Dobry salon fryzjerski w mieście:)

Założony przez vero
strony: 1 2 3 4 5 6 7 dalej
vero napisał(a):Niedawno przeprowadziłam się do Ostrołęki i za bardzo nie mam obycia z tym miastem{smutny} Chciałabym iśc do fryzjera, ale nie wiem z którego salonu usług będę zadowolona...Pomózcie, podpowiedzcie{usmiech}

vero

Wpisów: 1
Dołączył: 16.05.2008
16-05-2008, 11:09
#1
Niedawno przeprowadziłam się do Ostrołęki i za bardzo nie mam obycia z tym miastem{smutny} Chciałabym iśc do fryzjera, ale nie wiem z którego salonu usług będę zadowolona...Pomózcie, podpowiedzcie{usmiech}
Gość napisał(a):W Ostrołęce  nie ma ani jednego dobrego salonu fryzjerskiego. Jest kilka osób potrafiących ścinać włosy, ale nie ma żadnego dobrego specjalisty, który zna się na włosach, na pielęgnacji, na nowych trendach, na kosmetykach i na sprzęcie. ALbo polecają swoje produkty, albo zachęcają do poszukania wśród kosmetyków średniopółkowych. Nikogo nie polecam... niestety.

Gość

16-05-2008, 11:43
#2
W Ostrołęce  nie ma ani jednego dobrego salonu fryzjerskiego. Jest kilka osób potrafiących ścinać włosy, ale nie ma żadnego dobrego specjalisty, który zna się na włosach, na pielęgnacji, na nowych trendach, na kosmetykach i na sprzęcie. ALbo polecają swoje produkty, albo zachęcają do poszukania wśród kosmetyków średniopółkowych. Nikogo nie polecam... niestety.
Gość napisał(a):A ja polecam salonik fryzjerski " u Ewy" tj. obok Ambry i cymesa pozdrawiam

Gość

16-05-2008, 15:29
#3
A ja polecam salonik fryzjerski " u Ewy" tj. obok Ambry i cymesa pozdrawiam
Gość napisał(a):Nie polecam salonu Pretty & You na ulicy Piłsudzkiego.Paniom chyba się nudzi bo obgadują klientki.Nie przeszkadzało mi to dopóki nie dowiedziałam się,że mnie równiez obgadywano.Jak to mówią,ściany mają uszy...;)Mnie osobiscie Pani ostatnio powiedziała,a Ty moja droga siwiejesz:)Myślałas,że to ukryjesz pod blondem??A ja tu widzę na odrostach!Dodam,że jestem młoda osobą i nie mam siwych włosów!Zapytała co mnie tak wykończyło!?Bez komentarza...Kultura osobista za zerowym poziomie,usługi przeciętne.Czesała mnie na ślub dzewczyna z tego salonu,moją  świadkowa również.Swiadkowej fryzura rozpadła się jeszcze przed wejsciem do koscioła.Mnie uczesała tak,żeby mnie chyba oszpecić...Dodam,że prosiłam pół roku wczesniej włascicielkę salonu,zeby mnie czesała,zgodziła się a 2 tyg. przed ślubem wyparła się wszystkiego,ze o inny termin chodziło.Brak słów!Poleciła mi w zastępstwie tą,która mnie tak niełądnie uczesała...Do tego miała niewyparzony język,była niemiła i denerwująca a to wszystko mnie spotkało w dniu ślubu:(Generalnie im jesteś ładniejsza,im ładniejsze masz włosy unikaj zawistnej fryzjerki o imieniu Monika(tej młodszej bo są dwie Moniki ..)Chodziłam tam od dawna,z przyzwyczajenia ale po ostatnich wydarzeniach moja noga więcej tam nie stanie.Odradzam!

Gość

19-05-2008, 13:15
#4
Nie polecam salonu Pretty & You na ulicy Piłsudzkiego.Paniom chyba się nudzi bo obgadują klientki.Nie przeszkadzało mi to dopóki nie dowiedziałam się,że mnie równiez obgadywano.Jak to mówią,ściany mają uszy...;)Mnie osobiscie Pani ostatnio powiedziała,a Ty moja droga siwiejesz:)Myślałas,że to ukryjesz pod blondem??A ja tu widzę na odrostach!Dodam,że jestem młoda osobą i nie mam siwych włosów!Zapytała co mnie tak wykończyło!?Bez komentarza...Kultura osobista za zerowym poziomie,usługi przeciętne.Czesała mnie na ślub dzewczyna z tego salonu,moją  świadkowa również.Swiadkowej fryzura rozpadła się jeszcze przed wejsciem do koscioła.Mnie uczesała tak,żeby mnie chyba oszpecić...Dodam,że prosiłam pół roku wczesniej włascicielkę salonu,zeby mnie czesała,zgodziła się a 2 tyg. przed ślubem wyparła się wszystkiego,ze o inny termin chodziło.Brak słów!Poleciła mi w zastępstwie tą,która mnie tak niełądnie uczesała...Do tego miała niewyparzony język,była niemiła i denerwująca a to wszystko mnie spotkało w dniu ślubu:(Generalnie im jesteś ładniejsza,im ładniejsze masz włosy unikaj zawistnej fryzjerki o imieniu Monika(tej młodszej bo są dwie Moniki ..)Chodziłam tam od dawna,z przyzwyczajenia ale po ostatnich wydarzeniach moja noga więcej tam nie stanie.Odradzam!
Gość napisał(a):Niestety muszę zgodzić się z powyższą opinią. Kiedyś był to naprawdę zakład na poziomie, teraz pracują tam fryzjerki niemające pojęcia o tym, co robią. Również spotkałam się tam z obgadywaniem klientek, z "fochami" fryzjerek, z gadaniem na właścicielkę (podczas jej nieobecności)... a to wszystko przy klientkach{dobani} Chodziłam tam ze znajomymi przez ponad 3 lata, w ciągu których poziom usługi spadał, a ceny rosły. Odnośnie cen - tak naprawdę nigdy nie wiesz, ile zapłacisz !{gafa} Za taką samą usługę ceny były baaaarrdzo różne ! Fryzjerki między sobą rozmawiały, że właścicielce chodzi tylko o kasę...

Gość

19-05-2008, 14:38
#5
Niestety muszę zgodzić się z powyższą opinią. Kiedyś był to naprawdę zakład na poziomie, teraz pracują tam fryzjerki niemające pojęcia o tym, co robią. Również spotkałam się tam z obgadywaniem klientek, z "fochami" fryzjerek, z gadaniem na właścicielkę (podczas jej nieobecności)... a to wszystko przy klientkach{dobani} Chodziłam tam ze znajomymi przez ponad 3 lata, w ciągu których poziom usługi spadał, a ceny rosły. Odnośnie cen - tak naprawdę nigdy nie wiesz, ile zapłacisz !{gafa} Za taką samą usługę ceny były baaaarrdzo różne ! Fryzjerki między sobą rozmawiały, że właścicielce chodzi tylko o kasę...
Gość napisał(a):Salon Metamorfoza

Gość

19-05-2008, 17:29
#6
Salon Metamorfoza
Gość napisał(a):a ja polecam Studio urody Maria, ul. Grobatowa 7, bardzo sympatyczna Pani Magda, bardzo ładnie ścina, czesze ... robi to z pasją ...naprawde polecam {mruga}

Gość

19-05-2008, 19:56
#7
a ja polecam Studio urody Maria, ul. Grobatowa 7, bardzo sympatyczna Pani Magda, bardzo ładnie ścina, czesze ... robi to z pasją ...naprawde polecam {mruga}
Gość napisał(a):JA POLECAM PANIĄ EDYTĘ Z SALONU PRETTY YOU. JESTEM ZADOWOLONA Z JEJ USŁUG. PRZYZNAM JEDNAK ZE SAMA ATMOSFERA W SALONIE NIE JEST CIEKAWA.RZECZYWISCIE ZA TA SAMA USLUGĘ PŁACISZ RÓZNE CENY W ZALEZNOSCI OD HUMORU WLASCICIELKI, KTÓRA JEST STRAAASZNIEEE PAZERNA NA KASE I MA WYSOKIE MNIEMANIE O SOBIE...AZ ZA WYSOKIE.

Gość

20-05-2008, 13:23
#8
JA POLECAM PANIĄ EDYTĘ Z SALONU PRETTY YOU. JESTEM ZADOWOLONA Z JEJ USŁUG. PRZYZNAM JEDNAK ZE SAMA ATMOSFERA W SALONIE NIE JEST CIEKAWA.RZECZYWISCIE ZA TA SAMA USLUGĘ PŁACISZ RÓZNE CENY W ZALEZNOSCI OD HUMORU WLASCICIELKI, KTÓRA JEST STRAAASZNIEEE PAZERNA NA KASE I MA WYSOKIE MNIEMANIE O SOBIE...AZ ZA WYSOKIE.
Gość napisał(a):Ja polecam salon "Metamorfoza"w handlowcu,chodzę tam już dwa lata i za każdym razem jestem bardzo zadowolona.Najlepiej wcześniej zajść lub zadzwonić i się umówić,bo zawsze jest dużo klientek i nie zawsze panie mogą sie wyrobić.Personel pierwsza klasa,zawsze miło i sympatycznie.Bardzo polecam!!!{ok}

Gość

21-05-2008, 21:43
#9
Ja polecam salon "Metamorfoza"w handlowcu,chodzę tam już dwa lata i za każdym razem jestem bardzo zadowolona.Najlepiej wcześniej zajść lub zadzwonić i się umówić,bo zawsze jest dużo klientek i nie zawsze panie mogą sie wyrobić.Personel pierwsza klasa,zawsze miło i sympatycznie.Bardzo polecam!!!{ok}
Gość napisał(a):Polecam salon "Gracja" u Pani Marioli ul.Prądzyńskiego 23B super młoda babka ścina jak trzeba i doradzi ceny bardzo dobre ;)

Gość

23-05-2008, 19:25
#10
Polecam salon "Gracja" u Pani Marioli ul.Prądzyńskiego 23B super młoda babka ścina jak trzeba i doradzi ceny bardzo dobre ;)
Gość napisał(a):Polecam salon "Gracja" u Pani Marioli ul.Prądzyńskiego 23B super młoda babka ścina jak trzeba i doradzi ceny bardzo dobre ;)

Gość

23-05-2008, 19:25
#11
Polecam salon "Gracja" u Pani Marioli ul.Prądzyńskiego 23B super młoda babka ścina jak trzeba i doradzi ceny bardzo dobre ;)
Gość napisał(a):Picasso zależy kto ścina taka Kasia co ciągle żuje gumę dobrze ścina reszta obsługi taka sobie.. ale akurat ta Pani ma dryg .

Gość

23-05-2008, 19:26
#12
Picasso zależy kto ścina taka Kasia co ciągle żuje gumę dobrze ścina reszta obsługi taka sobie.. ale akurat ta Pani ma dryg .
Gość napisał(a):Ta picasso byłam tam raz i wyszłam z płaczem ,beznadzieja i nigdy więcej tam{nie} pójdę ,a z własnego doświadzenia polecam salon Metamorfoza -pełen profesjonalizm{!}

Gość

23-05-2008, 21:45
#13
Ta picasso byłam tam raz i wyszłam z płaczem ,beznadzieja i nigdy więcej tam{nie} pójdę ,a z własnego doświadzenia polecam salon Metamorfoza -pełen profesjonalizm{!}
Gość napisał(a):a ja mam własną fryzjerkę która robi fryzury o jakich wam się nie śniło, działa solo, na imie ma Iwona Z. polecam

Gość

24-05-2008, 22:42
#14
a ja mam własną fryzjerkę która robi fryzury o jakich wam się nie śniło, działa solo, na imie ma Iwona Z. polecam
Gość napisał(a):A czy można się w jakiś sposób skontaktować z Panią Iwoną Z. ??{usmiech}

Gość

25-05-2008, 10:47
#15
A czy można się w jakiś sposób skontaktować z Panią Iwoną Z. ??{usmiech}
Gość napisał(a):A ja polecam Picasso. Bardzo miła obsługa. I świetne fryzury. Ale to kwestia gustu podobno. A to że to dobry salon świadczy to, żeby się tam dostać to najwcześniej w listopadzie- jeżeli chodzi o termin sobotni.

Gość

26-05-2008, 23:14
#16
A ja polecam Picasso. Bardzo miła obsługa. I świetne fryzury. Ale to kwestia gustu podobno. A to że to dobry salon świadczy to, żeby się tam dostać to najwcześniej w listopadzie- jeżeli chodzi o termin sobotni.
Gość napisał(a):Co do salonu Picasso to ja zdecydowanie jestem na {nie} nie powierzę swoich włosom ludziom którzy nie wiedzo ile to jest góra dwa centymetry a po drugie ja także jestem zainteresowana kontaktem z tą panią Iwoną

Gość

27-05-2008, 10:12
#17
Co do salonu Picasso to ja zdecydowanie jestem na {nie} nie powierzę swoich włosom ludziom którzy nie wiedzo ile to jest góra dwa centymetry a po drugie ja także jestem zainteresowana kontaktem z tą panią Iwoną
Gość napisał(a):jeśli chodzi o ścinanie włosów i modelowanie to polecam salon na ulicy Piłsudskiego (na przeciwko basenu obok sklepu z firankami i sklepu ze sprzętem sportowym) Profesjonalnie i nie drogo, i jeszcze nigdy nie zrobily mi "szopy" na głowie. POLECAM

Gość

27-05-2008, 15:58
#18
jeśli chodzi o ścinanie włosów i modelowanie to polecam salon na ulicy Piłsudskiego (na przeciwko basenu obok sklepu z firankami i sklepu ze sprzętem sportowym) Profesjonalnie i nie drogo, i jeszcze nigdy nie zrobily mi "szopy" na głowie. POLECAM
Gość napisał(a):Niestety u nas nie ma profesjonalnych stylistów fryzur.Salon Metamorfoza*niestety tam nawet jak się dzwoni i umawia na konkretną godzinę to zawsze trzeba czekać (nawet 45 minut) - ale pani właścicielka stzryże ok.Picasso*tam niestety nie jest za fajnie a ceny (ja strzyżę krótkie włosy i ostatnio zapłaciłam 35 zł)-to zdecydownie lekkie "przegięcie".Czasem w tych niepozornie wyglądających salonikach są lepsi fryzjerzy i za rozsądną cenę.

Gość

28-05-2008, 10:05
#19
Niestety u nas nie ma profesjonalnych stylistów fryzur.Salon Metamorfoza*niestety tam nawet jak się dzwoni i umawia na konkretną godzinę to zawsze trzeba czekać (nawet 45 minut) - ale pani właścicielka stzryże ok.Picasso*tam niestety nie jest za fajnie a ceny (ja strzyżę krótkie włosy i ostatnio zapłaciłam 35 zł)-to zdecydownie lekkie "przegięcie".Czasem w tych niepozornie wyglądających salonikach są lepsi fryzjerzy i za rozsądną cenę.
Gość napisał(a):przed basenem, jest studio fryzjerskie. na przeciwko delikatesów. zaraz obok tego salonu jest sklepik z ciastkami itp . pozdrawiam

Gość

28-05-2008, 16:21
#20
przed basenem, jest studio fryzjerskie. na przeciwko delikatesów. zaraz obok tego salonu jest sklepik z ciastkami itp . pozdrawiam

strony: 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów