Dobry salon fryzjerski w mieście:)

Założony przez vero
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):Droga Pani,Od kilku lat mieszkam w Warszawie a pomimo to  przyjeżdzałam do fryzjera w Ostrołęce,tak trochę z przyzwyczajenia i przy okazji odwiedzania rodziny...Do czasu aż się bardzo zawiodłam na Paniach pracujących w Pretty & You.Dobry fryzjer może być zarówno w dużym miescie jak i małym miasteczku,to kwestia umiejętności i kultury osobistej...Teraz znalazłam fajnego fryzjera w Warszawie pod domem i jestem bardzo zadowolona.Moi znajomi chodzą do salonu na osiedlu centrum(obok poczty) i też są zadowoleni.Jak Pani odpowiadają usługi w salonie Pretty & you to niech Pani tam chodzi...

Gość

13-06-2008, 17:14
#1
Droga Pani,Od kilku lat mieszkam w Warszawie a pomimo to  przyjeżdzałam do fryzjera w Ostrołęce,tak trochę z przyzwyczajenia i przy okazji odwiedzania rodziny...Do czasu aż się bardzo zawiodłam na Paniach pracujących w Pretty & You.Dobry fryzjer może być zarówno w dużym miescie jak i małym miasteczku,to kwestia umiejętności i kultury osobistej...Teraz znalazłam fajnego fryzjera w Warszawie pod domem i jestem bardzo zadowolona.Moi znajomi chodzą do salonu na osiedlu centrum(obok poczty) i też są zadowoleni.Jak Pani odpowiadają usługi w salonie Pretty & you to niech Pani tam chodzi...
Gość napisał(a):Mam 16 lat ...tak jak Wy moje drogie kolerzanki i powiem wam że jak Was nie stać na fryzjera to moja kolerzanka uczy się na fryzjerkę i ścina wlosy w domu za 7 złoty.A jak Wam coś nie pasuje to nie musicie rzygać na siebie bo to wygląda jak zagrywki konkurencji i świadczy o Was.Nie macie co do roboty to kupcie sobie działkę ogrodniczą i zajmijcie się czymś pożytecznym.Czy to wszystko pisze jedna osoba????

Gość

13-06-2008, 19:14
#2
Mam 16 lat ...tak jak Wy moje drogie kolerzanki i powiem wam że jak Was nie stać na fryzjera to moja kolerzanka uczy się na fryzjerkę i ścina wlosy w domu za 7 złoty.A jak Wam coś nie pasuje to nie musicie rzygać na siebie bo to wygląda jak zagrywki konkurencji i świadczy o Was.Nie macie co do roboty to kupcie sobie działkę ogrodniczą i zajmijcie się czymś pożytecznym.Czy to wszystko pisze jedna osoba????
Gość napisał(a):No własnie Droga Pani , kazdy ma znaleźć coś dla siebie i ważne by być zadowolonym bo o to chodzi byśmy były piękne i zadbane a nie by obrzucać sie błotem i bić pianę .Poza tym ,  jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził ...jak mówi stare przysłowie ludowe ......Ja jestem zadowolona z poziomu usług w Pretty & You i będę tam chodziła jak slusznie mi Pani poradziła i jeszcze mając na uwadzie SWOJE doświadczenia POLECAM ten salon .Każdy ma prawo do własnej opinii ale z zachowaniem kultury .Czego Paniom i sobie życzę .Pozdrawiam

Gość

14-06-2008, 10:54
#3
No własnie Droga Pani , kazdy ma znaleźć coś dla siebie i ważne by być zadowolonym bo o to chodzi byśmy były piękne i zadbane a nie by obrzucać sie błotem i bić pianę .Poza tym ,  jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził ...jak mówi stare przysłowie ludowe ......Ja jestem zadowolona z poziomu usług w Pretty & You i będę tam chodziła jak slusznie mi Pani poradziła i jeszcze mając na uwadzie SWOJE doświadczenia POLECAM ten salon .Każdy ma prawo do własnej opinii ale z zachowaniem kultury .Czego Paniom i sobie życzę .Pozdrawiam
Gość napisał(a):Najmniejszą kulturą to - póki co - wykazała się właścicielka pretty you.Zmieniając temat. W Ostrołęce, oprócz salonów, są także sklepy z kosmetykami typowo "włosowymi". Może korzystacie z nich i możecie polecić jakieś ciekawe kosmetyki? :)

Gość

14-06-2008, 18:13
#4
Najmniejszą kulturą to - póki co - wykazała się właścicielka pretty you.Zmieniając temat. W Ostrołęce, oprócz salonów, są także sklepy z kosmetykami typowo "włosowymi". Może korzystacie z nich i możecie polecić jakieś ciekawe kosmetyki? :)
Gość napisał(a):Odnosnie salonu Pretty &You na ul. Pilsudzkiego mam rowniez bardzo niemile doswiadczenia.Farbowala mi wlosy wlascicielka MONIKA LIPINSKA . W trakcie rozmowy wypytala mnie co robie,gdzie mieszkam,a jak sie dowidziala ze zagranico to odpowiednio policzyla mnie za fryzure. Wiec za farbowanie wlosow i za podciecie policzyla mnie 250 zl. Zaznaczam ze bylo to rok temu i farbowala mi tylko odrosty. Nieswiadoma kosztow za fryzjera w Polsce zaplacilam. Jednak dowiedziawszy sie ze jest to stanowczo za duzo wrocilam sie i zazadalam zwrotu pieniedzy.Wlasicielka MONIKA LIPINSKA  byla bardzo arogancka,pieniedzy mi nie chciala zwrocic i rowniez nie potrafila wytlumaczyc za co tyle zaplacilam i nie chciala dac mi rachunku. Goraco odradzam ten salon i zastanawiam sie jak pani MONICE LIPINSKIEJ nie wstyd przed klietkami i pracownikami okradac innych nieswiadomych klientow.

Gość

14-06-2008, 21:09
#5
Odnosnie salonu Pretty &You na ul. Pilsudzkiego mam rowniez bardzo niemile doswiadczenia.Farbowala mi wlosy wlascicielka MONIKA LIPINSKA . W trakcie rozmowy wypytala mnie co robie,gdzie mieszkam,a jak sie dowidziala ze zagranico to odpowiednio policzyla mnie za fryzure. Wiec za farbowanie wlosow i za podciecie policzyla mnie 250 zl. Zaznaczam ze bylo to rok temu i farbowala mi tylko odrosty. Nieswiadoma kosztow za fryzjera w Polsce zaplacilam. Jednak dowiedziawszy sie ze jest to stanowczo za duzo wrocilam sie i zazadalam zwrotu pieniedzy.Wlasicielka MONIKA LIPINSKA  byla bardzo arogancka,pieniedzy mi nie chciala zwrocic i rowniez nie potrafila wytlumaczyc za co tyle zaplacilam i nie chciala dac mi rachunku. Goraco odradzam ten salon i zastanawiam sie jak pani MONICE LIPINSKIEJ nie wstyd przed klietkami i pracownikami okradac innych nieswiadomych klientow.
Gość napisał(a):jesli wlascicielka salonu pretty&you wypowiada sie nadal na forum, to prosze o komentarz, bo podobnych przypadkow okradania klientow bylo na pewno wiecej

Gość

14-06-2008, 21:38
#6
jesli wlascicielka salonu pretty&you wypowiada sie nadal na forum, to prosze o komentarz, bo podobnych przypadkow okradania klientow bylo na pewno wiecej
Gość napisał(a):czyzby p. m****e  zabrakolo odwagi jesli chodzi o swoja osobe. a wypisywac glupoty na kilienki to ja ma.

Gość

15-06-2008, 12:42
#7
czyzby p. m****e  zabrakolo odwagi jesli chodzi o swoja osobe. a wypisywac glupoty na kilienki to ja ma.
Gość napisał(a):HiHi - dziewczyny uważajcie - może  dla Pani Moniki fryzjerstwo to tylko przykrywka, a tak naprawdę  jest Tajnym Agentem W Spódnicy. {chytry} Może należy do siatki informatorów detaktywa Rudkowskiego... ;P Może  to od niej właśnie mężowie dusigrosze czerpią informację kiedy żona kupiła sobie nową sukienkę oraz o tym że nowa torebka kosztowała nie 25 ale 250 zł ...może to z tej skarbnicy wiedzy czerpią zazdrośni kochankowie za odpowiednią opłata uspokają swoje nerwy lub wręcz przeciwnie. A podstępne rywalki za kolejną opłata niecnie to wykorzystują.  I żeby takie rzeczy działy sie w naszej spokojnej Ostrołęce... {diabelek}

Gość

15-06-2008, 15:57
#8
HiHi - dziewczyny uważajcie - może  dla Pani Moniki fryzjerstwo to tylko przykrywka, a tak naprawdę  jest Tajnym Agentem W Spódnicy. {chytry} Może należy do siatki informatorów detaktywa Rudkowskiego... ;P Może  to od niej właśnie mężowie dusigrosze czerpią informację kiedy żona kupiła sobie nową sukienkę oraz o tym że nowa torebka kosztowała nie 25 ale 250 zł ...może to z tej skarbnicy wiedzy czerpią zazdrośni kochankowie za odpowiednią opłata uspokają swoje nerwy lub wręcz przeciwnie. A podstępne rywalki za kolejną opłata niecnie to wykorzystują.  I żeby takie rzeczy działy sie w naszej spokojnej Ostrołęce... {diabelek}
Gość napisał(a):a czemu nikt nie wspomniał o salonie Picasso ?Pretty You - brzmi , jak nazwa papieru toaletowego lub taniej wody również toaletowej .

Gość

15-06-2008, 22:47
#9
a czemu nikt nie wspomniał o salonie Picasso ?Pretty You - brzmi , jak nazwa papieru toaletowego lub taniej wody również toaletowej .
Gość napisał(a):Bo w salonie Picasso to też zależy na kogo się trafi, a ceny wysokie...

Gość

16-06-2008, 07:41
#10
Bo w salonie Picasso to też zależy na kogo się trafi, a ceny wysokie...
Gość napisał(a):kiedyś był taki malutki salonik w budkach przy basenie, w tamtym lokalu jest teraz salon ale sukien slubnych. Pracowala tam wspomniana wczesniej pani Monika [nie, nie ta Pani Monika z Pretty&You], a szefowa byla chyba pani Beata. Chodzilam tam dobrych kilka lat, zawsze mila, fachowa usluga pani moniki, bo tylko do niej mialam zaufanie, bo do szefowej jakos niebardzo. Wszystko pieknie ladnie elegancko, ale kilka razy musialam czekac UWAGA! nawet 3 GODZINY! mimo wczesniejszego zapisania! od tamtego momentu zaczelam miec naprawde zal do szefowej, ze tak traktuje klientow.. a Pani Monika jest naprawde baaardzo dobra, moge zaryzykowac nawet, ze profesjonalistka, zawsze mila, uprzejma, rozmowna, doradzila jaka fryzurka, a jakiej unikac, doradzila pielegnację i inne sposoby ukladania fryzurki. Naprawde bardzo utalentowana i z drygiem do fachu dziewczyna. {mruga} Szkoda ze wyjechala.. {smutny}

Gość

16-06-2008, 18:22
#11
kiedyś był taki malutki salonik w budkach przy basenie, w tamtym lokalu jest teraz salon ale sukien slubnych. Pracowala tam wspomniana wczesniej pani Monika [nie, nie ta Pani Monika z Pretty&You], a szefowa byla chyba pani Beata. Chodzilam tam dobrych kilka lat, zawsze mila, fachowa usluga pani moniki, bo tylko do niej mialam zaufanie, bo do szefowej jakos niebardzo. Wszystko pieknie ladnie elegancko, ale kilka razy musialam czekac UWAGA! nawet 3 GODZINY! mimo wczesniejszego zapisania! od tamtego momentu zaczelam miec naprawde zal do szefowej, ze tak traktuje klientow.. a Pani Monika jest naprawde baaardzo dobra, moge zaryzykowac nawet, ze profesjonalistka, zawsze mila, uprzejma, rozmowna, doradzila jaka fryzurka, a jakiej unikac, doradzila pielegnację i inne sposoby ukladania fryzurki. Naprawde bardzo utalentowana i z drygiem do fachu dziewczyna. {mruga} Szkoda ze wyjechala.. {smutny}
Gość napisał(a):{zakochany}ten salon przeniósł sie na ulice 26 maja, koło taksuwek koło dworca PKS. Ta Pani Monika to super dziewczyna, włosy potrafiła zrobić na prawde super. Szefowa tego salonu powinna mocno załować, ze ją puściła ze swojego salonu.{nie}

Gość

17-06-2008, 10:42
#12
{zakochany}ten salon przeniósł sie na ulice 26 maja, koło taksuwek koło dworca PKS. Ta Pani Monika to super dziewczyna, włosy potrafiła zrobić na prawde super. Szefowa tego salonu powinna mocno załować, ze ją puściła ze swojego salonu.{nie}
Gość napisał(a):witam,{mruga}Moim zdaniem najlepszym salonem jest salon u Pani Beaty koło dworca PKS.Są super Panie , miła obsługa.Ja zawsze jestem zadowolona. Za odrosty płace zawsze tylko 40 zł a fryzurki na wesela czesze super wszystkim sie podobało i płacę tylko 45 zł:):):)Uczesała mnie dokładnie tak jak chciałam,fryzurka trzymała się cała noc i następny dzień.Polecam wszystkim i pozdrawiam:):):)

Gość

17-06-2008, 14:20
#13
witam,{mruga}Moim zdaniem najlepszym salonem jest salon u Pani Beaty koło dworca PKS.Są super Panie , miła obsługa.Ja zawsze jestem zadowolona. Za odrosty płace zawsze tylko 40 zł a fryzurki na wesela czesze super wszystkim sie podobało i płacę tylko 45 zł:):):)Uczesała mnie dokładnie tak jak chciałam,fryzurka trzymała się cała noc i następny dzień.Polecam wszystkim i pozdrawiam:):):)
Gość napisał(a):studio fryzjerskie obok basenu polecam{tak}super fryzjerki ktore świetnie czeszą i strzygą. niedrogo i profesjonalnie {usmiech} polecam

Gość

17-06-2008, 22:02
#14
studio fryzjerskie obok basenu polecam{tak}super fryzjerki ktore świetnie czeszą i strzygą. niedrogo i profesjonalnie {usmiech} polecam
Gość napisał(a):Tak ja tez polecam studio fryzjerskie  kolo basenu bardzo miła i profesjonalna obsluga

Gość

17-06-2008, 22:10
#15
Tak ja tez polecam studio fryzjerskie  kolo basenu bardzo miła i profesjonalna obsluga
Gość napisał(a):Niestety z tym obgadywaniem to prawda. Nawet obgadują siebie nawzajem- jedna odejdzia to na nią nadają 2 kolejne. Przyjdzie klientka miło z nią rozmawiają , uśmiechają a tylko wyjdzie wielkie obgadywanie nad głową drugiego klienta.

Gość

17-06-2008, 22:24
#16
Niestety z tym obgadywaniem to prawda. Nawet obgadują siebie nawzajem- jedna odejdzia to na nią nadają 2 kolejne. Przyjdzie klientka miło z nią rozmawiają , uśmiechają a tylko wyjdzie wielkie obgadywanie nad głową drugiego klienta.
Gość napisał(a):oj zgadzam się, Pani Monika potrafi cuda niewidy zrobic na glowie. Jest rewelacyjna! A Pani Beata niech zaluje. Ten salon bez Pani Moniki juz nie jest tym samym salonem..

Gość

18-06-2008, 20:53
#17
oj zgadzam się, Pani Monika potrafi cuda niewidy zrobic na glowie. Jest rewelacyjna! A Pani Beata niech zaluje. Ten salon bez Pani Moniki juz nie jest tym samym salonem..
Gość napisał(a):a moze ktos wie gdzie jest Pani Monika i jak sie z nią skontaktować{?}{?}{?}{?}{?}

Gość

19-06-2008, 08:47
#18
a moze ktos wie gdzie jest Pani Monika i jak sie z nią skontaktować{?}{?}{?}{?}{?}
Gość napisał(a):bardzo dobra fryzjerka i e droga jest na ulicy Chopina.4. Slicznie pasemka robi. Cięcia-jak sie wie czego sie chce i sie wytłumaczy tez oki. ceny sa naprawde nie wilekie. Polecam

Gość

20-06-2008, 16:34
#19
bardzo dobra fryzjerka i e droga jest na ulicy Chopina.4. Slicznie pasemka robi. Cięcia-jak sie wie czego sie chce i sie wytłumaczy tez oki. ceny sa naprawde nie wilekie. Polecam
Gość napisał(a):Pani Moniko{zly} nie przesadza pani z tą auto reklamą{gafa}

Gość

21-06-2008, 14:59
#20
Pani Moniko{zly} nie przesadza pani z tą auto reklamą{gafa}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów