Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 27 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie musi to być prywatna klinika w Warszawie czy Białymstoku."Szczególne względy" można też mieć w ostrołęckim szpitalu, wystarczy koperta z odpowiednią zawartością umieszczona w odpowiedniej kieszeni. [/quote]Różnica, której nie da się przeskoczyć to personel.W prywatnych klinikach większość to doktorzy nauk medycznych lub profesorowe, a tu w Ostrołęce czy jest chociaż jeden lekarz, który ma taki tytuł?[quote=Gość]co ty za brednie wypisujesz. A moze wystarczy po prostu nie zapomniec z domu dobrego wychowania i kultury?  Rodziłam w Ostrołece. Nikomu nie dałam ani złotówki i nie narzekam na personel. Leżałam 6 dni po cesarce, więc mialam okazję poobserwować prace kilku zmian. O żadnej złego słowa nie powiem w przeciwienstwie do pacjentek. [/quote]Przed porodem leżałaś na patologii, czy "zaliczyłaś" tylko poród i oddział położniczy?Jeżeli nie leżałaś na patologii to jak możesz kompetentnie wypowiadać się o ostrołęckich ginekologach?

Gość

24-11-2011, 13:01
#1
[quote=Gość]Nie musi to być prywatna klinika w Warszawie czy Białymstoku."Szczególne względy" można też mieć w ostrołęckim szpitalu, wystarczy koperta z odpowiednią zawartością umieszczona w odpowiedniej kieszeni. [/quote]Różnica, której nie da się przeskoczyć to personel.W prywatnych klinikach większość to doktorzy nauk medycznych lub profesorowe, a tu w Ostrołęce czy jest chociaż jeden lekarz, który ma taki tytuł?[quote=Gość]co ty za brednie wypisujesz. A moze wystarczy po prostu nie zapomniec z domu dobrego wychowania i kultury?  Rodziłam w Ostrołece. Nikomu nie dałam ani złotówki i nie narzekam na personel. Leżałam 6 dni po cesarce, więc mialam okazję poobserwować prace kilku zmian. O żadnej złego słowa nie powiem w przeciwienstwie do pacjentek. [/quote]Przed porodem leżałaś na patologii, czy "zaliczyłaś" tylko poród i oddział położniczy?Jeżeli nie leżałaś na patologii to jak możesz kompetentnie wypowiadać się o ostrołęckich ginekologach?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Doktora Bucińskiego nie polecałabym, jest niesympatyczny, nie pomaga w rozwianiu watplwości,nic nie tłumaczy i niczego się od niego nie dowiesz. [/quote]Popieram

Gość

05-02-2012, 13:42
#2
[quote=Gość]Doktora Bucińskiego nie polecałabym, jest niesympatyczny, nie pomaga w rozwianiu watplwości,nic nie tłumaczy i niczego się od niego nie dowiesz. [/quote]Popieram
Gość napisał(a):Te najbardziej ,,kompetentne'' piszą największe BZDURY!

Gość

05-02-2012, 15:19
#3
Te najbardziej ,,kompetentne'' piszą największe BZDURY!
Gość napisał(a):a czy któraś z Pań była w przychodni ginekologicznej w szpitalu??  

Gość

07-02-2012, 14:07
#4
a czy któraś z Pań była w przychodni ginekologicznej w szpitalu??  
Gość napisał(a):jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?

Gość

08-02-2012, 10:02
#5
jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?
Gość napisał(a):witam dr Czesiuk broń boże niemiła nic niepowie mam problemy w cioży.musiłam szukać pomocy gdzieś indziej najbliższy termin był u dr piątka na poczontku był bardzo miły ale teraz wszystko na odwal aby sztuka.po porodzie napewno niebęde się leczyć w ostrołęce.apropo piątek bieże od nowego roku 100.jestem rozczarowana nim;

Gość

08-02-2012, 10:50
#6
witam dr Czesiuk broń boże niemiła nic niepowie mam problemy w cioży.musiłam szukać pomocy gdzieś indziej najbliższy termin był u dr piątka na poczontku był bardzo miły ale teraz wszystko na odwal aby sztuka.po porodzie napewno niebęde się leczyć w ostrołęce.apropo piątek bieże od nowego roku 100.jestem rozczarowana nim;
aaa napisał(a):dr czasiuk ile kosztuje wizyta

aaa

Wpisów: 12
Dołączył: 16.10.2010
08-02-2012, 10:53
#7
dr czasiuk ile kosztuje wizyta
Gość napisał(a):Pisz POPRAWNIE bo oczy bolą!  NA POCZĄTKU, NA PEWNO, NIE BĘDĘ . Ciekawe czy Ty jesteś miła?Krytykować i robić błędy ortograficzne na pewno potrafisz!                  

Gość

08-02-2012, 13:23
#8
Pisz POPRAWNIE bo oczy bolą!  NA POCZĄTKU, NA PEWNO, NIE BĘDĘ . Ciekawe czy Ty jesteś miła?Krytykować i robić błędy ortograficzne na pewno potrafisz!                  
Gość napisał(a):Dr Czasiuk jest bardzo nieprzyjemna {nie}

Gość

12-03-2012, 22:13
#9
Dr Czasiuk jest bardzo nieprzyjemna {nie}
Gość napisał(a):Doktorze Walczak-Proszę nie oczerniać ostrołęckich ginekologów  bo to jest karalne.-ostrołeczanin.

Gość

15-04-2012, 18:46
#10
Doktorze Walczak-Proszę nie oczerniać ostrołęckich ginekologów  bo to jest karalne.-ostrołeczanin.
Gość napisał(a):W szpitalu w Ostrołęce jedynym lekarzem, który ma współczucie dla kobiet i jest ludzki jest dr.Pawełek i szczerze go polecam.  

Gość

07-07-2012, 09:42
#11
W szpitalu w Ostrołęce jedynym lekarzem, który ma współczucie dla kobiet i jest ludzki jest dr.Pawełek i szczerze go polecam.  
Gość napisał(a): No na pewno nie jedynym jest doktor Pawelek. Nowy kierownik oddziału dr Tomasz Szkółka jest bardzo miły i zna się na swojej pracy. Tylko nie wiem gdzie przyjmuje i czy prywatnie czy tylko na oddziale.

Gość

18-07-2012, 11:15
#12
No na pewno nie jedynym jest doktor Pawelek. Nowy kierownik oddziału dr Tomasz Szkółka jest bardzo miły i zna się na swojej pracy. Tylko nie wiem gdzie przyjmuje i czy prywatnie czy tylko na oddziale.
Gość napisał(a): No na pewno nie jedynym jest doktor Pawelek. Nowy kierownik oddziału dr Tomasz Szkółka jest bardzo miły i zna się na swojej pracy. Tylko nie wiem gdzie przyjmuje i czy prywatnie czy tylko na oddziale.

Gość

18-07-2012, 11:17
#13
No na pewno nie jedynym jest doktor Pawelek. Nowy kierownik oddziału dr Tomasz Szkółka jest bardzo miły i zna się na swojej pracy. Tylko nie wiem gdzie przyjmuje i czy prywatnie czy tylko na oddziale.
Gość napisał(a):Lekarz Wiesława Czasiuk?? NIGDY. Jeśli lekarz stwierdza chorobę li tylko i wyłącznie po zapachu to współczuję posiadania umiejętności lekarskich. Stwierdzona przez PaniąWiesławę choroba nigdy nie miała miejsca co potwierdziło 2 lekarzy a rzekoma rzęsistkowica była uczuleniem. Lekarstwa przez nią przepisane mogły wyrządzić wiele krzywdy, pomijając fakt że z kulturą osobistą oraz komunikacją interpersonalną u tej Pani też na bakier. Nie polecam

Gość

24-07-2012, 15:03
#14
Lekarz Wiesława Czasiuk?? NIGDY. Jeśli lekarz stwierdza chorobę li tylko i wyłącznie po zapachu to współczuję posiadania umiejętności lekarskich. Stwierdzona przez PaniąWiesławę choroba nigdy nie miała miejsca co potwierdziło 2 lekarzy a rzekoma rzęsistkowica była uczuleniem. Lekarstwa przez nią przepisane mogły wyrządzić wiele krzywdy, pomijając fakt że z kulturą osobistą oraz komunikacją interpersonalną u tej Pani też na bakier. Nie polecam
Gość napisał(a):ja polecam dr.Piątek jest bardzo dobry

Gość

24-07-2012, 15:10
#15
ja polecam dr.Piątek jest bardzo dobry
Gość napisał(a):[quote=Gość]witam dr Czesiuk broń boże niemiła nic niepowie mam problemy w cioży.musiłam szukać pomocy gdzieś indziej najbliższy termin był u dr piątka na poczontku był bardzo miły ale teraz wszystko na odwal aby sztuka.po porodzie napewno niebęde się leczyć w ostrołęce.apropo piątek bieże od nowego roku 100.jestem rozczarowana nim; [/quote]Twoja ortografia woła o pomstę do nieba. Jeśli tak niedbale się wypowiadasz, jak piszesz - współczuję.

Gość

24-07-2012, 19:20
#16
[quote=Gość]witam dr Czesiuk broń boże niemiła nic niepowie mam problemy w cioży.musiłam szukać pomocy gdzieś indziej najbliższy termin był u dr piątka na poczontku był bardzo miły ale teraz wszystko na odwal aby sztuka.po porodzie napewno niebęde się leczyć w ostrołęce.apropo piątek bieże od nowego roku 100.jestem rozczarowana nim; [/quote]Twoja ortografia woła o pomstę do nieba. Jeśli tak niedbale się wypowiadasz, jak piszesz - współczuję.
Gość napisał(a):Witam, mam pytanie: Kiedy najlepiej zrobic badanie uSG 3d w ciąży i czy któraś z Was robiła je u dr Mroza? Pytam bo podobno nie zawsze wychodzi a trochę kosztuje i dużo też zależy od tego czy lekarz umie je dobrze wykonać.  

Gość

05-08-2012, 12:59
#17
Witam, mam pytanie: Kiedy najlepiej zrobic badanie uSG 3d w ciąży i czy któraś z Was robiła je u dr Mroza? Pytam bo podobno nie zawsze wychodzi a trochę kosztuje i dużo też zależy od tego czy lekarz umie je dobrze wykonać.  
Gość napisał(a):zapomniałam się jeszcze spytać czy nagrywane jest na płytkę Cd

Gość

05-08-2012, 13:01
#18
zapomniałam się jeszcze spytać czy nagrywane jest na płytkę Cd
Gość napisał(a):WitamMoja córeczka ma dwa latka i całe szczęście że wogóle z nami jest...Byłam w 40 tygodniu ciąży z obustronnym zastojem nerek,moje nogi i całe ciało było jak jeden wielki balon...byłam dwa razy przyjmowana do szpitala i za każdym razem odsyłano mnie z kwitkiem mówiąc mi że nic się nie dzieje...mój lekarz dr.NIWIŃSKI bo u niego prowadziłam całą ciąże był w szoku jak mnie zobaczył,że lekarze nic ze mną nie zrobili...na następnej wizycie odesłał mnie z powrotem do szpitala miała termin na 11 września a urodziłam 22 tyle mnie trzymali twierdząc że sama urodzę.Dr Jankowski Napisał mi w karcie szpitalnej że ze względu na duży płód 4730 powinnam miec cięcie,jednak jak poszłam rano na OCT Dr.Piątek stwierdził że to nie jest powód do cięcia dopiero po 4 godzinach jak spadało mi tętno i lekarz dostał w'' łapę" tylko innny to zrobili mi cięcie.Wszystko było by ok gdyby nie fakt że moja cóeczka uropdziła się w zielonych wodach leżała pod tlenem 3 godziny i nikt nie umiał odpowiedzieć mi na pytanie co się z nią dzieje...dopiero pózniej wyszło że za długo poprostu byłam przetrzymana i dziecko wydaliło juz pierwszo tzw smółke kobietki nikomu nie życze przeżyż tego co ja....masakra czekasz i nie wiesz co sie dzieje z twoim dzieckiem to jest cała prawda o lekarzach i ich postepowaniu...{!}ODRADZAM DR PIĄTKA ON NIC WAM NIE POMOŻE PO MIMO TEGO ŻE UMIE TYLKO WYCIĄGNĄĆ KASE,JA POLECAM DR.NIWIŃSKIEGO I ODRADZAM RODZENIE W NASZYM SZPITALU JA TAM NAPEWNO NIE WRÓCĘ OPISAŁAM SWOJĄ HISTORIE KU PRZESTRODZE INNYM ŻEBY NIE MUSIELI PRZECHODZIĆ PRZEZ TO CO JA pozdrawiam

Gość

08-08-2012, 18:26
#19
WitamMoja córeczka ma dwa latka i całe szczęście że wogóle z nami jest...Byłam w 40 tygodniu ciąży z obustronnym zastojem nerek,moje nogi i całe ciało było jak jeden wielki balon...byłam dwa razy przyjmowana do szpitala i za każdym razem odsyłano mnie z kwitkiem mówiąc mi że nic się nie dzieje...mój lekarz dr.NIWIŃSKI bo u niego prowadziłam całą ciąże był w szoku jak mnie zobaczył,że lekarze nic ze mną nie zrobili...na następnej wizycie odesłał mnie z powrotem do szpitala miała termin na 11 września a urodziłam 22 tyle mnie trzymali twierdząc że sama urodzę.Dr Jankowski Napisał mi w karcie szpitalnej że ze względu na duży płód 4730 powinnam miec cięcie,jednak jak poszłam rano na OCT Dr.Piątek stwierdził że to nie jest powód do cięcia dopiero po 4 godzinach jak spadało mi tętno i lekarz dostał w'' łapę" tylko innny to zrobili mi cięcie.Wszystko było by ok gdyby nie fakt że moja cóeczka uropdziła się w zielonych wodach leżała pod tlenem 3 godziny i nikt nie umiał odpowiedzieć mi na pytanie co się z nią dzieje...dopiero pózniej wyszło że za długo poprostu byłam przetrzymana i dziecko wydaliło juz pierwszo tzw smółke kobietki nikomu nie życze przeżyż tego co ja....masakra czekasz i nie wiesz co sie dzieje z twoim dzieckiem to jest cała prawda o lekarzach i ich postepowaniu...{!}ODRADZAM DR PIĄTKA ON NIC WAM NIE POMOŻE PO MIMO TEGO ŻE UMIE TYLKO WYCIĄGNĄĆ KASE,JA POLECAM DR.NIWIŃSKIEGO I ODRADZAM RODZENIE W NASZYM SZPITALU JA TAM NAPEWNO NIE WRÓCĘ OPISAŁAM SWOJĄ HISTORIE KU PRZESTRODZE INNYM ŻEBY NIE MUSIELI PRZECHODZIĆ PRZEZ TO CO JA pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=Gość]WitamMoja córeczka ma dwa latka i całe szczęście że wogóle z nami jest...Byłam w 40 tygodniu ciąży z obustronnym zastojem nerek,moje nogi i całe ciało było jak jeden wielki balon...byłam dwa razy przyjmowana do szpitala i za każdym razem odsyłano mnie z kwitkiem mówiąc mi że nic się nie dzieje...mój lekarz dr.NIWIŃSKI bo u niego prowadziłam całą ciąże był w szoku jak mnie zobaczył,że lekarze nic ze mną nie zrobili...na następnej wizycie odesłał mnie z powrotem do szpitala miała termin na 11 września a urodziłam 22 tyle mnie trzymali twierdząc że sama urodzę.Dr Jankowski Napisał mi w karcie szpitalnej że ze względu na duży płód 4730 powinnam miec cięcie,jednak jak poszłam rano na OCT ordynator stwierdził że to nie jest powód do cięcia dopiero po 4 godzinach jak spadało mi tętno i lekarz dostał w'' łapę" tylko innny to zrobili mi cięcie.Wszystko było by ok gdyby nie fakt że moja cóeczka uropdziła się w zielonych wodach leżała pod tlenem 3 godziny i nikt nie umiał odpowiedzieć mi na pytanie co się z nią dzieje...dopiero pózniej wyszło że za długo poprostu byłam przetrzymana i dziecko wydaliło juz pierwszo tzw smółke kobietki nikomu nie życze przeżyż tego co ja....masakra czekasz i nie wiesz co sie dzieje z twoim dzieckiem to jest cała prawda o lekarzach i ich postepowaniu...{!}ODRADZAM DR PIĄTKA ON NIC WAM NIE POMOŻE PO MIMO TEGO ŻE UMIE TYLKO WYCIĄGNĄĆ KASE,JA POLECAM DR.NIWIŃSKIEGO I ODRADZAM RODZENIE W NASZYM SZPITALU JA TAM NAPEWNO NIE WRÓCĘ OPISAŁAM SWOJĄ HISTORIE KU PRZESTRODZE INNYM ŻEBY NIE MUSIELI PRZECHODZIĆ PRZEZ TO CO JA pozdrawiam [/quote]

Gość

08-08-2012, 18:28
#20
[quote=Gość]WitamMoja córeczka ma dwa latka i całe szczęście że wogóle z nami jest...Byłam w 40 tygodniu ciąży z obustronnym zastojem nerek,moje nogi i całe ciało było jak jeden wielki balon...byłam dwa razy przyjmowana do szpitala i za każdym razem odsyłano mnie z kwitkiem mówiąc mi że nic się nie dzieje...mój lekarz dr.NIWIŃSKI bo u niego prowadziłam całą ciąże był w szoku jak mnie zobaczył,że lekarze nic ze mną nie zrobili...na następnej wizycie odesłał mnie z powrotem do szpitala miała termin na 11 września a urodziłam 22 tyle mnie trzymali twierdząc że sama urodzę.Dr Jankowski Napisał mi w karcie szpitalnej że ze względu na duży płód 4730 powinnam miec cięcie,jednak jak poszłam rano na OCT ordynator stwierdził że to nie jest powód do cięcia dopiero po 4 godzinach jak spadało mi tętno i lekarz dostał w'' łapę" tylko innny to zrobili mi cięcie.Wszystko było by ok gdyby nie fakt że moja cóeczka uropdziła się w zielonych wodach leżała pod tlenem 3 godziny i nikt nie umiał odpowiedzieć mi na pytanie co się z nią dzieje...dopiero pózniej wyszło że za długo poprostu byłam przetrzymana i dziecko wydaliło juz pierwszo tzw smółke kobietki nikomu nie życze przeżyż tego co ja....masakra czekasz i nie wiesz co sie dzieje z twoim dzieckiem to jest cała prawda o lekarzach i ich postepowaniu...{!}ODRADZAM DR PIĄTKA ON NIC WAM NIE POMOŻE PO MIMO TEGO ŻE UMIE TYLKO WYCIĄGNĄĆ KASE,JA POLECAM DR.NIWIŃSKIEGO I ODRADZAM RODZENIE W NASZYM SZPITALU JA TAM NAPEWNO NIE WRÓCĘ OPISAŁAM SWOJĄ HISTORIE KU PRZESTRODZE INNYM ŻEBY NIE MUSIELI PRZECHODZIĆ PRZEZ TO CO JA pozdrawiam [/quote]

strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów