Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 27 dalej
Gość napisał(a):Piątek, dobry i kompetentny idźcie to się przekonacie.Polecam

Gość

16-08-2012, 14:23
#1
Piątek, dobry i kompetentny idźcie to się przekonacie.Polecam
Gość napisał(a):Tylko nie Andrzej Mróz z przychodni na Hallera!!!!Byłam na wizycie w 20 tygodniu ciąży (wizyta nie była prywatna, na nfz).  Zbadał mnie na fotelu, wysłuchał tętna, o dziwo spytał czy czuję ruchy, czy mnie nic nie boli (zwykle tego nie robił, nic nie mówił, nie pytał, na moje pytania odpowiadał krótko i olewczo) i...do zobaczenia za miesiąc. Ja się go pytam: "A co z usg połówkowym??" On na to, że trzeba prywatnie (oczywiście u niego). Spytałam czy na nfz się nie należy, on coś zaczął, że nie, że sprzęt kosztuje, że jak to na nfz... Ja do niego: "Ale przecież wizyty są na nfz, ja jestem ubezpieczona, to już nic nie rozumiem..." On na to: "Ja też nie rozumiem!" Ja: "No ale poprzednie usg miałam na nfz zrobione, za darmo" On: "No i jedno wystarczy!" Ja: "Ale czytałam w ustawie, że należą się 3 usg na nfz w trakcie ciąży" On: "No to może sobie pani czytać!"... Pożegnałam się i...poszłam umówić się do innego lekarza. Chciwym buc, chciał mnie naciągnąć na kasę!! Znam kobiety, które mają usg co wizytę na nfz, a on mi żałował tego, co mi się należy!! A do tego jak on mógł tak do mnie mówić?? Jak LEKARZ GINEKOLOG POŁOŻNIK może tak obcesowo potraktować kobietę w ciąży, która nie powinna się denerwować?? Jeżeli jestem w błędzie, to dlaczego nie wytłumaczył mi w czym problem i gdzie powinnam się zgłosić na to usg?? Cała ta rozmowa była prowadzona przez pana "doktóra" w nerwowym tonie, odpowiadał półsłówkami, jakbym była przygłupem... Chciał mnie wykiwać i wyciągnąć kasę, a jak zaczęłam drążyć temat i domagać się swego, to grunt mu się zaczął palić pod nogami i dlatego tak ucinał rozmowę... Bo nie można tego co mówił nazwać jakimiś argumentami czy wytłumaczeniami...Dodam, że jak poszłam do niego na pierwszą wizytę w 8 tyg ciąży i wiedział, że wcześniejszą poroniłam, to powiedział mi, że wcale nie wiadomo, czy jestem w ciąży, test ciążowy o niczym nie świadczy, potwierdzić może tylko usg, a jakże, prywatne u niego, bo na nfz należy się dopiero w 13 tyg... Jakby chciał, to mógłby zrobić bez gadania, zwłaszcza po moich przejściach!! A gdyby to była ciąża pozamaciczna albo zagrożona?? Nie zrobił nic by to sprawdzić! Jak można być tak chciwym i bezdusznym, zero taktu, umiaru i współczucia!! Jeśli chcecie być naciągane i oszukiwane, po każdej wizycie się denerwować i nie otrzymywać odpowiedzi na swoje pytania- idźcie do niego! Ja już zmieniłam lekarza.

Gość

17-08-2012, 18:46
#2
Tylko nie Andrzej Mróz z przychodni na Hallera!!!!Byłam na wizycie w 20 tygodniu ciąży (wizyta nie była prywatna, na nfz).  Zbadał mnie na fotelu, wysłuchał tętna, o dziwo spytał czy czuję ruchy, czy mnie nic nie boli (zwykle tego nie robił, nic nie mówił, nie pytał, na moje pytania odpowiadał krótko i olewczo) i...do zobaczenia za miesiąc. Ja się go pytam: "A co z usg połówkowym??" On na to, że trzeba prywatnie (oczywiście u niego). Spytałam czy na nfz się nie należy, on coś zaczął, że nie, że sprzęt kosztuje, że jak to na nfz... Ja do niego: "Ale przecież wizyty są na nfz, ja jestem ubezpieczona, to już nic nie rozumiem..." On na to: "Ja też nie rozumiem!" Ja: "No ale poprzednie usg miałam na nfz zrobione, za darmo" On: "No i jedno wystarczy!" Ja: "Ale czytałam w ustawie, że należą się 3 usg na nfz w trakcie ciąży" On: "No to może sobie pani czytać!"... Pożegnałam się i...poszłam umówić się do innego lekarza. Chciwym buc, chciał mnie naciągnąć na kasę!! Znam kobiety, które mają usg co wizytę na nfz, a on mi żałował tego, co mi się należy!! A do tego jak on mógł tak do mnie mówić?? Jak LEKARZ GINEKOLOG POŁOŻNIK może tak obcesowo potraktować kobietę w ciąży, która nie powinna się denerwować?? Jeżeli jestem w błędzie, to dlaczego nie wytłumaczył mi w czym problem i gdzie powinnam się zgłosić na to usg?? Cała ta rozmowa była prowadzona przez pana "doktóra" w nerwowym tonie, odpowiadał półsłówkami, jakbym była przygłupem... Chciał mnie wykiwać i wyciągnąć kasę, a jak zaczęłam drążyć temat i domagać się swego, to grunt mu się zaczął palić pod nogami i dlatego tak ucinał rozmowę... Bo nie można tego co mówił nazwać jakimiś argumentami czy wytłumaczeniami...Dodam, że jak poszłam do niego na pierwszą wizytę w 8 tyg ciąży i wiedział, że wcześniejszą poroniłam, to powiedział mi, że wcale nie wiadomo, czy jestem w ciąży, test ciążowy o niczym nie świadczy, potwierdzić może tylko usg, a jakże, prywatne u niego, bo na nfz należy się dopiero w 13 tyg... Jakby chciał, to mógłby zrobić bez gadania, zwłaszcza po moich przejściach!! A gdyby to była ciąża pozamaciczna albo zagrożona?? Nie zrobił nic by to sprawdzić! Jak można być tak chciwym i bezdusznym, zero taktu, umiaru i współczucia!! Jeśli chcecie być naciągane i oszukiwane, po każdej wizycie się denerwować i nie otrzymywać odpowiedzi na swoje pytania- idźcie do niego! Ja już zmieniłam lekarza.
Gość napisał(a):Heeej, troche odswieze temat. Prosiłabym o olecenie dobrej najlepiej Pani ginekolog na pierwsza wizyte młodej dziewczyny. moga to byc lekarze na nfz i prywatnie. Z góry dziękuje

Gość

13-10-2012, 22:57
#3
Heeej, troche odswieze temat. Prosiłabym o olecenie dobrej najlepiej Pani ginekolog na pierwsza wizyte młodej dziewczyny. moga to byc lekarze na nfz i prywatnie. Z góry dziękuje
Gość napisał(a):Szczerze doktor Walczak!! Oprócz tego, że dobry lekarz, to dla mnie ma super podejście. Bardzo dobry kontakt z  pacjentką. Miły i sympatyczny.  :) Jak na pierwszą wizytę to na 100% dobry wybór.  Polecam. Prowadził moją ciążę. Chociasz to nie kobieta to polecam na prawdę. Mam porównanie.

Gość

14-10-2012, 11:24
#4
Szczerze doktor Walczak!! Oprócz tego, że dobry lekarz, to dla mnie ma super podejście. Bardzo dobry kontakt z  pacjentką. Miły i sympatyczny.  :) Jak na pierwszą wizytę to na 100% dobry wybór.  Polecam. Prowadził moją ciążę. Chociasz to nie kobieta to polecam na prawdę. Mam porównanie.
Gość napisał(a):Pani Barbara Borawska - bardzo delikatna, taktowna i pomocna - przyjmuje w Centrum Medycznym na  11-go Listopada. A poza tym  "w razie czego " ma dyżury w naszym szpitalu.  

Gość

14-10-2012, 16:34
#5
Pani Barbara Borawska - bardzo delikatna, taktowna i pomocna - przyjmuje w Centrum Medycznym na  11-go Listopada. A poza tym  "w razie czego " ma dyżury w naszym szpitalu.  
Gość napisał(a):Dziękuje bardzo za odpowiedz :)

Gość

14-10-2012, 18:35
#6
Dziękuje bardzo za odpowiedz :)
Gość napisał(a):Pluć jadem anonimowo jest bardzo fajnie.Polecam,niepolecam. Kto was upoważnił, jaki macie kwalifikacje, zeby oceniać innych fachowców. Zastanów się  czy nie potrzebujesz pomocy psychologa.To że jeden ginekolog nadaje na drugiego-do tego się przyzwyczaiłam.Po to macie rozum,/niektóre nawet licencjata/ żeby go używać. Niektóre  z was po prostu nie stać na leczenie prywatne,nie róbcie więc innym wody z mózgu.Mam syna po medycynie, dlatego  tych bredni nie toleruję. Radzękorzystac  z kawiarenek internetowych/ bez dowodu osobistego/ ,bo jeśli ktoś  was oskarży o   zniesławinie  i zapłacisz na cel charytatywny  20 tys.zł./ jak to było w stolicy/ to głupota zostanie ukrócona w tym głupim grajdole. Pozdrowienia dla właściciela portalu.

Gość

08-11-2012, 14:08
#7
Pluć jadem anonimowo jest bardzo fajnie.Polecam,niepolecam. Kto was upoważnił, jaki macie kwalifikacje, zeby oceniać innych fachowców. Zastanów się  czy nie potrzebujesz pomocy psychologa.To że jeden ginekolog nadaje na drugiego-do tego się przyzwyczaiłam.Po to macie rozum,/niektóre nawet licencjata/ żeby go używać. Niektóre  z was po prostu nie stać na leczenie prywatne,nie róbcie więc innym wody z mózgu.Mam syna po medycynie, dlatego  tych bredni nie toleruję. Radzękorzystac  z kawiarenek internetowych/ bez dowodu osobistego/ ,bo jeśli ktoś  was oskarży o   zniesławinie  i zapłacisz na cel charytatywny  20 tys.zł./ jak to było w stolicy/ to głupota zostanie ukrócona w tym głupim grajdole. Pozdrowienia dla właściciela portalu.
Gość napisał(a):Droga Pani, po to właśnie jest forum dyskusyjne, żeby polecać lub nie. Nie musi Pani tego czytać. Pozdrawiam.

Gość

09-11-2012, 19:40
#8
Droga Pani, po to właśnie jest forum dyskusyjne, żeby polecać lub nie. Nie musi Pani tego czytać. Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Niezadowolone, srustrowane  i bezzębne ,, kurpjanki "na tym portalu łączcie się.  

Gość

11-11-2012, 10:55
#9
Niezadowolone, srustrowane  i bezzębne ,, kurpjanki "na tym portalu łączcie się.  
Gość napisał(a):A doktor ze szpitala. C. Moniński?

Gość

24-11-2012, 18:13
#10
A doktor ze szpitala. C. Moniński?
Gość napisał(a):[quote=Gość]A doktor ze szpitala. C. Moniński? [/quote]Nie polecam tego lekarza. Nie rozpoznał na usg ciaży 9tyg, powiedział, że ciąży nie ma. Przyjął na swoim dyżurze w szpitalu i dodatkowo wziął pieniądze jak za wizytę prywatną.  

Gość

26-11-2012, 12:20
#11
[quote=Gość]A doktor ze szpitala. C. Moniński? [/quote]Nie polecam tego lekarza. Nie rozpoznał na usg ciaży 9tyg, powiedział, że ciąży nie ma. Przyjął na swoim dyżurze w szpitalu i dodatkowo wziął pieniądze jak za wizytę prywatną.  
Gość napisał(a):dlaczego pomawiasz i kłamiesz? Ten lekarz nie dyżuruje w naszym szpitalu wcale-pracuje tylko na parterze w przychodni-powinien zapukać do twojego domu z policją!

Gość

26-11-2012, 14:26
#12
dlaczego pomawiasz i kłamiesz? Ten lekarz nie dyżuruje w naszym szpitalu wcale-pracuje tylko na parterze w przychodni-powinien zapukać do twojego domu z policją!
Gość napisał(a):wiec jak? dobry czy taki sobie?

Gość

31-12-2012, 19:49
#13
wiec jak? dobry czy taki sobie?
Gość napisał(a):jest jaki jest, ale dla mnie to najlepszy lekarz jaki mi sie trafil... leczylam sie u Pani dr X przez 2 lata i nie rozpoznala, ze mam na jajniku 7cm guz...a ten lekarz, nawet nie zrobil mi badania na fotelu, a juz z wywiadu wiedzial co mi jest, pozniej tylko usg i "niespodzianka". Kto wie, moze mi zycie nawet uratowal...  

Gość

02-01-2013, 22:54
#14
jest jaki jest, ale dla mnie to najlepszy lekarz jaki mi sie trafil... leczylam sie u Pani dr X przez 2 lata i nie rozpoznala, ze mam na jajniku 7cm guz...a ten lekarz, nawet nie zrobil mi badania na fotelu, a juz z wywiadu wiedzial co mi jest, pozniej tylko usg i "niespodzianka". Kto wie, moze mi zycie nawet uratowal...  
Gość napisał(a):zachęcona komentarzami o dr walczaku poszłam do niego bo podejrzewałam że jestem w ciąży no i  niestety pan dr nie zauwazyl ze jestem w 5 tygodniu ciazy

Gość

03-01-2013, 14:16
#15
zachęcona komentarzami o dr walczaku poszłam do niego bo podejrzewałam że jestem w ciąży no i  niestety pan dr nie zauwazyl ze jestem w 5 tygodniu ciazy
Gość napisał(a):[quote=Gość]zachęcona komentarzami o dr walczaku poszłam do niego bo podejrzewałam że jestem w ciąży no i  niestety pan dr nie zauwazyl ze jestem w 5 tygodniu ciazy [/quote] To chyba jakaś konkurencja pisała{!}{!}{!} Dla mnie DR WALCZAK to bardzo dobry lekarz jak i cudowny człowiek. Chodze juz do niego długo i POLECAM W 100% TEGO LEKARZA{!}{!}{!}{!}

Gość

08-01-2013, 07:06
#16
[quote=Gość]zachęcona komentarzami o dr walczaku poszłam do niego bo podejrzewałam że jestem w ciąży no i  niestety pan dr nie zauwazyl ze jestem w 5 tygodniu ciazy [/quote] To chyba jakaś konkurencja pisała{!}{!}{!} Dla mnie DR WALCZAK to bardzo dobry lekarz jak i cudowny człowiek. Chodze juz do niego długo i POLECAM W 100% TEGO LEKARZA{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]zachęcona komentarzami o dr walczaku poszłam do niego bo podejrzewałam że jestem w ciąży no i  niestety pan dr nie zauwazyl ze jestem w 5 tygodniu ciazy [/quote] To chyba jakaś konkurencja pisała{!}{!}{!} Dla mnie DR WALCZAK to bardzo dobry lekarz jak i cudowny człowiek. Chodze juz do niego długo i POLECAM W 100% TEGO LEKARZA{!}{!}{!}{!} [/quote]dlaczego odrazu konkurencja? Moze akurat tej Pani dr Walczak podpadl w czyms? Ma prawo sie wypowiedziec.  

Gość

08-01-2013, 10:03
#17
[quote=Gość][quote=Gość]zachęcona komentarzami o dr walczaku poszłam do niego bo podejrzewałam że jestem w ciąży no i  niestety pan dr nie zauwazyl ze jestem w 5 tygodniu ciazy [/quote] To chyba jakaś konkurencja pisała{!}{!}{!} Dla mnie DR WALCZAK to bardzo dobry lekarz jak i cudowny człowiek. Chodze juz do niego długo i POLECAM W 100% TEGO LEKARZA{!}{!}{!}{!} [/quote]dlaczego odrazu konkurencja? Moze akurat tej Pani dr Walczak podpadl w czyms? Ma prawo sie wypowiedziec.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]zachęcona komentarzami o dr walczaku poszłam do niego bo podejrzewałam że jestem w ciąży no i  niestety pan dr nie zauwazyl ze jestem w 5 tygodniu ciazy [/quote]Często sie zdarza ze tak wczesna ciaza jest nie widoczna jeszcze

Gość

08-01-2013, 12:17
#18
[quote=Gość]zachęcona komentarzami o dr walczaku poszłam do niego bo podejrzewałam że jestem w ciąży no i  niestety pan dr nie zauwazyl ze jestem w 5 tygodniu ciazy [/quote]Często sie zdarza ze tak wczesna ciaza jest nie widoczna jeszcze
Gość napisał(a): Za zniesławianie jakiejkolwiek osoby/ oskarzonej  z  powodztwa  cywilnego / grozi kara do 3lat  pozbawienia wolnosci lub grzywna do 2milionów złotych o czym  madre panie szkalujące lekarzy nie wiedzą Radzę  nad tym  się zastanowić.Forum to nie jest WC,gdzie wychodzisz po umyciu rąk.Twój  ślad zostaje i jest do wytropienia.

Gość

10-01-2013, 18:50
#19
Za zniesławianie jakiejkolwiek osoby/ oskarzonej  z  powodztwa  cywilnego / grozi kara do 3lat  pozbawienia wolnosci lub grzywna do 2milionów złotych o czym  madre panie szkalujące lekarzy nie wiedzą Radzę  nad tym  się zastanowić.Forum to nie jest WC,gdzie wychodzisz po umyciu rąk.Twój  ślad zostaje i jest do wytropienia.
Gość napisał(a):Popieram przedmówców: dr Marek Walczak z Wyszkowa, dr Barbara Borawska z Łomży oraz dr Pawełek - jedyny nasz ostrołęczanin godny polecenia.  

Gość

10-01-2013, 21:10
#20
Popieram przedmówców: dr Marek Walczak z Wyszkowa, dr Barbara Borawska z Łomży oraz dr Pawełek - jedyny nasz ostrołęczanin godny polecenia.  

strony: wstecz 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów