Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 27 dalej
Gość napisał(a):A ja uważam ,że gdyby dr, Walczak pracował w Ostrołęce-to też nazwałabyś go pseudo lekarzem a hymny pochwalne byłyby dla dr.Kowalskiego albo Wiśniewskiego z PCIMIA DOLNEGO

Gość

19-02-2011, 23:45
#1
A ja uważam ,że gdyby dr, Walczak pracował w Ostrołęce-to też nazwałabyś go pseudo lekarzem a hymny pochwalne byłyby dla dr.Kowalskiego albo Wiśniewskiego z PCIMIA DOLNEGO
Gość napisał(a):Byłam u kilku ginekologów w o-ce jestem pacjentką z problemem (endometrioza torbiele) i żaden nie był w stanie mi pomóc, szczęśliwym trafem dostałam namiary na profesora z Białegostoku i dzięki jego interwencji bez przeszkód jestem w 5 miesiącu ciąży... Gdyby profesor leczył i pracował w Ostrołęce złego słowa bym na niego nie powiedziała... niestety lekarze w o-ce mają albo niewielką wiedzę albo słabe umiejętności albo rżną głupa przed pacjentką, bo właśnie takie odczucia we mnie wzbudzili. Miałam okazję przebywać na oddziale w naszym szpitalu gdzie miałam styczność ze wszystkimi lekarzami pracującymi tam i niestety ich "profesjonalizm" był  daleki od wszelkich norm...

Gość

20-02-2011, 14:03
#2
Byłam u kilku ginekologów w o-ce jestem pacjentką z problemem (endometrioza torbiele) i żaden nie był w stanie mi pomóc, szczęśliwym trafem dostałam namiary na profesora z Białegostoku i dzięki jego interwencji bez przeszkód jestem w 5 miesiącu ciąży... Gdyby profesor leczył i pracował w Ostrołęce złego słowa bym na niego nie powiedziała... niestety lekarze w o-ce mają albo niewielką wiedzę albo słabe umiejętności albo rżną głupa przed pacjentką, bo właśnie takie odczucia we mnie wzbudzili. Miałam okazję przebywać na oddziale w naszym szpitalu gdzie miałam styczność ze wszystkimi lekarzami pracującymi tam i niestety ich "profesjonalizm" był  daleki od wszelkich norm...
Gość napisał(a):Nie gdyby dr Walczak pracował w Ostrołęce to moje pozytywne opinie były takie same. Zmieniłoby się tylko to,  że inni pseudolekarze nie mieliby pracy. Osobiście by mnie to ucieszyło , może wtedy ostrołęccy lekarze zrozumieliby, że ciąża i poród to dla kobiety to bardo duże przeżycie i wymagają cierpliwości i zrozumienia  od lekarza, a nie są źródłem  wyciągania kasy i traktowania swoich pacjentek jako zło konieczne i z wielką ŁASKĄ.

Gość

20-02-2011, 14:55
#3
Nie gdyby dr Walczak pracował w Ostrołęce to moje pozytywne opinie były takie same. Zmieniłoby się tylko to,  że inni pseudolekarze nie mieliby pracy. Osobiście by mnie to ucieszyło , może wtedy ostrołęccy lekarze zrozumieliby, że ciąża i poród to dla kobiety to bardo duże przeżycie i wymagają cierpliwości i zrozumienia  od lekarza, a nie są źródłem  wyciągania kasy i traktowania swoich pacjentek jako zło konieczne i z wielką ŁASKĄ.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Byłam u kilku ginekologów w o-ce jestem pacjentką z problemem (endometrioza torbiele) i żaden nie był w stanie mi pomóc, szczęśliwym trafem dostałam namiary na profesora z Białegostoku i dzięki jego interwencji bez przeszkód jestem w 5 miesiącu ciąży... Gdyby profesor leczył i pracował w Ostrołęce złego słowa bym na niego nie powiedziała... niestety lekarze w o-ce mają albo niewielką wiedzę albo słabe umiejętności albo rżną głupa przed pacjentką, bo właśnie takie odczucia we mnie wzbudzili. Miałam okazję przebywać na oddziale w naszym szpitalu gdzie miałam styczność ze wszystkimi lekarzami pracującymi tam i niestety ich "profesjonalizm" był  daleki od wszelkich norm... [/quote]A moge sie zapytac u jakiego profesora sie leczyłas?{usmiech}

Gość

20-02-2011, 16:32
#4
[quote=Gość]Byłam u kilku ginekologów w o-ce jestem pacjentką z problemem (endometrioza torbiele) i żaden nie był w stanie mi pomóc, szczęśliwym trafem dostałam namiary na profesora z Białegostoku i dzięki jego interwencji bez przeszkód jestem w 5 miesiącu ciąży... Gdyby profesor leczył i pracował w Ostrołęce złego słowa bym na niego nie powiedziała... niestety lekarze w o-ce mają albo niewielką wiedzę albo słabe umiejętności albo rżną głupa przed pacjentką, bo właśnie takie odczucia we mnie wzbudzili. Miałam okazję przebywać na oddziale w naszym szpitalu gdzie miałam styczność ze wszystkimi lekarzami pracującymi tam i niestety ich "profesjonalizm" był  daleki od wszelkich norm... [/quote]A moge sie zapytac u jakiego profesora sie leczyłas?{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Szczerze powiem...to nie wiem. Ale biorę to pod uwagę, żeby tam rodzić. Mam jeszcze trochę czasu. Poza tym , to nie chcę się wypowiadać za dużo, bo każda wypowiedź, czy czyjeś zdanie jest zawsze przez kogoś krytykowane.Ile kobiet...tyle opinii. Pozdrawiam Panią, która pyta gdzie zamierzam rodzić. [/quote]Witam. Dziękuję za pozdrowienia i oczywiście odzdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)Ja również chodzę do dr Walczaka. Rodzić oczywiście będę u dr Walczaka w Wyszkowie. Może wizyty nie są tanie, ale wiem za co płacę i że nie usłyszę na ostaniej wizycie "powodzenia na porodzie"  

Gość

20-02-2011, 16:47
#5
[quote=Gość]Szczerze powiem...to nie wiem. Ale biorę to pod uwagę, żeby tam rodzić. Mam jeszcze trochę czasu. Poza tym , to nie chcę się wypowiadać za dużo, bo każda wypowiedź, czy czyjeś zdanie jest zawsze przez kogoś krytykowane.Ile kobiet...tyle opinii. Pozdrawiam Panią, która pyta gdzie zamierzam rodzić. [/quote]Witam. Dziękuję za pozdrowienia i oczywiście odzdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)Ja również chodzę do dr Walczaka. Rodzić oczywiście będę u dr Walczaka w Wyszkowie. Może wizyty nie są tanie, ale wiem za co płacę i że nie usłyszę na ostaniej wizycie "powodzenia na porodzie"  
Gość napisał(a):[quote=Gość] ....ostrołęccy lekarze zrozumieliby, że ciąża i poród to dla kobiety to bardo duże przeżycie i wymagają cierpliwości i zrozumienia  od lekarza, a nie są źródłem  wyciągania kasy i traktowania swoich pacjentek jako zło konieczne i z wielką ŁASKĄ. [/quote]POPIERAM!!!

Gość

20-02-2011, 17:59
#6
[quote=Gość] ....ostrołęccy lekarze zrozumieliby, że ciąża i poród to dla kobiety to bardo duże przeżycie i wymagają cierpliwości i zrozumienia  od lekarza, a nie są źródłem  wyciągania kasy i traktowania swoich pacjentek jako zło konieczne i z wielką ŁASKĄ. [/quote]POPIERAM!!!
Gość napisał(a):Jak będziesz rodziła w Wyszkowie a on będzie w tym czasie przyjmował pacjentki w Ostrołęce a może gdzieś jeszcze przyjmuje dalej-to przecież jak ta żaba nie rozdwoi się więc tak na pewno nie możesz na niego liczyć.Ja jestem zadowolona z mojego ostrołęckiego ginekologa i wiem że 7 dni w tygodniu  mogę na niego liczyć,bo tu mieszka.A jeśli w trakcie ciąży coś się nagle wydarzy.to będziesz w nocy jechać do Wyszkowa?

Gość

21-02-2011, 14:17
#7
Jak będziesz rodziła w Wyszkowie a on będzie w tym czasie przyjmował pacjentki w Ostrołęce a może gdzieś jeszcze przyjmuje dalej-to przecież jak ta żaba nie rozdwoi się więc tak na pewno nie możesz na niego liczyć.Ja jestem zadowolona z mojego ostrołęckiego ginekologa i wiem że 7 dni w tygodniu  mogę na niego liczyć,bo tu mieszka.A jeśli w trakcie ciąży coś się nagle wydarzy.to będziesz w nocy jechać do Wyszkowa?
Gość napisał(a):moglabys powiedziec  który to ostrołęcki lekarz ?ja chodze do Jankowskiego i nie jestem zadowolona nie mozna raczej na niego liczyc

Gość

21-02-2011, 15:24
#8
moglabys powiedziec  który to ostrołęcki lekarz ?ja chodze do Jankowskiego i nie jestem zadowolona nie mozna raczej na niego liczyc
Gość napisał(a):moglabys powiedziec  który to ostrołęcki lekarz ?ja chodze do Jankowskiego i nie jestem zadowolona nie mozna raczej na niego liczyc

Gość

21-02-2011, 15:25
#9
moglabys powiedziec  który to ostrołęcki lekarz ?ja chodze do Jankowskiego i nie jestem zadowolona nie mozna raczej na niego liczyc
Gość napisał(a):Przy moich 2 poprzednich porodach była dr Gronczewska,przy tym  teraz w maju też mi pomoże z pewnością Jestem jej bardzo wdzięczna za fachowość, serce dyspozycyjność od 10 lat.Jaką opiekę może zapewnić lekarz na ,,gościnnych występach'' dostępny raz w tygodniu?A nie sądzisz że jemu Wyszkowianki po prostu uciekają do W-wy?Przyjeżdza tu żeby mieć pracę i musi być słodki,żeby nakłonić nasze dziewczyny na wyjazd 60 km do porodu

Gość

21-02-2011, 16:00
#10
Przy moich 2 poprzednich porodach była dr Gronczewska,przy tym  teraz w maju też mi pomoże z pewnością Jestem jej bardzo wdzięczna za fachowość, serce dyspozycyjność od 10 lat.Jaką opiekę może zapewnić lekarz na ,,gościnnych występach'' dostępny raz w tygodniu?A nie sądzisz że jemu Wyszkowianki po prostu uciekają do W-wy?Przyjeżdza tu żeby mieć pracę i musi być słodki,żeby nakłonić nasze dziewczyny na wyjazd 60 km do porodu
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jak będziesz rodziła w Wyszkowie a on będzie w tym czasie przyjmował pacjentki w Ostrołęce a może gdzieś jeszcze przyjmuje dalej-to przecież jak ta żaba nie rozdwoi się więc tak na pewno nie możesz na niego liczyć.Ja jestem zadowolona z mojego ostrołęckiego ginekologa i wiem że 7 dni w tygodniu  mogę na niego liczyć,bo tu mieszka.A jeśli w trakcie ciąży coś się nagle wydarzy.to będziesz w nocy jechać do Wyszkowa? [/quote]Kobiety...po co te uszczypliwości... opanujcie się !!! Każdy ma prawo do wyboru. Po co kogoś krytykować za wybór. Czemu tak Paną to obchodzi , co wtedy zrobi. Jej sprawa. A Pani też nikt nie broni iść do lekarza tego, którego Pani chce.

Gość

21-02-2011, 18:16
#11
[quote=Gość]Jak będziesz rodziła w Wyszkowie a on będzie w tym czasie przyjmował pacjentki w Ostrołęce a może gdzieś jeszcze przyjmuje dalej-to przecież jak ta żaba nie rozdwoi się więc tak na pewno nie możesz na niego liczyć.Ja jestem zadowolona z mojego ostrołęckiego ginekologa i wiem że 7 dni w tygodniu  mogę na niego liczyć,bo tu mieszka.A jeśli w trakcie ciąży coś się nagle wydarzy.to będziesz w nocy jechać do Wyszkowa? [/quote]Kobiety...po co te uszczypliwości... opanujcie się !!! Każdy ma prawo do wyboru. Po co kogoś krytykować za wybór. Czemu tak Paną to obchodzi , co wtedy zrobi. Jej sprawa. A Pani też nikt nie broni iść do lekarza tego, którego Pani chce.
Gość napisał(a):[quote=GośćWitam. Dziękuję za pozdrowienia i oczywiście odzdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)Ja również chodzę do dr Walczaka. Rodzić oczywiście będę u dr Walczaka w Wyszkowie. Może wizyty nie są tanie, ale wiem za co płacę i że nie usłyszę na ostaniej wizycie "powodzenia na porodzie"  [/quote]Mam takie samo zdanie!!!! Wiem za co płacę{ok}

Gość

21-02-2011, 18:19
#12
[quote=GośćWitam. Dziękuję za pozdrowienia i oczywiście odzdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)Ja również chodzę do dr Walczaka. Rodzić oczywiście będę u dr Walczaka w Wyszkowie. Może wizyty nie są tanie, ale wiem za co płacę i że nie usłyszę na ostaniej wizycie "powodzenia na porodzie"  [/quote]Mam takie samo zdanie!!!! Wiem za co płacę{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Jak będziesz rodziła w Wyszkowie a on będzie w tym czasie przyjmował pacjentki w Ostrołęce a może gdzieś jeszcze przyjmuje dalej-to przecież jak ta żaba nie rozdwoi się więc tak na pewno nie możesz na niego liczyć.Ja jestem zadowolona z mojego ostrołęckiego ginekologa i wiem że 7 dni w tygodniu  mogę na niego liczyć,bo tu mieszka.A jeśli w trakcie ciąży coś się nagle wydarzy.to będziesz w nocy jechać do Wyszkowa? [/quote]Kobiety...po co te uszczypliwości... opanujcie się !!! Każdy ma prawo do wyboru. Po co kogoś krytykować za wybór. Czemu tak Paną to obchodzi , co wtedy zrobi. Jej sprawa. A Pani też nikt nie broni iść do lekarza tego, którego Pani chce. [/quote]Też się nad tym zastanawiałam i chyba to wynika z kompleksów, ja bym bardzo chciała urodzić w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii ginekologicznej w Białymstoku prowadzonej przez prof dr hab Wołczyńskiego tam miałam laparoskopię w 2008r na NFZ i nie zależy mi na tym by profesor uczestniczył w porodzie bo kadra jest na tak wysokim poziomie, że jest mi to obojętne. Jeśli się coś wydarzy i nie będę mogła tam dojechać to trudno ale mam prawo wyboru i chcę by wybór ten był najlepszy! Przestańcie Nas za to drogie Panie demonizować, bo mamy takie same prawo wypowiadania własnego zdania jak każda z Was. Ja nie krytykuję kobiet które chcą i rodzą tu w o-ce sama po prostu wolę omijać tutejszą ginekologię szerokim łukiem.

Gość

22-02-2011, 11:25
#13
[quote=Gość][quote=Gość]Jak będziesz rodziła w Wyszkowie a on będzie w tym czasie przyjmował pacjentki w Ostrołęce a może gdzieś jeszcze przyjmuje dalej-to przecież jak ta żaba nie rozdwoi się więc tak na pewno nie możesz na niego liczyć.Ja jestem zadowolona z mojego ostrołęckiego ginekologa i wiem że 7 dni w tygodniu  mogę na niego liczyć,bo tu mieszka.A jeśli w trakcie ciąży coś się nagle wydarzy.to będziesz w nocy jechać do Wyszkowa? [/quote]Kobiety...po co te uszczypliwości... opanujcie się !!! Każdy ma prawo do wyboru. Po co kogoś krytykować za wybór. Czemu tak Paną to obchodzi , co wtedy zrobi. Jej sprawa. A Pani też nikt nie broni iść do lekarza tego, którego Pani chce. [/quote]Też się nad tym zastanawiałam i chyba to wynika z kompleksów, ja bym bardzo chciała urodzić w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii ginekologicznej w Białymstoku prowadzonej przez prof dr hab Wołczyńskiego tam miałam laparoskopię w 2008r na NFZ i nie zależy mi na tym by profesor uczestniczył w porodzie bo kadra jest na tak wysokim poziomie, że jest mi to obojętne. Jeśli się coś wydarzy i nie będę mogła tam dojechać to trudno ale mam prawo wyboru i chcę by wybór ten był najlepszy! Przestańcie Nas za to drogie Panie demonizować, bo mamy takie same prawo wypowiadania własnego zdania jak każda z Was. Ja nie krytykuję kobiet które chcą i rodzą tu w o-ce sama po prostu wolę omijać tutejszą ginekologię szerokim łukiem.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jak będziesz rodziła w Wyszkowie a on będzie w tym czasie przyjmował pacjentki w Ostrołęce a może gdzieś jeszcze przyjmuje dalej-to przecież jak ta żaba nie rozdwoi się więc tak na pewno nie możesz na niego liczyć.Ja jestem zadowolona z mojego ostrołęckiego ginekologa i wiem że 7 dni w tygodniu  mogę na niego liczyć,bo tu mieszka.A jeśli w trakcie ciąży coś się nagle wydarzy.to będziesz w nocy jechać do Wyszkowa? [/quote]Przyjmuje jeszcze w Pułtusku{usmiech}

Gość

22-02-2011, 14:15
#14
[quote=Gość]Jak będziesz rodziła w Wyszkowie a on będzie w tym czasie przyjmował pacjentki w Ostrołęce a może gdzieś jeszcze przyjmuje dalej-to przecież jak ta żaba nie rozdwoi się więc tak na pewno nie możesz na niego liczyć.Ja jestem zadowolona z mojego ostrołęckiego ginekologa i wiem że 7 dni w tygodniu  mogę na niego liczyć,bo tu mieszka.A jeśli w trakcie ciąży coś się nagle wydarzy.to będziesz w nocy jechać do Wyszkowa? [/quote]Przyjmuje jeszcze w Pułtusku{usmiech}
Gość napisał(a):Dziewczyny a w jaki dzien i w jakich godzinach Walczak przyjmuje w Ostrołęce?

Gość

28-02-2011, 17:12
#15
Dziewczyny a w jaki dzien i w jakich godzinach Walczak przyjmuje w Ostrołęce?
Gość napisał(a):[quote=Gość]moglabys powiedziec  który to ostrołęcki lekarz ?ja chodze do Jankowskiego i nie jestem zadowolona nie mozna raczej na niego liczyc [/quote]Bardzo źle wybrałaś, ale jeszcze nie jest za późno na zmianę.

Gość

01-03-2011, 00:49
#16
[quote=Gość]moglabys powiedziec  który to ostrołęcki lekarz ?ja chodze do Jankowskiego i nie jestem zadowolona nie mozna raczej na niego liczyc [/quote]Bardzo źle wybrałaś, ale jeszcze nie jest za późno na zmianę.
Gość napisał(a):[ i że nie usłyszę na ostaniej wizycie "powodzenia na porodzie"  [/quote] Nie rozumiem dlaczego są to złę? niegrzeczne? życzenia. To co powinien powiedzieć?Powinno oczywiście być " w czasie porodu"

Gość

03-03-2011, 21:46
#17
[ i że nie usłyszę na ostaniej wizycie "powodzenia na porodzie"  [/quote] Nie rozumiem dlaczego są to złę? niegrzeczne? życzenia. To co powinien powiedzieć?Powinno oczywiście być " w czasie porodu"
Gość napisał(a):Mam pytanie - gdzie w Ostrołęce znajdę poradnie usg? I drugie w jakich cenach waha się usg 3d i 4d oraz usg genetyczne? Dziekuje za odpowiedz.

Gość

04-03-2011, 10:57
#18
Mam pytanie - gdzie w Ostrołęce znajdę poradnie usg? I drugie w jakich cenach waha się usg 3d i 4d oraz usg genetyczne? Dziekuje za odpowiedz.
Gość napisał(a):Jankowski robi usg 3d i 4d. 3d kosztuje 200zł

Gość

04-03-2011, 15:57
#19
Jankowski robi usg 3d i 4d. 3d kosztuje 200zł
Gość napisał(a):ale jaja usg 3d u nas w Oce kosztuje 200zł??? na pewno? ja bylam w Bialymstoku i zaplaciłam 50zł ;-)) i 70zł za wizytę ;-)  

Gość

05-03-2011, 09:10
#20
ale jaja usg 3d u nas w Oce kosztuje 200zł??? na pewno? ja bylam w Bialymstoku i zaplaciłam 50zł ;-)) i 70zł za wizytę ;-)  

strony: wstecz 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów