Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 27 dalej
Gość napisał(a):Co powiecie o dr Achcinska?

Gość

26-03-2013, 15:03
#1
Co powiecie o dr Achcinska?
Gość napisał(a):odradzam Wikarskiego, POLECAM K.JANKOWSKI

Gość

26-03-2013, 16:41
#2
odradzam Wikarskiego, POLECAM K.JANKOWSKI
Gość napisał(a):odradzam Jankowskiego-polecam WIKARSKIEGO

Gość

26-03-2013, 17:26
#3
odradzam Jankowskiego-polecam WIKARSKIEGO
Gość napisał(a):Czy w przychodni w szpitalu przyjmuje doktor Pawełek?  

Gość

26-03-2013, 20:59
#4
Czy w przychodni w szpitalu przyjmuje doktor Pawełek?  
Gość napisał(a):Zastanawiam się jak można dostać się do doktora Pawełka? W Olszewo Borkach zapisywać będą w sierpniu.

Gość

26-03-2013, 21:03
#5
Zastanawiam się jak można dostać się do doktora Pawełka? W Olszewo Borkach zapisywać będą w sierpniu.
Gość napisał(a):ktory ginekolog upora sie z uciazliwa INFEKCJA INTYMNA ???????prywatnie, pomozcie !

Gość

16-05-2013, 13:13
#6
ktory ginekolog upora sie z uciazliwa INFEKCJA INTYMNA ???????prywatnie, pomozcie !
Gość napisał(a):dr pawełek przyjmuje prywatnie w olszewo borkach w poniedzialki trzeba zadzwonic do przychodni i sie zapisac

Gość

17-05-2013, 09:24
#7
dr pawełek przyjmuje prywatnie w olszewo borkach w poniedzialki trzeba zadzwonic do przychodni i sie zapisac
Gość napisał(a):mi infekcje wyleczyl dr Piątek

Gość

17-05-2013, 10:52
#8
mi infekcje wyleczyl dr Piątek
Gość napisał(a):Potrzbuje opinii na temat leczenia w Klinice w Białymstoku u dr Mrugacza .Jesli ktoś chciałby na ten temat porozmawiać podzielic się refleksjami to z chęcia porozmawiam na Priv bo samemu cięzko jest to wszystko znosić. Pozdrawiam Magda

Gość

04-06-2013, 10:57
#9
Potrzbuje opinii na temat leczenia w Klinice w Białymstoku u dr Mrugacza .Jesli ktoś chciałby na ten temat porozmawiać podzielic się refleksjami to z chęcia porozmawiam na Priv bo samemu cięzko jest to wszystko znosić. Pozdrawiam Magda
Gość napisał(a):Wtam. Lekarzy z Ostrołęki moge polecić tylko dwóch Dr Pawełka i Dr Szkółkę, a uwierzcie znam ich prawie wszytskich, ponieważ będąc w ciąży leżałam kilkakrotnie na oddziale patogii ciąży. Nie polecam Dr Czasiuk, bardzo nieprzyjemna przy badaniu i potrafi zdołować człowieka, Dr Bucińskiego nie daje nawet dojść pacjentce do słowa, reszta lekarzy była dla mnie neutralna.

Gość

21-07-2013, 19:36
#10
Wtam. Lekarzy z Ostrołęki moge polecić tylko dwóch Dr Pawełka i Dr Szkółkę, a uwierzcie znam ich prawie wszytskich, ponieważ będąc w ciąży leżałam kilkakrotnie na oddziale patogii ciąży. Nie polecam Dr Czasiuk, bardzo nieprzyjemna przy badaniu i potrafi zdołować człowieka, Dr Bucińskiego nie daje nawet dojść pacjentce do słowa, reszta lekarzy była dla mnie neutralna.
Gość napisał(a):popieram swoją przedmówczynie.ja też leżałam w ciąży kilka razy na patologii i dr.pawełek i dr.szkołka ok reszta lepiej nie wspominać!!!!dzięki dr.mrugacz mam małe pociechy i chętnie porozmawiam z tobą magda.

Gość

21-07-2013, 23:44
#11
popieram swoją przedmówczynie.ja też leżałam w ciąży kilka razy na patologii i dr.pawełek i dr.szkołka ok reszta lepiej nie wspominać!!!!dzięki dr.mrugacz mam małe pociechy i chętnie porozmawiam z tobą magda.
Gość napisał(a):[quote=Gość]popieram swoją przedmówczynie.ja też leżałam w ciąży kilka razy na patologii i dr.pawełek i dr.szkołka ok reszta lepiej nie wspominać!!!!dzięki dr.mrugacz mam małe pociechy i chętnie porozmawiam z tobą magda. [/quote]Gratuluję dzieciaczków, ja również myślę o klinice i dr Mrugaczu aby zacząć się leczyć.  

Gość

22-07-2013, 11:19
#12
[quote=Gość]popieram swoją przedmówczynie.ja też leżałam w ciąży kilka razy na patologii i dr.pawełek i dr.szkołka ok reszta lepiej nie wspominać!!!!dzięki dr.mrugacz mam małe pociechy i chętnie porozmawiam z tobą magda. [/quote]Gratuluję dzieciaczków, ja również myślę o klinice i dr Mrugaczu aby zacząć się leczyć.  
Gość napisał(a):Ja też zastanawiam się nad leczeniem w Białymstoku:) Kochane opiszcie coś na ten temat, bardzo was proszę:) Od dłuższego czasu nie mamy dzieci z mężem , a ja boję się rozpocząć leczenie, może Wy coś opiszecie "Czy warto pojechać i zacząć w Białymstoku?" Pozdrawiam kochane

Gość

22-07-2013, 14:09
#13
Ja też zastanawiam się nad leczeniem w Białymstoku:) Kochane opiszcie coś na ten temat, bardzo was proszę:) Od dłuższego czasu nie mamy dzieci z mężem , a ja boję się rozpocząć leczenie, może Wy coś opiszecie "Czy warto pojechać i zacząć w Białymstoku?" Pozdrawiam kochane
Gość napisał(a):Magdo i inne koleżanki pragnące z całego serducha mieć dzidziusia, ja starałam się ok 2 lat ponziej trafilam na dr. Mrugacza , dzięki któremu po 5 miesiacach od rozpoczecia u niego leczenia zaszłąm w ciążę i urodziłam zdrowe dziecko. Wiem jak cięzko znosi się comieśięczne  niepowodzenia i rozczarownaia gdy przychodi koljena miesiaczka. ale czasami naporawdę problem nie jest taki ogromny jaki wam sie wydaje wystarczy tylko dobra diagnoza i odpowiendie leki. Także klinika Bocian w bialymstoku - POLECAM I jestem wdzięczna za mój skarb. p.s teraz noszę drugi w moim brzuszku i udało mi się samej , już bez leczenia.  

Gość

22-07-2013, 19:13
#14
Magdo i inne koleżanki pragnące z całego serducha mieć dzidziusia, ja starałam się ok 2 lat ponziej trafilam na dr. Mrugacza , dzięki któremu po 5 miesiacach od rozpoczecia u niego leczenia zaszłąm w ciążę i urodziłam zdrowe dziecko. Wiem jak cięzko znosi się comieśięczne  niepowodzenia i rozczarownaia gdy przychodi koljena miesiaczka. ale czasami naporawdę problem nie jest taki ogromny jaki wam sie wydaje wystarczy tylko dobra diagnoza i odpowiendie leki. Także klinika Bocian w bialymstoku - POLECAM I jestem wdzięczna za mój skarb. p.s teraz noszę drugi w moim brzuszku i udało mi się samej , już bez leczenia.  
Gość napisał(a):A ja polecam Artemidę w Białymstoku tam są Profesorowie Szamatowicz ojciec i syn, Wołczyński i Domitrz :)

Gość

22-07-2013, 22:36
#15
A ja polecam Artemidę w Białymstoku tam są Profesorowie Szamatowicz ojciec i syn, Wołczyński i Domitrz :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja polecam Artemidę w Białymstoku tam są Profesorowie Szamatowicz ojciec i syn, Wołczyński i Domitrz :) [/quote]Myslałam,że jest tylko jednak klinika "Bocian", dzięki za informację.

Gość

23-07-2013, 10:44
#16
[quote=Gość]A ja polecam Artemidę w Białymstoku tam są Profesorowie Szamatowicz ojciec i syn, Wołczyński i Domitrz :) [/quote]Myslałam,że jest tylko jednak klinika "Bocian", dzięki za informację.
Gość napisał(a):Czy wie ktoś jak się umówic do dr Pawełka. Dzwoniłam do przychodni w Olszewie Borkach, ale tam mowia, ze trzeba przyjsc do niego. Moze ma ktos jakis jego numer telefonu, żeby można było się umówic?

Gość

26-07-2013, 18:08
#17
Czy wie ktoś jak się umówic do dr Pawełka. Dzwoniłam do przychodni w Olszewie Borkach, ale tam mowia, ze trzeba przyjsc do niego. Moze ma ktos jakis jego numer telefonu, żeby można było się umówic?
Gość napisał(a):witam idiotki na forum

Gość

28-07-2013, 10:20
#18
witam idiotki na forum
Gość napisał(a):witam idiotki na forum

Gość

28-07-2013, 10:20
#19
witam idiotki na forum
Gość napisał(a):doktorze nie wypada

Gość

28-07-2013, 22:38
#20
doktorze nie wypada

strony: wstecz 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów