Dobry salon fryzjerski w mieście:)

Założony przez vero
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):polecam metamorfoze dziewczyny znaja sie na rzeczy maja terminy zawalone duzo do przodu ale jak komuś zależy to sie wcześniej umówi i nie ma problemu.polecam skusć sie na kawkę siedzac npz maseczka lub farbą.{mruga}

Gość

21-06-2008, 23:43
#1
polecam metamorfoze dziewczyny znaja sie na rzeczy maja terminy zawalone duzo do przodu ale jak komuś zależy to sie wcześniej umówi i nie ma problemu.polecam skusć sie na kawkę siedzac npz maseczka lub farbą.{mruga}
Gość napisał(a):Jak przechodzą koło metamofozy to tam zawsze raczej pusto...{co}

Gość

22-06-2008, 10:13
#2
Jak przechodzą koło metamofozy to tam zawsze raczej pusto...{co}
Gość napisał(a):A ja polecam salon "MARIA" na ul. Goworowskiej. Dwa lata temu tam trafiłam iod tego czasu jestem stałą klientką. Zawsze jestem zadowolona z fryzury ( właścicielka czesała mnie do ślubu ) i ceny też są przystępne:)

Gość

22-06-2008, 17:16
#3
A ja polecam salon "MARIA" na ul. Goworowskiej. Dwa lata temu tam trafiłam iod tego czasu jestem stałą klientką. Zawsze jestem zadowolona z fryzury ( właścicielka czesała mnie do ślubu ) i ceny też są przystępne:)
Gość napisał(a):Wcześniej salon mieścił się na ul. Kilińskiego

Gość

22-06-2008, 17:16
#4
Wcześniej salon mieścił się na ul. Kilińskiego
Gość napisał(a):Ja również bardzo polecam salon MARIA.Właścicielka Pani Magda Połomska jest super specjalistką!{usmiech}

Gość

24-06-2008, 09:36
#5
Ja również bardzo polecam salon MARIA.Właścicielka Pani Magda Połomska jest super specjalistką!{usmiech}
Gość napisał(a):Nie wierzę {chytry}w wiarygodność tych wypowiedzi pojawiających się na forum a szczególnie tych pochwalnych dla różnych zakładów. Doładne imiona nazwiska właścicieli dobrze że nie podają jeszcze numeru pesel i dowodu{diabelek}

Gość

24-06-2008, 12:57
#6
Nie wierzę {chytry}w wiarygodność tych wypowiedzi pojawiających się na forum a szczególnie tych pochwalnych dla różnych zakładów. Doładne imiona nazwiska właścicieli dobrze że nie podają jeszcze numeru pesel i dowodu{diabelek}
Gość napisał(a):Jesli wlasciciele nie maja powodow by sie wstydzic to mysle ze podawanie nazwisk  nie stanowi dla nich  problemu ,najwiekszy problem maja osoby ktore maja cos na sumieniu, prawda pani Moniko{mruga}

Gość

24-06-2008, 13:50
#7
Jesli wlasciciele nie maja powodow by sie wstydzic to mysle ze podawanie nazwisk  nie stanowi dla nich  problemu ,najwiekszy problem maja osoby ktore maja cos na sumieniu, prawda pani Moniko{mruga}
Gość napisał(a):Kiedyś miałam "przyjemność" ścinać wlosy w salonie Maria :) Nie trafilam na właścicielkę, tylko na dziewczynę u niej pracującą. Ścianała moje włosy jednoczesnie kłocąc się w przerwach z chłopakiem przez komórkę{zdziwko} Było to moje pierwsze i ostatnie strzyżenie w tamtym salonie. Świetne podejście do klienta{diabelek}

Gość

24-06-2008, 16:46
#8
Kiedyś miałam "przyjemność" ścinać wlosy w salonie Maria :) Nie trafilam na właścicielkę, tylko na dziewczynę u niej pracującą. Ścianała moje włosy jednoczesnie kłocąc się w przerwach z chłopakiem przez komórkę{zdziwko} Było to moje pierwsze i ostatnie strzyżenie w tamtym salonie. Świetne podejście do klienta{diabelek}
Gość napisał(a):A co sądzicie o zakładzie "U Ewy" na ul. Kopernika ? {usmiech} Poleciła mi go koleżanka, która jest zawsze zadowolna {ok} . Podobno jest tam na zapisy. I którą panią moglibyście mi polecić? {mruga}  Pozdrawiam.

Gość

28-06-2008, 18:57
#9
A co sądzicie o zakładzie "U Ewy" na ul. Kopernika ? {usmiech} Poleciła mi go koleżanka, która jest zawsze zadowolna {ok} . Podobno jest tam na zapisy. I którą panią moglibyście mi polecić? {mruga}  Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Zapytaj koleżanki{diabelek}

Gość

29-06-2008, 11:05
#10
Zapytaj koleżanki{diabelek}
Gość napisał(a):"U Ewy" oczywiście ze do właścicielki Ewy :) fajniutka milutka itp itd:)

Gość

29-06-2008, 18:37
#11
"U Ewy" oczywiście ze do właścicielki Ewy :) fajniutka milutka itp itd:)
Gość napisał(a):witam:) salon "U Ewy" jak najbardziej polecam miła obsługa zawsze wychodze  stamtąd zadowolona z swojej nowej i orginalnej fryzurce :) a że na zapisy to fakt ale lepiej bo wiesz ze napewno jak sie zapiszesz to sie dostaniesz:)

Gość

29-06-2008, 18:38
#12
witam:) salon "U Ewy" jak najbardziej polecam miła obsługa zawsze wychodze  stamtąd zadowolona z swojej nowej i orginalnej fryzurce :) a że na zapisy to fakt ale lepiej bo wiesz ze napewno jak sie zapiszesz to sie dostaniesz:)
Gość napisał(a):reklama dzwignią handlu{dobani}

Gość

29-06-2008, 19:13
#13
reklama dzwignią handlu{dobani}
Gość napisał(a):reklama reklamą a prawda prawdą

Gość

29-06-2008, 19:27
#14
reklama reklamą a prawda prawdą
Gość napisał(a):przynajmniej IP zmień, gdy piszesz o tym samym zakładzie opinie{gafa}

Gość

29-06-2008, 20:24
#15
przynajmniej IP zmień, gdy piszesz o tym samym zakładzie opinie{gafa}
Gość napisał(a):Tylko Doris na Hallera !!!!!!{mruga}

Gość

29-06-2008, 20:42
#16
Tylko Doris na Hallera !!!!!!{mruga}
Gość napisał(a):Nie było mnie przez kilka lat w Ostrołęcc,a przed wyjazdem chodziłam do salonu U Ewy ,byłam zawsze zadowolona.Jestem ciekawa czy nadal dobrze strzygą,a jak ceny?

Gość

29-06-2008, 21:07
#17
Nie było mnie przez kilka lat w Ostrołęcc,a przed wyjazdem chodziłam do salonu U Ewy ,byłam zawsze zadowolona.Jestem ciekawa czy nadal dobrze strzygą,a jak ceny?
Gość napisał(a):fryzjerki,fryzjereczkii fryzjerzy  ale wy wszyscy jestescie denni!!!!!!!!! wykupcie sobie reklame waszych salonów w tygodniku ostrołęckim a nie robibicie tu  antyreklame sobie nawzajem. pozrawiam tych którzy są z poza tej sekty.

Gość

29-06-2008, 21:39
#18
fryzjerki,fryzjereczkii fryzjerzy  ale wy wszyscy jestescie denni!!!!!!!!! wykupcie sobie reklame waszych salonów w tygodniku ostrołęckim a nie robibicie tu  antyreklame sobie nawzajem. pozrawiam tych którzy są z poza tej sekty.
Gość napisał(a):nie musze nic zmieniac poprostu pisze to co wiem i jak mysle własnie o tym zakładzie :) i chyba nikt mi tego nie zabroni!!!!!

Gość

29-06-2008, 21:59
#19
nie musze nic zmieniac poprostu pisze to co wiem i jak mysle własnie o tym zakładzie :) i chyba nikt mi tego nie zabroni!!!!!
Gość napisał(a):{gafa}REKLAMA, REKLAMA, OOOOO..........PRANIE MÓZGU JUŻ OD RANA.........{diabelek}JA RÓWNIEŻ PROPONUJE ZAMIEŚCIĆ REKLAMĘ W TO, A NIE WYSŁUGIWAĆ SIĘ FORUM...........BLEEEEEEEE

Gość

30-06-2008, 11:36
#20
{gafa}REKLAMA, REKLAMA, OOOOO..........PRANIE MÓZGU JUŻ OD RANA.........{diabelek}JA RÓWNIEŻ PROPONUJE ZAMIEŚCIĆ REKLAMĘ W TO, A NIE WYSŁUGIWAĆ SIĘ FORUM...........BLEEEEEEEE

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów