Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 27 dalej
Gość napisał(a):JA JESZCZE POLECIŁABYM DR PYSKŁO.ILE KOBIET TYLE OPINII,UWAŻAM ,ŻE  PANIE NIE POWINNY OBCZERNIAĆ BEZPODSTAWNIE LEKARZY.

Gość

10-01-2013, 23:43
#1
JA JESZCZE POLECIŁABYM DR PYSKŁO.ILE KOBIET TYLE OPINII,UWAŻAM ,ŻE  PANIE NIE POWINNY OBCZERNIAĆ BEZPODSTAWNIE LEKARZY.
Gość napisał(a):A ja polecam Dr.Bucińskiego i żadnego innego.Lekarz z powołania.{usmiech}

Gość

11-01-2013, 13:13
#2
A ja polecam Dr.Bucińskiego i żadnego innego.Lekarz z powołania.{usmiech}
Gość napisał(a):ja również polacem dr Bucińskiego.  

Gość

12-01-2013, 10:35
#3
ja również polacem dr Bucińskiego.  
Gość napisał(a):Tylko pani Czasiuk polecam !!!  

Gość

12-01-2013, 14:13
#4
Tylko pani Czasiuk polecam !!!  
Gość napisał(a):Po to jest forum żeby pisać o swoich doświadczeniach z danym lekarzem. Ja osobiście zanim się do kogoś wybiorę po raz pierwszy lubię o danej osobie poczytać na forach i powiem szczerze, że w 90% dobrze na tym wychodzę, ponieważ komentarze się sprawdzają.No ale to indywidualna sprawa każdej z nas :) Ile pacjentek tyle komentarzy. Pozdrawiam

Gość

14-01-2013, 09:57
#5
Po to jest forum żeby pisać o swoich doświadczeniach z danym lekarzem. Ja osobiście zanim się do kogoś wybiorę po raz pierwszy lubię o danej osobie poczytać na forach i powiem szczerze, że w 90% dobrze na tym wychodzę, ponieważ komentarze się sprawdzają.No ale to indywidualna sprawa każdej z nas :) Ile pacjentek tyle komentarzy. Pozdrawiam
Gość napisał(a):a czy to prawda ze dr pysko i dr mróz nie pracuja juz w ostroleckim szpitalu?

Gość

31-01-2013, 21:10
#6
a czy to prawda ze dr pysko i dr mróz nie pracuja juz w ostroleckim szpitalu?
Gość napisał(a):OSTATNIO WIDZIAŁAM DR PYSKŁO W CZWARTKI NA POPOŁUDNIOWEJ ZMIANIEW SZPITALU,MIAŁ DYŻURY.

Gość

31-01-2013, 22:08
#7
OSTATNIO WIDZIAŁAM DR PYSKŁO W CZWARTKI NA POPOŁUDNIOWEJ ZMIANIEW SZPITALU,MIAŁ DYŻURY.
Gość napisał(a):Dr Pyskło dyżury ma chyba od czerwca bo jak rodziłam w maju to na pewno ich nie miał. Co do Pana Doktora szczerze polecam. Chodzę do Niego już kilka lat i nigdy nie zawiódł. Moją ciążę też prowadził i mimo dość sporych problemów wszystko dobrze się skończyło. Miły sympatyczny od czasu do czasu powie jakiś komplement. Naprawde polecam. Co do Dr. Bucińskiego...nie polecam, miałam nie przyjemną sytuację z tym lekarzem i wydaje mi się że powinien iść na jakieś szkolenie z psychologii bo kompletnie nie umie rozmawiać z pacjentem, poza tym drażni mnie to jak mówi. Dr. Pawełek- drugi godny polecenia lekarz, nie dzieli pacjentek na "swoje" i "nie swoje". Super podejście przynajmniej do tych ciężarnych:) Dr. Jankowski- jak dla mnie strasznie niedelikatny  i podczas badania i podczas szycia po porodzie. Jest jeszcze jeden bardzo fajny lekarz, ma dyżury w szpitalu ale nie wiem czy prowadzi gabinet o ile dobrze pamiętam to nazywa się Parzych- młody, sympatyczny a przede wszystkim "niewypalony"{tak}

Gość

01-02-2013, 09:23
#8
Dr Pyskło dyżury ma chyba od czerwca bo jak rodziłam w maju to na pewno ich nie miał. Co do Pana Doktora szczerze polecam. Chodzę do Niego już kilka lat i nigdy nie zawiódł. Moją ciążę też prowadził i mimo dość sporych problemów wszystko dobrze się skończyło. Miły sympatyczny od czasu do czasu powie jakiś komplement. Naprawde polecam. Co do Dr. Bucińskiego...nie polecam, miałam nie przyjemną sytuację z tym lekarzem i wydaje mi się że powinien iść na jakieś szkolenie z psychologii bo kompletnie nie umie rozmawiać z pacjentem, poza tym drażni mnie to jak mówi. Dr. Pawełek- drugi godny polecenia lekarz, nie dzieli pacjentek na "swoje" i "nie swoje". Super podejście przynajmniej do tych ciężarnych:) Dr. Jankowski- jak dla mnie strasznie niedelikatny  i podczas badania i podczas szycia po porodzie. Jest jeszcze jeden bardzo fajny lekarz, ma dyżury w szpitalu ale nie wiem czy prowadzi gabinet o ile dobrze pamiętam to nazywa się Parzych- młody, sympatyczny a przede wszystkim "niewypalony"{tak}
Gość napisał(a):Dlaczego moje miłe tak lubicie WAZELINĘ? ,,miły,sympatyczny'' A może należy włączyć ROZUM?  Lekarz ma być profesjonalistą! Ma pomóc a nie uśmiechać się i smarować! Im jest młodszy i mało umie tym bardziej pokrywa braki swojej wiedzy uśmiechem! czy to tak trudno wydumać?

Gość

01-02-2013, 10:39
#9
Dlaczego moje miłe tak lubicie WAZELINĘ? ,,miły,sympatyczny'' A może należy włączyć ROZUM?  Lekarz ma być profesjonalistą! Ma pomóc a nie uśmiechać się i smarować! Im jest młodszy i mało umie tym bardziej pokrywa braki swojej wiedzy uśmiechem! czy to tak trudno wydumać?
Gość napisał(a):o wreszcie coś mądrego :)

Gość

01-02-2013, 12:20
#10
o wreszcie coś mądrego :)
Gość napisał(a):Owszem ma być profesjonalistą ale ja osobiście nie umiem otworzyć się przed lekarzem gburem. A podejście do pacjentki też jest bardzo ważne.

Gość

03-02-2013, 14:27
#11
Owszem ma być profesjonalistą ale ja osobiście nie umiem otworzyć się przed lekarzem gburem. A podejście do pacjentki też jest bardzo ważne.
Gość napisał(a):Jeśli ktoś szuka lekarza profesjonalnego z rewelacyjnym podejsciem do pacjentki, to szczerze polecam dr WALCZAKA (przyjmuje w Centrum Medycznym na 11. Listopada) {ok}

Gość

04-02-2013, 16:42
#12
Jeśli ktoś szuka lekarza profesjonalnego z rewelacyjnym podejsciem do pacjentki, to szczerze polecam dr WALCZAKA (przyjmuje w Centrum Medycznym na 11. Listopada) {ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Tylko pani Czasiuk polecam !!!  [/quote]Byłam u dr Czasiuk, za wypisanie recepty i zbadanie policzyła sobie 100zł. powiedziała że przy następnej wizycie wykonamy cytologię - na jaki koszt mam się przygotować ?

Gość

04-02-2013, 23:25
#13
[quote=Gość]Tylko pani Czasiuk polecam !!!  [/quote]Byłam u dr Czasiuk, za wypisanie recepty i zbadanie policzyła sobie 100zł. powiedziała że przy następnej wizycie wykonamy cytologię - na jaki koszt mam się przygotować ?
Gość napisał(a):Jastrzebski jako jedyny poznał sie na tym ze mam problemy będąc w ciąży.Miły super przyjmuje w Olszewo Borkach na kase chorych naprawdę polecam.młoda mama  

Gość

05-02-2013, 11:49
#14
Jastrzebski jako jedyny poznał sie na tym ze mam problemy będąc w ciąży.Miły super przyjmuje w Olszewo Borkach na kase chorych naprawdę polecam.młoda mama  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Tylko pani Czasiuk polecam !!!  [/quote]Byłam u dr Czasiuk, za wypisanie recepty i zbadanie policzyła sobie 100zł. powiedziała że przy następnej wizycie wykonamy cytologię - na jaki koszt mam się przygotować ? [/quote]Zapłaciłaś 100 zł. bo tyle obecnie kosztuje wizyta u wiekszości lekarzy. Nic nadzwyczajnego... Możesz zadzwonić i zapytać, ile kosztuje zrobienie cytologii, czasem jest w cenie wizyty.

Gość

06-02-2013, 11:11
#15
[quote=Gość][quote=Gość]Tylko pani Czasiuk polecam !!!  [/quote]Byłam u dr Czasiuk, za wypisanie recepty i zbadanie policzyła sobie 100zł. powiedziała że przy następnej wizycie wykonamy cytologię - na jaki koszt mam się przygotować ? [/quote]Zapłaciłaś 100 zł. bo tyle obecnie kosztuje wizyta u wiekszości lekarzy. Nic nadzwyczajnego... Możesz zadzwonić i zapytać, ile kosztuje zrobienie cytologii, czasem jest w cenie wizyty.
Gość napisał(a):  cytologia nigdy nie jest w cenie wizyty-nie wprowadzaj w błąd jak nie wiesz! Zwykle kosztuje 20 zł-lekarz sam jej nie wykonuje-pobiera materiał na szkiełko i oddaje P.Magister-Analityk do odczytania Czyli koszt wizyty to 100+ 20 .W niektórych gabinetach jest USG w cenie wizyty-ale nie otrzymujesz opisu badania tylko ustne zapewnienie.że np. wszystko jest ok.

Gość

06-02-2013, 18:11
#16
  cytologia nigdy nie jest w cenie wizyty-nie wprowadzaj w błąd jak nie wiesz! Zwykle kosztuje 20 zł-lekarz sam jej nie wykonuje-pobiera materiał na szkiełko i oddaje P.Magister-Analityk do odczytania Czyli koszt wizyty to 100+ 20 .W niektórych gabinetach jest USG w cenie wizyty-ale nie otrzymujesz opisu badania tylko ustne zapewnienie.że np. wszystko jest ok.
Gość napisał(a):Tylko nie dr Buciński!! Zdecudowanie odradzam!!

Gość

07-02-2013, 20:43
#17
Tylko nie dr Buciński!! Zdecudowanie odradzam!!
Gość napisał(a):dlaczego tak kategorycznie?bardzo dużo kobiet poleca tego lekarza i chwali,może za mało się uśmiecha? ja byłam na NFZ-krótko ale konkretnie,leki przepisane pomogły,byłam zadowolona,pozdrawiam p.Doktora...jeszcze taki się nie urodził,żeby........

Gość

09-02-2013, 18:45
#18
dlaczego tak kategorycznie?bardzo dużo kobiet poleca tego lekarza i chwali,może za mało się uśmiecha? ja byłam na NFZ-krótko ale konkretnie,leki przepisane pomogły,byłam zadowolona,pozdrawiam p.Doktora...jeszcze taki się nie urodził,żeby........
Gość napisał(a):Ja również bardzo polecam,jeden z niewielu lekarzy,którzy traktują pacjentkę poważnie i z należnym szacunkiemPozdrawiam Pana Dr.z moją rodziną.

Gość

10-02-2013, 10:41
#19
Ja również bardzo polecam,jeden z niewielu lekarzy,którzy traktują pacjentkę poważnie i z należnym szacunkiemPozdrawiam Pana Dr.z moją rodziną.
Gość napisał(a):Jeśli do prowadzenia ciąży to polecam dr Borawską

Gość

10-02-2013, 12:54
#20
Jeśli do prowadzenia ciąży to polecam dr Borawską

strony: wstecz 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów