Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 27 dalej
Gość napisał(a):Przepraszam chciałam napisać że nie jest publiczny ;P

Gość

04-02-2011, 22:00
#1
Przepraszam chciałam napisać że nie jest publiczny ;P
Gość napisał(a):Ten sprzęt tzn USG nie jest publiczny/państwowy/-bo jest niepubliczny czyli prywatny-proste? zrozumiałaś w końcu? a może jest na kredyt?-nie pomyślałaś? Ta cała poradnia jest właśnie niepubliczna,czyli nikt im tego nie dał,nie pożyczył,wszystko od wycieraczki przed drzwiami do aparatu USG pracujące tam osoby,tj.lekarze muszą zorganizować sobie sami. CZy w końcu zrozumiałaś?

Gość

04-02-2011, 23:07
#2
Ten sprzęt tzn USG nie jest publiczny/państwowy/-bo jest niepubliczny czyli prywatny-proste? zrozumiałaś w końcu? a może jest na kredyt?-nie pomyślałaś? Ta cała poradnia jest właśnie niepubliczna,czyli nikt im tego nie dał,nie pożyczył,wszystko od wycieraczki przed drzwiami do aparatu USG pracujące tam osoby,tj.lekarze muszą zorganizować sobie sami. CZy w końcu zrozumiałaś?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]zeby sie umowic do Bucinskiego na kase chorych trzeba zadzwonic na poczatku miesiaca, wtedy dostaniesz wizyte na nastepny miesiac. Mozna np. zadzwonic teraz na poczatku lutego to na marzec sie umowisz. [/quote]Powiem wam cos o Bucińskim.Chce mieć dziecko i jak to jest w leczeniu trzeba kontrolować cykl badaniem USG, kiedy poszłam zapisać sie na wizytę usłyszałam od pani w rejestracji, że dziś nie da rady doktor przyjmuje do 18.00 i nie będę przyjęta. Tłumaczyłam, że na kontrolę cyklu nie mogę się zapisać z wyprzedzeniem, bo cykle mam nieregularne i muszę dziś do doktora na wizytę USG.Pani odparła, że doktor przyjmuje do 18.00 na NFZ i tutaj już się nie dostanę, ale po 18.00 ależ owszem może mnie zapisać prywatnie nawet i dziś. Byłam zdziwiona, ale i szczęśliwa, że się udało zapisać na wizytę.{diabelek}Doktorze czy to uczciwe przyjmować prywatnie na sprzęcie publicznym, może lepiej wynająć lokal, kupić sprzęt, zapłacić podatki i jak tu służba zdrowia ma nie upadać. Za nic pan nie płaci a licznik bije, bo prąd nie chodzi na słońce.pozdrawiam doktorze [/quote]SPRZĘT NIE JEST PRYWATNY!!! Nie pisz takich głupot jak nie orientujesz sie w tych sprawach. Takie USG jak Buciński i Mróz maja w gabinecie kosztuje ponad 300 tys. złotych i uwierz mi że ten zakup im się nie zwróci. [/quote]No 300tys. to delikatna przesada. Ale nog,ólnie rzecz biorąc - idziesz zrobić manicure - płącisz ok. 100pln , za własnąpróżność , i nie zastanawiasz się , że sprzęt na którym "mistrz" pracuje zamortyzuje się po kilku zabiegach. No , ale kto by na zdrowie wydawał Taaaakie pieniądze. Przecież wszysko jest nam należne. I JUŻ. I zachodzę na wizytę , bo akurat by,łam obok. I mam być przyjęta z wszyskimi chonorami. Na "kasę". {diabelek}

Gość

05-02-2011, 22:48
#3
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]zeby sie umowic do Bucinskiego na kase chorych trzeba zadzwonic na poczatku miesiaca, wtedy dostaniesz wizyte na nastepny miesiac. Mozna np. zadzwonic teraz na poczatku lutego to na marzec sie umowisz. [/quote]Powiem wam cos o Bucińskim.Chce mieć dziecko i jak to jest w leczeniu trzeba kontrolować cykl badaniem USG, kiedy poszłam zapisać sie na wizytę usłyszałam od pani w rejestracji, że dziś nie da rady doktor przyjmuje do 18.00 i nie będę przyjęta. Tłumaczyłam, że na kontrolę cyklu nie mogę się zapisać z wyprzedzeniem, bo cykle mam nieregularne i muszę dziś do doktora na wizytę USG.Pani odparła, że doktor przyjmuje do 18.00 na NFZ i tutaj już się nie dostanę, ale po 18.00 ależ owszem może mnie zapisać prywatnie nawet i dziś. Byłam zdziwiona, ale i szczęśliwa, że się udało zapisać na wizytę.{diabelek}Doktorze czy to uczciwe przyjmować prywatnie na sprzęcie publicznym, może lepiej wynająć lokal, kupić sprzęt, zapłacić podatki i jak tu służba zdrowia ma nie upadać. Za nic pan nie płaci a licznik bije, bo prąd nie chodzi na słońce.pozdrawiam doktorze [/quote]SPRZĘT NIE JEST PRYWATNY!!! Nie pisz takich głupot jak nie orientujesz sie w tych sprawach. Takie USG jak Buciński i Mróz maja w gabinecie kosztuje ponad 300 tys. złotych i uwierz mi że ten zakup im się nie zwróci. [/quote]No 300tys. to delikatna przesada. Ale nog,ólnie rzecz biorąc - idziesz zrobić manicure - płącisz ok. 100pln , za własnąpróżność , i nie zastanawiasz się , że sprzęt na którym "mistrz" pracuje zamortyzuje się po kilku zabiegach. No , ale kto by na zdrowie wydawał Taaaakie pieniądze. Przecież wszysko jest nam należne. I JUŻ. I zachodzę na wizytę , bo akurat by,łam obok. I mam być przyjęta z wszyskimi chonorami. Na "kasę". {diabelek}
Gość napisał(a):sorry- ale kłania się ortografia:HONOR

Gość

05-02-2011, 22:54
#4
sorry- ale kłania się ortografia:HONOR
Gość napisał(a):Mam pytanie czy sa tu jakies pacjentki dr.Jankowskiego?jestem ciekawa  w którym tygodniu ciaży ten dr.moze rozpoznac płec dziecka?

Gość

11-02-2011, 21:32
#5
Mam pytanie czy sa tu jakies pacjentki dr.Jankowskiego?jestem ciekawa  w którym tygodniu ciaży ten dr.moze rozpoznac płec dziecka?
Gość napisał(a):generalnie ztego co ja sie orientujęto plec mozna dokladnie rozpoznac ok 20tc. ja bylam na usg w 14 ale nie u nas, w klinice w bialymstoku i lekarz juz rozpoznal. to wszystko zalezy od dobrego oka lekarza od sprzetu usg i oczywiscie od ulozenia dzidziusia:-) moje usg trwalo ok 20 minut i dwa razy maluszek nam pokazal :-)ale nie wiem czy to takie wiarygodne wiec sie nie nastawiam . W Ostrołęce jeszcze nie slyszalam zeby tak wczesnie komus powiedzieli :-)

Gość

12-02-2011, 09:09
#6
generalnie ztego co ja sie orientujęto plec mozna dokladnie rozpoznac ok 20tc. ja bylam na usg w 14 ale nie u nas, w klinice w bialymstoku i lekarz juz rozpoznal. to wszystko zalezy od dobrego oka lekarza od sprzetu usg i oczywiscie od ulozenia dzidziusia:-) moje usg trwalo ok 20 minut i dwa razy maluszek nam pokazal :-)ale nie wiem czy to takie wiarygodne wiec sie nie nastawiam . W Ostrołęce jeszcze nie slyszalam zeby tak wczesnie komus powiedzieli :-)
Gość napisał(a):a ja bardzo polecam dr. Bucińskiego. Właśnie urodziłam. Moja ciąża nie była łatwa bo z problemami. Nigdy nie zlekceważył żadnej mojej dolegliwości. jesli cos go niepokoiło kładł mnie na badania do szpitala.  

Gość

12-02-2011, 10:01
#7
a ja bardzo polecam dr. Bucińskiego. Właśnie urodziłam. Moja ciąża nie była łatwa bo z problemami. Nigdy nie zlekceważył żadnej mojej dolegliwości. jesli cos go niepokoiło kładł mnie na badania do szpitala.  
Gość napisał(a):bucinski??kobieto ja tez bylam w ciazy i dobrze ze zmienilam bo bym poronila tak sie mna opiekowal!!!!!!!!!!chodzilam do niego prywatnie.nie polecam

Gość

12-02-2011, 11:58
#8
bucinski??kobieto ja tez bylam w ciazy i dobrze ze zmienilam bo bym poronila tak sie mna opiekowal!!!!!!!!!!chodzilam do niego prywatnie.nie polecam
Gość napisał(a):Buciński to podobno ostatnio najlepszy ostrolecki gin,duzo  dobrych opinni o nim słyszałam.

Gość

12-02-2011, 12:05
#9
Buciński to podobno ostatnio najlepszy ostrolecki gin,duzo  dobrych opinni o nim słyszałam.
Gość napisał(a):[quote=Gość]polecam Bucińskiego, mało mówny ale dobry lekarz[/quote][[/b][size=12][/size][color=#0000ff][/color] mało mówny{?}{?}{?}{?}ja wczoraj byłam u niego, i zeszło mi się ok 25 min z usg jest lekarzem który ci wszystko wytłumaczy, niekiedy ma swoje humory, ale jest bardzo polecany przez innych lekarze{ok}polecam wizyta prywatna to 60zł, ale i na NFZ przyjmuje{tak}{usmiech}

Gość

12-02-2011, 13:26
#10
[quote=Gość]polecam Bucińskiego, mało mówny ale dobry lekarz[/quote][[/b][size=12][/size][color=#0000ff][/color] mało mówny{?}{?}{?}{?}ja wczoraj byłam u niego, i zeszło mi się ok 25 min z usg jest lekarzem który ci wszystko wytłumaczy, niekiedy ma swoje humory, ale jest bardzo polecany przez innych lekarze{ok}polecam wizyta prywatna to 60zł, ale i na NFZ przyjmuje{tak}{usmiech}
Gość napisał(a):Wiatm niechcę ganić  nikogo ale miałam kilka nieprzyjemnych i to nawet bardzo nie przyjemnych sytuacji nie będe się rozpisywać szkoda mojego czasu polecam Białystok klinike na Parkowej. U Profesora wizyta jest tańsza i więcej się dowiecie nie ma żadnych problemów z komunikacją sami chcą żeby było dobrze a pozatym samych wyprawek co dostałam starczyło mi na 2 miesiące dla maleństwa. Polecam  

Gość

12-02-2011, 21:34
#11
Wiatm niechcę ganić  nikogo ale miałam kilka nieprzyjemnych i to nawet bardzo nie przyjemnych sytuacji nie będe się rozpisywać szkoda mojego czasu polecam Białystok klinike na Parkowej. U Profesora wizyta jest tańsza i więcej się dowiecie nie ma żadnych problemów z komunikacją sami chcą żeby było dobrze a pozatym samych wyprawek co dostałam starczyło mi na 2 miesiące dla maleństwa. Polecam  
Gość napisał(a):[quote=Gość]generalnie ztego co ja sie orientujęto plec mozna dokladnie rozpoznac ok 20tc. ja bylam na usg w 14 ale nie u nas, w klinice w bialymstoku i lekarz juz rozpoznal. to wszystko zalezy od dobrego oka lekarza od sprzetu usg i oczywiscie od ulozenia dzidziusia:-) moje usg trwalo ok 20 minut i dwa razy maluszek nam pokazal :-)ale nie wiem czy to takie wiarygodne wiec sie nie nastawiam . W Ostrołęce jeszcze nie slyszalam zeby tak wczesnie komus powiedzieli :-) [/quote]gadanie wielu lekarzy rozpoznaje i to w Ostrołęce w 15 tyg ciązy, nie musze jechac aż do Białego{nie Stoku{nie} to wszystko zalezy jak sie ułoży maleństwo{tak}, ja jestem w ciąży i chodzę do Bucińskiego{ok}, jest bardzo polecany{!}, i wiem dlaczego, a co do humorku to fakt niekiedy miewa ale kto z nas nie miewa humory {jezyk}

Gość

12-02-2011, 23:32
#12
[quote=Gość]generalnie ztego co ja sie orientujęto plec mozna dokladnie rozpoznac ok 20tc. ja bylam na usg w 14 ale nie u nas, w klinice w bialymstoku i lekarz juz rozpoznal. to wszystko zalezy od dobrego oka lekarza od sprzetu usg i oczywiscie od ulozenia dzidziusia:-) moje usg trwalo ok 20 minut i dwa razy maluszek nam pokazal :-)ale nie wiem czy to takie wiarygodne wiec sie nie nastawiam . W Ostrołęce jeszcze nie slyszalam zeby tak wczesnie komus powiedzieli :-) [/quote]gadanie wielu lekarzy rozpoznaje i to w Ostrołęce w 15 tyg ciązy, nie musze jechac aż do Białego{nie Stoku{nie} to wszystko zalezy jak sie ułoży maleństwo{tak}, ja jestem w ciąży i chodzę do Bucińskiego{ok}, jest bardzo polecany{!}, i wiem dlaczego, a co do humorku to fakt niekiedy miewa ale kto z nas nie miewa humory {jezyk}
Gość napisał(a):Ja niestety nie zostałam dobrze potraktowana przez Bucińskiego i to na wizycie prywatnej... Nie jestem zadowolona i zrezygnowałam z jego "pomocy" której mi nie udzielił...

Gość

13-02-2011, 09:28
#13
Ja niestety nie zostałam dobrze potraktowana przez Bucińskiego i to na wizycie prywatnej... Nie jestem zadowolona i zrezygnowałam z jego "pomocy" której mi nie udzielił...
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]generalnie ztego co ja sie orientujęto plec mozna dokladnie rozpoznac ok 20tc. ja bylam na usg w 14 ale nie u nas, w klinice w bialymstoku i lekarz juz rozpoznal. to wszystko zalezy od dobrego oka lekarza od sprzetu usg i oczywiscie od ulozenia dzidziusia:-) moje usg trwalo ok 20 minut i dwa razy maluszek nam pokazal :-)ale nie wiem czy to takie wiarygodne wiec sie nie nastawiam . W Ostrołęce jeszcze nie slyszalam zeby tak wczesnie komus powiedzieli :-) [/quote]gadanie wielu lekarzy rozpoznaje i to w Ostrołęce w 15 tyg ciązy, nie musze jechac aż do Białego{nie Stoku{nie} to wszystko zalezy jak sie ułoży maleństwo{tak}, ja jestem w ciąży i chodzę do Bucińskiego{ok}, jest bardzo polecany{!}, i wiem dlaczego, a co do humorku to fakt niekiedy miewa ale kto z nas nie miewa humory {jezyk} [/quote]ja nie jechalam specjalnie do Bialego na rozpoznanie plci dziecka;-)a moje opinie na temat rozpoznania plci przez ostroleckich lekarzy stwierdzam tylko i wylacznie na podstawie opinii moich znajomych ciezarowek. i jak mowilam to zalezy od ulozenia dzidzisia i aparatu usg i oczywiscie fachowego oka lekarza.;-)

Gość

13-02-2011, 10:53
#14
[quote=Gość][quote=Gość]generalnie ztego co ja sie orientujęto plec mozna dokladnie rozpoznac ok 20tc. ja bylam na usg w 14 ale nie u nas, w klinice w bialymstoku i lekarz juz rozpoznal. to wszystko zalezy od dobrego oka lekarza od sprzetu usg i oczywiscie od ulozenia dzidziusia:-) moje usg trwalo ok 20 minut i dwa razy maluszek nam pokazal :-)ale nie wiem czy to takie wiarygodne wiec sie nie nastawiam . W Ostrołęce jeszcze nie slyszalam zeby tak wczesnie komus powiedzieli :-) [/quote]gadanie wielu lekarzy rozpoznaje i to w Ostrołęce w 15 tyg ciązy, nie musze jechac aż do Białego{nie Stoku{nie} to wszystko zalezy jak sie ułoży maleństwo{tak}, ja jestem w ciąży i chodzę do Bucińskiego{ok}, jest bardzo polecany{!}, i wiem dlaczego, a co do humorku to fakt niekiedy miewa ale kto z nas nie miewa humory {jezyk} [/quote]ja nie jechalam specjalnie do Bialego na rozpoznanie plci dziecka;-)a moje opinie na temat rozpoznania plci przez ostroleckich lekarzy stwierdzam tylko i wylacznie na podstawie opinii moich znajomych ciezarowek. i jak mowilam to zalezy od ulozenia dzidzisia i aparatu usg i oczywiscie fachowego oka lekarza.;-)
Gość napisał(a):Polecam Piątka, nie polecam Jankowskiego.

Gość

13-02-2011, 13:18
#15
Polecam Piątka, nie polecam Jankowskiego.
Gość napisał(a):Tylko Dr.Buciński i żaden inny lekarz{mruga}

Gość

13-02-2011, 13:56
#16
Tylko Dr.Buciński i żaden inny lekarz{mruga}
Gość napisał(a):ja rownież jak kolezanka wyzej jezdziłam do Bialego w ciązy i tez od 14 tyg juw wiedzialam co bedzie:)  

Gość

13-02-2011, 15:04
#17
ja rownież jak kolezanka wyzej jezdziłam do Bialego w ciązy i tez od 14 tyg juw wiedzialam co bedzie:)  
Gość napisał(a):jest prywatny

Gość

15-02-2011, 20:46
#18
jest prywatny
Gość napisał(a): chodziło mi o sprzęt usg  

Gość

15-02-2011, 20:54
#19
chodziło mi o sprzęt usg  
Gość napisał(a):co do płci dziecka {usmiech}mi lekarka w Wawie powiedziała ze na 80% facet w 12 tyg ciąży,co potwierdził inny lekarz w 20 tyg ciąży

Gość

15-02-2011, 20:56
#20
co do płci dziecka {usmiech}mi lekarka w Wawie powiedziała ze na 80% facet w 12 tyg ciąży,co potwierdził inny lekarz w 20 tyg ciąży

strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów