Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 41 dalej
Gość napisał(a):to żeś se Sławku reklamę zrobił .. hehe. Takie wypowiedzi aż biją sztucznością i widać, że to nie szczere wypowiedzi młodych. Do tego widać, że sam masz obawy co do jakości swoich fotek na stronie... obawiam się, że w Twoich wiejsko bajeranckich albumach fotki nie wyglądają dużo lepiej ...

Gość

28-10-2008, 09:08
#1
to żeś se Sławku reklamę zrobił .. hehe. Takie wypowiedzi aż biją sztucznością i widać, że to nie szczere wypowiedzi młodych. Do tego widać, że sam masz obawy co do jakości swoich fotek na stronie... obawiam się, że w Twoich wiejsko bajeranckich albumach fotki nie wyglądają dużo lepiej ...
Gość napisał(a):A i tak Marek Pawlak jest najlepszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Gość

28-10-2008, 13:30
#2
A i tak Marek Pawlak jest najlepszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Gość napisał(a):Najlepsze projekty robi Zizu z Algierii!!!!!

Gość

28-10-2008, 13:36
#3
Najlepsze projekty robi Zizu z Algierii!!!!!
Gość napisał(a):Z czystym sumieniem polecam Sławka Żyłkę ... Pozdrowienia Łomżyniak

Gość

28-10-2008, 13:41
#4
Z czystym sumieniem polecam Sławka Żyłkę ... Pozdrowienia Łomżyniak
Gość napisał(a):No to sie kolego mylisz. Nie interesuje mnie to, ze myślisz ze to podpucha. To forum jest po to, żeby zamieszczać swoje opinie i ja tak zrobiłam. Opinia jest jak najbardziej szczera i pozytywna.

Gość

28-10-2008, 20:07
#5
No to sie kolego mylisz. Nie interesuje mnie to, ze myślisz ze to podpucha. To forum jest po to, żeby zamieszczać swoje opinie i ja tak zrobiłam. Opinia jest jak najbardziej szczera i pozytywna.
Gość napisał(a):Adama Malanowskiego z KONTRASTU uważam za jednego z najbardziej znanych w Ostrołęce fotografów. Jest dla mnie autorytetem w dziedzinie fotografii ślubnej.To wszechstronny artysta a w jego zdjęciach widać to co najważniejsze czyli emocje. Poza tym do swoich prac wplata elementy grafiki co w efekcie końcowym wygląda rewelacyjnie. Jedyne zdjęcia jakie oglądam z przyjemnościa to te które pan Adam zrobił na moim ślubie. Uważam, że dokonałam własciwego wyboru. POLECAM.

Gość

30-10-2008, 00:02
#6
Adama Malanowskiego z KONTRASTU uważam za jednego z najbardziej znanych w Ostrołęce fotografów. Jest dla mnie autorytetem w dziedzinie fotografii ślubnej.To wszechstronny artysta a w jego zdjęciach widać to co najważniejsze czyli emocje. Poza tym do swoich prac wplata elementy grafiki co w efekcie końcowym wygląda rewelacyjnie. Jedyne zdjęcia jakie oglądam z przyjemnościa to te które pan Adam zrobił na moim ślubie. Uważam, że dokonałam własciwego wyboru. POLECAM.
Gość napisał(a):a ja polecam kamerzystę roberta fluksa rewelacja a to jego numer telefonu 606539701{ok}

Gość

31-10-2008, 20:20
#7
a ja polecam kamerzystę roberta fluksa rewelacja a to jego numer telefonu 606539701{ok}
Gość napisał(a):Też polecam Roberta ... pełen profesjonalizm i umiejętność dopasowania sie do potrzeb Państwa młodych :)

Gość

31-10-2008, 21:24
#8
Też polecam Roberta ... pełen profesjonalizm i umiejętność dopasowania sie do potrzeb Państwa młodych :)
Gość napisał(a): A ja widziałam zdjęcia i płytki DVD z uroczystości weselnej (nie jednej) wykonane przez pana Z Pruszcza Gdańskiego(Pachnia Andrzej),pełny profesjonalizm.Oprócz super ujęć na zdjęciu i kamerowań rewelacyjnie dobrany podkład muzyczny

Gość

01-11-2008, 18:51
#9
A ja widziałam zdjęcia i płytki DVD z uroczystości weselnej (nie jednej) wykonane przez pana Z Pruszcza Gdańskiego(Pachnia Andrzej),pełny profesjonalizm.Oprócz super ujęć na zdjęciu i kamerowań rewelacyjnie dobrany podkład muzyczny
Gość napisał(a):Witam was wszystkich, co człowiek to i inna opinia. My czekamy na naszą uroczystość i wybraliśmy studio Perfekt i współpracujący z nim Adam Wołosz, ale po przeczytaniu zastanawiam się faktycznie czy dobrze zrobiliśmy. Po przeczytaniu wszystkich opinii i rozmowach ze znajomymi dochodzimy chyba do wniosku, że lepiej zainwestować w dobrego fotografa a zrezygnować z kamerzysty.Bardzo proszę o waszą podpowiedz nie jesteśmy z Ostrołęki mieszkamy na stałe w Gdańsku i tak naprawdę możemy wybierać i sugerować się opiniami waszymi. Jeżeli macie jakieś podpowiedzi, co do dobrego fotografa bardzo proszę o odpowiedz. Chyba, że sądzicie ze, P. Adam Wołosz jest OK. Możecie pisać na suchcicki@interia.pl

Gość

03-11-2008, 12:01
#10
Witam was wszystkich, co człowiek to i inna opinia. My czekamy na naszą uroczystość i wybraliśmy studio Perfekt i współpracujący z nim Adam Wołosz, ale po przeczytaniu zastanawiam się faktycznie czy dobrze zrobiliśmy. Po przeczytaniu wszystkich opinii i rozmowach ze znajomymi dochodzimy chyba do wniosku, że lepiej zainwestować w dobrego fotografa a zrezygnować z kamerzysty.Bardzo proszę o waszą podpowiedz nie jesteśmy z Ostrołęki mieszkamy na stałe w Gdańsku i tak naprawdę możemy wybierać i sugerować się opiniami waszymi. Jeżeli macie jakieś podpowiedzi, co do dobrego fotografa bardzo proszę o odpowiedz. Chyba, że sądzicie ze, P. Adam Wołosz jest OK. Możecie pisać na suchcicki@interia.pl
Gość napisał(a):[color=#0000ff][/color] PROSZĘ POMÓZCIE MI WYBRAĆ DOBREGO KAMERZYSTE I PRZEDE WSZYSTKIM FOTOGRAFA NA WESELE. ...INERRESUJA MNIE ZDJECIA W PLENERZE. CHCIAŁABYM ZEBY WYGLADAŁY NIEBANALNIE, ORGINALNE I CIEKAWIE UJĘTE.BO JEDNAK TO PAMIĄTKA NA CAŁE ŻYCIE.....A  MOŻE ZNACIE TEŻ JAKIEŚ CIEKAWE MIEJSCA NA ZDJECIA?? Z GÓRY DZIEKUJE.....{usmiech}

Gość

03-11-2008, 15:18
#11
[color=#0000ff][/color] PROSZĘ POMÓZCIE MI WYBRAĆ DOBREGO KAMERZYSTE I PRZEDE WSZYSTKIM FOTOGRAFA NA WESELE. ...INERRESUJA MNIE ZDJECIA W PLENERZE. CHCIAŁABYM ZEBY WYGLADAŁY NIEBANALNIE, ORGINALNE I CIEKAWIE UJĘTE.BO JEDNAK TO PAMIĄTKA NA CAŁE ŻYCIE.....A  MOŻE ZNACIE TEŻ JAKIEŚ CIEKAWE MIEJSCA NA ZDJECIA?? Z GÓRY DZIEKUJE.....{usmiech}
Gość napisał(a):tak ja znam odp na Twoje pytanie w Teodorowie jest taki ogród płaci się za zdjęcia tam 70 zł ale jest ślicznie bynajmniej w lato rzeka piękne kwiaty dla mnie super i do tego kamerzysta i fotograf Robert Drzazga zapewniam sukces i zadowolenie murowane :){usmiech}

Gość

03-11-2008, 17:45
#12
tak ja znam odp na Twoje pytanie w Teodorowie jest taki ogród płaci się za zdjęcia tam 70 zł ale jest ślicznie bynajmniej w lato rzeka piękne kwiaty dla mnie super i do tego kamerzysta i fotograf Robert Drzazga zapewniam sukces i zadowolenie murowane :){usmiech}
Gość napisał(a):HE HE!! ROBERT DRZAGA TO NIE FOTOGRAF.........

Gość

03-11-2008, 19:24
#13
HE HE!! ROBERT DRZAGA TO NIE FOTOGRAF.........
Gość napisał(a):2 w 1 ... kamerzysta i fotograf ... a moze 3 w 1 ?? kamerzysta, fotograf i do tego ksiądz !!! będzie taniej... dla mnie jak ktoś się zajmuje "wszystkim" to zna się na "niczym" i taki jest fakt !! większość kamerzystów i fotografów, to rzemieślnicy a nie artyści ... a wesela to doskonały sposób na szybką i łatwą kasę ... a nie daj Boże jakieś studio ... nakupowali aparatów i wysyłają kogo popadnie .... oby sztuka była ...

Gość

03-11-2008, 20:12
#14
2 w 1 ... kamerzysta i fotograf ... a moze 3 w 1 ?? kamerzysta, fotograf i do tego ksiądz !!! będzie taniej... dla mnie jak ktoś się zajmuje "wszystkim" to zna się na "niczym" i taki jest fakt !! większość kamerzystów i fotografów, to rzemieślnicy a nie artyści ... a wesela to doskonały sposób na szybką i łatwą kasę ... a nie daj Boże jakieś studio ... nakupowali aparatów i wysyłają kogo popadnie .... oby sztuka była ...
Gość napisał(a):Synu z ust twoich nienawiść i zazdrość wypływa. Nie godzi się bliźniemu zazdrościć a tym bardziej zazdrościć dóbr materialnych  , szybkiego wzbogacania. Ukorz się !!! i wiedz, że prawdziwi Jedi tak nie postępują. Widzę ze ciemna strona mocy dosięgła twego umysłu. Opamiętaj się !!! Ukorz się!!! Myślę, że moje słowa i przestroga  zagoszczą na dłużej w twym umyślę i sercu i po stokroć będą ciebie umacniać w przeświadczeniu, że jesteśmy braćmi braćmi wierze Jedi. NIECH MOCZ BĘDZIE Z TOBĄ…… BO JEŚLI NIE BĘDZIE TO SIĘ ODWODNISZ I PÓJDZIESZ DO PIACHU.Mistrz Yoda

Gość

03-11-2008, 20:42
#15
Synu z ust twoich nienawiść i zazdrość wypływa. Nie godzi się bliźniemu zazdrościć a tym bardziej zazdrościć dóbr materialnych  , szybkiego wzbogacania. Ukorz się !!! i wiedz, że prawdziwi Jedi tak nie postępują. Widzę ze ciemna strona mocy dosięgła twego umysłu. Opamiętaj się !!! Ukorz się!!! Myślę, że moje słowa i przestroga  zagoszczą na dłużej w twym umyślę i sercu i po stokroć będą ciebie umacniać w przeświadczeniu, że jesteśmy braćmi braćmi wierze Jedi. NIECH MOCZ BĘDZIE Z TOBĄ…… BO JEŚLI NIE BĘDZIE TO SIĘ ODWODNISZ I PÓJDZIESZ DO PIACHU.Mistrz Yoda
Gość napisał(a):Robert Drzazga właśnie tak świadczy usługi obsługi wesel : film i zdjęcia  może i nie fotograf ale robi to w porównaniu z innymi firmami na wysokim poziomie zobacz i będziesz wiedział ja jestem baaaaaaaaaaardzo zadowolona {jezyk}{mruga}

Gość

04-11-2008, 08:59
#16
Robert Drzazga właśnie tak świadczy usługi obsługi wesel : film i zdjęcia  może i nie fotograf ale robi to w porównaniu z innymi firmami na wysokim poziomie zobacz i będziesz wiedział ja jestem baaaaaaaaaaardzo zadowolona {jezyk}{mruga}
Gość napisał(a):Popieram, Robert Dzrzaga kręcił u nas film na weselu - pełen profesjonalizm, takiej płyty z wesela jeszcze nie widziałem. Polecam !!

Gość

04-11-2008, 11:56
#17
Popieram, Robert Dzrzaga kręcił u nas film na weselu - pełen profesjonalizm, takiej płyty z wesela jeszcze nie widziałem. Polecam !!
mrówka napisał(a):a ja polecam Adama Piekarskiego i jego fotografa:) super plytka, zdjecia tez, do tego pomyslowy album ze zdjeciami, prezentacja wszystkich zdjec(ok.900) z podkladem muzycznym:) ale ile glow tyle opinii, kazdemu co innego pooba sie:)

mrówka

Wpisów: 2
Dołączył: 18.10.2008
04-11-2008, 15:53
#18
a ja polecam Adama Piekarskiego i jego fotografa:) super plytka, zdjecia tez, do tego pomyslowy album ze zdjeciami, prezentacja wszystkich zdjec(ok.900) z podkladem muzycznym:) ale ile glow tyle opinii, kazdemu co innego pooba sie:)
Gość napisał(a):A ma ktoś może namiary na Roberta Drzazke. Jeśli tak to proszę i z góry dziękuję.

Gość

05-11-2008, 10:39
#19
A ma ktoś może namiary na Roberta Drzazke. Jeśli tak to proszę i z góry dziękuję.
Gość napisał(a):997 w każdym mieście {diabelek}

Gość

05-11-2008, 11:08
#20
997 w każdym mieście {diabelek}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów