Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 dalej
Gość napisał(a):DR Pawełek przyjmuje w Centrum Medycznym na 11 Listopada,prywatnie.

Gość

11-05-2014, 11:29
#1
DR Pawełek przyjmuje w Centrum Medycznym na 11 Listopada,prywatnie.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Drogie Panie,powiem tak ;czytam opinie o naszych ginekologach i niestety ale z większością wypowiedzi muszę się zgodzić.Trzeba mieć szczęście żeby trafić do dobrego lekarza.Mnie się udało ja od 20 lat chodzę do dr Pyskło,nie mogę złego słowa o Nim powiedzieć.Mam dwójkę wspaniałych dzieci i jedno poronienie.Gdyby nie rodzina i lekarz który w tych trudnych dla mnie chwilach zachował się jak psycholog,byłoby mi ciężko.Chociaż od utraty dziecka minęło już kilka lat ,ale ciągle człowiek myśli dlaczego ja.Piszę to ponieważ jak trafiłam do szpitala z poronieniem,lekarz będący na dyżurze zapytał się mnie ''czego pani płacze,jak nie to to następne będzie''byłam w szoku,żadnej kobiecie nie życzę takiej sytuacji jaka mnie spotkała.Lekarz prowadzący ciąże wyjaśnił mi co było powodem tak wczesnego poronienia ,na każde pytanie odpowiedział,wysłuchał,poświęcił tyle czasu ile wymagała sytuacja.Zaznaczę że chodziłam na nfz.POZDRAWIAM. [/quote]Jeśli masz na mysli dr Pyskło mówiąc, że w trudnych chwilach zachował się też jako dobry psycholog to szczerzę w to nie wierzę. Ja chodziłam do niego kilka lat. jestem po dwóch poronieniach. Drugie było w 20 tygodniu ciąży, gdzie dodam, że rodziłam dziecko naturalnie a dr wcale się nie zachował jak psycholog wręcz moje samopoczucie psychiczne wcale go nie interesowało, zawsze pytał o fizyczne a uczucia lekceważył. Na dodatek nie daje żadnych badań w takiej sytuacji. jego zdaniem nie ma podstaw tylko trzeba próbowac... Tylko ile psychika może znieść!!! Przyczyna poronień jakaś musi być a to że dr twierdzi, że czasem jej się nie udaje znaleźć w wielkim szeregu badań nie znaczy, że trzeba siedzieć na dupie i nic nie robić.... Zrezygnowałm i nigdy nie wróce.Każdy sobie sam wyrabia zdanie na temat lekarza, Moje jest właśnie takie. Ktoś tutaj kiedyś napisał, że ginekolog to lekarz jak każdy inny... Nie prawda ginekologia jest bardzo specyficzna i tacy lekarze powinni mieć trochę taktu, wyczucia a przedewszystkim zrozumienia....  

Gość

12-05-2014, 15:44
#2
[quote=Gość]Drogie Panie,powiem tak ;czytam opinie o naszych ginekologach i niestety ale z większością wypowiedzi muszę się zgodzić.Trzeba mieć szczęście żeby trafić do dobrego lekarza.Mnie się udało ja od 20 lat chodzę do dr Pyskło,nie mogę złego słowa o Nim powiedzieć.Mam dwójkę wspaniałych dzieci i jedno poronienie.Gdyby nie rodzina i lekarz który w tych trudnych dla mnie chwilach zachował się jak psycholog,byłoby mi ciężko.Chociaż od utraty dziecka minęło już kilka lat ,ale ciągle człowiek myśli dlaczego ja.Piszę to ponieważ jak trafiłam do szpitala z poronieniem,lekarz będący na dyżurze zapytał się mnie ''czego pani płacze,jak nie to to następne będzie''byłam w szoku,żadnej kobiecie nie życzę takiej sytuacji jaka mnie spotkała.Lekarz prowadzący ciąże wyjaśnił mi co było powodem tak wczesnego poronienia ,na każde pytanie odpowiedział,wysłuchał,poświęcił tyle czasu ile wymagała sytuacja.Zaznaczę że chodziłam na nfz.POZDRAWIAM. [/quote]Jeśli masz na mysli dr Pyskło mówiąc, że w trudnych chwilach zachował się też jako dobry psycholog to szczerzę w to nie wierzę. Ja chodziłam do niego kilka lat. jestem po dwóch poronieniach. Drugie było w 20 tygodniu ciąży, gdzie dodam, że rodziłam dziecko naturalnie a dr wcale się nie zachował jak psycholog wręcz moje samopoczucie psychiczne wcale go nie interesowało, zawsze pytał o fizyczne a uczucia lekceważył. Na dodatek nie daje żadnych badań w takiej sytuacji. jego zdaniem nie ma podstaw tylko trzeba próbowac... Tylko ile psychika może znieść!!! Przyczyna poronień jakaś musi być a to że dr twierdzi, że czasem jej się nie udaje znaleźć w wielkim szeregu badań nie znaczy, że trzeba siedzieć na dupie i nic nie robić.... Zrezygnowałm i nigdy nie wróce.Każdy sobie sam wyrabia zdanie na temat lekarza, Moje jest właśnie takie. Ktoś tutaj kiedyś napisał, że ginekolog to lekarz jak każdy inny... Nie prawda ginekologia jest bardzo specyficzna i tacy lekarze powinni mieć trochę taktu, wyczucia a przedewszystkim zrozumienia....  
Gość napisał(a):[quote=Gość]dziewczyny nie mozecie tak oczerniac lekarzy .... wiadomo dla Was ciąża nawet wczesna to już jest cos niesamowitego i ważnego.... dla lekarza ciąża tak naprawdę zaczyna się od jakiegoś 8 tyg kiedy na pewno wiadomo ze serduszko bije i zarodek jest w macicy. natura zrobi swoje  czy tego chcemy czy nie.  [/quote]Wiesz mnie nie interesuje kiedy dla lekarza ciąża się zaczyna. CIąża zaczyna się od dnia poczęcia a lekarz do którego idziesz powinien zrobić wszystko co w jego mocy by tę ciążę utrzymać bo jakbym to powiedziała od tego On jest i nie ważne czy ciąża ma 6,10 czy 20 tygodni. Powinien robić wszystko by zapobiegac poronieniu a nie czekać niewiadomo na co... Natura owszem zrobi swoje ale czasem udaje się ją oszukać tylko lekarz musi fachowo i szybko zadziałać...

Gość

12-05-2014, 15:56
#3
[quote=Gość]dziewczyny nie mozecie tak oczerniac lekarzy .... wiadomo dla Was ciąża nawet wczesna to już jest cos niesamowitego i ważnego.... dla lekarza ciąża tak naprawdę zaczyna się od jakiegoś 8 tyg kiedy na pewno wiadomo ze serduszko bije i zarodek jest w macicy. natura zrobi swoje  czy tego chcemy czy nie.  [/quote]Wiesz mnie nie interesuje kiedy dla lekarza ciąża się zaczyna. CIąża zaczyna się od dnia poczęcia a lekarz do którego idziesz powinien zrobić wszystko co w jego mocy by tę ciążę utrzymać bo jakbym to powiedziała od tego On jest i nie ważne czy ciąża ma 6,10 czy 20 tygodni. Powinien robić wszystko by zapobiegac poronieniu a nie czekać niewiadomo na co... Natura owszem zrobi swoje ale czasem udaje się ją oszukać tylko lekarz musi fachowo i szybko zadziałać...
Gość napisał(a):[quote=Gość]wizyta u dr bucińskiego to koszt taki sam jak  u pozostałych dr ja poleciłabym dr Piątka... konkretny człowiek zawsze potrafi wytłumaczyć i podejść do pacjenta...dr buciński też jest świetnym lekarzem {tak}[/quote]

Gość

08-08-2014, 15:02
#4
[quote=Gość]wizyta u dr bucińskiego to koszt taki sam jak  u pozostałych dr ja poleciłabym dr Piątka... konkretny człowiek zawsze potrafi wytłumaczyć i podejść do pacjenta...dr buciński też jest świetnym lekarzem {tak}[/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]wizyta u dr bucińskiego to koszt taki sam jak  u pozostałych dr ja poleciłabym dr Piątka... konkretny człowiek zawsze potrafi wytłumaczyć i podejść do pacjenta...dr buciński też jest świetnym lekarzem {tak}[/quote] [/quote]Jestem po wielu przejściach i uważam, że w Ostrołęce ani dalej nie ma idealnego ginekologa bo taki po prostu nie istnieje. Każdy popełnia błędy no i nikt nie jest cudotwórcą {smutny} ale pisanie, że lek Buciński jest świetny to lekka przesada. Świetna jest Borawska, świetny jest Walczak, Pawełek i przede wszystkim dr Szkółka należy jednak pamiętać, że nikt nie zapewni ciąży bez problemów i szczęśliwych narodzin zdrowego dziecka, czasami można jednak zrobić wiele zachowując czujność i sięgając po różne metody wspomagania, leczenia, podtrzymywania i monitorowania nieprawidłowości tak aby szybko zapobiec ewentualnym komplikacjom. Niestety Ci lekarze są dosyć drodzy, do tego badania, szczerze mówiąc jeśli ktoś jest po ciąży z problemami i w kolejnej chce mieć zapewnione tzw "wszystko co można zrobić" czyli najpierw pełną diagnostykę, potem dobrej jakości leki podtrzymujące (typu utrogestan, clexane itp.), ciągłe badania, częste wizyty u lekarza który jednocześnie jest specjalistą ginekologiem i psychologiem to kosztuje to niestety ok 1000 miesięcznie. Aleeeee, najważniejsze, że czasami (tzn zawsze) warto {zakochany}{zakochany}

Gość

08-08-2014, 22:21
#5
[quote=Gość][quote=Gość]wizyta u dr bucińskiego to koszt taki sam jak  u pozostałych dr ja poleciłabym dr Piątka... konkretny człowiek zawsze potrafi wytłumaczyć i podejść do pacjenta...dr buciński też jest świetnym lekarzem {tak}[/quote] [/quote]Jestem po wielu przejściach i uważam, że w Ostrołęce ani dalej nie ma idealnego ginekologa bo taki po prostu nie istnieje. Każdy popełnia błędy no i nikt nie jest cudotwórcą {smutny} ale pisanie, że lek Buciński jest świetny to lekka przesada. Świetna jest Borawska, świetny jest Walczak, Pawełek i przede wszystkim dr Szkółka należy jednak pamiętać, że nikt nie zapewni ciąży bez problemów i szczęśliwych narodzin zdrowego dziecka, czasami można jednak zrobić wiele zachowując czujność i sięgając po różne metody wspomagania, leczenia, podtrzymywania i monitorowania nieprawidłowości tak aby szybko zapobiec ewentualnym komplikacjom. Niestety Ci lekarze są dosyć drodzy, do tego badania, szczerze mówiąc jeśli ktoś jest po ciąży z problemami i w kolejnej chce mieć zapewnione tzw "wszystko co można zrobić" czyli najpierw pełną diagnostykę, potem dobrej jakości leki podtrzymujące (typu utrogestan, clexane itp.), ciągłe badania, częste wizyty u lekarza który jednocześnie jest specjalistą ginekologiem i psychologiem to kosztuje to niestety ok 1000 miesięcznie. Aleeeee, najważniejsze, że czasami (tzn zawsze) warto {zakochany}{zakochany}
Gość napisał(a):Przestrzegam przed dr Pyskłą - tym który wykonuje USG . Kiedyś był sympatyczny ale pieniądze przewróciły mu w głowie. Jest mrukliwy, palcem nie kiwnie jak się mu nie zapłaci. Chodziłam do niego całą ciążę prywatnie, jak nie zapłaciłam za poród, to nawet nie podszedł do mnie na sali jak już urodziłam. Zwykły arogant, któremu zdrowie pacjentki i jej samopoczucie wisi.

Gość

11-08-2014, 14:07
#6
Przestrzegam przed dr Pyskłą - tym który wykonuje USG . Kiedyś był sympatyczny ale pieniądze przewróciły mu w głowie. Jest mrukliwy, palcem nie kiwnie jak się mu nie zapłaci. Chodziłam do niego całą ciążę prywatnie, jak nie zapłaciłam za poród, to nawet nie podszedł do mnie na sali jak już urodziłam. Zwykły arogant, któremu zdrowie pacjentki i jej samopoczucie wisi.
Gość napisał(a):Leczyla sie ktoras z was u tego profesora z Bialegostoku od nieplodnosci? Wizyty warte pieniędzy?

Gość

11-08-2014, 16:28
#7
Leczyla sie ktoras z was u tego profesora z Bialegostoku od nieplodnosci? Wizyty warte pieniędzy?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Leczyla sie ktoras z was u tego profesora z Bialegostoku od nieplodnosci? Wizyty warte pieniędzy? [/quote]Zależy którego masz na myśli. Tam jest dużo profesorów.Czy może chodzi Ci o prof. Jóźwika, który przyjeżdża do Ostrołęki?

Gość

11-08-2014, 16:56
#8
[quote=Gość]Leczyla sie ktoras z was u tego profesora z Bialegostoku od nieplodnosci? Wizyty warte pieniędzy? [/quote]Zależy którego masz na myśli. Tam jest dużo profesorów.Czy może chodzi Ci o prof. Jóźwika, który przyjeżdża do Ostrołęki?
Gość napisał(a):Tak, nie dopisałam ze chodzi o tego który przyjeżdża do ostroleki, do feminy.

Gość

11-08-2014, 18:44
#9
Tak, nie dopisałam ze chodzi o tego który przyjeżdża do ostroleki, do feminy.
Gość napisał(a):Zależy jeszcze jaki masz problem, jeśli poważniejszy to szkoda pieniędzy bo za tą samą kwotę masz dr Pierzyńskiego: http://www.cm-ostroleka.pl/?leczenie-nieplodnosci,57 również przyjeżdżającego z Białego do Ostrołęki a posiadającego o wiele większe doświadczenie w leczeniu niepłodności. Prof. z Feminy może pomóc w niepłodności ale raczej przypadkiem bo jego diagnozy u wszystkich Pań są takie same, nie ma indywidualnego podejścia, no i nie ma usg, robi je tam obok w gabinecie ale z kolei ten sprzęt też nie jest za dobry a przy niepłodności nowoczesny sprzęt dający dobry obraz i pomiary to podstawa.Ja byłam u niego tylko 2 razy i to jakieś 6 lat temu, to może teraz ma już własne usg także jak coś to poprawcie mnie inne Panie ;)

Gość

11-08-2014, 19:18
#10
Zależy jeszcze jaki masz problem, jeśli poważniejszy to szkoda pieniędzy bo za tą samą kwotę masz dr Pierzyńskiego: http://www.cm-ostroleka.pl/?leczenie-nieplodnosci,57 również przyjeżdżającego z Białego do Ostrołęki a posiadającego o wiele większe doświadczenie w leczeniu niepłodności. Prof. z Feminy może pomóc w niepłodności ale raczej przypadkiem bo jego diagnozy u wszystkich Pań są takie same, nie ma indywidualnego podejścia, no i nie ma usg, robi je tam obok w gabinecie ale z kolei ten sprzęt też nie jest za dobry a przy niepłodności nowoczesny sprzęt dający dobry obraz i pomiary to podstawa.Ja byłam u niego tylko 2 razy i to jakieś 6 lat temu, to może teraz ma już własne usg także jak coś to poprawcie mnie inne Panie ;)
Gość napisał(a):Dziekuje, a ten Pierzynski gdzie przyjmuje, masz może nr Tel?

Gość

12-08-2014, 05:24
#11
Dziekuje, a ten Pierzynski gdzie przyjmuje, masz może nr Tel?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dziekuje, a ten Pierzynski gdzie przyjmuje, masz może nr Tel? [/quote]http://www.cm-ostroleka.pl/?leczenie-nieplodnosci,57 wejdź tutaj, na ich stronę i znajdziesz wszystkie info :)

Gość

12-08-2014, 08:53
#12
[quote=Gość]Dziekuje, a ten Pierzynski gdzie przyjmuje, masz może nr Tel? [/quote]http://www.cm-ostroleka.pl/?leczenie-nieplodnosci,57 wejdź tutaj, na ich stronę i znajdziesz wszystkie info :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]wizyta u dr bucińskiego to koszt taki sam jak  u pozostałych dr ja poleciłabym dr Piątka... konkretny człowiek zawsze potrafi wytłumaczyć i podejść do pacjenta...dr buciński też jest świetnym lekarzem {tak}[/quote]

Gość

13-08-2014, 15:50
#13
[quote=Gość]wizyta u dr bucińskiego to koszt taki sam jak  u pozostałych dr ja poleciłabym dr Piątka... konkretny człowiek zawsze potrafi wytłumaczyć i podejść do pacjenta...dr buciński też jest świetnym lekarzem {tak}[/quote]
Gość napisał(a):W temacie niepłodności polecam Artemidę w Białymstoku a w szczególności Profesora Wołczyńskiego :)

Gość

14-08-2014, 19:47
#14
W temacie niepłodności polecam Artemidę w Białymstoku a w szczególności Profesora Wołczyńskiego :)
Gość napisał(a):Jedź do Artemidy do Białegostoku tutaj tylko stracisz czas, wejdz na stronke nasz bocian.

Gość

14-08-2014, 21:47
#15
Jedź do Artemidy do Białegostoku tutaj tylko stracisz czas, wejdz na stronke nasz bocian.
Gość napisał(a):[quote=Gość]wizyta u dr bucińskiego to koszt taki sam jak  u pozostałych dr ja poleciłabym dr Piątka... konkretny człowiek zawsze potrafi wytłumaczyć i podejść do pacjenta...dr buciński też jest świetnym lekarzem {tak}[/quoteJa odradzam Dr. Piątka, jak byłam w ciąży i leżałam w szpitalu z podejrzeniem poronienia niezbyt mnie potraktował {dobani}Dr Buciński bardzo dobry lekarz i do wizyt na NFZ i prywatnie:)porozmawia doradzi Dr Wikarski hm ja mam przykre doświadczenie z tym lekarzem {nie}Dr. Jankowski tez dobry lekarz, cierpliwie słucha, doradzi :)

Gość

15-08-2014, 10:51
#16
[quote=Gość]wizyta u dr bucińskiego to koszt taki sam jak  u pozostałych dr ja poleciłabym dr Piątka... konkretny człowiek zawsze potrafi wytłumaczyć i podejść do pacjenta...dr buciński też jest świetnym lekarzem {tak}[/quoteJa odradzam Dr. Piątka, jak byłam w ciąży i leżałam w szpitalu z podejrzeniem poronienia niezbyt mnie potraktował {dobani}Dr Buciński bardzo dobry lekarz i do wizyt na NFZ i prywatnie:)porozmawia doradzi Dr Wikarski hm ja mam przykre doświadczenie z tym lekarzem {nie}Dr. Jankowski tez dobry lekarz, cierpliwie słucha, doradzi :)
Gość napisał(a):Dr Budziński gdzie on przyjmuje na NFZ

Gość

15-08-2014, 15:42
#17
Dr Budziński gdzie on przyjmuje na NFZ
Gość napisał(a):Czy Dr Pyskło ma dyżury w szpitalu czy on pracuje  

Gość

15-08-2014, 19:57
#18
Czy Dr Pyskło ma dyżury w szpitalu czy on pracuje  
Gość napisał(a):Już nie a dyżuru w szpitalu.

Gość

15-08-2014, 21:24
#19
Już nie a dyżuru w szpitalu.
Gość napisał(a):Jesli chodzi o ostrołęckich ginekologów to jak widać ile pacjentek tyle opinii :-) a co do leczenia niepłodności to na pewno nie Ostroleka. Białystok:-) i tu znów ile pacjentek tyle opinii o lekarzach i klinikach. A jesli chodzi o tych lekarzy od leczenia niepłodności przyjeżdżających do nas  raz w miesiącu bo tak chyba bywają , to już lepiej popytać poszperać w necie i znaleźć kogoś naprawdę godnego polecenia. Oni tu są raz na miesiąc a i tak każą przyjeżdżać do siebie do białego . Bo niestety jak kobieta podejmuje leczenie niepłodności to musi sie stawiać u ginekologa kilka razy w miesiącu a nie raz tak jak oni tu przyjeżdżają.  

Gość

16-08-2014, 23:23
#20
Jesli chodzi o ostrołęckich ginekologów to jak widać ile pacjentek tyle opinii :-) a co do leczenia niepłodności to na pewno nie Ostroleka. Białystok:-) i tu znów ile pacjentek tyle opinii o lekarzach i klinikach. A jesli chodzi o tych lekarzy od leczenia niepłodności przyjeżdżających do nas  raz w miesiącu bo tak chyba bywają , to już lepiej popytać poszperać w necie i znaleźć kogoś naprawdę godnego polecenia. Oni tu są raz na miesiąc a i tak każą przyjeżdżać do siebie do białego . Bo niestety jak kobieta podejmuje leczenie niepłodności to musi sie stawiać u ginekologa kilka razy w miesiącu a nie raz tak jak oni tu przyjeżdżają.  

strony: wstecz 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów