczy.Jak moge się spytać ile starasz się o dzidzię???Pozdr

Gość

15-12-2009, 20:57
#6
Wejdź sobie na stronę www.nasz-bocian.pl tam na forum znajdziesz duzo informacji na temat cen różnych badań w Artemidzie i wiele innych ciekawych i przydatnych rzeczy.Jak moge się spytać ile starasz się o dzidzię???Pozdr
Gość napisał(a):Staram się ponad 4 lata.Jednak Ja wiem, że kiedyś napiszę na tym forum "jestem w ciąży"na prawdę w to wierzę.Czasami myślę, że trzeba poczekać, by docenić małego człowieczka w rodzinie.Trzymajcie się kobietki, powodzenia życzę.

Gość

15-12-2009, 23:30
#7
Staram się ponad 4 lata.Jednak Ja wiem, że kiedyś napiszę na tym forum "jestem w ciąży"na prawdę w to wierzę.Czasami myślę, że trzeba poczekać, by docenić małego człowieczka w rodzinie.Trzymajcie się kobietki, powodzenia życzę.
Gość napisał(a):to nie chodzi o to ze sie ma docenic tylko o to ze niekazdemu jest pisane bycie szczesliwym trzeba troszke wycierpiec w zyciu wiem cos na ten temat takze zycze róiwniez powodzenia{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

16-12-2009, 08:15
#8
to nie chodzi o to ze sie ma docenic tylko o to ze niekazdemu jest pisane bycie szczesliwym trzeba troszke wycierpiec w zyciu wiem cos na ten temat takze zycze róiwniez powodzenia{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):to nie chodzi o to ze sie ma docenic tylko o to ze niekazdemu jest pisane bycie szczesliwym trzeba troszke wycierpiec w zyciu wiem cos na ten temat takze zycze róiwniez powodzenia{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

16-12-2009, 08:15
#9
to nie chodzi o to ze sie ma docenic tylko o to ze niekazdemu jest pisane bycie szczesliwym trzeba troszke wycierpiec w zyciu wiem cos na ten temat takze zycze róiwniez powodzenia{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Mam po tańszej cenie do sprzedania leki- duphaston i estrofem. Leki nie sa przeterminowane mają długi okres ważności, poprostu lekarz mi przepisał ja wykupiłam ale nie mogłam ich przyjąc. A jak wiadomo w aptece mi juz nie przyjmą. Także jak komus potrzebne to moge odsprzedac po pół ceny.Są normalnie w orginalnych opakowaniach bo ja nie mogłam ich niestety przyjac i tak w apteczce leza.

Gość

20-12-2009, 19:39
#10
Mam po tańszej cenie do sprzedania leki- duphaston i estrofem. Leki nie sa przeterminowane mają długi okres ważności, poprostu lekarz mi przepisał ja wykupiłam ale nie mogłam ich przyjąc. A jak wiadomo w aptece mi juz nie przyjmą. Także jak komus potrzebne to moge odsprzedac po pół ceny.Są normalnie w orginalnych opakowaniach bo ja nie mogłam ich niestety przyjac i tak w apteczce leza.
Gość napisał(a):Wesołych Świąt

Gość

23-12-2009, 23:58
#11
Wesołych Świąt
Gość napisał(a): Artemida. Centrum ginekologii, endokrynologii i medycyny rozrodu Domitrz i PartnerzyNapiszcie "Czy leczyłyście się tam?"Warto spróbować ?

Gość

29-12-2009, 21:03
#12
Artemida. Centrum ginekologii, endokrynologii i medycyny rozrodu Domitrz i PartnerzyNapiszcie "Czy leczyłyście się tam?"Warto spróbować ?
Gość napisał(a):Białystok nie jest jeszcze tak daleko, może warto jechać.Napiszcie coś...

Gość

29-12-2009, 21:03
#13
Białystok nie jest jeszcze tak daleko, może warto jechać.Napiszcie coś...
Gość napisał(a):pewnie ze warto jechać tym bardziej ze ceny nie sa za wizyty aż tak wygórowane dojazd jest spoko lepszy niz do Warszawy bardzo dorzy specjalisti niby trzeba przeznaczyc 1,5 do 2 godzin na dojazd ale jesli nawet sie rejesrtujew na miejscu u nas u jakiegos lekarza to tez czekamy do dwóch godzin np. w spółdzielni na ul. modrzejewskiej takze ja polecam naprawde powodzenia{ok}{ok}

Gość

30-12-2009, 07:39
#14
pewnie ze warto jechać tym bardziej ze ceny nie sa za wizyty aż tak wygórowane dojazd jest spoko lepszy niz do Warszawy bardzo dorzy specjalisti niby trzeba przeznaczyc 1,5 do 2 godzin na dojazd ale jesli nawet sie rejesrtujew na miejscu u nas u jakiegos lekarza to tez czekamy do dwóch godzin np. w spółdzielni na ul. modrzejewskiej takze ja polecam naprawde powodzenia{ok}{ok}
Gość napisał(a):pewnie ze warto jechać tym bardziej ze ceny nie sa za wizyty aż tak wygórowane dojazd jest spoko lepszy niz do Warszawy bardzo dorzy specjalisti niby trzeba przeznaczyc 1,5 do 2 godzin na dojazd ale jesli nawet sie rejesrtujew na miejscu u nas u jakiegos lekarza to tez czekamy do dwóch godzin np. w spółdzielni na ul. modrzejewskiej takze ja polecam naprawde powodzenia{ok}{ok}

Gość

30-12-2009, 07:41
#15
pewnie ze warto jechać tym bardziej ze ceny nie sa za wizyty aż tak wygórowane dojazd jest spoko lepszy niz do Warszawy bardzo dorzy specjalisti niby trzeba przeznaczyc 1,5 do 2 godzin na dojazd ale jesli nawet sie rejesrtujew na miejscu u nas u jakiegos lekarza to tez czekamy do dwóch godzin np. w spółdzielni na ul. modrzejewskiej takze ja polecam naprawde powodzenia{ok}{ok}
Gość napisał(a):Kupię duphaston w rozsądnej cenie. Proszę piszcie na gg 2409005

Gość

14-01-2010, 12:56
#16
Kupię duphaston w rozsądnej cenie. Proszę piszcie na gg 2409005
Gość napisał(a):ja podam moze swojego maila poniewaz nie mam ggmalgoa25pl@wp.pl

Gość

14-01-2010, 20:00
#17
ja podam moze swojego maila poniewaz nie mam ggmalgoa25pl@wp.pl
Gość napisał(a):ja podam moze swojego maila poniewaz nie mam ggmalgoa25pl@wp.pl

Gość

14-01-2010, 20:00
#18
ja podam moze swojego maila poniewaz nie mam ggmalgoa25pl@wp.pl
Gość napisał(a):Jestem zainteresowana kupnem duphastonu, oczywiście w rozsądnej cenie. Moje gg 2409005

Gość

25-02-2010, 14:34
#19
Jestem zainteresowana kupnem duphastonu, oczywiście w rozsądnej cenie. Moje gg 2409005
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jestem zainteresowana kupnem duphastonu, oczywiście w rozsądnej cenie. Moje gg 2409005[/quote]Prosze napisz mi na maila poniewaz ja nie mam gg takze sie szybciej porozumiemy

Gość

28-02-2010, 15:52
#20
[quote=Gość]Jestem zainteresowana kupnem duphastonu, oczywiście w rozsądnej cenie. Moje gg 2409005[/quote]Prosze napisz mi na maila poniewaz ja nie mam gg takze sie szybciej porozumiemy

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów