Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja polecam dr Bucińskiego. Bywałam u rożnych ginelokogów, wiec mam rozeznanie.. Jest bardzo sympatyczny, dobrze poradzi, szczegołowo wytłumaczy, cierpliwie slucha, nawet jesli idzie sie do niego nie prywatnie i tylko po to by sprawdzić czy "nic sie nie dzieje"... [/quote]Dokładnie ja chodziłam i do doktora Wikarskiegi  przy pierwszej ciaży nie wspominam tego dobrze, ponieważ wizyty były sekundowe i mało robione były usg{dobani}natomiastdoktor Buciński czy to na nfz czy prywatnie to traktował mnie i moje dzieciątko wyjątkowo mam problemy zdrowotne i musiałam byc pod ścisłą opieką i tak byłojak coś to polecam DOKTORA BUCIŃSKIEGO nietylko do ciąży ale i do wizyt kontrolnych {ok}

Gość

14-02-2014, 22:27
#1
[quote=Gość]Ja polecam dr Bucińskiego. Bywałam u rożnych ginelokogów, wiec mam rozeznanie.. Jest bardzo sympatyczny, dobrze poradzi, szczegołowo wytłumaczy, cierpliwie slucha, nawet jesli idzie sie do niego nie prywatnie i tylko po to by sprawdzić czy "nic sie nie dzieje"... [/quote]Dokładnie ja chodziłam i do doktora Wikarskiegi  przy pierwszej ciaży nie wspominam tego dobrze, ponieważ wizyty były sekundowe i mało robione były usg{dobani}natomiastdoktor Buciński czy to na nfz czy prywatnie to traktował mnie i moje dzieciątko wyjątkowo mam problemy zdrowotne i musiałam byc pod ścisłą opieką i tak byłojak coś to polecam DOKTORA BUCIŃSKIEGO nietylko do ciąży ale i do wizyt kontrolnych {ok}
Gość napisał(a):Ja nikogo nie oczerniam. Piszę tylko jak było na wizycie. Jeśli kobieta jest po którymś poronieniu to trzeba zacząć ją leczyć. Dać skierowanie do hematologa, immunologa. Są kobiety, które ronią 3-4 razy i kolejnym razem się udaje, ale tylko dlatego, że od samego początku zaczyna brać leki. Są lekarze, dla których takie postępowanie po poronieniach u pacjentki to standard. Ale dr Niewiński do takich niestety nie należy {nie}

Gość

15-02-2014, 17:15
#2
Ja nikogo nie oczerniam. Piszę tylko jak było na wizycie. Jeśli kobieta jest po którymś poronieniu to trzeba zacząć ją leczyć. Dać skierowanie do hematologa, immunologa. Są kobiety, które ronią 3-4 razy i kolejnym razem się udaje, ale tylko dlatego, że od samego początku zaczyna brać leki. Są lekarze, dla których takie postępowanie po poronieniach u pacjentki to standard. Ale dr Niewiński do takich niestety nie należy {nie}
Gość napisał(a):a to fakt, racja i całkwoicie się zgodzę. jesli lekarz nie jest w stanie sobie sam poradzic z problemem powinien otwarcie sie przyznac i wyslac do specjalisty z danej dziedziny.  

Gość

16-02-2014, 22:44
#3
a to fakt, racja i całkwoicie się zgodzę. jesli lekarz nie jest w stanie sobie sam poradzic z problemem powinien otwarcie sie przyznac i wyslac do specjalisty z danej dziedziny.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Popieram przedmówców: dr Marek Walczak z Wyszkowa, dr Barbara Borawska z Łomży oraz dr Pawełek - jedyny nasz ostrołęczanin godny polecenia.  [/quote]

Gość

24-02-2014, 12:26
#4
[quote=Gość]Popieram przedmówców: dr Marek Walczak z Wyszkowa, dr Barbara Borawska z Łomży oraz dr Pawełek - jedyny nasz ostrołęczanin godny polecenia.  [/quote]
Gość napisał(a):http://www.znanylekarz.pl/tomasz-szkolka/ginekolog/ostroleka proszę bardzo poczytajcie opinie o nowym ordynatorze w Ostrołęce - same pozytywne opinie,najlepszy ginekolog jakiego poznałam w życiu a byłam u wielu.

Gość

24-02-2014, 13:55
#5
http://www.znanylekarz.pl/tomasz-szkolka/ginekolog/ostroleka proszę bardzo poczytajcie opinie o nowym ordynatorze w Ostrołęce - same pozytywne opinie,najlepszy ginekolog jakiego poznałam w życiu a byłam u wielu.
Gość napisał(a):[quote=Gość]WitamCzy ktos wie ile kosztuje wizyta u Doktora Szkółki.Dzięki{mruga} [/quote]

Gość

07-03-2014, 11:20
#6
[quote=Gość]WitamCzy ktos wie ile kosztuje wizyta u Doktora Szkółki.Dzięki{mruga} [/quote]
Gość napisał(a):100 zł

Gość

20-03-2014, 10:38
#7
100 zł
Gość napisał(a):Dokładnie, doktor reprezentuje fachowca, dobrego diagnostę jak i bardzo taktowną osobę (chociaż są na forum i słowa krytyki, ale nie ma co się oburzać, każdemu się przytrafia). Teraz mamy takie czasy, że każdy ma dostęp do różnych źródeł informacji, możemy sami rozeznać się w temacie, pytać różnych specjalistów, ale dr ma na tyle fachową i aktualną  wiedzę, że  potrafi wyjaśnić i przedstawić ją dla konkretnego przypadku. Przy okazji chciałabym także wspomnieć o dr Czesiuk. Jest bardzo konkretna i szybko reaguje jeśli coś jest nie tak, a jeśli dalej jest coś nie tak podejmuje dalsze działania też szybko i długo się nie zastanawia. Dzięki temu naprawdę pomaga i pewnie i ratuje niejedną matkę i dziecko. Po prostu konkretna, charakterna, ale sympatyczna babeczka. Dr Jankowski, też jest bardzo w porządku. Ogólnie widać zmiany na lepsze, bo lekarze tak jakby się starali o pacjentki bez względu czyja to pacjentka. To miłe zaskoczenie.[quote=Gość][quote=Gość]Ja polecam dr Bucińskiego. Bywałam u rożnych ginelokogów, wiec mam rozeznanie.. Jest bardzo sympatyczny, dobrze poradzi, szczegołowo wytłumaczy, cierpliwie slucha, nawet jesli idzie sie do niego nie prywatnie i tylko po to by sprawdzić czy "nic sie nie dzieje"... [/quote]Dokładnie ja chodziłam i do doktora Wikarskiegi  przy pierwszej ciaży nie wspominam tego dobrze, ponieważ wizyty były sekundowe i mało robione były usg{dobani}natomiastdoktor Buciński czy to na nfz czy prywatnie to traktował mnie i moje dzieciątko wyjątkowo mam problemy zdrowotne i musiałam byc pod ścisłą opieką i tak byłojak coś to polecam DOKTORA BUCIŃSKIEGO nietylko do ciąży ale i do wizyt kontrolnych {ok} [/quote]

Gość

04-04-2014, 12:04
#8
Dokładnie, doktor reprezentuje fachowca, dobrego diagnostę jak i bardzo taktowną osobę (chociaż są na forum i słowa krytyki, ale nie ma co się oburzać, każdemu się przytrafia). Teraz mamy takie czasy, że każdy ma dostęp do różnych źródeł informacji, możemy sami rozeznać się w temacie, pytać różnych specjalistów, ale dr ma na tyle fachową i aktualną  wiedzę, że  potrafi wyjaśnić i przedstawić ją dla konkretnego przypadku. Przy okazji chciałabym także wspomnieć o dr Czesiuk. Jest bardzo konkretna i szybko reaguje jeśli coś jest nie tak, a jeśli dalej jest coś nie tak podejmuje dalsze działania też szybko i długo się nie zastanawia. Dzięki temu naprawdę pomaga i pewnie i ratuje niejedną matkę i dziecko. Po prostu konkretna, charakterna, ale sympatyczna babeczka. Dr Jankowski, też jest bardzo w porządku. Ogólnie widać zmiany na lepsze, bo lekarze tak jakby się starali o pacjentki bez względu czyja to pacjentka. To miłe zaskoczenie.[quote=Gość][quote=Gość]Ja polecam dr Bucińskiego. Bywałam u rożnych ginelokogów, wiec mam rozeznanie.. Jest bardzo sympatyczny, dobrze poradzi, szczegołowo wytłumaczy, cierpliwie slucha, nawet jesli idzie sie do niego nie prywatnie i tylko po to by sprawdzić czy "nic sie nie dzieje"... [/quote]Dokładnie ja chodziłam i do doktora Wikarskiegi  przy pierwszej ciaży nie wspominam tego dobrze, ponieważ wizyty były sekundowe i mało robione były usg{dobani}natomiastdoktor Buciński czy to na nfz czy prywatnie to traktował mnie i moje dzieciątko wyjątkowo mam problemy zdrowotne i musiałam byc pod ścisłą opieką i tak byłojak coś to polecam DOKTORA BUCIŃSKIEGO nietylko do ciąży ale i do wizyt kontrolnych {ok} [/quote]
Gość napisał(a):{mruga}

Gość

04-04-2014, 12:25
#9
{mruga}
Gość napisał(a):Dr Szkółka to świetny fachowiec, byłam wczoraj u niego na wizycie,jestem bardzo zadowolona.Poleciła mi go koleżnka,ktorej robił laparoskopię( była bardzo zadowolona)Spokojny ,miły ,wszystko objaśnia ,nie spławia pacjentki.A poza tym wszystkim nie dogodzisz,zawsze znajdzie się ktoś komu nic nie pasuje.

Gość

04-04-2014, 12:32
#10
Dr Szkółka to świetny fachowiec, byłam wczoraj u niego na wizycie,jestem bardzo zadowolona.Poleciła mi go koleżnka,ktorej robił laparoskopię( była bardzo zadowolona)Spokojny ,miły ,wszystko objaśnia ,nie spławia pacjentki.A poza tym wszystkim nie dogodzisz,zawsze znajdzie się ktoś komu nic nie pasuje.
Gość napisał(a):A wizyta u niego nie jest taka droga 100zł ( w tym usg, mi robił przy każdej wizycie i to kosztowało 100 zł){usmiech}

Gość

04-04-2014, 12:36
#11
A wizyta u niego nie jest taka droga 100zł ( w tym usg, mi robił przy każdej wizycie i to kosztowało 100 zł){usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dr Szkółka to świetny fachowiec, byłam wczoraj u niego na wizycie,jestem bardzo zadowolona.Poleciła mi go koleżnka,ktorej robił laparoskopię( była bardzo zadowolona)Spokojny ,miły ,wszystko objaśnia ,nie spławia pacjentki.A poza tym wszystkim nie dogodzisz,zawsze znajdzie się ktoś komu nic nie pasuje. [/quote]Dokładnie. Ja tez polecam Pana doktora Szkółke :)

Gość

05-04-2014, 10:39
#12
[quote=Gość]Dr Szkółka to świetny fachowiec, byłam wczoraj u niego na wizycie,jestem bardzo zadowolona.Poleciła mi go koleżnka,ktorej robił laparoskopię( była bardzo zadowolona)Spokojny ,miły ,wszystko objaśnia ,nie spławia pacjentki.A poza tym wszystkim nie dogodzisz,zawsze znajdzie się ktoś komu nic nie pasuje. [/quote]Dokładnie. Ja tez polecam Pana doktora Szkółke :)
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Popieram przedmówców: dr Marek Walczak z Wyszkowa, dr Barbara Borawska z Łomży oraz dr Pawełek - jedyny nasz ostrołęczanin godny polecenia.  [/quote] [/quote]Ja osobiście nie polecam dr Borawskiej. Ostatnio niestety miałam z nią "przyjemność" i mam nadzieje że nigdy więcej nie będę mieć.

Gość

05-04-2014, 10:41
#13
[quote=Gość][quote=Gość]Popieram przedmówców: dr Marek Walczak z Wyszkowa, dr Barbara Borawska z Łomży oraz dr Pawełek - jedyny nasz ostrołęczanin godny polecenia.  [/quote] [/quote]Ja osobiście nie polecam dr Borawskiej. Ostatnio niestety miałam z nią "przyjemność" i mam nadzieje że nigdy więcej nie będę mieć.
Gość napisał(a):dr Szkółka bardzo dobry specjalista -godny polecenia

Gość

05-04-2014, 20:22
#14
dr Szkółka bardzo dobry specjalista -godny polecenia
Gość napisał(a):Ja polecam dr Pawełka, miły, dokładny, na prywatną wizytę nie trzeba długo czekać, godny polecenia lekarz{usmiech}{ok}

Gość

08-04-2014, 07:48
#15
Ja polecam dr Pawełka, miły, dokładny, na prywatną wizytę nie trzeba długo czekać, godny polecenia lekarz{usmiech}{ok}
Gość napisał(a):{tak}

Gość

08-04-2014, 13:25
#16
{tak}
Gość napisał(a):Do dr Szkółki nawet na wizytę prywatną trzeba trochę poczekać ,ale naprawdę warto,bardzo mi pomógł , i teraz jestem w upragnionej ciąży,a już kierowano mnie do Warszawy.Pzdrawiam Pana Doktora

Gość

08-04-2014, 13:34
#17
Do dr Szkółki nawet na wizytę prywatną trzeba trochę poczekać ,ale naprawdę warto,bardzo mi pomógł , i teraz jestem w upragnionej ciąży,a już kierowano mnie do Warszawy.Pzdrawiam Pana Doktora
Gość napisał(a):{!}

Gość

08-04-2014, 13:36
#18
{!}
Gość napisał(a):[quote=Gość]wizyta u dr bucińskiego to koszt taki sam jak  u pozostałych dr ja poleciłabym dr Piątka... konkretny człowiek zawsze potrafi wytłumaczyć i podejść do pacjenta...dr buciński też jest świetnym lekarzem {tak}[/quote]

Gość

28-04-2014, 17:00
#19
[quote=Gość]wizyta u dr bucińskiego to koszt taki sam jak  u pozostałych dr ja poleciłabym dr Piątka... konkretny człowiek zawsze potrafi wytłumaczyć i podejść do pacjenta...dr buciński też jest świetnym lekarzem {tak}[/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]A może ktoś z Pań wie czy dr Pawełek przyjmuje prywatnie? Jeżeli tak to gdzie? Dzwoniłam do Przychodni w Olszewie Borkach, ale niestety nie zapisują nowych pacjentek::( [/quote]

Gość

10-05-2014, 23:52
#20
[quote=Gość]A może ktoś z Pań wie czy dr Pawełek przyjmuje prywatnie? Jeżeli tak to gdzie? Dzwoniłam do Przychodni w Olszewie Borkach, ale niestety nie zapisują nowych pacjentek::( [/quote]

strony: wstecz 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów