Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 27 dalej
Gość napisał(a): Dzieki wielkie,mimo ze nie na temat. A jeszcze jakie leki brałas??? [/quote]przez pierwsze 4 mce bralam glucophage 850, encorton 5mg i euthyrox n50. w tym 5 cyklu juz CLO i zastrzyki z menopuru i na pęknięcie ovitrelle. i odpowiedz do innej osoby: lekarz prowadzacy jest w oce. do bialego pojade moze dwa razy rowniez na te najwazniejsze usg. pozdrawiam

Gość

10-01-2011, 16:49
#1
Dzieki wielkie,mimo ze nie na temat. A jeszcze jakie leki brałas??? [/quote]przez pierwsze 4 mce bralam glucophage 850, encorton 5mg i euthyrox n50. w tym 5 cyklu juz CLO i zastrzyki z menopuru i na pęknięcie ovitrelle. i odpowiedz do innej osoby: lekarz prowadzacy jest w oce. do bialego pojade moze dwa razy rowniez na te najwazniejsze usg. pozdrawiam
Gość napisał(a):aha i rodzic zamierzam w sotrolece warunki sa rowniez dobre... a sam porod to juz chyba nie problem:-) hehe mam nadzieje.  

Gość

10-01-2011, 16:51
#2
aha i rodzic zamierzam w sotrolece warunki sa rowniez dobre... a sam porod to juz chyba nie problem:-) hehe mam nadzieje.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza??? [/quote]ja chodziłam do kilku ostrołęckich lekarzy różnych specjalności prywatnie i nigdzie nie dostałam rachunku, więc dlaczego pytasz o tego lekarza? [/quote]Co w tym dziwnego, że o to pytam? Czy to normalne że lekarze nie wystawiają rachunków za wizyty prywatne?  20 wizyt dziennie przez 25 dni w miesiącu to przychód wynosi 50.000zł miesięcznie - wiele osób nie zarobi tego w pięć lat!!! [/quote]no tak w życiu bywa...też trzeba było zostać lekarzem{usmiech} i nie byłoby problemu.A teraz tak serio jak byś Ty była lekarzem to wystawiałabyś paragony za wizyty? [/quote]Dokładnie, było kobieto uczyć się na lekarza i nie mialabyś problemu.Z czego ty robisz problem? Potrzebny Ci ten rachunek do szczęścia? [/quote]Jakie nowoczesne myślenie: "Kto ma studia ten nie musi płacić podatków!" Moim zdaniem powinien i to wyższe, bo ma z czego. Co za ciemnogród w tej Ostrołęce. {diabelek} [/quote]{gafa} ...widzisz, a nie grzmisz...{jezyk}

Gość

10-01-2011, 17:10
#3
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza??? [/quote]ja chodziłam do kilku ostrołęckich lekarzy różnych specjalności prywatnie i nigdzie nie dostałam rachunku, więc dlaczego pytasz o tego lekarza? [/quote]Co w tym dziwnego, że o to pytam? Czy to normalne że lekarze nie wystawiają rachunków za wizyty prywatne?  20 wizyt dziennie przez 25 dni w miesiącu to przychód wynosi 50.000zł miesięcznie - wiele osób nie zarobi tego w pięć lat!!! [/quote]no tak w życiu bywa...też trzeba było zostać lekarzem{usmiech} i nie byłoby problemu.A teraz tak serio jak byś Ty była lekarzem to wystawiałabyś paragony za wizyty? [/quote]Dokładnie, było kobieto uczyć się na lekarza i nie mialabyś problemu.Z czego ty robisz problem? Potrzebny Ci ten rachunek do szczęścia? [/quote]Jakie nowoczesne myślenie: "Kto ma studia ten nie musi płacić podatków!" Moim zdaniem powinien i to wyższe, bo ma z czego. Co za ciemnogród w tej Ostrołęce. {diabelek} [/quote]{gafa} ...widzisz, a nie grzmisz...{jezyk}
Gość napisał(a):Do którego lekarza w Oce chodzisz?ja myślałam o Jankowskim ale juz sama nie wiem,który jest dobry?nie myślałaś zeby Twoją  ciążę prowadził dr  Mrugacz? raczej to specjalista w tej dziedzinie tylko odległosc  di białego jednak znaczna

Gość

10-01-2011, 20:23
#4
Do którego lekarza w Oce chodzisz?ja myślałam o Jankowskim ale juz sama nie wiem,który jest dobry?nie myślałaś zeby Twoją  ciążę prowadził dr  Mrugacz? raczej to specjalista w tej dziedzinie tylko odległosc  di białego jednak znaczna
Gość napisał(a):wlasnie daleko jest do bialego , a musi byc tu na miejscu ktos do kogo zawsze mozna sie zwrocic i na kim zawsze mozna polegac... badania trzeba robic raz w miesiacu wiec dosc czesto. tu tez mam dobrego lekarza z ktorego jestem bardzo zadowolona.  a tam do bialego no coz pojade dwa razy tak chyba z sentymentu i z wdzięcznosci hehe.  

Gość

10-01-2011, 20:44
#5
wlasnie daleko jest do bialego , a musi byc tu na miejscu ktos do kogo zawsze mozna sie zwrocic i na kim zawsze mozna polegac... badania trzeba robic raz w miesiacu wiec dosc czesto. tu tez mam dobrego lekarza z ktorego jestem bardzo zadowolona.  a tam do bialego no coz pojade dwa razy tak chyba z sentymentu i z wdzięcznosci hehe.  
Gość napisał(a):Dziś już wiem, że bez ZZO nie mam co liczyć na poród naturalny, mam problemy z oddychaniem (coś jak astma ale nie do końca) w związku z tym mam pytanie gdzie jest szpital w promieniu ostrołęki gdzie są porody z ZZO??? Jaki jest koszt? Cesarki wolałabym uniknąć mam już za sobą pare operacji...

Gość

10-01-2011, 22:08
#6
Dziś już wiem, że bez ZZO nie mam co liczyć na poród naturalny, mam problemy z oddychaniem (coś jak astma ale nie do końca) w związku z tym mam pytanie gdzie jest szpital w promieniu ostrołęki gdzie są porody z ZZO??? Jaki jest koszt? Cesarki wolałabym uniknąć mam już za sobą pare operacji...
Gość napisał(a):Sprzedam pług dwuskibowy{mruga}

Gość

10-01-2011, 22:11
#7
Sprzedam pług dwuskibowy{mruga}
Gość napisał(a):Ostrołeka to szpital gdzie mozna miec zzo

Gość

11-01-2011, 08:44
#8
Ostrołeka to szpital gdzie mozna miec zzo
Gość napisał(a):Tez jestem  bardzo zadowolona z centrum bocian w białymstoku i lekarzy tam pracujacych ,dzieki nim jestem w ciazy ,mialam pododno sytuacje jak Ty!duzoproblemów aż wkoncu sie udało!rozumiem ze ciąże Twoją prowdzi dr Buciński?ja myśle tez nad nim albo  może dr Jankowski pozdrawiam

Gość

11-01-2011, 09:51
#9
Tez jestem  bardzo zadowolona z centrum bocian w białymstoku i lekarzy tam pracujacych ,dzieki nim jestem w ciazy ,mialam pododno sytuacje jak Ty!duzoproblemów aż wkoncu sie udało!rozumiem ze ciąże Twoją prowdzi dr Buciński?ja myśle tez nad nim albo  może dr Jankowski pozdrawiam
Gość napisał(a):nie , moją ciążę prowadzi doktor Pyskło - konkretnie na temat i dokładnie.  

Gość

11-01-2011, 14:42
#10
nie , moją ciążę prowadzi doktor Pyskło - konkretnie na temat i dokładnie.  
Gość napisał(a):Witam. Również polecam kilinikę bocian i dr. Mrugacza i dr. Bartka Pietrewicza- super lekarze-prowadzilam u nich całą ciąże i rodziłam na parkowej. Wszystkim bede polecac mimo czasami zlych opinii na necie, opieka super i jakbym miala rodzic drugi raz napewno wybralabym sie tam jescze raz mimo ze troszke to kosztuje ale nie martwisz sie o nic: dla dziecka wszytsko nic nie musisz miec nic! na wyjscie daja wyprawke:) polecam dziewczyny ktore prowadza ciaze w bialym a leza w oce nie maja podobno latweggo pobytu chyba ze ktos ma znajomosci lub trafi najakiegos normalnego lekarza:) Pozdrawiam i życze szczęśliwych rozwiazan i duzooo zdrowka dla maluszków  

Gość

11-01-2011, 19:46
#11
Witam. Również polecam kilinikę bocian i dr. Mrugacza i dr. Bartka Pietrewicza- super lekarze-prowadzilam u nich całą ciąże i rodziłam na parkowej. Wszystkim bede polecac mimo czasami zlych opinii na necie, opieka super i jakbym miala rodzic drugi raz napewno wybralabym sie tam jescze raz mimo ze troszke to kosztuje ale nie martwisz sie o nic: dla dziecka wszytsko nic nie musisz miec nic! na wyjscie daja wyprawke:) polecam dziewczyny ktore prowadza ciaze w bialym a leza w oce nie maja podobno latweggo pobytu chyba ze ktos ma znajomosci lub trafi najakiegos normalnego lekarza:) Pozdrawiam i życze szczęśliwych rozwiazan i duzooo zdrowka dla maluszków  
Gość napisał(a):Tez słyszałam  dobre opinie o parkowej ,jestem pacjentka dr .Mrugacza dopiero 3msc ciazy ale dużo myśle czy zostac nadal pod opieka tego lekarza czy przeniesc sie do Oki?boje sie troszkie bo do Białego mam 130km to jednak kawał drogi a może byc róznie no i jakby byly jakies komplikacje i pobyt na patologii w czasie ciazy to nie wiem  jak to jest czy oni kieruja na parkowa?czy  ostrolecki szpital?

Gość

11-01-2011, 20:34
#12
Tez słyszałam  dobre opinie o parkowej ,jestem pacjentka dr .Mrugacza dopiero 3msc ciazy ale dużo myśle czy zostac nadal pod opieka tego lekarza czy przeniesc sie do Oki?boje sie troszkie bo do Białego mam 130km to jednak kawał drogi a może byc róznie no i jakby byly jakies komplikacje i pobyt na patologii w czasie ciazy to nie wiem  jak to jest czy oni kieruja na parkowa?czy  ostrolecki szpital?
Gość napisał(a):Zadziwiający jest fakt, że lekarz prowadzący moją ciąże powiedział że w oce zzo dają wtedy gdy kobieta rodzi kilkanaście godzin i już nie ma sił dalej rodzić... Więc mnie to nie przekonało... Szukam innego lekarza i innego szpitala gdzie chcą pomóc!

Gość

11-01-2011, 20:43
#13
Zadziwiający jest fakt, że lekarz prowadzący moją ciąże powiedział że w oce zzo dają wtedy gdy kobieta rodzi kilkanaście godzin i już nie ma sił dalej rodzić... Więc mnie to nie przekonało... Szukam innego lekarza i innego szpitala gdzie chcą pomóc!
Gość napisał(a):jeśli byłoby coś nie tak to muszą cię przyjąć w ostrołęce, nie mogą cię wysłać z kwitkiem. Na parkowej z tego co sie orientuje to  nie ma tam patologii ciąży, ani tez odzialu typowo noworodkowego i to jest jedyny minus ale mi np. dr mrugacz powiedzial ze jakby z dzidziusiem podczas prodou bylo cos nie tak natychmiast przeworza go do innego szpitala. A co do jakiego ewentualnego pobytu na patologi to najlepiej dopytaj sie dr. Mrugacza llub doktora Pietrewicza napewno bedzie robil ci Usg on ci wszytsko dokladnie wytlumaczy :) a jesli z dzidzia wszytsko ok to polecam porod na parkowej:)  

Gość

11-01-2011, 21:10
#14
jeśli byłoby coś nie tak to muszą cię przyjąć w ostrołęce, nie mogą cię wysłać z kwitkiem. Na parkowej z tego co sie orientuje to  nie ma tam patologii ciąży, ani tez odzialu typowo noworodkowego i to jest jedyny minus ale mi np. dr mrugacz powiedzial ze jakby z dzidziusiem podczas prodou bylo cos nie tak natychmiast przeworza go do innego szpitala. A co do jakiego ewentualnego pobytu na patologi to najlepiej dopytaj sie dr. Mrugacza llub doktora Pietrewicza napewno bedzie robil ci Usg on ci wszytsko dokladnie wytlumaczy :) a jesli z dzidzia wszytsko ok to polecam porod na parkowej:)  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Tez jestem  bardzo zadowolona z centrum bocian w białymstoku i lekarzy tam pracujacych ,dzieki nim jestem w ciazy ,mialam pododno sytuacje jak Ty!duzoproblemów aż wkoncu sie udało!rozumiem ze ciąże Twoją prowdzi dr Buciński?ja myśle tez nad nim albo  może dr Jankowski pozdrawiam [/quote]Pyskło jest O.K. Ale w życiu Buciński czy Jankowski!!!

Gość

11-01-2011, 22:11
#15
[quote=Gość]Tez jestem  bardzo zadowolona z centrum bocian w białymstoku i lekarzy tam pracujacych ,dzieki nim jestem w ciazy ,mialam pododno sytuacje jak Ty!duzoproblemów aż wkoncu sie udało!rozumiem ze ciąże Twoją prowdzi dr Buciński?ja myśle tez nad nim albo  może dr Jankowski pozdrawiam [/quote]Pyskło jest O.K. Ale w życiu Buciński czy Jankowski!!!
Gość napisał(a):Dziękuje bardzo usg mam 27  stycznia u dr Pietrewiczai zaraz po tym wizyte u dr Mrugacza porozmawiam z nim o tym,mam wiele obaw wszystko możesie wydarzyc przez okres ciazy to dopiero3msc .ale Ostrołeki sie boję tyle negatywnych opinii sie nasłuchałam ze strach.

Gość

12-01-2011, 12:46
#16
Dziękuje bardzo usg mam 27  stycznia u dr Pietrewiczai zaraz po tym wizyte u dr Mrugacza porozmawiam z nim o tym,mam wiele obaw wszystko możesie wydarzyc przez okres ciazy to dopiero3msc .ale Ostrołeki sie boję tyle negatywnych opinii sie nasłuchałam ze strach.
Gość napisał(a):nie podobno nie jest aż tak żle ale jak sie jezdzi do bialego to strasznie dziala na naszych lekarzy :) ale bedziesz to dopytaj sie wszystkiego dr Mrugacza lub dr PIetrewicza napewno ci obaj wszytsko wytlumacza :) Pozdrawiam  

Gość

12-01-2011, 20:17
#17
nie podobno nie jest aż tak żle ale jak sie jezdzi do bialego to strasznie dziala na naszych lekarzy :) ale bedziesz to dopytaj sie wszystkiego dr Mrugacza lub dr PIetrewicza napewno ci obaj wszytsko wytlumacza :) Pozdrawiam  
ladyska napisał(a):ja tez chodze do ginekologa w bialymstoku... roznica jest kolosalna !! bardzo polecam!!

ladyska

Wpisów: 6
Dołączył: 15.12.2010
12-01-2011, 20:37
#18
ja tez chodze do ginekologa w bialymstoku... roznica jest kolosalna !! bardzo polecam!!
Gość napisał(a):witam,do jakiego lekarza jezdzisz do bialego?mam jeszcze pyt.czy swó jporód tez planujesz w Bialym czy Ostrołekaa?

Gość

12-01-2011, 20:48
#19
witam,do jakiego lekarza jezdzisz do bialego?mam jeszcze pyt.czy swó jporód tez planujesz w Bialym czy Ostrołekaa?
Gość napisał(a):Polecam dr.Pyskłe, nie narzekaliśmy...

Gość

12-01-2011, 22:11
#20
Polecam dr.Pyskłe, nie narzekaliśmy...

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów