Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 dalej
Gość napisał(a):koleżanko kochana z IP.31.41.146.23 podaj proszę mi swój nr gg lub e-maila to się odezwę. Gratuluje dzieciaczków mam nadzieje ze kiedyś tez będę mogła SIE POCHWALIĆ:) Pozdrawiam

Gość

30-07-2013, 14:36
#1
koleżanko kochana z IP.31.41.146.23 podaj proszę mi swój nr gg lub e-maila to się odezwę. Gratuluje dzieciaczków mam nadzieje ze kiedyś tez będę mogła SIE POCHWALIĆ:) Pozdrawiam
Gość napisał(a):Hej dziewczyny potrzebuję numer tel do dobrej położnej, która pomoże przy porodzie, więc jeśli kogoś takiego macie to proszę o namiary, z góry dziękuję  

Gość

24-09-2013, 16:54
#2
Hej dziewczyny potrzebuję numer tel do dobrej położnej, która pomoże przy porodzie, więc jeśli kogoś takiego macie to proszę o namiary, z góry dziękuję  
Gość napisał(a):Polecam Panią Jolę. Przyjeżdża również do pacjentki w trakcie ciąży, tłumaczy zmierzy ciśnienie itd. Bardzo sympatyczna kobieta. Nr tel. 504151343. Pozdrawiam

Gość

24-09-2013, 18:08
#3
Polecam Panią Jolę. Przyjeżdża również do pacjentki w trakcie ciąży, tłumaczy zmierzy ciśnienie itd. Bardzo sympatyczna kobieta. Nr tel. 504151343. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Witam!Oddam dwa całe opakowania Luteiny- 50mg tabletki dopochwowe. Termin ważności styczeń 2014 oraz prawie całe opakowanie Fenoterolu, termin ważności 11.2014.Mam również prawie całe opakowanie leku Pulmicort, jest to zawiesina do inhalacji z nebulizatora. Termin ważności 11.2013Oddaje ponieważ leki te nie są mi już potrzebne i są dość drogie a komuś może się jeszcze przydadzą.PozdrawiamKontakt 694782999

Gość

30-09-2013, 17:52
#4
Witam!Oddam dwa całe opakowania Luteiny- 50mg tabletki dopochwowe. Termin ważności styczeń 2014 oraz prawie całe opakowanie Fenoterolu, termin ważności 11.2014.Mam również prawie całe opakowanie leku Pulmicort, jest to zawiesina do inhalacji z nebulizatora. Termin ważności 11.2013Oddaje ponieważ leki te nie są mi już potrzebne i są dość drogie a komuś może się jeszcze przydadzą.PozdrawiamKontakt 694782999
Gość napisał(a):Szanowni Państwo,W Żaku rekrutacja TRWA do końca października! Już dziś możesz zapisać się do szkoły, zdobyć nowy zawód, podnieść swoje kwalifikacje oraz znaleźć wymarzoną pracę. Wśród kierunków:-biomasaż-terapeuta ds. uzależnień-opiekuna środowiskowa-opiekun w domu pomocy społecznej-BHP-administracja-fryzjer damskiNie czekaj zapisz się już dziś!Skorzystaj z formularza kontaktowego : http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowyZnajdź nas w interneciewww.zak.edu.pl/ostrolekaZadzwoń:29 760 34 08

Gość

02-10-2013, 09:30
#5
Szanowni Państwo,W Żaku rekrutacja TRWA do końca października! Już dziś możesz zapisać się do szkoły, zdobyć nowy zawód, podnieść swoje kwalifikacje oraz znaleźć wymarzoną pracę. Wśród kierunków:-biomasaż-terapeuta ds. uzależnień-opiekuna środowiskowa-opiekun w domu pomocy społecznej-BHP-administracja-fryzjer damskiNie czekaj zapisz się już dziś!Skorzystaj z formularza kontaktowego : http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowyZnajdź nas w interneciewww.zak.edu.pl/ostrolekaZadzwoń:29 760 34 08
Gość napisał(a):Witam! Czy ktoś wypowie się na temat dr. Borawskiej jeśli chodzi o prowadzenie ciąży? Czy lekarz który prowadzi ciążę musi być przy porodzie? Ogólnie jakie są warunki porodu w Ostrołęckim szpitalu?

Gość

03-10-2013, 09:13
#6
Witam! Czy ktoś wypowie się na temat dr. Borawskiej jeśli chodzi o prowadzenie ciąży? Czy lekarz który prowadzi ciążę musi być przy porodzie? Ogólnie jakie są warunki porodu w Ostrołęckim szpitalu?
Gość napisał(a):Z Panią Borawską miałam do czynienia przebywając na patologii. Ogólnie bardzo sympatyczna kobietka . Mąż miał kilka pytań, zaprosiła go do gabinetu wszystko wytłumaczyła wyjaśniła. Taka uśmiechnięta babka. Przyjmuje chyba tylko prywatnie gdzieś na hallera z tego co wiem. Jeśli chodzi o poród to jest lekarz który akurat ma dyżur.

Gość

03-10-2013, 12:19
#7
Z Panią Borawską miałam do czynienia przebywając na patologii. Ogólnie bardzo sympatyczna kobietka . Mąż miał kilka pytań, zaprosiła go do gabinetu wszystko wytłumaczyła wyjaśniła. Taka uśmiechnięta babka. Przyjmuje chyba tylko prywatnie gdzieś na hallera z tego co wiem. Jeśli chodzi o poród to jest lekarz który akurat ma dyżur.
Gość napisał(a):Borawska bardzo miła kobieta, ale nie wiem jak z ciążą. A przyjmuje w Centrum medycznym na 11 listopada

Gość

04-10-2013, 15:00
#8
Borawska bardzo miła kobieta, ale nie wiem jak z ciążą. A przyjmuje w Centrum medycznym na 11 listopada
Gość napisał(a):Oj!!!! bardzo miła jest P.doktor Borawska zbadałaby nawet pacjentkę na korytarzu{jezyk} no mnie przynajmniej chciała zbadać przy praktykantach, nie pytając się o pozwolenie.

Gość

12-10-2013, 21:36
#9
Oj!!!! bardzo miła jest P.doktor Borawska zbadałaby nawet pacjentkę na korytarzu{jezyk} no mnie przynajmniej chciała zbadać przy praktykantach, nie pytając się o pozwolenie.
Gość napisał(a):Słyszałam,że dr Borawska przyjmuje w centrum medycznym na 11listopada. Ja z dwiema ciążami chodziłam do dr Pyskło,mogę go polecić,bardzo sympatyczny lekarz.Pozytywne opinie słyszałam również o doktorze Pawełku. Pozdrawiam wszystkie mamy.

Gość

13-10-2013, 00:27
#10
Słyszałam,że dr Borawska przyjmuje w centrum medycznym na 11listopada. Ja z dwiema ciążami chodziłam do dr Pyskło,mogę go polecić,bardzo sympatyczny lekarz.Pozytywne opinie słyszałam również o doktorze Pawełku. Pozdrawiam wszystkie mamy.
Gość napisał(a):Słyszałam,że dr Borawska przyjmuje w centrum medycznym na 11listopada. Ja z dwiema ciążami chodziłam do dr Pyskło,mogę go polecić,bardzo sympatyczny lekarz.Pozytywne opinie słyszałam również o doktorze Pawełku. Pozdrawiam wszystkie mamy.

Gość

13-10-2013, 00:28
#11
Słyszałam,że dr Borawska przyjmuje w centrum medycznym na 11listopada. Ja z dwiema ciążami chodziłam do dr Pyskło,mogę go polecić,bardzo sympatyczny lekarz.Pozytywne opinie słyszałam również o doktorze Pawełku. Pozdrawiam wszystkie mamy.
Gość napisał(a):A ja polecam dr Szkółke. Prowadził moją ciąże super facet!Nie polecam wikarskiego. W szpitalu leżąc na patologi poznałam innych lekarzy. Super jest dr Łukasz Parzych, młodziutki i sympatyczny lecz nie wiem czy gdzieś przyjmuje. Przy porodzie był dr Jankowski który nie będąc moim lekarzem odwiedzał mnie później na sali pytając czy wszystko wporządku. Najgorsza to dr Czasiuk!!!!!! Niedelikatna i chamska. A i dr Borawska faktycznie jest super. Delikatna przy badaniu.

Gość

19-11-2013, 14:28
#12
A ja polecam dr Szkółke. Prowadził moją ciąże super facet!Nie polecam wikarskiego. W szpitalu leżąc na patologi poznałam innych lekarzy. Super jest dr Łukasz Parzych, młodziutki i sympatyczny lecz nie wiem czy gdzieś przyjmuje. Przy porodzie był dr Jankowski który nie będąc moim lekarzem odwiedzał mnie później na sali pytając czy wszystko wporządku. Najgorsza to dr Czasiuk!!!!!! Niedelikatna i chamska. A i dr Borawska faktycznie jest super. Delikatna przy badaniu.
Gość napisał(a):WitamCzy ktos wie ile kosztuje wizyta u Doktora Szkółki.Dzięki{mruga}

Gość

25-11-2013, 16:58
#13
WitamCzy ktos wie ile kosztuje wizyta u Doktora Szkółki.Dzięki{mruga}
Gość napisał(a):SŁYSZAŁAM ŻE 1OOZŁ WIZYTA U DOKTORA SZKÓŁKI KOSZTUJE,JA NIGDY NIE BYŁAM U NIEGO NA WIZYCIE.

Gość

25-11-2013, 19:28
#14
SŁYSZAŁAM ŻE 1OOZŁ WIZYTA U DOKTORA SZKÓŁKI KOSZTUJE,JA NIGDY NIE BYŁAM U NIEGO NA WIZYCIE.
Gość napisał(a):Fajnym lekarzem ostrołęckim jest dr. Szkółka i dr. Pawełek,  ten drugi bardzo pozytywny człowiek i sympatyczny, leżąc na patologi ciąży miałam z nim doczynienia. Najgorzej wspominam doktora mroza{gafa} miałam też doczynienia z kilkoma lekarzami nie ostroleckimi to bardzo sobie chwalę np doktor Walczak i dr. Dokładnie nazwiska nie pamiętam ale chyba doktor Pietruski jakos chyba tak jego nazwisko brzmi:-)

Gość

27-11-2013, 20:05
#15
Fajnym lekarzem ostrołęckim jest dr. Szkółka i dr. Pawełek,  ten drugi bardzo pozytywny człowiek i sympatyczny, leżąc na patologi ciąży miałam z nim doczynienia. Najgorzej wspominam doktora mroza{gafa} miałam też doczynienia z kilkoma lekarzami nie ostroleckimi to bardzo sobie chwalę np doktor Walczak i dr. Dokładnie nazwiska nie pamiętam ale chyba doktor Pietruski jakos chyba tak jego nazwisko brzmi:-)
Gość napisał(a):gramatyka ,ortografia i stylistyka wpisu powyżej SKANDALICZNA!

Gość

28-11-2013, 09:41
#16
gramatyka ,ortografia i stylistyka wpisu powyżej SKANDALICZNA!
Gość napisał(a):Hej dziewczyny :) mam pytanie odnośnie dr wikarskiego... chodzę do niego od pół roku ale mam jakieś mieszane uczucia co do jego opinii.. chciałbym was zapytać co myślicie o tym lekarzu,,,, czy warto chodzić do niego. dzięki{usmiech}

Gość

10-12-2013, 22:27
#17
Hej dziewczyny :) mam pytanie odnośnie dr wikarskiego... chodzę do niego od pół roku ale mam jakieś mieszane uczucia co do jego opinii.. chciałbym was zapytać co myślicie o tym lekarzu,,,, czy warto chodzić do niego. dzięki{usmiech}
Gość napisał(a):Hej dziewczyny :) mam pytanie odnośnie dr wikarskiego... chodzę do niego od pół roku ale mam jakieś mieszane uczucia co do jego opinii.. chciałbym was zapytać co myślicie o tym lekarzu,,,, czy warto chodzić do niego. dzięki{usmiech}

Gość

10-12-2013, 22:27
#18
Hej dziewczyny :) mam pytanie odnośnie dr wikarskiego... chodzę do niego od pół roku ale mam jakieś mieszane uczucia co do jego opinii.. chciałbym was zapytać co myślicie o tym lekarzu,,,, czy warto chodzić do niego. dzięki{usmiech}
Gość napisał(a):Bardzo polecam dr M. Walczaka, który przyjmuje w Centrum Medycznym na 11-go Listopada.

Gość

11-12-2013, 06:56
#19
Bardzo polecam dr M. Walczaka, który przyjmuje w Centrum Medycznym na 11-go Listopada.
Gość napisał(a):Polecam Dr.Bucińskiego.Często teraz słychać na mieście o nim a to że małomówny a to inne rzeczy.Ja chodze do niego 10lat i nigdy nie narzekałam o co zapytam to odpowie.Jestem bardzo zadowolona.POLECAM{ok}

Gość

12-12-2013, 19:27
#20
Polecam Dr.Bucińskiego.Często teraz słychać na mieście o nim a to że małomówny a to inne rzeczy.Ja chodze do niego 10lat i nigdy nie narzekałam o co zapytam to odpowie.Jestem bardzo zadowolona.POLECAM{ok}

strony: wstecz 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów