Monitoring cyklu

Założony przez kachnaa
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):badanie nasienia robią na kościuszki(naprzeciw policji w laboratorium p.Jakiel prywatnie trzeba iść i dowiedzieć się szczegółów

Gość

30-11-2009, 10:05
#1
badanie nasienia robią na kościuszki(naprzeciw policji w laboratorium p.Jakiel prywatnie trzeba iść i dowiedzieć się szczegółów
Gość napisał(a):Wielkie dzięku za informacje{usmiech}

Gość

30-11-2009, 10:21
#2
Wielkie dzięku za informacje{usmiech}
Gość napisał(a):nie polecam tam robić badania ponieważ jest ogólne u mojego męża z badania na kościuszki wszystko było ok a jak zrobił w bialymstoku w szpitalu to wyszło zupełnie co innego, tu płacił około 40 zl a w białym 70zł

Gość

30-11-2009, 15:30
#3
nie polecam tam robić badania ponieważ jest ogólne u mojego męża z badania na kościuszki wszystko było ok a jak zrobił w bialymstoku w szpitalu to wyszło zupełnie co innego, tu płacił około 40 zl a w białym 70zł
Gość napisał(a):Mój mąż robił badanie nasienia w Klinice Novum ul.Bociania w Warszawie.Polecam

Gość

30-11-2009, 17:00
#4
Mój mąż robił badanie nasienia w Klinice Novum ul.Bociania w Warszawie.Polecam
Gość napisał(a):Witam!mam pytanie do dziewczyn które leczą się w artemidzie: napiszcie coś więcej? jak przebiega pierwsza wizyta, badania i ile kosztują. Po nowym roku mam zamiar się tam wybrać i jestem pełna obaw{smutny}z góry wielkie dzięki

Gość

08-12-2009, 08:11
#5
Witam!mam pytanie do dziewczyn które leczą się w artemidzie: napiszcie coś więcej? jak przebiega pierwsza wizyta, badania i ile kosztują. Po nowym roku mam zamiar się tam wybrać i jestem pełna obaw{smutny}z góry wielkie dzięki
Gość napisał(a):witaj ja tam się leczę i jestem zadowolona {usmiech}, pierwsza wizyta to normalny wywiad taki jak tu w oce za pierwszą wizyte zapłaciłam razem z USG 130 zł badań tam nie robiłam więc niewiem ile kosztują wiem tylko tyle ze hsg jest zadarmo w szpitalu bo miałam, badanie nasienia 70 zł, całkowity koszt inseminacji 600 zł ale po nowym roku inseminacja będzie zadarmo w szpitalu tylko leki do stymujlacji trzeba bedzie wykupić, ja jestem po 2 niuedanych inseminacjach i w styczniu jadę na laparoskopię, pozdrawiam i życzę dużo zdrowia {usmiech}

Gość

08-12-2009, 09:44
#6
witaj ja tam się leczę i jestem zadowolona {usmiech}, pierwsza wizyta to normalny wywiad taki jak tu w oce za pierwszą wizyte zapłaciłam razem z USG 130 zł badań tam nie robiłam więc niewiem ile kosztują wiem tylko tyle ze hsg jest zadarmo w szpitalu bo miałam, badanie nasienia 70 zł, całkowity koszt inseminacji 600 zł ale po nowym roku inseminacja będzie zadarmo w szpitalu tylko leki do stymujlacji trzeba bedzie wykupić, ja jestem po 2 niuedanych inseminacjach i w styczniu jadę na laparoskopię, pozdrawiam i życzę dużo zdrowia {usmiech}
Gość napisał(a):Wielkie dzięki za odpowiedź. No i życze, aby sprawdziło sie powiedzenie do tzrech razy sztuka{ok}

Gość

08-12-2009, 10:54
#7
Wielkie dzięki za odpowiedź. No i życze, aby sprawdziło sie powiedzenie do tzrech razy sztuka{ok}
Gość napisał(a):Ja też polecam Artemida aczkolwiek nie miałam zadnych inseminacji jest tam fachowa opieka profesjonalni lekarze i położne a zarazem sa bardzo sympatyczni i kompetentni zapraszam do artemidy i pozdrawiam

Gość

08-12-2009, 14:44
#8
Ja też polecam Artemida aczkolwiek nie miałam zadnych inseminacji jest tam fachowa opieka profesjonalni lekarze i położne a zarazem sa bardzo sympatyczni i kompetentni zapraszam do artemidy i pozdrawiam
Gość napisał(a):Powiem szczerze , że mam wielkie nadzieje w związku z wiztyą w Artemidzie. Pewnie w ciąże po niej nie zajdę, ale nadzieje są, że czym prędzej czy później się uda{mruga}

Gość

08-12-2009, 21:28
#9
Powiem szczerze , że mam wielkie nadzieje w związku z wiztyą w Artemidzie. Pewnie w ciąże po niej nie zajdę, ale nadzieje są, że czym prędzej czy później się uda{mruga}
Gość napisał(a):Gdzie mieści się ta Artemida?

Gość

08-12-2009, 21:42
#10
Gdzie mieści się ta Artemida?
Gość napisał(a):Dlaczego piszesz ze nie zajdziesz po Artemidzie w ciąze moze akurat tam sa bardzo profesjonalnie wyspecjonalizowani  lekarze wiec moze akurat sie uda mysle ze warto spróbowac bardzo polecam dojazd jest w sumie około 2 godz lub 1,5 godz ale to jak sie idzie nawet w o-ce do lekarza to w kolejce trzeba czekac około dwóch albo i lepiej. A tam jesli jestes zapisana na godz. 16.00 to nie sie pali to o 16 wchodzisz Artemida jest w Białymstoku naprawde polecam i  życze powodzenia

Gość

08-12-2009, 22:38
#11
Dlaczego piszesz ze nie zajdziesz po Artemidzie w ciąze moze akurat tam sa bardzo profesjonalnie wyspecjonalizowani  lekarze wiec moze akurat sie uda mysle ze warto spróbowac bardzo polecam dojazd jest w sumie około 2 godz lub 1,5 godz ale to jak sie idzie nawet w o-ce do lekarza to w kolejce trzeba czekac około dwóch albo i lepiej. A tam jesli jestes zapisana na godz. 16.00 to nie sie pali to o 16 wchodzisz Artemida jest w Białymstoku naprawde polecam i  życze powodzenia
Gość napisał(a):Dlaczego piszesz ze nie zajdziesz po Artemidzie w ciąze moze akurat tam sa bardzo profesjonalnie wyspecjonalizowani  lekarze wiec moze akurat sie uda mysle ze warto spróbowac bardzo polecam dojazd jest w sumie około 2 godz lub 1,5 godz ale to jak sie idzie nawet w o-ce do lekarza to w kolejce trzeba czekac około dwóch albo i lepiej. A tam jesli jestes zapisana na godz. 16.00 to nie sie pali to o 16 wchodzisz Artemida jest w Białymstoku naprawde polecam i  życze powodzenia

Gość

08-12-2009, 22:39
#12
Dlaczego piszesz ze nie zajdziesz po Artemidzie w ciąze moze akurat tam sa bardzo profesjonalnie wyspecjonalizowani  lekarze wiec moze akurat sie uda mysle ze warto spróbowac bardzo polecam dojazd jest w sumie około 2 godz lub 1,5 godz ale to jak sie idzie nawet w o-ce do lekarza to w kolejce trzeba czekac około dwóch albo i lepiej. A tam jesli jestes zapisana na godz. 16.00 to nie sie pali to o 16 wchodzisz Artemida jest w Białymstoku naprawde polecam i  życze powodzenia
Gość napisał(a):Artemida mieści się przy ul. Włókiennicza 9B/U 15-464 Białystok  bardzo łatwo do niej dojechać {usmiech}

Gość

09-12-2009, 11:51
#13
Artemida mieści się przy ul. Włókiennicza 9B/U 15-464 Białystok  bardzo łatwo do niej dojechać {usmiech}
Gość napisał(a):[quote=]Dlaczego piszesz ze nie zajdziesz po Artemidzie w ciąze moze akurat tam sa bardzo profesjonalnie wyspecjonalizowani  lekarze wiec moze akurat sie uda mysle ze warto spróbowac bardzo polecam dojazd jest w sumie około 2 godz lub 1,5 godz ale to jak sie idzie nawet w o-ce do lekarza to w kolejce trzeba czekac około dwóch albo i lepiej. A tam jesli jestes zapisana na godz. 16.00 to nie sie pali to o 16 wchodzisz Artemida jest w Białymstoku naprawde polecam i  życze powodzenia[/quote]Chodziło mi, że mam wielkie nadzieję w związku z pierwzsa wizytą w Atremidzie, ale odrazu po niej nie zajdę w ciążę{mruga} Ale nadzieję ,że kiedyś zajdę w ciążę mam tylko kiedy to jest pytanie. No nic , pozostało czekać i miec nadziejęA jeszce jedno pytanie: jak długo się czeka na wizytę i czy w sobotę przyjmują{?}

Gość

09-12-2009, 12:21
#14
[quote=]Dlaczego piszesz ze nie zajdziesz po Artemidzie w ciąze moze akurat tam sa bardzo profesjonalnie wyspecjonalizowani  lekarze wiec moze akurat sie uda mysle ze warto spróbowac bardzo polecam dojazd jest w sumie około 2 godz lub 1,5 godz ale to jak sie idzie nawet w o-ce do lekarza to w kolejce trzeba czekac około dwóch albo i lepiej. A tam jesli jestes zapisana na godz. 16.00 to nie sie pali to o 16 wchodzisz Artemida jest w Białymstoku naprawde polecam i  życze powodzenia[/quote]Chodziło mi, że mam wielkie nadzieję w związku z pierwzsa wizytą w Atremidzie, ale odrazu po niej nie zajdę w ciążę{mruga} Ale nadzieję ,że kiedyś zajdę w ciążę mam tylko kiedy to jest pytanie. No nic , pozostało czekać i miec nadziejęA jeszce jedno pytanie: jak długo się czeka na wizytę i czy w sobotę przyjmują{?}
Gość napisał(a):czeka się około tygodnia w sobotę tez przyjmują a jak trzeba to i w niedzielę i w świeta {usmiech}

Gość

09-12-2009, 13:28
#15
czeka się około tygodnia w sobotę tez przyjmują a jak trzeba to i w niedzielę i w świeta {usmiech}
Gość napisał(a):Moja droga tak od razu to żadna kobieta nie zachodzi w ciążę uwierz mi a jak tak twierdzi to wiadomo ze ściemnia komórki nie sa do zaprogramowania ze dzis musze zajsc w ciaze i zachodze jest to wielka pójda no i niestety na dobre efekty trzeba popracowac pozdrawiam

Gość

09-12-2009, 18:17
#16
Moja droga tak od razu to żadna kobieta nie zachodzi w ciążę uwierz mi a jak tak twierdzi to wiadomo ze ściemnia komórki nie sa do zaprogramowania ze dzis musze zajsc w ciaze i zachodze jest to wielka pójda no i niestety na dobre efekty trzeba popracowac pozdrawiam
Gość napisał(a):Moja droga tak od razu to żadna kobieta nie zachodzi w ciążę uwierz mi a jak tak twierdzi to wiadomo ze ściemnia komórki nie sa do zaprogramowania ze dzis musze zajsc w ciaze i zachodze jest to wielka pójda no i niestety na dobre efekty trzeba popracowac pozdrawiam

Gość

09-12-2009, 18:18
#17
Moja droga tak od razu to żadna kobieta nie zachodzi w ciążę uwierz mi a jak tak twierdzi to wiadomo ze ściemnia komórki nie sa do zaprogramowania ze dzis musze zajsc w ciaze i zachodze jest to wielka pójda no i niestety na dobre efekty trzeba popracowac pozdrawiam
Gość napisał(a):ja wiem ,że z zajściem w ciążę nie jest tak łatwo, ale wokół mnie pełno koleżanek, którym się udało w ciągu 3 mieisęcy zajść,a ja pótora roku i nic.Po takim czasie człowiek zaczyna wątpic w to czy wogóle kiedyś się uda. dziekuje za odp. i pozdrawiam

Gość

10-12-2009, 07:43
#18
ja wiem ,że z zajściem w ciążę nie jest tak łatwo, ale wokół mnie pełno koleżanek, którym się udało w ciągu 3 mieisęcy zajść,a ja pótora roku i nic.Po takim czasie człowiek zaczyna wątpic w to czy wogóle kiedyś się uda. dziekuje za odp. i pozdrawiam
Gość napisał(a):Ja też polecam Artemide a dokładnie dr Domitrza wspaniały lekarz!!!

Gość

10-12-2009, 14:36
#19
Ja też polecam Artemide a dokładnie dr Domitrza wspaniały lekarz!!!
Gość napisał(a):Ja też się leczę u dr Domitrza, lekarz godny polecenia, wytłumaczy wszystko tak jak należy

Gość

10-12-2009, 22:02
#20
Ja też się leczę u dr Domitrza, lekarz godny polecenia, wytłumaczy wszystko tak jak należy

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów