Dobry salon fryzjerski w mieście:)

Założony przez vero
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7
Gość napisał(a):najlepszy salon fryzjerski w jakim byłem to salon kole foto wiktor tam za kebabem. polecam wszystkim, bo warto jest tam chodzić. {diabelek}{ok}

Gość

20-07-2008, 10:28
#1
najlepszy salon fryzjerski w jakim byłem to salon kole foto wiktor tam za kebabem. polecam wszystkim, bo warto jest tam chodzić. {diabelek}{ok}
Gość napisał(a):Twoj komentarz o Pani Ewie jest zbędny jestes poprostu nie wychowany/a sam/a możesz paść świnie bo takie wieśniaki jak TY tylko mogą to robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

Gość

20-07-2008, 19:36
#2
Twoj komentarz o Pani Ewie jest zbędny jestes poprostu nie wychowany/a sam/a możesz paść świnie bo takie wieśniaki jak TY tylko mogą to robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
Gość napisał(a):a co z Le Cher...? czy jak to tam sie pisze.... niby dobry ostrołęcki salon a tu taka cisza o nim... {co} {co} {co}

Gość

20-07-2008, 19:51
#3
a co z Le Cher...? czy jak to tam sie pisze.... niby dobry ostrołęcki salon a tu taka cisza o nim... {co} {co} {co}
Gość napisał(a):to masakra{dobani}{dobani}{dobani} słabe fryzjerki w krótkich spódniczkach - NIE POLECAM !!!{nie}

Gość

20-07-2008, 20:33
#4
to masakra{dobani}{dobani}{dobani} słabe fryzjerki w krótkich spódniczkach - NIE POLECAM !!!{nie}
Gość napisał(a):a o ktory le cher chodzi bo sa 2.

Gość

20-07-2008, 21:33
#5
a o ktory le cher chodzi bo sa 2.
Gość napisał(a):nie wiem o ktory, pytam z ciekawosci o wasze opinie (te uzasadnione rzecz jasna,a nie pseudokrytyka czy pseudoreklama).ale chyba bardziej interesuje mnie ta o le cher kolo rynku...

Gość

20-07-2008, 22:16
#6
nie wiem o ktory, pytam z ciekawosci o wasze opinie (te uzasadnione rzecz jasna,a nie pseudokrytyka czy pseudoreklama).ale chyba bardziej interesuje mnie ta o le cher kolo rynku...
Gość napisał(a):pisałam własie o tym koło rynku

Gość

20-07-2008, 23:36
#7
pisałam własie o tym koło rynku
Gość napisał(a):fryzjerka powinna miec troche wyczucia a mini w pracy to tylko z jednym fachem mi się kojarzy ...... {chytry} więc popieram akurat tę uwagę.jednakże ciekawi mnie opinia na temat strzyżenia i czesania tam a także wasze patrzenie na stosunek cen do usług...

Gość

21-07-2008, 00:14
#8
fryzjerka powinna miec troche wyczucia a mini w pracy to tylko z jednym fachem mi się kojarzy ...... {chytry} więc popieram akurat tę uwagę.jednakże ciekawi mnie opinia na temat strzyżenia i czesania tam a także wasze patrzenie na stosunek cen do usług...

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów