Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 dalej
Gość napisał(a):Potwierdzam informacje na temat dr Pawełka do którego chodziłam w ciąży prywatnie (wizyta 160zł). Jak miałam problem i zapisał mi terapię antybiotykową (oczywiście kazał się kontaktować jakby działo się coś złego), a wyniki mi się tylko pogorszyły, chciałam zapytać telefonicznie co mam dalej robić (a tydzień wcześniej byłam na wizycie) to nie chciało mu się nawet podejść do telefonu. Na drugi dzień jak się z nim widziałam osobiście to nawet nie zapytał o co chodziło - zero zainteresowania. Szczerze odradzam, bo jak jest dobrze to każdy lekarz jest ok. a jak masz problem to już Twoja sprawa - nawet jak chodzisz prywatnie - przynajmniej tak to wygląda u dr Pawełka.  

Gość

05-05-2015, 23:22
#1
Potwierdzam informacje na temat dr Pawełka do którego chodziłam w ciąży prywatnie (wizyta 160zł). Jak miałam problem i zapisał mi terapię antybiotykową (oczywiście kazał się kontaktować jakby działo się coś złego), a wyniki mi się tylko pogorszyły, chciałam zapytać telefonicznie co mam dalej robić (a tydzień wcześniej byłam na wizycie) to nie chciało mu się nawet podejść do telefonu. Na drugi dzień jak się z nim widziałam osobiście to nawet nie zapytał o co chodziło - zero zainteresowania. Szczerze odradzam, bo jak jest dobrze to każdy lekarz jest ok. a jak masz problem to już Twoja sprawa - nawet jak chodzisz prywatnie - przynajmniej tak to wygląda u dr Pawełka.  
Gość napisał(a):{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}

Gość

06-05-2015, 09:54
#2
{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Mam pytanie do pacjentek dr Szkółki. Lekarz ten prowadzi w chwili obecnej moją ciążę. Generalnie zaproponował mi badania prenatalne w Białymstoku które wykonałam - oczywiście wszystko prywatnie(koszt 300zł) i teraz polecił mi znowu zrobić prywatnie w Białymstoku USG i zastanawiam się czy każdej tak poleca i czy jeździcie tam. Zastanawia mnie czemu akurat tam, przecież on USG też ma dobre.

Gość

08-05-2015, 16:58
#3
Mam pytanie do pacjentek dr Szkółki. Lekarz ten prowadzi w chwili obecnej moją ciążę. Generalnie zaproponował mi badania prenatalne w Białymstoku które wykonałam - oczywiście wszystko prywatnie(koszt 300zł) i teraz polecił mi znowu zrobić prywatnie w Białymstoku USG i zastanawiam się czy każdej tak poleca i czy jeździcie tam. Zastanawia mnie czemu akurat tam, przecież on USG też ma dobre.
Gość napisał(a):{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

08-05-2015, 17:37
#4
{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Powiedzcie wiecej o dr pysklo

Gość

24-05-2015, 17:05
#5
Powiedzcie wiecej o dr pysklo
Gość napisał(a):a co byś chciała wiedzieć  

Gość

24-05-2015, 22:47
#6
a co byś chciała wiedzieć  
Gość napisał(a):Polecam poczytać opinie na tej stronce http://spislekarzy.pl

Gość

29-05-2015, 12:14
#7
Polecam poczytać opinie na tej stronce http://spislekarzy.pl
Gość napisał(a):Ja też chodzę do dr Szkòłki informował mnie o każdym badaniu które można wykonać . Prenatarnych badan nie robiłam jeździłam tylko do białego na badaniom po 20 tyg żeby zobaczyć czy dziecko dobrze sie rozwija ale pojechalam dobrowolnie bez żadnych wskazań. A Białystok dlatego ze w porównaniu z Warszawą odnośnie badan ma o wiele mniejsze ceny i bardziej opłaca sie jechac wlasnie do Białegostoku.  

Gość

29-05-2015, 21:59
#8
Ja też chodzę do dr Szkòłki informował mnie o każdym badaniu które można wykonać . Prenatarnych badan nie robiłam jeździłam tylko do białego na badaniom po 20 tyg żeby zobaczyć czy dziecko dobrze sie rozwija ale pojechalam dobrowolnie bez żadnych wskazań. A Białystok dlatego ze w porównaniu z Warszawą odnośnie badan ma o wiele mniejsze ceny i bardziej opłaca sie jechac wlasnie do Białegostoku.  
Gość napisał(a):Jak lekarz NIE ZALECA BADAŃ ZLE   , gdy zaleca JESZCZE GORZEJ {smutny}

Gość

30-05-2015, 09:52
#9
Jak lekarz NIE ZALECA BADAŃ ZLE   , gdy zaleca JESZCZE GORZEJ {smutny}
Gość napisał(a):Podpowie mi ktoś, gdzie przyjmuje prywatnie dr Szkółka? Ewentualnie może jakiś nr kontaktowy? Z góry dziękuję  

Gość

30-05-2015, 22:16
#10
Podpowie mi ktoś, gdzie przyjmuje prywatnie dr Szkółka? Ewentualnie może jakiś nr kontaktowy? Z góry dziękuję  
Gość napisał(a):z tego co wiem to na Centrum koło kościoła Franciszka z Asyżu

Gość

30-05-2015, 22:55
#11
z tego co wiem to na Centrum koło kościoła Franciszka z Asyżu
Gość napisał(a):Specjalistyczna przychodnia na ul.Księdza Pędzicha 3tel 501604741(ale jeszcze sprawdz i upewnij się)

Gość

30-05-2015, 23:33
#12
Specjalistyczna przychodnia na ul.Księdza Pędzicha 3tel 501604741(ale jeszcze sprawdz i upewnij się)
Gość napisał(a):Mi prowadził ciążę dr Moniński, byłam bardzo zadowolona. Gdybym była drugi raz w ciąży poszła bym do niego. Jeden minus, trzeba długo czekać w kolejkach, długo trzyma pacjentki. Poleciłabym jeszcze dr Pawełka, też do iego chodziłam, super lekarz. :)

Gość

14-06-2015, 20:08
#13
Mi prowadził ciążę dr Moniński, byłam bardzo zadowolona. Gdybym była drugi raz w ciąży poszła bym do niego. Jeden minus, trzeba długo czekać w kolejkach, długo trzyma pacjentki. Poleciłabym jeszcze dr Pawełka, też do iego chodziłam, super lekarz. :)
Gość napisał(a):P a w e ł e k ..........!!!!!!!!!!!!!! {zakochany} he he superrr jest ;)

Gość

26-08-2015, 18:24
#14
P a w e ł e k ..........!!!!!!!!!!!!!! {zakochany} he he superrr jest ;)
Gość napisał(a):ja Polecam Dr Pawełek ( 11.listopada, przed rondem ) {tak}Super lekarz {mruga} polecammmmmm na 100% {mruga}jestem z 1a ciązą i jestem zadowolona {!}{!}{!}{!}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zak ochany}{zakochany}{zakochany}natalia ;)

Gość

26-08-2015, 19:32
#15
ja Polecam Dr Pawełek ( 11.listopada, przed rondem ) {tak}Super lekarz {mruga} polecammmmmm na 100% {mruga}jestem z 1a ciązą i jestem zadowolona {!}{!}{!}{!}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zak ochany}{zakochany}{zakochany}natalia ;)
Gość napisał(a):NIE róbcie sobie jaj dziewczynki{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zako chany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}

Gość

27-08-2015, 20:15
#16
NIE róbcie sobie jaj dziewczynki{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zako chany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}
Gość napisał(a):Moninskiego nie polecam. Wydaje sie dobry i niby rozmawia i wszystko wytlumaczy a co do czego to bledne diagnozy stawia, wprowadza pacjentki w blad. Polecam Pawełka w centrum medycznym lub w olszewo borkach na nfz. super lekarz.

Gość

16-09-2015, 11:32
#17
Moninskiego nie polecam. Wydaje sie dobry i niby rozmawia i wszystko wytlumaczy a co do czego to bledne diagnozy stawia, wprowadza pacjentki w blad. Polecam Pawełka w centrum medycznym lub w olszewo borkach na nfz. super lekarz.
Gość napisał(a):{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smu tny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}

Gość

16-09-2015, 19:40
#18
{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}{smu tny}{smutny}{smutny}{smutny}{smutny}
Gość napisał(a):Na mnie niestety dr Pawełek nie wywarł dobrego wrażenia. Natomiast Pani dr Czasiuk bardzo kompetentnie i szybko się mną zajęła. Bez problemu skierowała mnie do szpitala i zleciła stosowne badania. Nie można powiedzieć, że jest miła ani niemiła. Zresztą lekarz nie musi taki być. Ma być rzeczowy, konkretny  i kompetentny oraz sprawnie operować swoją wiedzą, a Pani dr Czasiuk taka właśnie jest. Polecam, ale każdemu się nie dogodzi he.  

Gość

08-11-2015, 23:56
#19
Na mnie niestety dr Pawełek nie wywarł dobrego wrażenia. Natomiast Pani dr Czasiuk bardzo kompetentnie i szybko się mną zajęła. Bez problemu skierowała mnie do szpitala i zleciła stosowne badania. Nie można powiedzieć, że jest miła ani niemiła. Zresztą lekarz nie musi taki być. Ma być rzeczowy, konkretny  i kompetentny oraz sprawnie operować swoją wiedzą, a Pani dr Czasiuk taka właśnie jest. Polecam, ale każdemu się nie dogodzi he.  
Gość napisał(a):Witam, czy ma ktoś może telefon kontaktowy do dr.Pawełka (komórkę) byle nie na rejestrację?

Gość

16-02-2017, 14:15
#20
Witam, czy ma ktoś może telefon kontaktowy do dr.Pawełka (komórkę) byle nie na rejestrację?

strony: wstecz 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów