Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 27 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza???

Gość

08-01-2011, 00:19
#1
[quote=Gość][quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza???
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza??? [/quote]ja chodziłam do kilku ostrołęckich lekarzy różnych specjalności prywatnie i nigdzie nie dostałam rachunku, więc dlaczego pytasz o tego lekarza?

Gość

08-01-2011, 11:18
#2
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza??? [/quote]ja chodziłam do kilku ostrołęckich lekarzy różnych specjalności prywatnie i nigdzie nie dostałam rachunku, więc dlaczego pytasz o tego lekarza?
Gość napisał(a):Orientujecie sie czy w razie jakis problemów w ciazy i w przypadku polozenia na patologiito czy jesli naszym prowdzacym jest ktorys z lekarzy z kliniki z Bialegostoku toczy mamy mozliwosc polozyc sie tam na oddzial ,tzn mam na mysli np.przy parkowej.Poza tym to mam pyt.czy ktoś chodzi do dr.Mrugacza lub Petrewicza  z centrum BOCIAN W Białymstoku,chetenie usłysze opini,bo jestem zainteresowana prowdzeniem ciązy przez ktoregos  z nich .pozdrawaim

Gość

08-01-2011, 11:38
#3
Orientujecie sie czy w razie jakis problemów w ciazy i w przypadku polozenia na patologiito czy jesli naszym prowdzacym jest ktorys z lekarzy z kliniki z Bialegostoku toczy mamy mozliwosc polozyc sie tam na oddzial ,tzn mam na mysli np.przy parkowej.Poza tym to mam pyt.czy ktoś chodzi do dr.Mrugacza lub Petrewicza  z centrum BOCIAN W Białymstoku,chetenie usłysze opini,bo jestem zainteresowana prowdzeniem ciązy przez ktoregos  z nich .pozdrawaim
Gość napisał(a):ja bylam leczona u doktora Mrugacza (wvzesniej tu w oce 12 mcy nie wiadomo na co) doktor bardzo szybko mi pomogl i juz w 5 cyklu leczenia zaszlam w ciązę. teraz jest 10tc:-) naprawdę go polecam więcej info mogę udzielić na gg. pozdrawiam

Gość

08-01-2011, 20:11
#4
ja bylam leczona u doktora Mrugacza (wvzesniej tu w oce 12 mcy nie wiadomo na co) doktor bardzo szybko mi pomogl i juz w 5 cyklu leczenia zaszlam w ciązę. teraz jest 10tc:-) naprawdę go polecam więcej info mogę udzielić na gg. pozdrawiam
Gość napisał(a):a moge sie zapytać Czy Mrugacz od razu nieproponowal ci invitro czy staral sie wyleczyc przyczyne nieplodnosci???

Gość

08-01-2011, 22:05
#5
a moge sie zapytać Czy Mrugacz od razu nieproponowal ci invitro czy staral sie wyleczyc przyczyne nieplodnosci???
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza??? [/quote]ja chodziłam do kilku ostrołęckich lekarzy różnych specjalności prywatnie i nigdzie nie dostałam rachunku, więc dlaczego pytasz o tego lekarza? [/quote]Co w tym dziwnego, że o to pytam? Czy to normalne że lekarze nie wystawiają rachunków za wizyty prywatne?  20 wizyt dziennie przez 25 dni w miesiącu to przychód wynosi 50.000zł miesięcznie - wiele osób nie zarobi tego w pięć lat!!!

Gość

08-01-2011, 23:30
#6
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza??? [/quote]ja chodziłam do kilku ostrołęckich lekarzy różnych specjalności prywatnie i nigdzie nie dostałam rachunku, więc dlaczego pytasz o tego lekarza? [/quote]Co w tym dziwnego, że o to pytam? Czy to normalne że lekarze nie wystawiają rachunków za wizyty prywatne?  20 wizyt dziennie przez 25 dni w miesiącu to przychód wynosi 50.000zł miesięcznie - wiele osób nie zarobi tego w pięć lat!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza??? [/quote]ja chodziłam do kilku ostrołęckich lekarzy różnych specjalności prywatnie i nigdzie nie dostałam rachunku, więc dlaczego pytasz o tego lekarza? [/quote]Co w tym dziwnego, że o to pytam? Czy to normalne że lekarze nie wystawiają rachunków za wizyty prywatne?  20 wizyt dziennie przez 25 dni w miesiącu to przychód wynosi 50.000zł miesięcznie - wiele osób nie zarobi tego w pięć lat!!! [/quote]no tak w życiu bywa...też trzeba było zostać lekarzem{usmiech} i nie byłoby problemu.A teraz tak serio jak byś Ty była lekarzem to wystawiałabyś paragony za wizyty?

Gość

09-01-2011, 01:21
#7
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza??? [/quote]ja chodziłam do kilku ostrołęckich lekarzy różnych specjalności prywatnie i nigdzie nie dostałam rachunku, więc dlaczego pytasz o tego lekarza? [/quote]Co w tym dziwnego, że o to pytam? Czy to normalne że lekarze nie wystawiają rachunków za wizyty prywatne?  20 wizyt dziennie przez 25 dni w miesiącu to przychód wynosi 50.000zł miesięcznie - wiele osób nie zarobi tego w pięć lat!!! [/quote]no tak w życiu bywa...też trzeba było zostać lekarzem{usmiech} i nie byłoby problemu.A teraz tak serio jak byś Ty była lekarzem to wystawiałabyś paragony za wizyty?
Gość napisał(a):witam bardzo chetnie porozmawiam z Tobą na gg widzę  ze jesteśmy obie w podobnej sytuacji moj nr z ktorego korzystam  gg3809573jestem czesto wieczorem odezwij sie jak bedziesz mogła.pozdrawiam

Gość

09-01-2011, 08:51
#8
witam bardzo chetnie porozmawiam z Tobą na gg widzę  ze jesteśmy obie w podobnej sytuacji moj nr z ktorego korzystam  gg3809573jestem czesto wieczorem odezwij sie jak bedziesz mogła.pozdrawiam
Gość napisał(a):Czyli robią w h.u.j.a Urząd Skarbowy?

Gość

09-01-2011, 10:18
#9
Czyli robią w h.u.j.a Urząd Skarbowy?
Gość napisał(a):nie doktor mrugacz nie proponowal mi od razu in vitro (rowniez czytalam o tym na forum ze od razu proponuje in vitro ale to nie prawda) u mnie nawet zapytal czy chce sie leczyc radykalnie (czyli dorgo) czy spokojnie czyli tanio. :-) ja oczywsicie zapytalam jak on uwaza bo chcialam mu calkowicie zaufac i odpowiedizla ze na razie sprobujemy spokojnie (leki kosztowaly mnien jakies 40 zl miesiecznie przez 4 cyyukle) ale niestety nie pomogly byly za slabe wiec musial sprobowac czegos wiecej. wtedy vylo drozej ale tylko przez jeden cykl i wlansie wtedy sie udalo i wcale nie proponowal in vitor wrecz przeciwnie powiedizla ze sobie poradzimy i juz niedlugo bede w ciazy... mial rację hehe :-)

Gość

09-01-2011, 11:14
#10
nie doktor mrugacz nie proponowal mi od razu in vitro (rowniez czytalam o tym na forum ze od razu proponuje in vitro ale to nie prawda) u mnie nawet zapytal czy chce sie leczyc radykalnie (czyli dorgo) czy spokojnie czyli tanio. :-) ja oczywsicie zapytalam jak on uwaza bo chcialam mu calkowicie zaufac i odpowiedizla ze na razie sprobujemy spokojnie (leki kosztowaly mnien jakies 40 zl miesiecznie przez 4 cyyukle) ale niestety nie pomogly byly za slabe wiec musial sprobowac czegos wiecej. wtedy vylo drozej ale tylko przez jeden cykl i wlansie wtedy sie udalo i wcale nie proponowal in vitor wrecz przeciwnie powiedizla ze sobie poradzimy i juz niedlugo bede w ciazy... mial rację hehe :-)
Gość napisał(a):a moge sie zapytac jaki mialas problem i jakie leki ci pomogly???{usmiech}

Gość

09-01-2011, 15:15
#11
a moge sie zapytac jaki mialas problem i jakie leki ci pomogly???{usmiech}
Gość napisał(a):a moge sie zapytac jaki mialas problem i jakie leki ci pomogly???{usmiech}

Gość

09-01-2011, 15:15
#12
a moge sie zapytac jaki mialas problem i jakie leki ci pomogly???{usmiech}
Gość napisał(a):oczywsicie ze mozesz choc to forum odbiega chyba od tematu ... hehe. mialam lekka niedoczynnosc tarczycy i zespol policystycznych jajnikow ale jakis taki w lekkiej postaci ;-)  

Gość

09-01-2011, 15:56
#13
oczywsicie ze mozesz choc to forum odbiega chyba od tematu ... hehe. mialam lekka niedoczynnosc tarczycy i zespol policystycznych jajnikow ale jakis taki w lekkiej postaci ;-)  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość][quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza??? [/quote]ja chodziłam do kilku ostrołęckich lekarzy różnych specjalności prywatnie i nigdzie nie dostałam rachunku, więc dlaczego pytasz o tego lekarza? [/quote]Co w tym dziwnego, że o to pytam? Czy to normalne że lekarze nie wystawiają rachunków za wizyty prywatne?  20 wizyt dziennie przez 25 dni w miesiącu to przychód wynosi 50.000zł miesięcznie - wiele osób nie zarobi tego w pięć lat!!! [/quote]no tak w życiu bywa...też trzeba było zostać lekarzem{usmiech} i nie byłoby problemu.A teraz tak serio jak byś Ty była lekarzem to wystawiałabyś paragony za wizyty? [/quote]Dokładnie, było kobieto uczyć się na lekarza i nie mialabyś problemu.Z czego ty robisz problem? Potrzebny Ci ten rachunek do szczęścia?

Gość

09-01-2011, 16:35
#14
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość][quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza??? [/quote]ja chodziłam do kilku ostrołęckich lekarzy różnych specjalności prywatnie i nigdzie nie dostałam rachunku, więc dlaczego pytasz o tego lekarza? [/quote]Co w tym dziwnego, że o to pytam? Czy to normalne że lekarze nie wystawiają rachunków za wizyty prywatne?  20 wizyt dziennie przez 25 dni w miesiącu to przychód wynosi 50.000zł miesięcznie - wiele osób nie zarobi tego w pięć lat!!! [/quote]no tak w życiu bywa...też trzeba było zostać lekarzem{usmiech} i nie byłoby problemu.A teraz tak serio jak byś Ty była lekarzem to wystawiałabyś paragony za wizyty? [/quote]Dokładnie, było kobieto uczyć się na lekarza i nie mialabyś problemu.Z czego ty robisz problem? Potrzebny Ci ten rachunek do szczęścia?
Gość napisał(a):[quote=Gość]oczywsicie ze mozesz choc to forum odbiega chyba od tematu ... hehe. mialam lekka niedoczynnosc tarczycy i zespol policystycznych jajnikow ale jakis taki w lekkiej postaci ;-)  [/quote] Dzieki wielkie,mimo ze nie na temat. A jeszcze jakie leki brałas???

Gość

09-01-2011, 16:45
#15
[quote=Gość]oczywsicie ze mozesz choc to forum odbiega chyba od tematu ... hehe. mialam lekka niedoczynnosc tarczycy i zespol policystycznych jajnikow ale jakis taki w lekkiej postaci ;-)  [/quote] Dzieki wielkie,mimo ze nie na temat. A jeszcze jakie leki brałas???
Gość napisał(a):jejku czasami się cieszę, że jestem z mniejszego miasteczka - Przasnysza, mniej lekarzy, ale za to porządni! no i jak wcześniej czytałam na tym forum polecam również doktora Fularskiego, doktora Jaszczura. konkretni lekarze. jak i u jedenego tak i u drugiego mialam operację i zabieg, wszystko było ok. więc dla zdrowia polecam Wam Ostrołęczanki wybrać się do mojego miasteczka, napewno nie pożałujecie.pozdrawiam Przasnyszanka :)

Gość

09-01-2011, 18:49
#16
jejku czasami się cieszę, że jestem z mniejszego miasteczka - Przasnysza, mniej lekarzy, ale za to porządni! no i jak wcześniej czytałam na tym forum polecam również doktora Fularskiego, doktora Jaszczura. konkretni lekarze. jak i u jedenego tak i u drugiego mialam operację i zabieg, wszystko było ok. więc dla zdrowia polecam Wam Ostrołęczanki wybrać się do mojego miasteczka, napewno nie pożałujecie.pozdrawiam Przasnyszanka :)
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość][quote=Gość][quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza??? [/quote]ja chodziłam do kilku ostrołęckich lekarzy różnych specjalności prywatnie i nigdzie nie dostałam rachunku, więc dlaczego pytasz o tego lekarza? [/quote]Co w tym dziwnego, że o to pytam? Czy to normalne że lekarze nie wystawiają rachunków za wizyty prywatne?  20 wizyt dziennie przez 25 dni w miesiącu to przychód wynosi 50.000zł miesięcznie - wiele osób nie zarobi tego w pięć lat!!! [/quote]no tak w życiu bywa...też trzeba było zostać lekarzem{usmiech} i nie byłoby problemu.A teraz tak serio jak byś Ty była lekarzem to wystawiałabyś paragony za wizyty? [/quote]Dokładnie, było kobieto uczyć się na lekarza i nie mialabyś problemu.Z czego ty robisz problem? Potrzebny Ci ten rachunek do szczęścia? [/quote]Jakie nowoczesne myślenie: "Kto ma studia ten nie musi płacić podatków!" Moim zdaniem powinien i to wyższe, bo ma z czego. Co za ciemnogród w tej Ostrołęce. {diabelek}

Gość

10-01-2011, 09:49
#17
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość][quote=Gość][quote=Gość]mam pytanie,słyszałam ze wizyta u dr.Jankowskiego kosztuje 90zł ,,interesuje mnie czy jest to koszt wizyty juz z badaniemusg czy za usg doplacamy,jak ta kto ile.prosze o odp [/quote]to jest całkowity koszt wizyty za USG nie dopłacasz masz to w cenie wizyty. Dopłacasz za "inne usługi" np. cytologie no i trójwymiarowe USG jest płatne dodatkowo{usmiech} [/quote]A ja mam pytanie: czy dostała któraś z Was chociaż jeden rachunek lub paragon za wizytę u w/w lekarza??? [/quote]ja chodziłam do kilku ostrołęckich lekarzy różnych specjalności prywatnie i nigdzie nie dostałam rachunku, więc dlaczego pytasz o tego lekarza? [/quote]Co w tym dziwnego, że o to pytam? Czy to normalne że lekarze nie wystawiają rachunków za wizyty prywatne?  20 wizyt dziennie przez 25 dni w miesiącu to przychód wynosi 50.000zł miesięcznie - wiele osób nie zarobi tego w pięć lat!!! [/quote]no tak w życiu bywa...też trzeba było zostać lekarzem{usmiech} i nie byłoby problemu.A teraz tak serio jak byś Ty była lekarzem to wystawiałabyś paragony za wizyty? [/quote]Dokładnie, było kobieto uczyć się na lekarza i nie mialabyś problemu.Z czego ty robisz problem? Potrzebny Ci ten rachunek do szczęścia? [/quote]Jakie nowoczesne myślenie: "Kto ma studia ten nie musi płacić podatków!" Moim zdaniem powinien i to wyższe, bo ma z czego. Co za ciemnogród w tej Ostrołęce. {diabelek}
Gość napisał(a):Czy mogę prosić o więcej szczegółów na temat dr Walczaka i jego kliniki?  

Gość

10-01-2011, 11:35
#18
Czy mogę prosić o więcej szczegółów na temat dr Walczaka i jego kliniki?  
Gość napisał(a):mam pyt. do  Pani ktorej pomógł zajść  w ciąże dr.Mrugacz,czy nadal chodzi do niego na wizyty i jest jej lekarzem prowadzącym czy moze inny lekarz?Mam jeszcze  pyt.gdzie bedzie Panie rodził?Białystok czy Ostrołeka?

Gość

10-01-2011, 14:47
#19
mam pyt. do  Pani ktorej pomógł zajść  w ciąże dr.Mrugacz,czy nadal chodzi do niego na wizyty i jest jej lekarzem prowadzącym czy moze inny lekarz?Mam jeszcze  pyt.gdzie bedzie Panie rodził?Białystok czy Ostrołeka?
Gość napisał(a):polecam dr mrugacza jak i pietrewicza z bialegostoku.z tym ze dr mragacza polecalabym do zajscia w ciaze poniewaz jego metody sa bardzo skuteczne(dowod mam na wlasnym przykladzie{usmiech}) a dr pietrewicza za pogejscie do pacjeta{ok}duzo lepiej tlumaczy i mozna porozmawiac z nim o wszystkim przy czym rowniez jest bardzo dobrym lekarzem. w moim przypadku prowadzacym ciaze jest dr bucinski w ostrolece. do bialegostoku jezdzilam w tych najwazniejszych tygodniach ciazy czyli 13 i 22 lub 23tydz i mysle ze jesli ciaza przebiega bez problemu to nie ma potrzeby bywac tam czesciej. mi pozostalo 8 tyg do rozwiazania i zdecydowalam sie na porod w ostrolece choc slyszalam od znajomej ktora przeszla w bialymstoku cesarskie ciecie ze opieka byla super. wiec wybor pozostaje indywidualny.

Gość

10-01-2011, 16:07
#20
polecam dr mrugacza jak i pietrewicza z bialegostoku.z tym ze dr mragacza polecalabym do zajscia w ciaze poniewaz jego metody sa bardzo skuteczne(dowod mam na wlasnym przykladzie{usmiech}) a dr pietrewicza za pogejscie do pacjeta{ok}duzo lepiej tlumaczy i mozna porozmawiac z nim o wszystkim przy czym rowniez jest bardzo dobrym lekarzem. w moim przypadku prowadzacym ciaze jest dr bucinski w ostrolece. do bialegostoku jezdzilam w tych najwazniejszych tygodniach ciazy czyli 13 i 22 lub 23tydz i mysle ze jesli ciaza przebiega bez problemu to nie ma potrzeby bywac tam czesciej. mi pozostalo 8 tyg do rozwiazania i zdecydowalam sie na porod w ostrolece choc slyszalam od znajomej ktora przeszla w bialymstoku cesarskie ciecie ze opieka byla super. wiec wybor pozostaje indywidualny.

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów