Dobry salon fryzjerski w mieście:)

Założony przez vero
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):Szkoda kasy na reklamę{gafa}{!} i dlatego jest forum!!{diabelek}{!}{!}{!}

Gość

30-06-2008, 12:34
#1
Szkoda kasy na reklamę{gafa}{!} i dlatego jest forum!!{diabelek}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):{usmiech}Nie wiem jak inni ale ja nie jestem fryzjerką i nigdy nie byłam a jak pisze o jakimś zakładzie to tylko z własnych obserwacji dobrze albo żle,moim zdaniem do tego powinno służyć forum.Ja osobiście polecam salon Metamorfoza,zawsze wychodze z niego bardzo zadowolona i bez jakichkolwiek zastrzeżeń ,mogę jeszcze polecić jak poprzedniczka Doris na Hallera.

Gość

30-06-2008, 15:51
#2
{usmiech}Nie wiem jak inni ale ja nie jestem fryzjerką i nigdy nie byłam a jak pisze o jakimś zakładzie to tylko z własnych obserwacji dobrze albo żle,moim zdaniem do tego powinno służyć forum.Ja osobiście polecam salon Metamorfoza,zawsze wychodze z niego bardzo zadowolona i bez jakichkolwiek zastrzeżeń ,mogę jeszcze polecić jak poprzedniczka Doris na Hallera.
Gość napisał(a):a ja nikogo nie polecam....włosy farbować  farbuje u fryzjera ale co można zepsuć przy pasemkach.Ścinanie to od wielkiego dzwonu bo fryzjerzy nie słuchają albo nie rozumieją tego co się do nich mówi.

Gość

30-06-2008, 16:01
#3
a ja nikogo nie polecam....włosy farbować  farbuje u fryzjera ale co można zepsuć przy pasemkach.Ścinanie to od wielkiego dzwonu bo fryzjerzy nie słuchają albo nie rozumieją tego co się do nich mówi.
ewa_26 napisał(a):ja z salonu pretty you zawsze bylam zadowolona dopoki ostatnio pani E. nie zrobila mi boba na kreconych wlosach z grzywka-porazka:(((a ostrzegam przed salonem "KOSMYK" szczegolnie przed farbowaniem, ta pani w ogole nie ma pojecia o tym co robi.Salon Maria ok tylko, ze pani Madzia zawsze zbyt mocno skraca wlosy:)

ewa_26

Wpisów: 2
Dołączył: 01.07.2008
01-07-2008, 12:09
#4
ja z salonu pretty you zawsze bylam zadowolona dopoki ostatnio pani E. nie zrobila mi boba na kreconych wlosach z grzywka-porazka:(((a ostrzegam przed salonem "KOSMYK" szczegolnie przed farbowaniem, ta pani w ogole nie ma pojecia o tym co robi.Salon Maria ok tylko, ze pani Madzia zawsze zbyt mocno skraca wlosy:)
Gość napisał(a): jak ci szkoda kasy na reklame to nie chce wiedziec na co jeszcze ci szkoda w twoim salone. a kosmetyki pewnie u ruskich kupujesz.{diabelek}. te forum jest poto by was fryzjerów oceniać, a nie zebyscie sie sami oceniali.

Gość

01-07-2008, 12:31
#5
jak ci szkoda kasy na reklame to nie chce wiedziec na co jeszcze ci szkoda w twoim salone. a kosmetyki pewnie u ruskich kupujesz.{diabelek}. te forum jest poto by was fryzjerów oceniać, a nie zebyscie sie sami oceniali.
ewa_26 napisał(a):w metamorfozie czesała mnie na moj slub p. Iwona, byłam zachwycona!

ewa_26

Wpisów: 2
Dołączył: 01.07.2008
01-07-2008, 12:37
#6
w metamorfozie czesała mnie na moj slub p. Iwona, byłam zachwycona!
Gość napisał(a):kiedyś w prety you najlepsza była Justyna,a le teraz już tam nie pracuje

Gość

01-07-2008, 13:44
#7
kiedyś w prety you najlepsza była Justyna,a le teraz już tam nie pracuje
Gość napisał(a):a ja polecam panią Anetkę. Ma salon na ul. Sikorskiego. Rewelacyjna jest! Cuda robi na glowie! {diabelek}

Gość

01-07-2008, 17:07
#8
a ja polecam panią Anetkę. Ma salon na ul. Sikorskiego. Rewelacyjna jest! Cuda robi na glowie! {diabelek}
Gość napisał(a):ja chodziłam do p. beaty na dzieci polskich w piwnicy miała zakład, ale wyjechała ( chyba ze dwa lata temu ) do stanów bodajże. Czy ktoś wie coś o niej ? Może wróciła ???{co}

Gość

03-07-2008, 13:30
#9
ja chodziłam do p. beaty na dzieci polskich w piwnicy miała zakład, ale wyjechała ( chyba ze dwa lata temu ) do stanów bodajże. Czy ktoś wie coś o niej ? Może wróciła ???{co}
Gość napisał(a):Od kilku lat chodzę do Doris na Hallera.Jak dla mnie Ok!Miła atmosfera, dziewczyny raczej na poziomie,nie zamęczają plotami.

Gość

04-07-2008, 10:08
#10
Od kilku lat chodzę do Doris na Hallera.Jak dla mnie Ok!Miła atmosfera, dziewczyny raczej na poziomie,nie zamęczają plotami.
Gość napisał(a):ja polecam dziewczyny z pretty you  , u kazdej juz byłam na strzyzeniu  i od kazdej wyszłam zadowolona

Gość

08-07-2008, 18:31
#11
ja polecam dziewczyny z pretty you  , u kazdej juz byłam na strzyzeniu  i od kazdej wyszłam zadowolona
Gość napisał(a):na pewno {diabelek}

Gość

08-07-2008, 18:49
#12
na pewno {diabelek}
Gość napisał(a):czyzby pani Monika znowu pojawila sie na forum i wychwala swoj zaklad{chytry}

Gość

08-07-2008, 21:53
#13
czyzby pani Monika znowu pojawila sie na forum i wychwala swoj zaklad{chytry}
Gość napisał(a):ja jestem ciekawa, czy na ścianie w prity ju w końcu powieszono cennik. Jeżeli nie, to należy tę sprawę zgłosić do o. praw konsumenta.

Gość

08-07-2008, 22:29
#14
ja jestem ciekawa, czy na ścianie w prity ju w końcu powieszono cennik. Jeżeli nie, to należy tę sprawę zgłosić do o. praw konsumenta.
Gość napisał(a):a moze wlascicielka pretty you bedzie miala wiecej odwagi  i ustosunkuje sie do zazalen  o obgadywaniu, okradaniu i obrazaniu klienow, o ktorych byla mowa na tym blogu

Gość

09-07-2008, 22:34
#15
a moze wlascicielka pretty you bedzie miala wiecej odwagi  i ustosunkuje sie do zazalen  o obgadywaniu, okradaniu i obrazaniu klienow, o ktorych byla mowa na tym blogu
Gość napisał(a):a ja proponuje zamknąć już ten wątek...posty nijak mają się do pytania zadanego przez vero ... myślałam, że ja też znajdę tu wskazówki gdzie można liczyć na dobre strzyżenie, a znalazłam tylko żale pretensje i obopólne obgadywanie..to przykre  {smutny} - pozdrawiam właścicielki i niezadowolone klientki

Gość

10-07-2008, 12:31
#16
a ja proponuje zamknąć już ten wątek...posty nijak mają się do pytania zadanego przez vero ... myślałam, że ja też znajdę tu wskazówki gdzie można liczyć na dobre strzyżenie, a znalazłam tylko żale pretensje i obopólne obgadywanie..to przykre  {smutny} - pozdrawiam właścicielki i niezadowolone klientki
Gość napisał(a):właścicielki salonów...oczywiście

Gość

10-07-2008, 12:32
#17
właścicielki salonów...oczywiście
Gość napisał(a):Polecam salon Venus na TRaugutta w bloku.

Gość

14-07-2008, 10:55
#18
Polecam salon Venus na TRaugutta w bloku.
Gość napisał(a):Ja polecam salon Metamorfoza,wczesniej bylam w Pretty you zaplacilam bardzo duzo i bylam niezadowolona. W Metamorfozie bardzo mile panie,ceny przystepne i jakosc obslugi wysoka . Pozdrawiam

Gość

15-07-2008, 08:07
#19
Ja polecam salon Metamorfoza,wczesniej bylam w Pretty you zaplacilam bardzo duzo i bylam niezadowolona. W Metamorfozie bardzo mile panie,ceny przystepne i jakosc obslugi wysoka . Pozdrawiam
Gość napisał(a):witam wszystki serdecznie :) ja polecam salon fryzjerski "U Ewy" ;)

Gość

18-07-2008, 20:56
#20
witam wszystki serdecznie :) ja polecam salon fryzjerski "U Ewy" ;)

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów