Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 27 dalej
Gość napisał(a):A ja nie polecam Bucińskiego w 14tyg w ciąży nie powiedział mi że mam skurcze nakazał brać no spe tak jak mi pasuje i do tego że sama powinnam wiedzieć co mam robić... nie mówiąc że na wstępie kolejnej wizyty zapytał po co do niego przyszłam po czym zrobił wykład że powinnam się interesować tym co się ze mną dzieje! Jest niepoważny i nieodpowiedzialny...

Gość

30-01-2011, 20:20
#1
A ja nie polecam Bucińskiego w 14tyg w ciąży nie powiedział mi że mam skurcze nakazał brać no spe tak jak mi pasuje i do tego że sama powinnam wiedzieć co mam robić... nie mówiąc że na wstępie kolejnej wizyty zapytał po co do niego przyszłam po czym zrobił wykład że powinnam się interesować tym co się ze mną dzieje! Jest niepoważny i nieodpowiedzialny...
Gość napisał(a):dziewczyny mam pytanie czy u  ktorejs z was przy porodzie był dr.Jankowski,jaką wogóle macie o nim opinie? prosze o odp

Gość

30-01-2011, 20:36
#2
dziewczyny mam pytanie czy u  ktorejs z was przy porodzie był dr.Jankowski,jaką wogóle macie o nim opinie? prosze o odp
Gość napisał(a):mało poważna to jesteś chyba Ty sama;w końcu skurcze czułaś  TY  a nie doktor,co Ci miał tłumaczyć,Pan D.BUCIŃSKI jest konkretny iprofesjonalny,sama chyba niezbyt kumasz

Gość

30-01-2011, 21:08
#3
mało poważna to jesteś chyba Ty sama;w końcu skurcze czułaś  TY  a nie doktor,co Ci miał tłumaczyć,Pan D.BUCIŃSKI jest konkretny iprofesjonalny,sama chyba niezbyt kumasz
Gość napisał(a):[quote=Gość]dziewczyny mam pytanie czy u  ktorejs z was przy porodzie był dr.Jankowski,jaką wogóle macie o nim opinie? prosze o odp [/quote]U mnie był. Jak najbardziej polecam.  

Gość

30-01-2011, 23:53
#4
[quote=Gość]dziewczyny mam pytanie czy u  ktorejs z was przy porodzie był dr.Jankowski,jaką wogóle macie o nim opinie? prosze o odp [/quote]U mnie był. Jak najbardziej polecam.  
Gość napisał(a):widzę ze niektóre osoby myślą ze dobry lekarz to ten który wszystkie objawy czuje za pacjentkę. A najlepszy będzie ten który za nie urodzi he he he  

Gość

31-01-2011, 09:20
#5
widzę ze niektóre osoby myślą ze dobry lekarz to ten który wszystkie objawy czuje za pacjentkę. A najlepszy będzie ten który za nie urodzi he he he  
Gość napisał(a):Buciński nie jest profesjonalny wobec wszystkich pacjentek, jeśli dziewczyna jest w pierwszej ciąży ma prawo nie wiedzieć wszystkiego a lekarz jest od tego żeby jej pomóc.

Gość

31-01-2011, 13:09
#6
Buciński nie jest profesjonalny wobec wszystkich pacjentek, jeśli dziewczyna jest w pierwszej ciąży ma prawo nie wiedzieć wszystkiego a lekarz jest od tego żeby jej pomóc.
Gość napisał(a):Ja chodzę do dr Pyskło i nie narzekam, wizyty sa czesto, mozna zadzwonic w kazdej chwili w razie jakis problemow. Ja osobiscie polecam

Gość

31-01-2011, 15:41
#7
Ja chodzę do dr Pyskło i nie narzekam, wizyty sa czesto, mozna zadzwonic w kazdej chwili w razie jakis problemow. Ja osobiscie polecam
Gość napisał(a):Jakie zdanie macie dziewczyny o dr.Jankowskim?JAK TRAKTUJE SWOJE PACJENTKI?

Gość

31-01-2011, 18:14
#8
Jakie zdanie macie dziewczyny o dr.Jankowskim?JAK TRAKTUJE SWOJE PACJENTKI?
Gość napisał(a):na wizycie to chyba każdą traktuje dobrze, można porozmawiać i zadać pytania jeśli takie Cię nurtują.Natomiast co do pobytu w szpitalu to słyszałam opinie,że nie za bardzo się interesuje swoimi pacjentkami. Ale podczas mojego pobytu w szpitalu bardzo się interesował, przychodził i pytał czy czegoś mi i maleństwu nie potrzeba{usmiech}

Gość

01-02-2011, 10:33
#9
na wizycie to chyba każdą traktuje dobrze, można porozmawiać i zadać pytania jeśli takie Cię nurtują.Natomiast co do pobytu w szpitalu to słyszałam opinie,że nie za bardzo się interesuje swoimi pacjentkami. Ale podczas mojego pobytu w szpitalu bardzo się interesował, przychodził i pytał czy czegoś mi i maleństwu nie potrzeba{usmiech}
Gość napisał(a):na wizycie to chyba każdą traktuje dobrze, można porozmawiać i zadać pytania jeśli takie Cię nurtują.Natomiast co do pobytu w szpitalu to słyszałam opinie,że nie za bardzo się interesuje swoimi pacjentkami. Ale podczas mojego pobytu w szpitalu bardzo się interesował, przychodził i pytał czy czegoś mi i maleństwu nie potrzeba{usmiech}

Gość

01-02-2011, 11:52
#10
na wizycie to chyba każdą traktuje dobrze, można porozmawiać i zadać pytania jeśli takie Cię nurtują.Natomiast co do pobytu w szpitalu to słyszałam opinie,że nie za bardzo się interesuje swoimi pacjentkami. Ale podczas mojego pobytu w szpitalu bardzo się interesował, przychodził i pytał czy czegoś mi i maleństwu nie potrzeba{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jakie zdanie macie dziewczyny o dr.Jankowskim?JAK TRAKTUJE SWOJE PACJENTKI? [/quote]Wogóle się nie interesuje swoimi pacjentkami jak już leżą w szpitalu. Interesuje się nimi dopóki przychodzą na wizyty prywatne. Przy porodzie nie będzie (chyba że trafisz przypadkowo na jego dyżur) i będzie udawał że cię nie poznaje. A może ma tak dużo pacjentek że nas rzeczywiście nie poznaje. Ja zmieniłam na Jóźwika - jest rewelacyjny.

Gość

03-02-2011, 23:56
#11
[quote=Gość]Jakie zdanie macie dziewczyny o dr.Jankowskim?JAK TRAKTUJE SWOJE PACJENTKI? [/quote]Wogóle się nie interesuje swoimi pacjentkami jak już leżą w szpitalu. Interesuje się nimi dopóki przychodzą na wizyty prywatne. Przy porodzie nie będzie (chyba że trafisz przypadkowo na jego dyżur) i będzie udawał że cię nie poznaje. A może ma tak dużo pacjentek że nas rzeczywiście nie poznaje. Ja zmieniłam na Jóźwika - jest rewelacyjny.
Gość napisał(a):Boże dziewczyny opanujcie się... jak lekarz ma być przy każdym porodzie swojej pacjentki.... i jka ma je wszystkjie zapamiętać jeśli ma ich duzo. wazne jest jesli dobrze czujecie sie na wizytach u tego doktora i macie do niego zaufanie a nie to czy sie interesuje przy porodzie czy nie,... nie moze byc przy kazdej z Was. zreszta co to za roznica ktory doktor bedzie przy porodzie i tak nie zwrocicie na to uwagi ... ;-)pozdrawiam

Gość

04-02-2011, 11:56
#12
Boże dziewczyny opanujcie się... jak lekarz ma być przy każdym porodzie swojej pacjentki.... i jka ma je wszystkjie zapamiętać jeśli ma ich duzo. wazne jest jesli dobrze czujecie sie na wizytach u tego doktora i macie do niego zaufanie a nie to czy sie interesuje przy porodzie czy nie,... nie moze byc przy kazdej z Was. zreszta co to za roznica ktory doktor bedzie przy porodzie i tak nie zwrocicie na to uwagi ... ;-)pozdrawiam
Gość napisał(a):Osobiście znam lekarza, który nie dość, że zna wszystkie swoje pacjentki, zwraca się do nich po imieniu, gdy jest się w szpitalu osobiście dogląda każdą i pyta jak się czuje... Analizuje każdy krok w leczeniu również w szpitalu. Więc jest to możliwe, a to kto ma być przy porodzie jest sprawą kluczową, bo w razie komplikacji to właśnie lekarz podejmuje decyzję a pacjentka jest zdana na jego łaskę.

Gość

04-02-2011, 12:12
#13
Osobiście znam lekarza, który nie dość, że zna wszystkie swoje pacjentki, zwraca się do nich po imieniu, gdy jest się w szpitalu osobiście dogląda każdą i pyta jak się czuje... Analizuje każdy krok w leczeniu również w szpitalu. Więc jest to możliwe, a to kto ma być przy porodzie jest sprawą kluczową, bo w razie komplikacji to właśnie lekarz podejmuje decyzję a pacjentka jest zdana na jego łaskę.
Gość napisał(a):A co to za lekarz??

Gość

04-02-2011, 12:29
#14
A co to za lekarz??
Gość napisał(a):Z poza Ostrołęki

Gość

04-02-2011, 15:48
#15
Z poza Ostrołęki
Gość napisał(a):[quote=Gość]... Analizuje każdy krok w leczeniu również w szpitalu.  [/quote] {gafa}{diabelek} {diabelek} {diabelek}

Gość

04-02-2011, 17:26
#16
[quote=Gość]... Analizuje każdy krok w leczeniu również w szpitalu.  [/quote] {gafa}{diabelek} {diabelek} {diabelek}
Gość napisał(a):Bardzo proszę chociaż skąd ten lekarz jest. A najlepiej nazwisko... proszę...

Gość

04-02-2011, 17:59
#17
Bardzo proszę chociaż skąd ten lekarz jest. A najlepiej nazwisko... proszę...
Gość napisał(a): A znacie powiedzenie;KAŻDY BÓG MA SWOICH WYZNAWCÓW?Na Kurpiach każdy obcy zawsze był najlepszy...,a dlaczego nasi lekarze nie jeżdżą do gabinetów w innych miastach-BO NIE MUSZĄ-BO TU NA MIEJSCU MAJĄ DUŻO PRACY

Gość

04-02-2011, 18:59
#18
A znacie powiedzenie;KAŻDY BÓG MA SWOICH WYZNAWCÓW?Na Kurpiach każdy obcy zawsze był najlepszy...,a dlaczego nasi lekarze nie jeżdżą do gabinetów w innych miastach-BO NIE MUSZĄ-BO TU NA MIEJSCU MAJĄ DUŻO PRACY
Gość napisał(a):Jeżeli chodzi o dr. Jankowskiego to chodziłam do niego przez całą pierwszą ciążę. I owszem jest bardzo miły i sympatyczny, no bo jak ma nie być jak za 10 min pracy kasuje 80 zł (teraz juz podobno 90) Drugą ciążę prowadził mi dr. Mróz i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor nalezy raczej do tych cichych osób, taklich które trzeba "ciągnąć za język". Był przy moim 2 porodzie (akurat miał dyżur. Niestety jak zaczęło się parcie nie zdązył do mnie dobiec bo już urodziłam, (poród odebrała jedna położna) :D Ale za to zszył mnie tak że wogule nie czułam jakichkolwiek szwów.Swoją drogą mamy teraz wspaniałe położene w naszym ostrołęckim szpitalu.  

Gość

04-02-2011, 21:55
#19
Jeżeli chodzi o dr. Jankowskiego to chodziłam do niego przez całą pierwszą ciążę. I owszem jest bardzo miły i sympatyczny, no bo jak ma nie być jak za 10 min pracy kasuje 80 zł (teraz juz podobno 90) Drugą ciążę prowadził mi dr. Mróz i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor nalezy raczej do tych cichych osób, taklich które trzeba "ciągnąć za język". Był przy moim 2 porodzie (akurat miał dyżur. Niestety jak zaczęło się parcie nie zdązył do mnie dobiec bo już urodziłam, (poród odebrała jedna położna) :D Ale za to zszył mnie tak że wogule nie czułam jakichkolwiek szwów.Swoją drogą mamy teraz wspaniałe położene w naszym ostrołęckim szpitalu.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]zeby sie umowic do Bucinskiego na kase chorych trzeba zadzwonic na poczatku miesiaca, wtedy dostaniesz wizyte na nastepny miesiac. Mozna np. zadzwonic teraz na poczatku lutego to na marzec sie umowisz. [/quote]Powiem wam cos o Bucińskim.Chce mieć dziecko i jak to jest w leczeniu trzeba kontrolować cykl badaniem USG, kiedy poszłam zapisać sie na wizytę usłyszałam od pani w rejestracji, że dziś nie da rady doktor przyjmuje do 18.00 i nie będę przyjęta. Tłumaczyłam, że na kontrolę cyklu nie mogę się zapisać z wyprzedzeniem, bo cykle mam nieregularne i muszę dziś do doktora na wizytę USG.Pani odparła, że doktor przyjmuje do 18.00 na NFZ i tutaj już się nie dostanę, ale po 18.00 ależ owszem może mnie zapisać prywatnie nawet i dziś. Byłam zdziwiona, ale i szczęśliwa, że się udało zapisać na wizytę.{diabelek}Doktorze czy to uczciwe przyjmować prywatnie na sprzęcie publicznym, może lepiej wynająć lokal, kupić sprzęt, zapłacić podatki i jak tu służba zdrowia ma nie upadać. Za nic pan nie płaci a licznik bije, bo prąd nie chodzi na słońce.pozdrawiam doktorze [/quote]SPRZĘT NIE JEST PRYWATNY!!! Nie pisz takich głupot jak nie orientujesz sie w tych sprawach. Takie USG jak Buciński i Mróz maja w gabinecie kosztuje ponad 300 tys. złotych i uwierz mi że ten zakup im się nie zwróci.

Gość

04-02-2011, 21:59
#20
[quote=Gość][quote=Gość]zeby sie umowic do Bucinskiego na kase chorych trzeba zadzwonic na poczatku miesiaca, wtedy dostaniesz wizyte na nastepny miesiac. Mozna np. zadzwonic teraz na poczatku lutego to na marzec sie umowisz. [/quote]Powiem wam cos o Bucińskim.Chce mieć dziecko i jak to jest w leczeniu trzeba kontrolować cykl badaniem USG, kiedy poszłam zapisać sie na wizytę usłyszałam od pani w rejestracji, że dziś nie da rady doktor przyjmuje do 18.00 i nie będę przyjęta. Tłumaczyłam, że na kontrolę cyklu nie mogę się zapisać z wyprzedzeniem, bo cykle mam nieregularne i muszę dziś do doktora na wizytę USG.Pani odparła, że doktor przyjmuje do 18.00 na NFZ i tutaj już się nie dostanę, ale po 18.00 ależ owszem może mnie zapisać prywatnie nawet i dziś. Byłam zdziwiona, ale i szczęśliwa, że się udało zapisać na wizytę.{diabelek}Doktorze czy to uczciwe przyjmować prywatnie na sprzęcie publicznym, może lepiej wynająć lokal, kupić sprzęt, zapłacić podatki i jak tu służba zdrowia ma nie upadać. Za nic pan nie płaci a licznik bije, bo prąd nie chodzi na słońce.pozdrawiam doktorze [/quote]SPRZĘT NIE JEST PRYWATNY!!! Nie pisz takich głupot jak nie orientujesz sie w tych sprawach. Takie USG jak Buciński i Mróz maja w gabinecie kosztuje ponad 300 tys. złotych i uwierz mi że ten zakup im się nie zwróci.

strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów