Dobry salon fryzjerski w mieście:)

Założony przez vero
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):Polecam Studio Urody Maria, na Goworowskiej 7, jeszcze nigdy się nie zawiodłam{ok} najlepiej żeby czesała szefowa p.Magda, kiedyś miała zakład na Kościuszki 12 'Maria'

Gość

06-06-2008, 23:56
#1
Polecam Studio Urody Maria, na Goworowskiej 7, jeszcze nigdy się nie zawiodłam{ok} najlepiej żeby czesała szefowa p.Magda, kiedyś miała zakład na Kościuszki 12 'Maria'
Gość napisał(a):Mam nadzieję że to na szczęście już ostatni kontakt z Pania.Dodam że strasznie się Pani tłumaczy(widocznie jest coś na sumieniu{co}).Nie ma to jak dziecinna zabawa w wysylanie anonimowych sms.Dorośnij!!!!ŻŻŻŻŻŻŻEEEEEEEGGGGGGNNNNNAAAAMMMMMM! (Może zrozumie){jezyk}

Gość

07-06-2008, 00:02
#2
Mam nadzieję że to na szczęście już ostatni kontakt z Pania.Dodam że strasznie się Pani tłumaczy(widocznie jest coś na sumieniu{co}).Nie ma to jak dziecinna zabawa w wysylanie anonimowych sms.Dorośnij!!!!ŻŻŻŻŻŻŻEEEEEEEGGGGGGNNNNNAAAAMMMMMM! (Może zrozumie){jezyk}
Gość napisał(a):SKoro gości na topiku właścicielka slaonu pretty you, to może odpowie na pytanie, dlaczego ceny za tą samą usługę różnią się (w zależności od dnia). I dlaczego nie ma w salonie cennika usług?

Gość

07-06-2008, 00:04
#3
SKoro gości na topiku właścicielka slaonu pretty you, to może odpowie na pytanie, dlaczego ceny za tą samą usługę różnią się (w zależności od dnia). I dlaczego nie ma w salonie cennika usług?
Gość napisał(a):to fakt ze u P/Lipińkiej , tez zawsze chodze na podciecie końcowek i płace rożne ceny ceny : 30-35-40 zł? i jesli chodzi o czekanieto tez prawda, nie szanuja czyjegos czasu. wiadomo poślig moze sie zdarzyc, ale nie nagminnie.

Gość

07-06-2008, 07:54
#4
to fakt ze u P/Lipińkiej , tez zawsze chodze na podciecie końcowek i płace rożne ceny ceny : 30-35-40 zł? i jesli chodzi o czekanieto tez prawda, nie szanuja czyjegos czasu. wiadomo poślig moze sie zdarzyc, ale nie nagminnie.
Gość napisał(a):a i miałm jescze dodoac ze ceny czami ma z kosmosu, ja za uczesanie w tamtym roku za slubna płaciłam 80zł a teraz kolezanka była na próbnym do slubu, gdzie włosy ma do ramion i bardzo słabe wzieła 120zł, to w takim razie ile bedzie kosztował slubny?

Gość

07-06-2008, 07:56
#5
a i miałm jescze dodoac ze ceny czami ma z kosmosu, ja za uczesanie w tamtym roku za slubna płaciłam 80zł a teraz kolezanka była na próbnym do slubu, gdzie włosy ma do ramion i bardzo słabe wzieła 120zł, to w takim razie ile bedzie kosztował slubny?
Gość napisał(a):Pani Moniko,nie martwi mnie to,że personel Panią obgaduje,jest mi to obojętne.Raziło mnie ich zachowanie,te głosne śmiechy i dyskusja o pensji.Jak personel jest niezadowolony to klient tez martwi się,że aby profesjonalnie się bo obsłuży...Czy nie robi tego na ,,odwal byle jak bo trzeba!"Jest Pani niepoważna,rozmawia Pani z klientką na temat tak ważny jak ślub a mysli Pani jak widać o czymś innym...Porażka.Personel roztrzepany a włascicielka jeszcze bardziej!Wyraznie zaznaczyłam,że jest to niedziela a Pani powiedziała nie szkodzi!Na osobnosci z Panią o tym rozmawiałam a Pani mi teraz mowi,że woli Pani spędzic czas z rodziną niż mnie uczesac??To wcale sie nie dziwię,ze tak to wyszło...Na sumieniu mam tylko jedno,ze nie posłuchałam mamy jak mi mówiła,nie chodz tam więcej!!!i bardzo załuję.Z takim podejsciem do klienta,ze traci PAni z nim czas długo Pani nie ,,zajedzie"...Przez 10 lat kładłam na Pani utrzymanie,dosłownie bo dzieki klientom Pani sie utrzymuje a Pani mi takie bzdury wypisuje,ze mam cos na sumieniu i,że nie chciała Pani spędzic tego czasu ze mną!Radzę,żeby przestała się Pani zachowywać jak święta krowa...Jest Pani roztrzepaną osobą skoro nie wie Pani o czym mowa podczas rozmowy z klientem.Nie dziwią mnie teraz pomyłki przy umawianiu klientów...Wyraznie zaznaczyłam,ze chodzi o niedzielę.Ja się nie tłumaczę Pani  Moniko,ja zarzucam Pani brak szacunku do klienta i niepoważne podejscie do krytyki.Zamiast wyciągnąc wnioski z krytyki jaka pojawiła sie na forum wkleja Pani tresci smsa jakie wysłałam i traktuje Pani to wysoce osobiscie.Powtarzam mam prawo oceniac PAni  salon.Pani nie potrai natomiast przyjąc krytki i zabawia się w dziecinne przepychanki słowne.Ja wyraziłam tylko swoja opinie a Pani jak widac krytyki nie znosi skoro pisze Pani mój numer telefonu nawet!!!Ja równiez ciesze sie,ze nie bede musiała juz odwiedzać Pani salonu,wspołczuje tylko kilentkom bo nigdy nie wiadomo na kogo znowu padnie...Chodziłam do Pani 10 lat,zwrociłam się do PAni o pomoc przy cZesaniu w niedzielę,ale jak widać nie wystarczy chodzic do do Pani salonu 10 lat,zeby zostac powaznie potraktowanym...PORAŻKA!Wystarczył jeden post ze słowami krytyki pod Pani adresem,żeby Pani się odkryła...Jak już pisałam MIAŁAM PRAWO DO KRYTYKI A PANI NIE MA PRAWA PODAWANIA MOICH DANYCH OSOBOWYCH NA TYM FORUM!TO JEST KARALNE JAK JUZ KTOS NAPISAŁ....ŻEGNAM.

Gość

07-06-2008, 11:35
#6
Pani Moniko,nie martwi mnie to,że personel Panią obgaduje,jest mi to obojętne.Raziło mnie ich zachowanie,te głosne śmiechy i dyskusja o pensji.Jak personel jest niezadowolony to klient tez martwi się,że aby profesjonalnie się bo obsłuży...Czy nie robi tego na ,,odwal byle jak bo trzeba!"Jest Pani niepoważna,rozmawia Pani z klientką na temat tak ważny jak ślub a mysli Pani jak widać o czymś innym...Porażka.Personel roztrzepany a włascicielka jeszcze bardziej!Wyraznie zaznaczyłam,że jest to niedziela a Pani powiedziała nie szkodzi!Na osobnosci z Panią o tym rozmawiałam a Pani mi teraz mowi,że woli Pani spędzic czas z rodziną niż mnie uczesac??To wcale sie nie dziwię,ze tak to wyszło...Na sumieniu mam tylko jedno,ze nie posłuchałam mamy jak mi mówiła,nie chodz tam więcej!!!i bardzo załuję.Z takim podejsciem do klienta,ze traci PAni z nim czas długo Pani nie ,,zajedzie"...Przez 10 lat kładłam na Pani utrzymanie,dosłownie bo dzieki klientom Pani sie utrzymuje a Pani mi takie bzdury wypisuje,ze mam cos na sumieniu i,że nie chciała Pani spędzic tego czasu ze mną!Radzę,żeby przestała się Pani zachowywać jak święta krowa...Jest Pani roztrzepaną osobą skoro nie wie Pani o czym mowa podczas rozmowy z klientem.Nie dziwią mnie teraz pomyłki przy umawianiu klientów...Wyraznie zaznaczyłam,ze chodzi o niedzielę.Ja się nie tłumaczę Pani  Moniko,ja zarzucam Pani brak szacunku do klienta i niepoważne podejscie do krytyki.Zamiast wyciągnąc wnioski z krytyki jaka pojawiła sie na forum wkleja Pani tresci smsa jakie wysłałam i traktuje Pani to wysoce osobiscie.Powtarzam mam prawo oceniac PAni  salon.Pani nie potrai natomiast przyjąc krytki i zabawia się w dziecinne przepychanki słowne.Ja wyraziłam tylko swoja opinie a Pani jak widac krytyki nie znosi skoro pisze Pani mój numer telefonu nawet!!!Ja równiez ciesze sie,ze nie bede musiała juz odwiedzać Pani salonu,wspołczuje tylko kilentkom bo nigdy nie wiadomo na kogo znowu padnie...Chodziłam do Pani 10 lat,zwrociłam się do PAni o pomoc przy cZesaniu w niedzielę,ale jak widać nie wystarczy chodzic do do Pani salonu 10 lat,zeby zostac powaznie potraktowanym...PORAŻKA!Wystarczył jeden post ze słowami krytyki pod Pani adresem,żeby Pani się odkryła...Jak już pisałam MIAŁAM PRAWO DO KRYTYKI A PANI NIE MA PRAWA PODAWANIA MOICH DANYCH OSOBOWYCH NA TYM FORUM!TO JEST KARALNE JAK JUZ KTOS NAPISAŁ....ŻEGNAM.
Gość napisał(a):drobne sprostowanie P.Moniko,sms nie był anonimowy,wysłałam go z mojego telefonu,mój numer mieliscie w salonie a treśc jego wskazywała na mnie..gdybym chciała wysłać anonimowego smsa zrobiłabym to z internetu np. i nie pisała rzeczy,które wskazują na to,że to ja,z tego co pamiętam swój numer Wam podawałam.

Gość

07-06-2008, 16:21
#7
drobne sprostowanie P.Moniko,sms nie był anonimowy,wysłałam go z mojego telefonu,mój numer mieliscie w salonie a treśc jego wskazywała na mnie..gdybym chciała wysłać anonimowego smsa zrobiłabym to z internetu np. i nie pisała rzeczy,które wskazują na to,że to ja,z tego co pamiętam swój numer Wam podawałam.
Gość napisał(a):życze miłego strzyżenia. Z braku zajęcia zajmujecie sie bzdurami DROGIE PANIE!!!

Gość

07-06-2008, 17:40
#8
życze miłego strzyżenia. Z braku zajęcia zajmujecie sie bzdurami DROGIE PANIE!!!
Gość napisał(a):Ja farby kupuje w rossmanie za 18 zł i sama maluje wlosy a końcowki podcina mi mama .Duza oszczędność.

Gość

07-06-2008, 19:48
#9
Ja farby kupuje w rossmanie za 18 zł i sama maluje wlosy a końcowki podcina mi mama .Duza oszczędność.
Gość napisał(a):Pani fryzjerka która wdała sie w dyskusję na tym forum (osobiście bywałam w ty salonie i mam też swoje zdanie o nim, nie chcę się rozpisywać dodam tylko że korzystam z usług Pań z salonu Metamorfozy) sama zrobiła sobie krzywdę pokazała tylko brak swojej kultury i kompetencji.{gafa} Po czymś takim nigdy{nie} nie podałabym tej Pani swoich danych osobowych ani numeru telefonu.{jezyk} Dobrze że nasza "znajomość" nie trwała zbyt długo i że nie zdążyłyśmy "porozmawiać" na więcej tematów.

Gość

08-06-2008, 19:34
#10
Pani fryzjerka która wdała sie w dyskusję na tym forum (osobiście bywałam w ty salonie i mam też swoje zdanie o nim, nie chcę się rozpisywać dodam tylko że korzystam z usług Pań z salonu Metamorfozy) sama zrobiła sobie krzywdę pokazała tylko brak swojej kultury i kompetencji.{gafa} Po czymś takim nigdy{nie} nie podałabym tej Pani swoich danych osobowych ani numeru telefonu.{jezyk} Dobrze że nasza "znajomość" nie trwała zbyt długo i że nie zdążyłyśmy "porozmawiać" na więcej tematów.
Gość napisał(a):Ja polecam salon "Metamorfoza" w handlowcach, a w szczególności panią Mariolę{zakochany} naprawdę miła, a przede wszystkim zna się na tym co robi. Polecam.

Gość

09-06-2008, 17:16
#11
Ja polecam salon "Metamorfoza" w handlowcach, a w szczególności panią Mariolę{zakochany} naprawdę miła, a przede wszystkim zna się na tym co robi. Polecam.
Gość napisał(a):Szkoda, że pani Monika miała ochotę odpisać na tematy prywatne, a na pytania o salon już nie.Ponawiam więc pytanie: jak to jest z opłatami i cennikiem usług?

Gość

09-06-2008, 22:12
#12
Szkoda, że pani Monika miała ochotę odpisać na tematy prywatne, a na pytania o salon już nie.Ponawiam więc pytanie: jak to jest z opłatami i cennikiem usług?
Gość napisał(a):Całe szczęście że  trafiłam na to forum, teraz już na pewno się u Pani Moniki  nie  pojawię  na "pogawędkę"... aż strach się bać ;) Swoją droga pierwszy raz  się spotykam z sytuacją że ktoś tak ochoczo robi własnej firmie taka antyreklamę...upublicznianie  prywatnych spraw  i  jeszcze wstawianie danych osoby prywatnej łącznie z telefonem do niej - z tego co wiem to jest karalne...Nie wiem jak właścicielka sobie to wkalkulowała w  biznesplan, ale nie wyglada  obiecująco   ;)

Gość

09-06-2008, 23:04
#13
Całe szczęście że  trafiłam na to forum, teraz już na pewno się u Pani Moniki  nie  pojawię  na "pogawędkę"... aż strach się bać ;) Swoją droga pierwszy raz  się spotykam z sytuacją że ktoś tak ochoczo robi własnej firmie taka antyreklamę...upublicznianie  prywatnych spraw  i  jeszcze wstawianie danych osoby prywatnej łącznie z telefonem do niej - z tego co wiem to jest karalne...Nie wiem jak właścicielka sobie to wkalkulowała w  biznesplan, ale nie wyglada  obiecująco   ;)
Gość napisał(a):JA TEZ JUŻ NIGDY  {nie} TAM NIE PÓJDĘ {nie}PRZEDMÓWCA MIAŁ RACJĘ AŻ STRACH {zdziwko} POMYŚLEĆ CO PO MOIM WYJŚCIU TAM SIĘ DZIAŁO, CO BYLO MÓWIONE {gafa}

Gość

11-06-2008, 11:40
#14
JA TEZ JUŻ NIGDY  {nie} TAM NIE PÓJDĘ {nie}PRZEDMÓWCA MIAŁ RACJĘ AŻ STRACH {zdziwko} POMYŚLEĆ CO PO MOIM WYJŚCIU TAM SIĘ DZIAŁO, CO BYLO MÓWIONE {gafa}
Gość napisał(a):Moja noga też tam nigdy więcej nie stanie{dobani}{!}{!}{!}To skandal i świństwo zachować się w tak karygodny sposób{!}{!}{!} {nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}

Gość

11-06-2008, 23:05
#15
Moja noga też tam nigdy więcej nie stanie{dobani}{!}{!}{!}To skandal i świństwo zachować się w tak karygodny sposób{!}{!}{!} {nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}
Gość napisał(a):Ja też polecam salon "Metamorfoza" {usmiech}jest bardzo miła obsługa i wcale nie trzeba długo czekać, ostatnio czekałam może 5 minut, i wcale się nie zapisywałam ,jeżeli chodzi o ceny to nie są za wysokie, bo jeśli chcesz być zadowolona, to nie możesz zapłacić 20 złotych za strzyżenie.Ja uważam, że w Ostrołęce nie możnas szukać jakiś dobrych stylistów, ponieważ tacy ludzie mieszkają w dużych miastach, gdzie są rozchwytywani, tam się cenią. Tak na kon iec polecam "METAMORFOZĘ" I PANIĄ IWONKĘ.{mruga}

Gość

12-06-2008, 17:05
#16
Ja też polecam salon "Metamorfoza" {usmiech}jest bardzo miła obsługa i wcale nie trzeba długo czekać, ostatnio czekałam może 5 minut, i wcale się nie zapisywałam ,jeżeli chodzi o ceny to nie są za wysokie, bo jeśli chcesz być zadowolona, to nie możesz zapłacić 20 złotych za strzyżenie.Ja uważam, że w Ostrołęce nie możnas szukać jakiś dobrych stylistów, ponieważ tacy ludzie mieszkają w dużych miastach, gdzie są rozchwytywani, tam się cenią. Tak na kon iec polecam "METAMORFOZĘ" I PANIĄ IWONKĘ.{mruga}
Gość napisał(a):przewija się wielokrotnie pozytywna opinia o "metamorfozie". Powiedzcie, do kogo tam się udać? Jak przechodziłam to widziałam tam blondynkę i ciemną, krótko ostrzyzoną brunetkę. Nie znam imion, wiec określcie " po wlosach" :)

Gość

12-06-2008, 18:07
#17
przewija się wielokrotnie pozytywna opinia o "metamorfozie". Powiedzcie, do kogo tam się udać? Jak przechodziłam to widziałam tam blondynkę i ciemną, krótko ostrzyzoną brunetkę. Nie znam imion, wiec określcie " po wlosach" :)
Gość napisał(a):bardzo dobra fryzjerka jest na ulicy hallera naprzeciwko sklepów społem na I piętrze. Zawsze doradzi i dobierze dobry kolor w razie potrzeby.zna sie na rzeczyna szybce jest narysowana piękna głowajest tam też fryzjer męski - też dobry

Gość

13-06-2008, 09:01
#18
bardzo dobra fryzjerka jest na ulicy hallera naprzeciwko sklepów społem na I piętrze. Zawsze doradzi i dobierze dobry kolor w razie potrzeby.zna sie na rzeczyna szybce jest narysowana piękna głowajest tam też fryzjer męski - też dobry
Gość napisał(a):W "Metamorfozie" ta szczupła, niezawysoka, brunetka to pani {ok}Mariola bardzo polecam{ok} a ta najwyższa blondynka to pani Iwonka szefowa.

Gość

13-06-2008, 10:52
#19
W "Metamorfozie" ta szczupła, niezawysoka, brunetka to pani {ok}Mariola bardzo polecam{ok} a ta najwyższa blondynka to pani Iwonka szefowa.
Gość napisał(a):Drogie Panie , Czytam i czytam te posty i nie mogę sie nadziwić jak wam sie chce tracić czas i energię na obrzucanie sie błotem i uwagami których poziom ...pozostawia wiele do życzenia . Żyjemy w wolnym kraju , mamy dostęp do wielu produktów i różnorodność usług na rynku ( również fryzjerskich ) jest taka że nawet najbardziej wybredny klient czy klientka są w stanie coś dla siebie znaleźć o   ile lubią eksperymentować na własnych włosach .Jeżeli ktoś nie spełnia moich oczekiwań jako klienta to .... zmieniam usługodawcę i tyle ....po co bić pianę i obrzucać sie błotem  ? Szukamy aż będziemy zadowoleni . Ja znalazłam ...jakieś 15 lat temu Salon Preety & You i ......od tego czasu nie szukam innego . Przez te lata poleciłam salon wielu osobom i nie żałuję ....bo nigdy się nie musiałam za to wstydzić a moje koleżanki przyjeżdżają  do tego Salonu po 200 km ...od kilku lat ...refleksje pozostawiam Paniom ....Co do refleksji ze ktoś znalazł lepszy salon w Warszawie ....ja myślę sobie że to dobrze  , bo ważne by Pani była zadowolona wychodząc od fryzjera ...tylko zastanawiam sie czy to nie syndrom prowincji przez nas przemawia ...bo "w Warszawie to lepiej .." co nie zawsze jest prawdą . I ciekawa jestem pani opinii o tym salonie po 10 latach korzystania z jego usug .Co do cen usług , JAKOŚĆ i PROFESJONALIZM musi kosztować ...takie życie i prawo rynku . To od nas zależy czy nas na to stać i zawsze możemy wybrać coś stosownie do swoich możliwości finansowych .Nie wszyscy muszą jeździć mercedesami przecież ....POLECAM  Pretty & You  ul. Piłsudskiego 16 - świetne produkty , doskonała technika strzyżenia i wyśmienite doradztwo . Sprawdziłam wiele razy i POLECAM .

Gość

13-06-2008, 11:30
#20
Drogie Panie , Czytam i czytam te posty i nie mogę sie nadziwić jak wam sie chce tracić czas i energię na obrzucanie sie błotem i uwagami których poziom ...pozostawia wiele do życzenia . Żyjemy w wolnym kraju , mamy dostęp do wielu produktów i różnorodność usług na rynku ( również fryzjerskich ) jest taka że nawet najbardziej wybredny klient czy klientka są w stanie coś dla siebie znaleźć o   ile lubią eksperymentować na własnych włosach .Jeżeli ktoś nie spełnia moich oczekiwań jako klienta to .... zmieniam usługodawcę i tyle ....po co bić pianę i obrzucać sie błotem  ? Szukamy aż będziemy zadowoleni . Ja znalazłam ...jakieś 15 lat temu Salon Preety & You i ......od tego czasu nie szukam innego . Przez te lata poleciłam salon wielu osobom i nie żałuję ....bo nigdy się nie musiałam za to wstydzić a moje koleżanki przyjeżdżają  do tego Salonu po 200 km ...od kilku lat ...refleksje pozostawiam Paniom ....Co do refleksji ze ktoś znalazł lepszy salon w Warszawie ....ja myślę sobie że to dobrze  , bo ważne by Pani była zadowolona wychodząc od fryzjera ...tylko zastanawiam sie czy to nie syndrom prowincji przez nas przemawia ...bo "w Warszawie to lepiej .." co nie zawsze jest prawdą . I ciekawa jestem pani opinii o tym salonie po 10 latach korzystania z jego usug .Co do cen usług , JAKOŚĆ i PROFESJONALIZM musi kosztować ...takie życie i prawo rynku . To od nas zależy czy nas na to stać i zawsze możemy wybrać coś stosownie do swoich możliwości finansowych .Nie wszyscy muszą jeździć mercedesami przecież ....POLECAM  Pretty & You  ul. Piłsudskiego 16 - świetne produkty , doskonała technika strzyżenia i wyśmienite doradztwo . Sprawdziłam wiele razy i POLECAM .

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów