Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 27 dalej
Gość napisał(a):Dr Borawska przyjmuje chyba tylko prywatnie. Dr Bucińskiego nigdy nikomu nie polecę.

Gość

11-02-2013, 08:38
#1
Dr Borawska przyjmuje chyba tylko prywatnie. Dr Bucińskiego nigdy nikomu nie polecę.
Gość napisał(a):Borawska -byłam nie polecam.Bada bardzo niedelikatnie.

Gość

12-02-2013, 08:57
#2
Borawska -byłam nie polecam.Bada bardzo niedelikatnie.
Gość napisał(a):a ja polecam doktora Niewińskiego z Feminy przy Kościuszki :) nigdy z niczym nie robi problemów.

Gość

12-02-2013, 12:08
#3
a ja polecam doktora Niewińskiego z Feminy przy Kościuszki :) nigdy z niczym nie robi problemów.
Gość napisał(a):ja tez bardzo lubie do Niewinskiego chodzic, moze i jest malomowny, ale jesli zada sie jakies pytanie to ze szczegolami na nie odpowie.  

Gość

13-02-2013, 09:44
#4
ja tez bardzo lubie do Niewinskiego chodzic, moze i jest malomowny, ale jesli zada sie jakies pytanie to ze szczegolami na nie odpowie.  
Gość napisał(a):witam! mam takie pytanie. czy ktoras z pan miala kiedykolwiek problemy z okresem? ja obecnie nie mam okresu od 4 miesiecy ( -nie, nie jestem w ciazy- ). nie zdarzylo sie to po raz pierwszy. w tamtym roku nie mialam okresu przez ok 3 miesiace i wybralam sie do dr Piatka, przepisal mi tabletki na wywolanie okresu i do tego jeszcze tabletki antykoncepcyjne Qlaria. podczas brania ich moj okres trwal 31dni!!! gdy odstawilam tabletki okres sie skonczyl i pozniej mialam normalne miesiaczki przez 3 miesiace a teraz znowu 4 miesiace nic. nie wiem do jakiego lekarza sie wybrac. moze mi ktos cos doradzic? bylabym bardzo wdzieczna!  

Gość

24-02-2013, 16:30
#5
witam! mam takie pytanie. czy ktoras z pan miala kiedykolwiek problemy z okresem? ja obecnie nie mam okresu od 4 miesiecy ( -nie, nie jestem w ciazy- ). nie zdarzylo sie to po raz pierwszy. w tamtym roku nie mialam okresu przez ok 3 miesiace i wybralam sie do dr Piatka, przepisal mi tabletki na wywolanie okresu i do tego jeszcze tabletki antykoncepcyjne Qlaria. podczas brania ich moj okres trwal 31dni!!! gdy odstawilam tabletki okres sie skonczyl i pozniej mialam normalne miesiaczki przez 3 miesiace a teraz znowu 4 miesiace nic. nie wiem do jakiego lekarza sie wybrac. moze mi ktos cos doradzic? bylabym bardzo wdzieczna!  
Gość napisał(a):Jeśli taka sytuacja się zdarzyło,że tyle dni to trwało to powinnaś wrócić do lekarza i skonsultować, a nie samemu odstawiać tabletki i pomocy szukać na forum.Z okresem tak to już jest , że nie wyregulujesz tego od tak jedną tabletką. Trzeba systematycznego leczenia i cierpliwości.Z pozoru banał ale zaburzenia miesiączki, są spowodowane różnymi czynnikami i niestety wiele komplikują nie tylko w przypadku chęci zajścia w ciążę.Na forum wiele jest o lekarzach, jednak sama musisz się zdecydować,  bo ja np. chodzę do dr. Bucińskiego i jestem zadowolona, ale jak się czyta posty na forum to nie wszyscy mają takie odczucia jak ja.

Gość

24-02-2013, 17:16
#6
Jeśli taka sytuacja się zdarzyło,że tyle dni to trwało to powinnaś wrócić do lekarza i skonsultować, a nie samemu odstawiać tabletki i pomocy szukać na forum.Z okresem tak to już jest , że nie wyregulujesz tego od tak jedną tabletką. Trzeba systematycznego leczenia i cierpliwości.Z pozoru banał ale zaburzenia miesiączki, są spowodowane różnymi czynnikami i niestety wiele komplikują nie tylko w przypadku chęci zajścia w ciążę.Na forum wiele jest o lekarzach, jednak sama musisz się zdecydować,  bo ja np. chodzę do dr. Bucińskiego i jestem zadowolona, ale jak się czyta posty na forum to nie wszyscy mają takie odczucia jak ja.
Gość napisał(a):nie odstawilam sama tabletek. poszlam do lekarza i powiedzial zeby odstawic i czekac i myslalam ze bedzie ok a niestety zawiodlam sie.  

Gość

24-02-2013, 17:20
#7
nie odstawilam sama tabletek. poszlam do lekarza i powiedzial zeby odstawic i czekac i myslalam ze bedzie ok a niestety zawiodlam sie.  
Gość napisał(a):Sorry widocznie źle zrozumiałam.

Gość

24-02-2013, 17:24
#8
Sorry widocznie źle zrozumiałam.
Gość napisał(a):podejrzewam że tak długa miesiączka była spowodowana właśnie przez tabletki antykoncepcyjne. Na pewno musisz to jeszcze z kimś skonsultować. Ja osobiście chodzę do Dr Pyskło i mogę polecić go z czystym sumieniem:)

Gość

24-02-2013, 20:25
#9
podejrzewam że tak długa miesiączka była spowodowana właśnie przez tabletki antykoncepcyjne. Na pewno musisz to jeszcze z kimś skonsultować. Ja osobiście chodzę do Dr Pyskło i mogę polecić go z czystym sumieniem:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]witam! mam takie pytanie. czy ktoras z pan miala kiedykolwiek problemy z okresem? ja obecnie nie mam okresu od 4 miesiecy ( -nie, nie jestem w ciazy- ). nie zdarzylo sie to po raz pierwszy. w tamtym roku nie mialam okresu przez ok 3 miesiace i wybralam sie do dr Piatka, przepisal mi tabletki na wywolanie okresu i do tego jeszcze tabletki antykoncepcyjne Qlaria. podczas brania ich moj okres trwal 31dni!!! gdy odstawilam tabletki okres sie skonczyl i pozniej mialam normalne miesiaczki przez 3 miesiace a teraz znowu 4 miesiace nic. nie wiem do jakiego lekarza sie wybrac. moze mi ktos cos doradzic? bylabym bardzo wdzieczna!  [/quote]Przez pierwsze 3 m-ce brania tabletek antykoncepcyjnych możliwe jest ciągłe plamienie w tym okresie, tak jest w ulotce. To normalna reakcja organizmu :) Ja na pierwszym miejscu poszłabym do endokrynologa i sprawdziła poziom hormonów. Osobiście po odstawieniu tabletek anty również miałam problemy z cyklem - tylko w drugą stronę: trwały po 10-14 dni ;) Tylko, że ja brałam tabletki kilka lat, mój lekarz nie przepisałby mi ich na miesiąc tylko (bo tabletki to nie cukierki) :) Zastanawiam się w jakim celu Twój lekarz wypisał je na taki krótki okres..?

Gość

25-02-2013, 09:20
#10
[quote=Gość]witam! mam takie pytanie. czy ktoras z pan miala kiedykolwiek problemy z okresem? ja obecnie nie mam okresu od 4 miesiecy ( -nie, nie jestem w ciazy- ). nie zdarzylo sie to po raz pierwszy. w tamtym roku nie mialam okresu przez ok 3 miesiace i wybralam sie do dr Piatka, przepisal mi tabletki na wywolanie okresu i do tego jeszcze tabletki antykoncepcyjne Qlaria. podczas brania ich moj okres trwal 31dni!!! gdy odstawilam tabletki okres sie skonczyl i pozniej mialam normalne miesiaczki przez 3 miesiace a teraz znowu 4 miesiace nic. nie wiem do jakiego lekarza sie wybrac. moze mi ktos cos doradzic? bylabym bardzo wdzieczna!  [/quote]Przez pierwsze 3 m-ce brania tabletek antykoncepcyjnych możliwe jest ciągłe plamienie w tym okresie, tak jest w ulotce. To normalna reakcja organizmu :) Ja na pierwszym miejscu poszłabym do endokrynologa i sprawdziła poziom hormonów. Osobiście po odstawieniu tabletek anty również miałam problemy z cyklem - tylko w drugą stronę: trwały po 10-14 dni ;) Tylko, że ja brałam tabletki kilka lat, mój lekarz nie przepisałby mi ich na miesiąc tylko (bo tabletki to nie cukierki) :) Zastanawiam się w jakim celu Twój lekarz wypisał je na taki krótki okres..?
Gość napisał(a):podczas brania tabletek nie mialam plamien tylko przez 31 dni mialam dosc silne krwawienie. a wie ktos z was gdzie znajde dobrego endokrynologa?

Gość

25-02-2013, 11:58
#11
podczas brania tabletek nie mialam plamien tylko przez 31 dni mialam dosc silne krwawienie. a wie ktos z was gdzie znajde dobrego endokrynologa?
Gość napisał(a):[quote=Gość]podczas brania tabletek nie mialam plamien tylko przez 31 dni mialam dosc silne krwawienie. a wie ktos z was gdzie znajde dobrego endokrynologa? [/quote]to z Twojej ulotki:Przez kilka pierwszych miesięcy przyjmowania leku Qlaira mogą wystąpić nieoczekiwane krwawienia. (...) Jeżeli nieoczekiwane krwawienia będą występować dłużej niż przez 3 miesiące z rzędu, bądź jeżeli zaczną występować po kilku miesiącach, lekarz powinien określić ich przyczynę.To jest norma w pierwszych trzech miesiącach brania tak jakby co :) Rozumiem, że nie chcesz już brać tabletek antykoncepcyjnych?Jeżeli chodzi o endokrynologa, to ja byłam u dr Czasiuk (miałam skierowanie od lekarza rodzinnego), niestety nie wiem czy przyjmuje jeszcze, bo to było z 5 lat temu. Zrobiła mi podstawowe badania: prolaktyna, progesteron itd. Możesz też zapytać swojego lekarza  w tym przypadku. 4 miesiące bez miesiączki - dziwne, że jeszcze nie powiedział co robić. Ps. pytałaś o lekarza ginekologa: Ja od samego początku chodzę do dra Bucińskiego, jestem bardzo zadowolona, ale wiem, że opinie są różne (i bardzo skrajne). Wiele moich znajomych chodzi do dra Pawełka i również bardzo chwalą, ja nigdy nie byłam u tego Pana.

Gość

25-02-2013, 12:55
#12
[quote=Gość]podczas brania tabletek nie mialam plamien tylko przez 31 dni mialam dosc silne krwawienie. a wie ktos z was gdzie znajde dobrego endokrynologa? [/quote]to z Twojej ulotki:Przez kilka pierwszych miesięcy przyjmowania leku Qlaira mogą wystąpić nieoczekiwane krwawienia. (...) Jeżeli nieoczekiwane krwawienia będą występować dłużej niż przez 3 miesiące z rzędu, bądź jeżeli zaczną występować po kilku miesiącach, lekarz powinien określić ich przyczynę.To jest norma w pierwszych trzech miesiącach brania tak jakby co :) Rozumiem, że nie chcesz już brać tabletek antykoncepcyjnych?Jeżeli chodzi o endokrynologa, to ja byłam u dr Czasiuk (miałam skierowanie od lekarza rodzinnego), niestety nie wiem czy przyjmuje jeszcze, bo to było z 5 lat temu. Zrobiła mi podstawowe badania: prolaktyna, progesteron itd. Możesz też zapytać swojego lekarza  w tym przypadku. 4 miesiące bez miesiączki - dziwne, że jeszcze nie powiedział co robić. Ps. pytałaś o lekarza ginekologa: Ja od samego początku chodzę do dra Bucińskiego, jestem bardzo zadowolona, ale wiem, że opinie są różne (i bardzo skrajne). Wiele moich znajomych chodzi do dra Pawełka i również bardzo chwalą, ja nigdy nie byłam u tego Pana.
Gość napisał(a):jak nie masz miesiączki to musisz zbadac hormony: m.in. prolaktyna, hormony tarczycy.Wtórny brak miesiączkiWtórny brak miesiączki występuje u kobiet wcześniej prawidłowo miesiączkujących. Związany jest on z przyczynami obwodowymi, przy czym czynność hormonalna pozostaje niezmieniona. W przypadku zatrzymania miesiączki należy najpierw wykluczyć przyczyny fizjologiczne tj. ciążę i menopauzę. Następnie rozważa się między innymi następujące przyczyny braku miesiączki:    zespół Ashermana – spowodowany jest on zniszczeniem endometrium czego skutkiem są zrosty wewnątrzmaciczne    zaburzenia hormonalne pochodzenia podwzgórzowego tj. brak miesiączki związany ze spadkiem masy ciała, stresem, wysiłkiem fizycznym, zespół Sheehana    zespół policystycznych jajników (PCO) - zróżnicowane pod względem obrazu zaburzenie endokrynne dotykające nawet 15 % kobiet w wieku rozrodczym    przedwczesne wygasanie czynności jajników    guzy jajnika czy nadnerczy wydzielające androgeny    hiperprolaktynemię    nadczynność i niedoczynność tarczycy    cukrzycę

Gość

25-02-2013, 19:20
#13
jak nie masz miesiączki to musisz zbadac hormony: m.in. prolaktyna, hormony tarczycy.Wtórny brak miesiączkiWtórny brak miesiączki występuje u kobiet wcześniej prawidłowo miesiączkujących. Związany jest on z przyczynami obwodowymi, przy czym czynność hormonalna pozostaje niezmieniona. W przypadku zatrzymania miesiączki należy najpierw wykluczyć przyczyny fizjologiczne tj. ciążę i menopauzę. Następnie rozważa się między innymi następujące przyczyny braku miesiączki:    zespół Ashermana – spowodowany jest on zniszczeniem endometrium czego skutkiem są zrosty wewnątrzmaciczne    zaburzenia hormonalne pochodzenia podwzgórzowego tj. brak miesiączki związany ze spadkiem masy ciała, stresem, wysiłkiem fizycznym, zespół Sheehana    zespół policystycznych jajników (PCO) - zróżnicowane pod względem obrazu zaburzenie endokrynne dotykające nawet 15 % kobiet w wieku rozrodczym    przedwczesne wygasanie czynności jajników    guzy jajnika czy nadnerczy wydzielające androgeny    hiperprolaktynemię    nadczynność i niedoczynność tarczycy    cukrzycę
Gość napisał(a):hej. ja polecam doktora Walczaka lub obecnego ordynatora ginekologii doktora Szkółkę. jeśli chodzi o endokrynologa to w Ostrołęce słyszałam że najlepsza jest doktor Pyskło.

Gość

25-02-2013, 19:53
#14
hej. ja polecam doktora Walczaka lub obecnego ordynatora ginekologii doktora Szkółkę. jeśli chodzi o endokrynologa to w Ostrołęce słyszałam że najlepsza jest doktor Pyskło.
Gość napisał(a):A może ktoś z Pań wie czy dr Pawełek przyjmuje prywatnie? Jeżeli tak to gdzie? Dzwoniłam do Przychodni w Olszewie Borkach, ale niestety nie zapisują nowych pacjentek::(

Gość

26-02-2013, 16:00
#15
A może ktoś z Pań wie czy dr Pawełek przyjmuje prywatnie? Jeżeli tak to gdzie? Dzwoniłam do Przychodni w Olszewie Borkach, ale niestety nie zapisują nowych pacjentek::(
Gość napisał(a):Myślę,że ze swoim problemem powinnaś iść do doświadczonego lekarza;proponuje dr Gronczewska,dr Czasiuk,dr Buciński-zaburzenia miesiączkowania to poważny temat,pewnie myślisz kiedyś o dziecku..P dr Pawełek na pewno jest miły ale chyba jeszcze dość młody i  chyba  dopiero zdobywa doświadczenie..

Gość

26-02-2013, 22:16
#16
Myślę,że ze swoim problemem powinnaś iść do doświadczonego lekarza;proponuje dr Gronczewska,dr Czasiuk,dr Buciński-zaburzenia miesiączkowania to poważny temat,pewnie myślisz kiedyś o dziecku..P dr Pawełek na pewno jest miły ale chyba jeszcze dość młody i  chyba  dopiero zdobywa doświadczenie..
Gość napisał(a):ja osobiście polecam dr Bucińskiego -to doświadczony lekarz ale jak pisały moje poprzedniczki są różne opinie o nim, ja od kilku lat chodzę do niego a miałam rózne problemy i zawsze mi pomógł, prowadził też moją ciążę:-)

Gość

26-02-2013, 23:17
#17
ja osobiście polecam dr Bucińskiego -to doświadczony lekarz ale jak pisały moje poprzedniczki są różne opinie o nim, ja od kilku lat chodzę do niego a miałam rózne problemy i zawsze mi pomógł, prowadził też moją ciążę:-)
Gość napisał(a):Nie szukaj pomocy na forum... Polecam z całą odpowiedzialnością dr Walczaka... Na pewno Ci pomoże. Mo pomógł. Powodzenia!

Gość

14-03-2013, 20:09
#18
Nie szukaj pomocy na forum... Polecam z całą odpowiedzialnością dr Walczaka... Na pewno Ci pomoże. Mo pomógł. Powodzenia!
Gość napisał(a):drGoogle jest  zdecydowanie najlepszym ginekologiem.Nie czujesz nawet jak cie bada.I jest bardzo tani.

Gość

18-03-2013, 12:18
#19
drGoogle jest  zdecydowanie najlepszym ginekologiem.Nie czujesz nawet jak cie bada.I jest bardzo tani.
Gość napisał(a):[quote=Gość]drGoogle jest  zdecydowanie najlepszym ginekologiem.Nie czujesz nawet jak cie bada.I jest bardzo tani. [/quote]popieram, kobiety opanujcie się  

Gość

18-03-2013, 13:47
#20
[quote=Gość]drGoogle jest  zdecydowanie najlepszym ginekologiem.Nie czujesz nawet jak cie bada.I jest bardzo tani. [/quote]popieram, kobiety opanujcie się  

strony: wstecz 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów