Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 27 dalej
Gość napisał(a):A ktoś wie może czy przyjmuje dr Pajewska  bo jakiś czas nie przyjmowała w swoim gabinecie na centrum

Gość

15-02-2011, 21:40
#1
A ktoś wie może czy przyjmuje dr Pajewska  bo jakiś czas nie przyjmowała w swoim gabinecie na centrum
Gość napisał(a):Myślę że możesz zadzwonić- podaję nr. telefonu-604 968 063 dowiesz się kiedy zacznie przyjmować w swoim gabinecie na centrym

Gość

16-02-2011, 12:35
#2
Myślę że możesz zadzwonić- podaję nr. telefonu-604 968 063 dowiesz się kiedy zacznie przyjmować w swoim gabinecie na centrym
Gość napisał(a):A co powiecie o doktorze Wikarskim do prowadzenia ciąży?{?}

Gość

16-02-2011, 15:05
#3
A co powiecie o doktorze Wikarskim do prowadzenia ciąży?{?}
Gość napisał(a):A co powiecie o doktorze Wikarskim do prowadzenia ciąży?{?}

Gość

16-02-2011, 15:05
#4
A co powiecie o doktorze Wikarskim do prowadzenia ciąży?{?}
Gość napisał(a):albo o walczaku z wyszkowa???

Gość

16-02-2011, 17:05
#5
albo o walczaku z wyszkowa???
Gość napisał(a):Zarówno Wikarski jak również Walczak - górna półka. Byłam na wizytach u obu i muszę powiedzieć, że było fachowo i miło.Z czystym sercem polecam.

Gość

16-02-2011, 18:04
#6
Zarówno Wikarski jak również Walczak - górna półka. Byłam na wizytach u obu i muszę powiedzieć, że było fachowo i miło.Z czystym sercem polecam.
Gość napisał(a):Ja miałam przyjemność z doktorem Walczakiem i jak na razie nie zamieniłabym Go na innego lekarza. Jego kontakt z pacjentem jest super. Zero zdenerwowania  czy skrempowania. Wizyta trwa tyle, ile musi. Słucha o co się Go pyta i odpowiada na pytania. Byłam u kilku lekarzy wcześniej, gdzie spotkałam się z tym ze wizyta najlepiej jak by trwala 5 minut i zakonczona byla oczywiscie oplata. Dodam, że prowadzi moją ciążę.Pozdrawiam. A wybór należy do każdego.

Gość

16-02-2011, 18:54
#7
Ja miałam przyjemność z doktorem Walczakiem i jak na razie nie zamieniłabym Go na innego lekarza. Jego kontakt z pacjentem jest super. Zero zdenerwowania  czy skrempowania. Wizyta trwa tyle, ile musi. Słucha o co się Go pyta i odpowiada na pytania. Byłam u kilku lekarzy wcześniej, gdzie spotkałam się z tym ze wizyta najlepiej jak by trwala 5 minut i zakonczona byla oczywiscie oplata. Dodam, że prowadzi moją ciążę.Pozdrawiam. A wybór należy do każdego.
Gość napisał(a):witam ,mam pytanie do pacjentek dr.Jankowskiego jak on traktuje swoje pacjentki w szpitalu?słyszałam ze niektorzy lekarze interesuja sie szczegolnie swioimi pacjentkami ,ktorzy chodzado nich na wizyty prywatne .Jestem ciekawa jak jest w przypadku tego lekarza ,prosze o odp

Gość

16-02-2011, 19:58
#8
witam ,mam pytanie do pacjentek dr.Jankowskiego jak on traktuje swoje pacjentki w szpitalu?słyszałam ze niektorzy lekarze interesuja sie szczegolnie swioimi pacjentkami ,ktorzy chodzado nich na wizyty prywatne .Jestem ciekawa jak jest w przypadku tego lekarza ,prosze o odp
Gość napisał(a):Mam pytanie do Pani, która chodzi do dr Walczaka. Czy planuje Pani rodzić w Wyszkowie w jego klinice?

Gość

16-02-2011, 20:54
#9
Mam pytanie do Pani, która chodzi do dr Walczaka. Czy planuje Pani rodzić w Wyszkowie w jego klinice?
Gość napisał(a):A doktor Gronczewska?

Gość

17-02-2011, 16:38
#10
A doktor Gronczewska?
Gość napisał(a):Bardzo fajna i kompetentna,nie wiem po co szukać szczęścia za ,,miedzą'? A jaka może być ,,klinika'' w Wyszkowie? KLINIKA może być tylko w W-wie lub Białymstoku-w Wyszkowie najwyżej oddział powiatowy WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA-powodzenia!!!!!

Gość

17-02-2011, 18:18
#11
Bardzo fajna i kompetentna,nie wiem po co szukać szczęścia za ,,miedzą'? A jaka może być ,,klinika'' w Wyszkowie? KLINIKA może być tylko w W-wie lub Białymstoku-w Wyszkowie najwyżej oddział powiatowy WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA-powodzenia!!!!!
Gość napisał(a):Bardzo fajna i kompetentna,nie wiem po co szukać szczęścia za ,,miedzą'? A jaka może być ,,klinika'' w Wyszkowie? KLINIKA może być tylko w W-wie lub Białymstoku-w Wyszkowie najwyżej oddział powiatowy WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA-powodzenia!!!!!

Gość

17-02-2011, 18:28
#12
Bardzo fajna i kompetentna,nie wiem po co szukać szczęścia za ,,miedzą'? A jaka może być ,,klinika'' w Wyszkowie? KLINIKA może być tylko w W-wie lub Białymstoku-w Wyszkowie najwyżej oddział powiatowy WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA-powodzenia!!!!!
Gość napisał(a):Szczerze powiem...to nie wiem. Ale biorę to pod uwagę, żeby tam rodzić. Mam jeszcze trochę czasu. Poza tym , to nie chcę się wypowiadać za dużo, bo każda wypowiedź, czy czyjeś zdanie jest zawsze przez kogoś krytykowane.Ile kobiet...tyle opinii. Pozdrawiam Panią, która pyta gdzie zamierzam rodzić.

Gość

17-02-2011, 19:26
#13
Szczerze powiem...to nie wiem. Ale biorę to pod uwagę, żeby tam rodzić. Mam jeszcze trochę czasu. Poza tym , to nie chcę się wypowiadać za dużo, bo każda wypowiedź, czy czyjeś zdanie jest zawsze przez kogoś krytykowane.Ile kobiet...tyle opinii. Pozdrawiam Panią, która pyta gdzie zamierzam rodzić.
Gość napisał(a):jaki macie opinie o dr.Jankowskim i dr.Bucińskim?

Gość

17-02-2011, 19:42
#14
jaki macie opinie o dr.Jankowskim i dr.Bucińskim?
Gość napisał(a):Po co zadawać w kółko te same pytania, na całym forum jest mnóstwo opinii na temat lekarzy z oki...

Gość

17-02-2011, 20:13
#15
Po co zadawać w kółko te same pytania, na całym forum jest mnóstwo opinii na temat lekarzy z oki...
Gość napisał(a):[quote=Gość]jaki macie opinie o dr.Jankowskim i dr.Bucińskim? [/quote]Buciński jest O.K. Czasami trochę humorzasty, ale ogólnie w porządku. Jankowskiego szczerze nie polecam.

Gość

17-02-2011, 22:56
#16
[quote=Gość]jaki macie opinie o dr.Jankowskim i dr.Bucińskim? [/quote]Buciński jest O.K. Czasami trochę humorzasty, ale ogólnie w porządku. Jankowskiego szczerze nie polecam.
Gość napisał(a):Dr Walczak jest w 100% specjalistą, rodziłam mojego Synka w Wyszkowie i gorącą polecam.

Gość

18-02-2011, 15:05
#17
Dr Walczak jest w 100% specjalistą, rodziłam mojego Synka w Wyszkowie i gorącą polecam.
Gość napisał(a):Rozumiem , że był przy Pani porodzie. A czy jakoś Pani się z Nim umawiała co do porodu i Jego obecności. Czy po prostu Pani rodziła w Wyszkowie. Pytam bo rozważam tę możliwość. Pozdrawiam Panią :)

Gość

18-02-2011, 17:03
#18
Rozumiem , że był przy Pani porodzie. A czy jakoś Pani się z Nim umawiała co do porodu i Jego obecności. Czy po prostu Pani rodziła w Wyszkowie. Pytam bo rozważam tę możliwość. Pozdrawiam Panią :)
Gość napisał(a):Tak, zgadza się rodziłam na NFZ w jego klinice  w Wyszkowie. Nie było żadnego problemu, aby doktor był podczas porodu.Polecam. Mam prześlicznego synka. Pani Bożenka odbierała poród jest super i jak czyta to ją serdecznie z Kacperkiem pozdrawiamy. Ja osobiście uważam, że gdyby dr Walczak pracował w Oce to ostrołęccy pseudo lekarze poszliby z torbami. Takiego podejścia to nie mają wszyscy nasi lekarze razem wzięci.

Gość

18-02-2011, 21:08
#19
Tak, zgadza się rodziłam na NFZ w jego klinice  w Wyszkowie. Nie było żadnego problemu, aby doktor był podczas porodu.Polecam. Mam prześlicznego synka. Pani Bożenka odbierała poród jest super i jak czyta to ją serdecznie z Kacperkiem pozdrawiamy. Ja osobiście uważam, że gdyby dr Walczak pracował w Oce to ostrołęccy pseudo lekarze poszliby z torbami. Takiego podejścia to nie mają wszyscy nasi lekarze razem wzięci.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dziś już wiem, że bez ZZO nie mam co liczyć na poród naturalny, mam problemy z oddychaniem (coś jak astma ale nie do końca) w związku z tym mam pytanie gdzie jest szpital w promieniu ostrołęki gdzie są porody z ZZO??? Jaki jest koszt? Cesarki wolałabym uniknąć mam już za sobą pare operacji... [/quote]ZZO mają rodzące w Ostrowi Mazowieckiej bezpłatnie, bez błagania o nie

Gość

19-02-2011, 12:25
#20
[quote=Gość]Dziś już wiem, że bez ZZO nie mam co liczyć na poród naturalny, mam problemy z oddychaniem (coś jak astma ale nie do końca) w związku z tym mam pytanie gdzie jest szpital w promieniu ostrołęki gdzie są porody z ZZO??? Jaki jest koszt? Cesarki wolałabym uniknąć mam już za sobą pare operacji... [/quote]ZZO mają rodzące w Ostrowi Mazowieckiej bezpłatnie, bez błagania o nie

strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów