Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 41 dalej
Gość napisał(a):Z wypowiedzią, co do Studia Bobkowski to bym polemizował. Albo jesteś z rodziny lub pracownik, który dostał podwyżkę.

Gość

07-10-2008, 21:39
#1
Z wypowiedzią, co do Studia Bobkowski to bym polemizował. Albo jesteś z rodziny lub pracownik, który dostał podwyżkę.
Gość napisał(a):KUBA DĘBEK-NAPRAWDĘ FAJNIE ZDJĘCIA, BYŁEM PRZED CHWILĄ NA STRONIE I MOGĘ ŚMIAŁO POWIEDZIEĆ ŻE PANÓW BORKOWSKIEGO, ŻYŁKĘ, WOŁOSZA I ZABOROWSKIEGO BIJE O GŁOWĘ :) NIE WIEM JAK POZOSTAŁE ŚLUBY KTÓRE ROBIŁ ALE TO CO JEST NA STRONIE JEST BARDZO DOBRE. MOŻNA SIĘ PRZYCZEPIĆ DO SPOSOBU KADROWANIA KILKU ZDJĘĆ ALE TO KWESTIA GUSTU. WIDAĆ ŻE CHŁOPAK JEST WRAŻLIWY I MA OKO I CIEKAWE ŻE NIE BYŁO O NIM DO TEJ PORY SŁYCHAĆ. CIEKAWE ILE BIERZE ZA REPORTAŻ+PLENER ???

Gość

07-10-2008, 22:33
#2
KUBA DĘBEK-NAPRAWDĘ FAJNIE ZDJĘCIA, BYŁEM PRZED CHWILĄ NA STRONIE I MOGĘ ŚMIAŁO POWIEDZIEĆ ŻE PANÓW BORKOWSKIEGO, ŻYŁKĘ, WOŁOSZA I ZABOROWSKIEGO BIJE O GŁOWĘ :) NIE WIEM JAK POZOSTAŁE ŚLUBY KTÓRE ROBIŁ ALE TO CO JEST NA STRONIE JEST BARDZO DOBRE. MOŻNA SIĘ PRZYCZEPIĆ DO SPOSOBU KADROWANIA KILKU ZDJĘĆ ALE TO KWESTIA GUSTU. WIDAĆ ŻE CHŁOPAK JEST WRAŻLIWY I MA OKO I CIEKAWE ŻE NIE BYŁO O NIM DO TEJ PORY SŁYCHAĆ. CIEKAWE ILE BIERZE ZA REPORTAŻ+PLENER ???
Gość napisał(a):MARIUSZ OBRYCKI HM..ZBYT DUŻO DODANEJ WINIETY DO ZDJĘĆ, BRAK KONTROLI NAD ŚWIATŁEM ZASTANYM I SIŁĄ LAMPY W STOSUNKU DO NIEGO, MOŻE ZBYT SZTAMPOWE KADRY I NIE POTRZEBNIE POSŁUGUJE SIĘ LAMPĄ NA WPROST ALE OGÓLNIE CAŁKIEM NIEŹLE NA TLE OSTROŁĘCKICH PSTRYKACZY :)

Gość

07-10-2008, 22:42
#3
MARIUSZ OBRYCKI HM..ZBYT DUŻO DODANEJ WINIETY DO ZDJĘĆ, BRAK KONTROLI NAD ŚWIATŁEM ZASTANYM I SIŁĄ LAMPY W STOSUNKU DO NIEGO, MOŻE ZBYT SZTAMPOWE KADRY I NIE POTRZEBNIE POSŁUGUJE SIĘ LAMPĄ NA WPROST ALE OGÓLNIE CAŁKIEM NIEŹLE NA TLE OSTROŁĘCKICH PSTRYKACZY :)
Gość napisał(a):KUBA ROBI NIEZŁE ZDJĘCIA BO POZA TYM ŻE ZARABIA NA ŚLUBACH ROBI TEŻ ZDJĘCIA HOBBYSTYCZNIE.TO GO ROZWIJA I NIE ZAMYKA TYLKO W ZAKRESIE ŚLUBÓW. ALE ZARAZ ZARAZ!!!!!!!!! NIE ZNACZY ŻE JEST NAJLEPSZYM FOTOGRAFEM ŚLUBNYM JAKIEGO ZNAM!!!!!  POZDROWIENIA KUBO :) NIE TEN CO MA SPRZĘT LECZ TEN CO MA WRAŻLIWOŚĆ, POMYSŁ, DOŚWIADCZENIE I UMIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z MŁODYMI I POTRAFI ODEJŚĆ OD SCHEMATU A TO TRUDNE W FOTOGRAFII ŚLUBNEJ. ALE I TAK NIEKTÓRZY NIE ZAUWAŻĄ RÓŻNICY, CHOĆ MOŻE BYĆ KOLOSALNA. DLATEGO TYLU W OSTROŁĘCE AMATORÓW KTÓRZY OD LAT ZARABIAJĄ NA ŚLUBACH..

Gość

07-10-2008, 23:01
#4
KUBA ROBI NIEZŁE ZDJĘCIA BO POZA TYM ŻE ZARABIA NA ŚLUBACH ROBI TEŻ ZDJĘCIA HOBBYSTYCZNIE.TO GO ROZWIJA I NIE ZAMYKA TYLKO W ZAKRESIE ŚLUBÓW. ALE ZARAZ ZARAZ!!!!!!!!! NIE ZNACZY ŻE JEST NAJLEPSZYM FOTOGRAFEM ŚLUBNYM JAKIEGO ZNAM!!!!!  POZDROWIENIA KUBO :) NIE TEN CO MA SPRZĘT LECZ TEN CO MA WRAŻLIWOŚĆ, POMYSŁ, DOŚWIADCZENIE I UMIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z MŁODYMI I POTRAFI ODEJŚĆ OD SCHEMATU A TO TRUDNE W FOTOGRAFII ŚLUBNEJ. ALE I TAK NIEKTÓRZY NIE ZAUWAŻĄ RÓŻNICY, CHOĆ MOŻE BYĆ KOLOSALNA. DLATEGO TYLU W OSTROŁĘCE AMATORÓW KTÓRZY OD LAT ZARABIAJĄ NA ŚLUBACH..
Gość napisał(a):W Ostrołęce można policzyć na palcach  jednej ręki ilu jest tych prawdziwych( wykształconych w tym kierunku) fotografów a ilu pseudo . Zresztą widać kto dorwie się do aparatu to już fotograf.

Gość

08-10-2008, 16:51
#5
W Ostrołęce można policzyć na palcach  jednej ręki ilu jest tych prawdziwych( wykształconych w tym kierunku) fotografów a ilu pseudo . Zresztą widać kto dorwie się do aparatu to już fotograf.
Gość napisał(a):Polecam KONTRAST. Pełen profesjonalizm

Gość

09-10-2008, 10:47
#6
Polecam KONTRAST. Pełen profesjonalizm
Gość napisał(a):awitam, ma ktoś może nr telefonu do fotografa Adama Wołosza???

Gość

09-10-2008, 13:51
#7
awitam, ma ktoś może nr telefonu do fotografa Adama Wołosza???
Gość napisał(a):604133378

Gość

09-10-2008, 14:21
#8
604133378
Gość napisał(a):KUBA BIERZE 1400 full obsługa + plener + duże odbitki i robi strone internetową gratis ze wszystkimi fotami.

Gość

09-10-2008, 14:24
#9
KUBA BIERZE 1400 full obsługa + plener + duże odbitki i robi strone internetową gratis ze wszystkimi fotami.
Gość napisał(a):a lodzika tez robi? roflama{gafa}

Gość

09-10-2008, 16:00
#10
a lodzika tez robi? roflama{gafa}
ewcia26 napisał(a):Ja mam wesele w przyszłym roku i wybrałam pana kamerzystę z Taktonu i teraz zastanawiam się nad zmianą{smutny}. bardzo młody pracownik tego pana robił nagranie u mojej znajomej i wyszło średnio, pan kamerzysta chyba zagubił się na tym weselu. {smutny}

ewcia26

Wpisów: 1
Dołączył: 10.10.2008
10-10-2008, 18:29
#11
Ja mam wesele w przyszłym roku i wybrałam pana kamerzystę z Taktonu i teraz zastanawiam się nad zmianą{smutny}. bardzo młody pracownik tego pana robił nagranie u mojej znajomej i wyszło średnio, pan kamerzysta chyba zagubił się na tym weselu. {smutny}
Gość napisał(a):Ja na szczęście mam już za sobą całą ceremonie i sprawy z tym związane, jeśli chodzi o fotografa fotki robił mi Adam Wołosz którego pozdrawiam. Po przejrzeniu forum jeśli miałbym jeszcze raz wybierać zastanowiłbym sie nad Adamem lub chłopakami których osobiście nie znam ale fotki które robią są ciekawe i oryginale.http://freakstyle.digart.pl/digarty/  www.kuba-foto.pl

Gość

10-10-2008, 18:59
#12
Ja na szczęście mam już za sobą całą ceremonie i sprawy z tym związane, jeśli chodzi o fotografa fotki robił mi Adam Wołosz którego pozdrawiam. Po przejrzeniu forum jeśli miałbym jeszcze raz wybierać zastanowiłbym sie nad Adamem lub chłopakami których osobiście nie znam ale fotki które robią są ciekawe i oryginale.http://freakstyle.digart.pl/digarty/  www.kuba-foto.pl
Gość napisał(a):Polecam [b]www.WFOTO.pl[/b]... fantastyczna i miła obsługa, zdjęcia na najwyższym poziomie w super stylowym albumie drewnianym + galeria www + na płytkach CD, ceny bardzo dobre jak na fotografa który zajmuje 17 miejsce w polskim rankingu fotografów ślubnych. POLECAMY !!! Kasia i Kuba

Gość

10-10-2008, 19:18
#13
Polecam [b]www.WFOTO.pl[/b]... fantastyczna i miła obsługa, zdjęcia na najwyższym poziomie w super stylowym albumie drewnianym + galeria www + na płytkach CD, ceny bardzo dobre jak na fotografa który zajmuje 17 miejsce w polskim rankingu fotografów ślubnych. POLECAMY !!! Kasia i Kuba
Gość napisał(a):nie polecam borkowskiego , koles jest arogancki uwaza sie za krola ostroleki a tak naprawde nie reprezentuje swoim nagraniem czegos szczegolnego

Gość

13-10-2008, 09:46
#14
nie polecam borkowskiego , koles jest arogancki uwaza sie za krola ostroleki a tak naprawde nie reprezentuje swoim nagraniem czegos szczegolnego
Gość napisał(a):Popieram przedmówcę... Faktycznie, pan Borkowski to ciężki w "obsłudze" człowiek.

Gość

13-10-2008, 09:57
#15
Popieram przedmówcę... Faktycznie, pan Borkowski to ciężki w "obsłudze" człowiek.
Gość napisał(a):Bardzo bardzo polecam Kubę! Sympatyczny człowiek z pasją, który zna się na rzeczy. Kuba - pozdrawiam i dzięki za super foty !!!!! :)

Gość

26-10-2008, 20:47
#16
Bardzo bardzo polecam Kubę! Sympatyczny człowiek z pasją, który zna się na rzeczy. Kuba - pozdrawiam i dzięki za super foty !!!!! :)
Gość napisał(a):Ja polecam Roberta Drzazga .Mieliśmy pełną obsługę tzn zdjęcia i film po prostu rewelacja jesteśmy bardzo zadowoleni i gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać na pewno byli by to oni . Jak zobaczycie to się sami przekonacie , zapytać obejrzeć zawsze warto za to nic się nie płaci a może też będziecie zadowoleni jak my :) :)

Gość

27-10-2008, 08:03
#17
Ja polecam Roberta Drzazga .Mieliśmy pełną obsługę tzn zdjęcia i film po prostu rewelacja jesteśmy bardzo zadowoleni i gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać na pewno byli by to oni . Jak zobaczycie to się sami przekonacie , zapytać obejrzeć zawsze warto za to nic się nie płaci a może też będziecie zadowoleni jak my :) :)
Gość napisał(a):nie wiem czy warto się chajtać :)tyle problemów już na starciea to dopiero początek tej drogi

Gość

27-10-2008, 10:50
#18
nie wiem czy warto się chajtać :)tyle problemów już na starciea to dopiero początek tej drogi
Gość napisał(a):polecam Tomka Grzyba!!! pracuje w kontraście!!! Chłopak jest kapitalny w tym co robi a przede wszystkim ma ogrom pomysłów na zdjęcia {usmiech}

Gość

27-10-2008, 15:23
#19
polecam Tomka Grzyba!!! pracuje w kontraście!!! Chłopak jest kapitalny w tym co robi a przede wszystkim ma ogrom pomysłów na zdjęcia {usmiech}
Gość napisał(a):Razem z męzem wybraliśmy na naszego fotografa Sławomira Żyłkę i muszę przyznać że lepiej wybrać nie mogliśmy:) Bardzo profesjonalny i sympatyczny Pan. Spełnił nasze wszystkie oczekiwania, dostalismy piękny album:) Wychwycil najlepsze sceny z wesela, cala rodzina sie zachwyca zdjeciami. Ja tez polecę Wam jego str internetową, ale szczerze mówiac żeby wybrać dobrego fotografa to trzeba obejrzeć zdjęcia wywołane!!! Więc polecam umawianie sie z fotografami na rozmowę a nie tylko obejżenie galerii. www.fotoart.ynet.pl

Gość

27-10-2008, 19:03
#20
Razem z męzem wybraliśmy na naszego fotografa Sławomira Żyłkę i muszę przyznać że lepiej wybrać nie mogliśmy:) Bardzo profesjonalny i sympatyczny Pan. Spełnił nasze wszystkie oczekiwania, dostalismy piękny album:) Wychwycil najlepsze sceny z wesela, cala rodzina sie zachwyca zdjeciami. Ja tez polecę Wam jego str internetową, ale szczerze mówiac żeby wybrać dobrego fotografa to trzeba obejrzeć zdjęcia wywołane!!! Więc polecam umawianie sie z fotografami na rozmowę a nie tylko obejżenie galerii. www.fotoart.ynet.pl

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów