Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 dalej
Gość napisał(a):Chciałabym się zapytać czy dr Czasiuk jako lekarz traktuje kazda pacjentke indywidualnie? Czy robi prywatnie USG narzadow rodnych i tarczycy? I oczywiscie ile bierze za wizyte? Czy jest dokładna w tym co robi, czy zleca odpowiednie badania, leki?

Gość

19-08-2014, 13:42
#1
Chciałabym się zapytać czy dr Czasiuk jako lekarz traktuje kazda pacjentke indywidualnie? Czy robi prywatnie USG narzadow rodnych i tarczycy? I oczywiscie ile bierze za wizyte? Czy jest dokładna w tym co robi, czy zleca odpowiednie badania, leki?
Gość napisał(a):byłam u dr Czasiuk na fundusz. chciałam poznać jej opinię i sprawdzić się w kierunku policystycznych jajników. zlecała mi badania hormonów w rożnych fazach cyklu, wykonała badanie usg. wszystko na fundusz. Jedyne czego nie zrobiła to na żadnej z czterech wizyt to nie zbadala mnie na fotelu... moja diagnoza to... BRAK DIAGNOZY. Nie regularne cykle ( 28-45dni) sa normalne i nie ma w tym nic dziwnego. Uwazam ze niestety malo kompetentna. Nie potrafiła mi wytłumaczyć skąd te rozjechane cykle. Szukam nadal odpowiedzi. Nie polecam.

Gość

20-08-2014, 21:16
#2
byłam u dr Czasiuk na fundusz. chciałam poznać jej opinię i sprawdzić się w kierunku policystycznych jajników. zlecała mi badania hormonów w rożnych fazach cyklu, wykonała badanie usg. wszystko na fundusz. Jedyne czego nie zrobiła to na żadnej z czterech wizyt to nie zbadala mnie na fotelu... moja diagnoza to... BRAK DIAGNOZY. Nie regularne cykle ( 28-45dni) sa normalne i nie ma w tym nic dziwnego. Uwazam ze niestety malo kompetentna. Nie potrafiła mi wytłumaczyć skąd te rozjechane cykle. Szukam nadal odpowiedzi. Nie polecam.
Gość napisał(a):Niestety miałam podobnie jak koleżanka powyżej:-( i udałam sie do Białegostoku tam w 5mcy mnie wyleczono. :-) nie chce nikogo oczerniac ale trzeba to przyznać w oce nie ma dobrych specjalistów.  

Gość

20-08-2014, 23:31
#3
Niestety miałam podobnie jak koleżanka powyżej:-( i udałam sie do Białegostoku tam w 5mcy mnie wyleczono. :-) nie chce nikogo oczerniac ale trzeba to przyznać w oce nie ma dobrych specjalistów.  
Gość napisał(a):Wyleczono??? Znaczy co??? Przepisano Ci tablety i teraz masz regularne cykle?PCO nie da się wyleczyć...

Gość

21-08-2014, 08:28
#4
Wyleczono??? Znaczy co??? Przepisano Ci tablety i teraz masz regularne cykle?PCO nie da się wyleczyć...
Gość napisał(a):Do gościa powyżej . :-) tak mnie wyleczono czyli uregulowano  mi prace hormonów , nie jestem lekarzem nie znam sie na tym. :-)  i dzięki temu zaszłam w ciąże. Dostałam leki na tarczyce i pobudzenie pracy jajników , na wzrost pęcherzyków pózniej na pęknięcie. Jak już mówiłam nie znam sie na tym , ale najważniejsze ze zaszłam w ciąże w ciagu 5mcy od rozpoczęcie leczenia a nie jak tu w oce przez dwa lata gdzie dostawałam  właśnie tabletki na uregulowanie cyklu :-)  i tez miałam zdiagnozowane pcos nie wiem w jakim stopniu ale taka diagnoza padła:-)

Gość

22-08-2014, 21:44
#5
Do gościa powyżej . :-) tak mnie wyleczono czyli uregulowano  mi prace hormonów , nie jestem lekarzem nie znam sie na tym. :-)  i dzięki temu zaszłam w ciąże. Dostałam leki na tarczyce i pobudzenie pracy jajników , na wzrost pęcherzyków pózniej na pęknięcie. Jak już mówiłam nie znam sie na tym , ale najważniejsze ze zaszłam w ciąże w ciagu 5mcy od rozpoczęcie leczenia a nie jak tu w oce przez dwa lata gdzie dostawałam  właśnie tabletki na uregulowanie cyklu :-)  i tez miałam zdiagnozowane pcos nie wiem w jakim stopniu ale taka diagnoza padła:-)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Przestrzegam przed dr Pyskłą - tym który wykonuje USG . Kiedyś był sympatyczny ale pieniądze przewróciły mu w głowie. Jest mrukliwy, palcem nie kiwnie jak się mu nie zapłaci. Chodziłam do niego całą ciążę prywatnie, jak nie zapłaciłam za poród, to nawet nie podszedł do mnie na sali jak już urodziłam. Zwykły arogant, któremu zdrowie pacjentki i jej samopoczucie wisi. [/quote]W ogóle nie zgadzam się z powyższą opinnią!Ja do niego chodzę wyłącznie na NFZ więc nic nie płacę, a mimo to jest zawsze bardzo kulturalny i profesjonalny.Także wydaje mi się że do tanga trzeba dwojga... jak ktoś przychodzi roszczeniowy i arogancki to wtedy i lekarz zmienia swoje nastawienie.

Gość

31-08-2014, 14:59
#6
[quote=Gość]Przestrzegam przed dr Pyskłą - tym który wykonuje USG . Kiedyś był sympatyczny ale pieniądze przewróciły mu w głowie. Jest mrukliwy, palcem nie kiwnie jak się mu nie zapłaci. Chodziłam do niego całą ciążę prywatnie, jak nie zapłaciłam za poród, to nawet nie podszedł do mnie na sali jak już urodziłam. Zwykły arogant, któremu zdrowie pacjentki i jej samopoczucie wisi. [/quote]W ogóle nie zgadzam się z powyższą opinnią!Ja do niego chodzę wyłącznie na NFZ więc nic nie płacę, a mimo to jest zawsze bardzo kulturalny i profesjonalny.Także wydaje mi się że do tanga trzeba dwojga... jak ktoś przychodzi roszczeniowy i arogancki to wtedy i lekarz zmienia swoje nastawienie.
Gość napisał(a):Nie ma bardziej empatycznego, miłego i konkretnego lekarza w Ostrolece niż Piotr Pawełek.  Nie trzeba czasami zadawac pytań. Sam z siebie spokojnie wytlumaczy i wyjaśni. Jeśli zadałam pytanie często podpierajac się informacjami z inernetu nigdy nie zwrócił mi uwagi, chętnie rozwiewał moje wątpliwości.

Gość

14-03-2015, 00:13
#7
Nie ma bardziej empatycznego, miłego i konkretnego lekarza w Ostrolece niż Piotr Pawełek.  Nie trzeba czasami zadawac pytań. Sam z siebie spokojnie wytlumaczy i wyjaśni. Jeśli zadałam pytanie często podpierajac się informacjami z inernetu nigdy nie zwrócił mi uwagi, chętnie rozwiewał moje wątpliwości.
Gość napisał(a):Leczenie nieplodnosci tylko bocian Białystok.  Ginekolog w Ostrolece tylko dr Piotr Pawełek.  Jedną wizyta przekona was do siebie.  

Gość

14-03-2015, 00:18
#8
Leczenie nieplodnosci tylko bocian Białystok.  Ginekolog w Ostrolece tylko dr Piotr Pawełek.  Jedną wizyta przekona was do siebie.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Leczenie nieplodnosci tylko bocian Białystok.  Ginekolog w Ostrolece tylko dr Piotr Pawełek.  Jedną wizyta przekona was do siebie.  [/quote]ciąze mojej żony też prowadził pawełek.  poczatkowy 'zachwyt' przerodził się w obrzydzenie gdy żona trafiła do szpitala. miała wskazania do cesarki, czekała na zabieg tydzien czasu ąz kazali urodzić jej naturalnie a ten doktorzyna nie miał nic do powiedzenia. NIE POLECAM. moja zona ma te same odczucia

Gość

14-03-2015, 07:35
#9
[quote=Gość]Leczenie nieplodnosci tylko bocian Białystok.  Ginekolog w Ostrolece tylko dr Piotr Pawełek.  Jedną wizyta przekona was do siebie.  [/quote]ciąze mojej żony też prowadził pawełek.  poczatkowy 'zachwyt' przerodził się w obrzydzenie gdy żona trafiła do szpitala. miała wskazania do cesarki, czekała na zabieg tydzien czasu ąz kazali urodzić jej naturalnie a ten doktorzyna nie miał nic do powiedzenia. NIE POLECAM. moja zona ma te same odczucia
Gość napisał(a):wszystkim nie dogodzisz{zly}

Gość

14-03-2015, 09:12
#10
wszystkim nie dogodzisz{zly}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Leczenie nieplodnosci tylko bocian Białystok.  Ginekolog w Ostrolece tylko dr Piotr Pawełek.  Jedną wizyta przekona was do siebie.  [/quote]ciąze mojej żony też prowadził pawełek.  poczatkowy 'zachwyt' przerodził się w obrzydzenie gdy żona trafiła do szpitala. miała wskazania do cesarki, czekała na zabieg tydzien czasu ąz kazali urodzić jej naturalnie a ten doktorzyna nie miał nic do powiedzenia. NIE POLECAM. moja zona ma te same odczucia [/quote]Kolejny sfrustrowany p.a.l.a.n.t. Żądał cesarki i mu nie zrobili bo on sobie sam wskazanie wymyślił. Wszystko się mu należy i żonie też oczywiście... bo tak chcą. NATYCHMIAST!!! bo przecież na położnictwie się znają, oglądali tyle seriali...  Pan dr Pawełek powinien pozwać to "obrzydzone" towarzystwo i uspokoić w sądzie.Wyraz y szacunku dla dr Pawełka.

Gość

14-03-2015, 19:12
#11
[quote=Gość][quote=Gość]Leczenie nieplodnosci tylko bocian Białystok.  Ginekolog w Ostrolece tylko dr Piotr Pawełek.  Jedną wizyta przekona was do siebie.  [/quote]ciąze mojej żony też prowadził pawełek.  poczatkowy 'zachwyt' przerodził się w obrzydzenie gdy żona trafiła do szpitala. miała wskazania do cesarki, czekała na zabieg tydzien czasu ąz kazali urodzić jej naturalnie a ten doktorzyna nie miał nic do powiedzenia. NIE POLECAM. moja zona ma te same odczucia [/quote]Kolejny sfrustrowany p.a.l.a.n.t. Żądał cesarki i mu nie zrobili bo on sobie sam wskazanie wymyślił. Wszystko się mu należy i żonie też oczywiście... bo tak chcą. NATYCHMIAST!!! bo przecież na położnictwie się znają, oglądali tyle seriali...  Pan dr Pawełek powinien pozwać to "obrzydzone" towarzystwo i uspokoić w sądzie.Wyraz y szacunku dla dr Pawełka.
Gość napisał(a):z chcecia to bym sie z toba w sadzie spotkał za tego palanta bo odwazny to tylko w necie jestes

Gość

14-03-2015, 20:55
#12
z chcecia to bym sie z toba w sadzie spotkał za tego palanta bo odwazny to tylko w necie jestes
Gość napisał(a):Nie ma sensu się kłócic. Szczegółów nie znam i nie muszę odnośnie Pana żony.  Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na podstawie wlasnych doświadczeń. Po to jest to forum. Jednak idąc do dr. Pawelka szukałam informacji na tym właśnie forum. Czy Pan chce czy nie prawie w 100% Pan doktor ma opinie pozytywne.  A to przenosi się na liczbę pacjentek.

Gość

15-03-2015, 18:24
#13
Nie ma sensu się kłócic. Szczegółów nie znam i nie muszę odnośnie Pana żony.  Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na podstawie wlasnych doświadczeń. Po to jest to forum. Jednak idąc do dr. Pawelka szukałam informacji na tym właśnie forum. Czy Pan chce czy nie prawie w 100% Pan doktor ma opinie pozytywne.  A to przenosi się na liczbę pacjentek.
Gość napisał(a):Gdzie aktualnie przyjmuje dr. Walczak w Ostołęce?? Z tego co wiem to w Centrum Medycznym na 11 Listopada już nie przyjmuje czy ktoś coś wie, proszę o odpowiedz:)

Gość

19-04-2015, 21:56
#14
Gdzie aktualnie przyjmuje dr. Walczak w Ostołęce?? Z tego co wiem to w Centrum Medycznym na 11 Listopada już nie przyjmuje czy ktoś coś wie, proszę o odpowiedz:)
Gość napisał(a):Gdzie aktualnie przyjmuje dr. Walczak w Ostołęce?? Z tego co wiem to w Centrum Medycznym na 11 Listopada już nie przyjmuje czy ktoś coś wie, proszę o odpowiedz:)

Gość

19-04-2015, 21:59
#15
Gdzie aktualnie przyjmuje dr. Walczak w Ostołęce?? Z tego co wiem to w Centrum Medycznym na 11 Listopada już nie przyjmuje czy ktoś coś wie, proszę o odpowiedz:)
Gość napisał(a):{dobani}

Gość

20-04-2015, 08:49
#16
{dobani}
Gość napisał(a):Doktor Walczak przyjmuje już tylko u siebie w Wyszkowie w Ginmedicus Wyszków ul Sowińskiego 57 tel 29 742 85  35

Gość

21-04-2015, 10:29
#17
Doktor Walczak przyjmuje już tylko u siebie w Wyszkowie w Ginmedicus Wyszków ul Sowińskiego 57 tel 29 742 85  35
Gość napisał(a):{dobani}

Gość

21-04-2015, 15:47
#18
{dobani}
Gość napisał(a):WitamOdnośnie dr. Pawełka to kolega powyżej ma rację. Mnie spotkało to samo. Chodziłam do Pawełka całą ciążę prywatnie. Wszystko było pięknie. Dr. miły, kulturalny i w ogóle do rany przyłóż. Obiecywał, że jak będę w szpitalu to zrobi wszystko aby mi pomóc przy porodzie bo córeczkę urodzę dużą ponad 4 kg. Wszystko ładnie pięknie dopóki nie znalazłam się w szpitalu. leżałam kilka dni na patologii. ani razu się nie zainteresował moim i dziecka stanem.Gdy już trafiłam na porodówkę wypiął się na mnie. Wiedząc, że moje dziecko będzie ważyło ponad 4 kg zostawił mnie na koniec swojej zmiany bez decyzji o cesarce - gdzie ja miałam bóle od godziny 8 rano a od 14 brak było postępu porodu. Na koniec zachował się jak cham i prostak narażając Nas na utratę zdrowia i życia. Nie polecam tego lekaża

Gość

05-05-2015, 15:58
#19
WitamOdnośnie dr. Pawełka to kolega powyżej ma rację. Mnie spotkało to samo. Chodziłam do Pawełka całą ciążę prywatnie. Wszystko było pięknie. Dr. miły, kulturalny i w ogóle do rany przyłóż. Obiecywał, że jak będę w szpitalu to zrobi wszystko aby mi pomóc przy porodzie bo córeczkę urodzę dużą ponad 4 kg. Wszystko ładnie pięknie dopóki nie znalazłam się w szpitalu. leżałam kilka dni na patologii. ani razu się nie zainteresował moim i dziecka stanem.Gdy już trafiłam na porodówkę wypiął się na mnie. Wiedząc, że moje dziecko będzie ważyło ponad 4 kg zostawił mnie na koniec swojej zmiany bez decyzji o cesarce - gdzie ja miałam bóle od godziny 8 rano a od 14 brak było postępu porodu. Na koniec zachował się jak cham i prostak narażając Nas na utratę zdrowia i życia. Nie polecam tego lekaża
Gość napisał(a):Gdyby każdy ginekolog miał być przy każdym porodzie swojej pacjentki to wybaczcie miłe Panie życia by mu nie starczyło.Każdego trzeba zrozumieć.

Gość

05-05-2015, 20:53
#20
Gdyby każdy ginekolog miał być przy każdym porodzie swojej pacjentki to wybaczcie miłe Panie życia by mu nie starczyło.Każdego trzeba zrozumieć.

strony: wstecz 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów