Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 27 dalej
Gość napisał(a):Witam mam pytanie jak traktuje swoje pacjentki w ciaży dr.Pyskło?czy ma on dyżury w szpitalu?mam na mysli czy odbiera porody?

Gość

13-01-2011, 21:40
#1
Witam mam pytanie jak traktuje swoje pacjentki w ciaży dr.Pyskło?czy ma on dyżury w szpitalu?mam na mysli czy odbiera porody?
Gość napisał(a):Ja chodzę do doktora Pyskło już z 2 ciążą:)Dodam ,że chodzę państwowo i tylko za USG płacę..Co do samego lekarza,to jestem zachwycona-taktowny,niekrępujący i przesympatyczny!pełen profesjonalizm!!!!!!!!!!!!!!!!!!Doktor ma dyżury w szpitalu z czwartku na piątek!Kwestia porodu i jego pomocy jest kwestią szczęścia i dogadania się!POLECAM!To wspaniały człowiek i świetny specjalista!{ok}{usmiech}

Gość

13-01-2011, 23:21
#2
Ja chodzę do doktora Pyskło już z 2 ciążą:)Dodam ,że chodzę państwowo i tylko za USG płacę..Co do samego lekarza,to jestem zachwycona-taktowny,niekrępujący i przesympatyczny!pełen profesjonalizm!!!!!!!!!!!!!!!!!!Doktor ma dyżury w szpitalu z czwartku na piątek!Kwestia porodu i jego pomocy jest kwestią szczęścia i dogadania się!POLECAM!To wspaniały człowiek i świetny specjalista!{ok}{usmiech}
Gość napisał(a):słyszałam ze Dr Pyskło od Nowego roku nie ma dyz w szpitalu . Podobo nie podpisał kontraktu.  

Gość

14-01-2011, 11:00
#3
słyszałam ze Dr Pyskło od Nowego roku nie ma dyz w szpitalu . Podobo nie podpisał kontraktu.  
Gość napisał(a):no wlasnie czy to prawda?słyszałam ze najwiecej dopowiedzenia wsrod lekarzy maja Bucinski i Jankowski nie wiem czy to prawda?prosze o odp

Gość

14-01-2011, 20:18
#4
no wlasnie czy to prawda?słyszałam ze najwiecej dopowiedzenia wsrod lekarzy maja Bucinski i Jankowski nie wiem czy to prawda?prosze o odp
Gość napisał(a):najwiecej do powiedzenia ma ordynator i jego kumple to jastrzebski mroz pysklo i bucinski. kazdy chwali swojego sprawdzonego lekarza wiec trzeba isc i sprawdzic{usmiech} ja np chodze do jastrzebskiego i go chwale ale to jest moje indywidualne zdanie.  

Gość

15-01-2011, 15:25
#5
najwiecej do powiedzenia ma ordynator i jego kumple to jastrzebski mroz pysklo i bucinski. kazdy chwali swojego sprawdzonego lekarza wiec trzeba isc i sprawdzic{usmiech} ja np chodze do jastrzebskiego i go chwale ale to jest moje indywidualne zdanie.  
Gość napisał(a):czy możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa nie z ostrołęki i nie z wyszkowa który przyjmuje w ostrołęce.Czy któraś z Was słyszała o dr Kozłowskim (On jest z Wyszkowa i nie wiem czy przyjmuje w Ostrołęce) chodzi mi o "neutralnego" lekarza spoza naszego regionu w celu konsultacji.Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc i jakieś opinie. Z góry dziękuje i pozdrawiam{usmiech}

Gość

26-01-2011, 14:24
#6
czy możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa nie z ostrołęki i nie z wyszkowa który przyjmuje w ostrołęce.Czy któraś z Was słyszała o dr Kozłowskim (On jest z Wyszkowa i nie wiem czy przyjmuje w Ostrołęce) chodzi mi o "neutralnego" lekarza spoza naszego regionu w celu konsultacji.Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc i jakieś opinie. Z góry dziękuje i pozdrawiam{usmiech}
Gość napisał(a):Powodzenia...

Gość

26-01-2011, 22:11
#7
Powodzenia...
Gość napisał(a):dr. Marek Walczak i Barbara Borawska - obydwoje przyjmują na 11 listopada w Centrum Medycznym

Gość

27-01-2011, 23:33
#8
dr. Marek Walczak i Barbara Borawska - obydwoje przyjmują na 11 listopada w Centrum Medycznym
Gość napisał(a):Witam ,mam pytanie czy dr.Pyskło ma dyżury w szpitalu ,chetnie uslysze opinie o dr Bucińskim ?szukam dobrego lekarza doprowadzenia mojej ciazy  

Gość

28-01-2011, 17:36
#9
Witam ,mam pytanie czy dr.Pyskło ma dyżury w szpitalu ,chetnie uslysze opinie o dr Bucińskim ?szukam dobrego lekarza doprowadzenia mojej ciazy  
Gość napisał(a):Doktor Pyskło będzie miał dyżury w szpitalu od końca lutego-początku marca.Wiem z pewnych źródeł!!!pozdrawiam

Gość

28-01-2011, 20:37
#10
Doktor Pyskło będzie miał dyżury w szpitalu od końca lutego-początku marca.Wiem z pewnych źródeł!!!pozdrawiam
Gość napisał(a):Polecam dr Bucinskiego. Jestem w 35 tyg ciazy i nie jestem przypadkiem latwej ciazy. Na poczatku wystapily uprczywe wymioty(2xlezalam w szpitalu) ktore nie ustepowaly do 18 tyg{smutny} Od 20 tyg-twardnial brzuch(znow lezenie w szpitalu),krotka szyjka,zalozony pessar(przykaz-lezenie plackiem w domu). A w tej chwili od 2tyg wykryta cholestaza ciazowa + paciorkowiec gr B. Nie jest wesolo a dr Bucinski zajal sie mna z taka troska ze nie zamienilabym Go na zadnego innego{!}{!}{!} Naprawde jestem bardzo zadowolona{tak}{tak}{usmiech}

Gość

28-01-2011, 20:42
#11
Polecam dr Bucinskiego. Jestem w 35 tyg ciazy i nie jestem przypadkiem latwej ciazy. Na poczatku wystapily uprczywe wymioty(2xlezalam w szpitalu) ktore nie ustepowaly do 18 tyg{smutny} Od 20 tyg-twardnial brzuch(znow lezenie w szpitalu),krotka szyjka,zalozony pessar(przykaz-lezenie plackiem w domu). A w tej chwili od 2tyg wykryta cholestaza ciazowa + paciorkowiec gr B. Nie jest wesolo a dr Bucinski zajal sie mna z taka troska ze nie zamienilabym Go na zadnego innego{!}{!}{!} Naprawde jestem bardzo zadowolona{tak}{tak}{usmiech}
Gość napisał(a):chcialabym wiedziec  cczy doktor bucinski ptzyjmuje prywatnie czy na kase chorych?

Gość

28-01-2011, 23:31
#12
chcialabym wiedziec  cczy doktor bucinski ptzyjmuje prywatnie czy na kase chorych?
Gość napisał(a):przyjmuje zarówno na kasę chorych jak i prywatnie, ale na kasę trochę sie długo czeka, dowiedz się w przychodni na hallera

Gość

29-01-2011, 10:18
#13
przyjmuje zarówno na kasę chorych jak i prywatnie, ale na kasę trochę sie długo czeka, dowiedz się w przychodni na hallera
Gość napisał(a):zeby sie umowic do Bucinskiego na kase chorych trzeba zadzwonic na poczatku miesiaca, wtedy dostaniesz wizyte na nastepny miesiac. Mozna np. zadzwonic teraz na poczatku lutego to na marzec sie umowisz.

Gość

29-01-2011, 11:20
#14
zeby sie umowic do Bucinskiego na kase chorych trzeba zadzwonic na poczatku miesiaca, wtedy dostaniesz wizyte na nastepny miesiac. Mozna np. zadzwonic teraz na poczatku lutego to na marzec sie umowisz.
Gość napisał(a):czy dr Buciński ma dyzury w szpitalu?czy mozna o zalatwic na czas porodu?slyszalam ze np.Jankowskiego czy Pysklo nie da rady jak to jest naprawde?

Gość

29-01-2011, 13:45
#15
czy dr Buciński ma dyzury w szpitalu?czy mozna o zalatwic na czas porodu?slyszalam ze np.Jankowskiego czy Pysklo nie da rady jak to jest naprawde?
Gość napisał(a):JA POLECAM DR PYSKŁO,WSPANIAŁY CZŁOWIEK,Z KAŻDYM PROBLEMEM MOŻNA SIĘ DO NIEGO ZWRÓCIĆ.JAK BĘDĘ W DRUGIEJ CIĄŻY RÓWNIEŻ DO NIEGO BĘDĘ CHODZIĆ.

Gość

29-01-2011, 14:42
#16
JA POLECAM DR PYSKŁO,WSPANIAŁY CZŁOWIEK,Z KAŻDYM PROBLEMEM MOŻNA SIĘ DO NIEGO ZWRÓCIĆ.JAK BĘDĘ W DRUGIEJ CIĄŻY RÓWNIEŻ DO NIEGO BĘDĘ CHODZIĆ.
Gość napisał(a):[quote=Gość]zeby sie umowic do Bucinskiego na kase chorych trzeba zadzwonic na poczatku miesiaca, wtedy dostaniesz wizyte na nastepny miesiac. Mozna np. zadzwonic teraz na poczatku lutego to na marzec sie umowisz. [/quote]Powiem wam cos o Bucińskim.Chce mieć dziecko i jak to jest w leczeniu trzeba kontrolować cykl badaniem USG, kiedy poszłam zapisać sie na wizytę usłyszałam od pani w rejestracji, że dziś nie da rady doktor przyjmuje do 18.00 i nie będę przyjęta. Tłumaczyłam, że na kontrolę cyklu nie mogę się zapisać z wyprzedzeniem, bo cykle mam nieregularne i muszę dziś do doktora na wizytę USG.Pani odparła, że doktor przyjmuje do 18.00 na NFZ i tutaj już się nie dostanę, ale po 18.00 ależ owszem może mnie zapisać prywatnie nawet i dziś. Byłam zdziwiona, ale i szczęśliwa, że się udało zapisać na wizytę.{diabelek}Doktorze czy to uczciwe przyjmować prywatnie na sprzęcie publicznym, może lepiej wynająć lokal, kupić sprzęt, zapłacić podatki i jak tu służba zdrowia ma nie upadać. Za nic pan nie płaci a licznik bije, bo prąd nie chodzi na słońce.pozdrawiam doktorze

Gość

30-01-2011, 00:04
#17
[quote=Gość]zeby sie umowic do Bucinskiego na kase chorych trzeba zadzwonic na poczatku miesiaca, wtedy dostaniesz wizyte na nastepny miesiac. Mozna np. zadzwonic teraz na poczatku lutego to na marzec sie umowisz. [/quote]Powiem wam cos o Bucińskim.Chce mieć dziecko i jak to jest w leczeniu trzeba kontrolować cykl badaniem USG, kiedy poszłam zapisać sie na wizytę usłyszałam od pani w rejestracji, że dziś nie da rady doktor przyjmuje do 18.00 i nie będę przyjęta. Tłumaczyłam, że na kontrolę cyklu nie mogę się zapisać z wyprzedzeniem, bo cykle mam nieregularne i muszę dziś do doktora na wizytę USG.Pani odparła, że doktor przyjmuje do 18.00 na NFZ i tutaj już się nie dostanę, ale po 18.00 ależ owszem może mnie zapisać prywatnie nawet i dziś. Byłam zdziwiona, ale i szczęśliwa, że się udało zapisać na wizytę.{diabelek}Doktorze czy to uczciwe przyjmować prywatnie na sprzęcie publicznym, może lepiej wynająć lokal, kupić sprzęt, zapłacić podatki i jak tu służba zdrowia ma nie upadać. Za nic pan nie płaci a licznik bije, bo prąd nie chodzi na słońce.pozdrawiam doktorze
Gość napisał(a):przychodnia na Hallera jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej.

Gość

30-01-2011, 09:37
#18
przychodnia na Hallera jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej.
Gość napisał(a):Jeśli Ty nie płacisz za wizytę bo idziesz na NFZ- nie myśl że ON też za nic nie nie płaci-ON PŁACI ZA WSZYSTKO:za prąd,wodę,pensja dla położnych-APARAT USG też ma PRYWATNY-czy teraz Ci łyso i powiesz:PRZEPRASZAM DOKTORZE

Gość

30-01-2011, 18:16
#19
Jeśli Ty nie płacisz za wizytę bo idziesz na NFZ- nie myśl że ON też za nic nie nie płaci-ON PŁACI ZA WSZYSTKO:za prąd,wodę,pensja dla położnych-APARAT USG też ma PRYWATNY-czy teraz Ci łyso i powiesz:PRZEPRASZAM DOKTORZE
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]zeby sie umowic do Bucinskiego na kase chorych trzeba zadzwonic na poczatku miesiaca, wtedy dostaniesz wizyte na nastepny miesiac. Mozna np. zadzwonic teraz na poczatku lutego to na marzec sie umowisz. [/quote]Powiem wam cos o Bucińskim.Chce mieć dziecko i jak to jest w leczeniu trzeba kontrolować cykl badaniem USG, kiedy poszłam zapisać sie na wizytę usłyszałam od pani w rejestracji, że dziś nie da rady doktor przyjmuje do 18.00 i nie będę przyjęta. Tłumaczyłam, że na kontrolę cyklu nie mogę się zapisać z wyprzedzeniem, bo cykle mam nieregularne i muszę dziś do doktora na wizytę USG.Pani odparła, że doktor przyjmuje do 18.00 na NFZ i tutaj już się nie dostanę, ale po 18.00 ależ owszem może mnie zapisać prywatnie nawet i dziś. Byłam zdziwiona, ale i szczęśliwa, że się udało zapisać na wizytę.{diabelek}Doktorze czy to uczciwe przyjmować prywatnie na sprzęcie publicznym, może lepiej wynająć lokal, kupić sprzęt, zapłacić podatki i jak tu służba zdrowia ma nie upadać. Za nic pan nie płaci a licznik bije, bo prąd nie chodzi na słońce.pozdrawiam doktorze [/quote]Sprzęt i "prąd" proszę szanownej Pani należy do Pana Doktora ,a nie doPani ,mnie czy społeczeństwa. I gratuluję inteligencji,skoro przy nieregularnych cyklach nie potrafi Pani wyliczyć Pani kiedy jest 7 czy 14 dzień cyklu , to brawa dlaPani. Proponuję w następnym cyklu ,pierwszego dnia miesiączki zadzwonić do Przychodni i po prostu umówić sięna wizytę za 7dni. Powodzenia ;-)

Gość

30-01-2011, 18:29
#20
[quote=Gość][quote=Gość]zeby sie umowic do Bucinskiego na kase chorych trzeba zadzwonic na poczatku miesiaca, wtedy dostaniesz wizyte na nastepny miesiac. Mozna np. zadzwonic teraz na poczatku lutego to na marzec sie umowisz. [/quote]Powiem wam cos o Bucińskim.Chce mieć dziecko i jak to jest w leczeniu trzeba kontrolować cykl badaniem USG, kiedy poszłam zapisać sie na wizytę usłyszałam od pani w rejestracji, że dziś nie da rady doktor przyjmuje do 18.00 i nie będę przyjęta. Tłumaczyłam, że na kontrolę cyklu nie mogę się zapisać z wyprzedzeniem, bo cykle mam nieregularne i muszę dziś do doktora na wizytę USG.Pani odparła, że doktor przyjmuje do 18.00 na NFZ i tutaj już się nie dostanę, ale po 18.00 ależ owszem może mnie zapisać prywatnie nawet i dziś. Byłam zdziwiona, ale i szczęśliwa, że się udało zapisać na wizytę.{diabelek}Doktorze czy to uczciwe przyjmować prywatnie na sprzęcie publicznym, może lepiej wynająć lokal, kupić sprzęt, zapłacić podatki i jak tu służba zdrowia ma nie upadać. Za nic pan nie płaci a licznik bije, bo prąd nie chodzi na słońce.pozdrawiam doktorze [/quote]Sprzęt i "prąd" proszę szanownej Pani należy do Pana Doktora ,a nie doPani ,mnie czy społeczeństwa. I gratuluję inteligencji,skoro przy nieregularnych cyklach nie potrafi Pani wyliczyć Pani kiedy jest 7 czy 14 dzień cyklu , to brawa dlaPani. Proponuję w następnym cyklu ,pierwszego dnia miesiączki zadzwonić do Przychodni i po prostu umówić sięna wizytę za 7dni. Powodzenia ;-)

strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów