Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 41 dalej
Gość napisał(a):Robert Drzazga 887 170 192

Gość

05-11-2008, 11:13
#1
Robert Drzazga 887 170 192
Gość napisał(a):NAJLEPSZY FOTOGRAF - PAN ZENEK ZE SPECJALISTYCZNEGO - MA NOWEGO RENTGENA

Gość

06-11-2008, 21:30
#2
NAJLEPSZY FOTOGRAF - PAN ZENEK ZE SPECJALISTYCZNEGO - MA NOWEGO RENTGENA
Gość napisał(a):jest nowa galeria ślubna na ekontrast.pl - to w związku z pytaniem o fajne miejsca na zdjęcia plenerowe :)

Gość

06-11-2008, 23:06
#3
jest nowa galeria ślubna na ekontrast.pl - to w związku z pytaniem o fajne miejsca na zdjęcia plenerowe :)
Gość napisał(a):nowa galeria i nowy cennik.....1900 zł. ALBUM TRADYCYJNY (60 stron)5 godzin pracy fotografazdjęcia na płycie DVD300 zł. plener innego dnia niż dzień ślubu   (w tym pierwsza godzina zdjęć)• 50 zł. kolejna godzina pracy fotografa   50 zł. dojazd poza Ostrołękę do 30 km   +1 zł. za kolejny 1km (pow. 30 km)czyli np. od 14 do 2 w nocy + plener 3h w inny dzien = 2650 + dojazd!!!drogo, cena warszawska {dobani}to ja już wybrałem ....ale za 1400 wszytko i jakość na pewno nie gorsza ...

Gość

06-11-2008, 23:46
#4
nowa galeria i nowy cennik.....1900 zł. ALBUM TRADYCYJNY (60 stron)5 godzin pracy fotografazdjęcia na płycie DVD300 zł. plener innego dnia niż dzień ślubu   (w tym pierwsza godzina zdjęć)• 50 zł. kolejna godzina pracy fotografa   50 zł. dojazd poza Ostrołękę do 30 km   +1 zł. za kolejny 1km (pow. 30 km)czyli np. od 14 do 2 w nocy + plener 3h w inny dzien = 2650 + dojazd!!!drogo, cena warszawska {dobani}to ja już wybrałem ....ale za 1400 wszytko i jakość na pewno nie gorsza ...
Gość napisał(a):za 1400! chyba nie z takimi albumami :)

Gość

11-11-2008, 14:46
#5
za 1400! chyba nie z takimi albumami :)
Gość napisał(a):za 2400 za zdjecia, chyba im sie we lbach poprzewracalo, i jeszcze sie chwala ile to zdzieraja z ludzi na jednej urocystosci, a w rozliczeniu z urzedem skarbowym o tym zapominaja, tak jak i wystawic fakture boc rachunek klientowi.

Gość

11-11-2008, 15:28
#6
za 2400 za zdjecia, chyba im sie we lbach poprzewracalo, i jeszcze sie chwala ile to zdzieraja z ludzi na jednej urocystosci, a w rozliczeniu z urzedem skarbowym o tym zapominaja, tak jak i wystawic fakture boc rachunek klientowi.
Gość napisał(a):wow ale ceny!!

Gość

11-11-2008, 17:08
#7
wow ale ceny!!
Gość napisał(a):jak już będę miał dobre fotki na płytce, to sam sobie wole zrobić album jaki będę chciał, a nie jakieś hurtowo kupowane tandety na allegro albo ostatnio popularne "fotoksiążki", za które u fotografów się przepłaca... oni zarabiają na każdej *****le, którą oferują ...!

Gość

11-11-2008, 19:50
#8
jak już będę miał dobre fotki na płytce, to sam sobie wole zrobić album jaki będę chciał, a nie jakieś hurtowo kupowane tandety na allegro albo ostatnio popularne "fotoksiążki", za które u fotografów się przepłaca... oni zarabiają na każdej *****le, którą oferują ...!
Gość napisał(a):To co się komu podoba a co nie - jest  kwestią gustu. A z gustami jest tak, że się o nich nie rozmawia.Chciałam podzielić się z Wami moimi "doznaniami". Otóż zamówiłam video u pewnego pana.Pan wysłał na weselę "swojego" człowieka."Swój" człowiek przyszedł na wesele, nagrał, podziękował i poszedł.Trwało dość długo zanim zadzwonił kolejny pan i powiedział że dvd jest do odebrania.Odebrałam dvd, obejrzałam i się popłakałam. Za chwilę się śmiałam. Chwilę potem rozmażyłam się. Cała gama uczuć przez jedną płytkę dvd.Pierwszy raz oglądałem wesele (fakt, że swoje, ale mniejsza o to) i nie widziałam imprezy z wódką, gośćmi i kotletami, ale film z młodą parą w roli głównej. Gra emocjami. Wspaniała sprawa.Jest tylko pewien problem - pan u którego zamówiłam video to Wiśnia - ale on tego nie robił to wiem napewno, gdyż widziałam parę "produkcji" Wiśni. Robił to gość który u niego pracował. Chyba miał na imię Darek, ale nie wiem nic więcej oprócz tego, że już go tam nie znajdziecie, bo już tam nie pracuje a Wiśnia nie chce nic powiedzieć. Jeśli ktoś coś wie o tym człeku - znajdźcie go i podzielcie się kontaktem z nim.Pozdrawiam wszystkich przyszłych małżonków i dobra rada dla Was - nie bójcie się - pamiętajcie że to WY jesteście najważniejśi w tym dniu a nie jakieś ciocie i babcie, które tylko czyhają żeby Wam wmusić jakieś swoje rady dotyczące wszystkiego od koloru wstążeczek na balonikach przez krój majtek aż do nocy poślubnej...

Gość

04-12-2008, 10:22
#9
To co się komu podoba a co nie - jest  kwestią gustu. A z gustami jest tak, że się o nich nie rozmawia.Chciałam podzielić się z Wami moimi "doznaniami". Otóż zamówiłam video u pewnego pana.Pan wysłał na weselę "swojego" człowieka."Swój" człowiek przyszedł na wesele, nagrał, podziękował i poszedł.Trwało dość długo zanim zadzwonił kolejny pan i powiedział że dvd jest do odebrania.Odebrałam dvd, obejrzałam i się popłakałam. Za chwilę się śmiałam. Chwilę potem rozmażyłam się. Cała gama uczuć przez jedną płytkę dvd.Pierwszy raz oglądałem wesele (fakt, że swoje, ale mniejsza o to) i nie widziałam imprezy z wódką, gośćmi i kotletami, ale film z młodą parą w roli głównej. Gra emocjami. Wspaniała sprawa.Jest tylko pewien problem - pan u którego zamówiłam video to Wiśnia - ale on tego nie robił to wiem napewno, gdyż widziałam parę "produkcji" Wiśni. Robił to gość który u niego pracował. Chyba miał na imię Darek, ale nie wiem nic więcej oprócz tego, że już go tam nie znajdziecie, bo już tam nie pracuje a Wiśnia nie chce nic powiedzieć. Jeśli ktoś coś wie o tym człeku - znajdźcie go i podzielcie się kontaktem z nim.Pozdrawiam wszystkich przyszłych małżonków i dobra rada dla Was - nie bójcie się - pamiętajcie że to WY jesteście najważniejśi w tym dniu a nie jakieś ciocie i babcie, które tylko czyhają żeby Wam wmusić jakieś swoje rady dotyczące wszystkiego od koloru wstążeczek na balonikach przez krój majtek aż do nocy poślubnej...
Gość napisał(a):mnie robił zdjęcia Pan Janek Mościbroda z pod Władysławowa, wyszli boskie! polecam

Gość

09-12-2008, 16:37
#10
mnie robił zdjęcia Pan Janek Mościbroda z pod Władysławowa, wyszli boskie! polecam
Gość napisał(a):mam pytanie w sprawi Pana Wiśni kto to jest moze ma jakies studio nagrań? wie ktos coś więcej?

Gość

11-12-2008, 13:40
#11
mam pytanie w sprawi Pana Wiśni kto to jest moze ma jakies studio nagrań? wie ktos coś więcej?
Gość napisał(a):sklep foton, os.centrum, fotograf, kamera, zespoł, wszystko w jednym miejscu, polecam

Gość

14-12-2008, 09:30
#12
sklep foton, os.centrum, fotograf, kamera, zespoł, wszystko w jednym miejscu, polecam
Gość napisał(a):Słuchajcie, ktoś założył to forum, żeby móc się czegokolwiek dowiedzieć o działających na terenie naszego miasta fotografach i kamerzystach. A połowa z was sobie robi tu po prostu jaja... Dajcie z tym już spokój!

Gość

14-12-2008, 13:47
#13
Słuchajcie, ktoś założył to forum, żeby móc się czegokolwiek dowiedzieć o działających na terenie naszego miasta fotografach i kamerzystach. A połowa z was sobie robi tu po prostu jaja... Dajcie z tym już spokój!
Gość napisał(a):Mnie to powala cena jaką  kasuje fotograf i kamerzysta! Zespół muzyczny 4 czy 5 osobowy gra za 2 -3 tys zł. , a fotograf kasuje np. to samo. Albo kapele grają za tanio, albo fotografy i kamerzyści cenią się zbyt ostro.

Gość

14-12-2008, 15:03
#14
Mnie to powala cena jaką  kasuje fotograf i kamerzysta! Zespół muzyczny 4 czy 5 osobowy gra za 2 -3 tys zł. , a fotograf kasuje np. to samo. Albo kapele grają za tanio, albo fotografy i kamerzyści cenią się zbyt ostro.
Gość napisał(a):sprawiedliwie - nie znaczy porówno

Gość

14-12-2008, 20:45
#15
sprawiedliwie - nie znaczy porówno
Gość napisał(a):Kup sobie porządny sprzęt fotograficzny za kilkanaście tyś. i opłacaj VAT to zobaczymy jakie będziesz miał stawki za fotografowanie + kilkanaście,kilkadziesiąt godzin obróbka cyfrowa, wywoływanie, cenny czas.Prawda jest taka że za jakość się płaci, ale jakość nie oznacza tylko umiejętności fotografa, ale i rodzaj sprzętu na którym pracuje.

Gość

14-12-2008, 22:33
#16
Kup sobie porządny sprzęt fotograficzny za kilkanaście tyś. i opłacaj VAT to zobaczymy jakie będziesz miał stawki za fotografowanie + kilkanaście,kilkadziesiąt godzin obróbka cyfrowa, wywoływanie, cenny czas.Prawda jest taka że za jakość się płaci, ale jakość nie oznacza tylko umiejętności fotografa, ale i rodzaj sprzętu na którym pracuje.
Gość napisał(a):kapela kończy swoją pracę w momencie zwijania sprzętu z sali. kasują czy Wam się podobało czy nie i wychodzą. Na drugi dzień już nie pamiętają u kogo grali... Kamerzysta i fotograf bujają się jeszcze często całe tygodnie z obróbką materiału .... gdyby przeliczyć to na godziny pracy to mają mniej niż muzycy! ( bo nie kwestionuję tego, że muzyk też musi mieć sprzęt za grubą kasę, no i przydałoby się trochę umiejętności ;))

Gość

15-12-2008, 08:27
#17
kapela kończy swoją pracę w momencie zwijania sprzętu z sali. kasują czy Wam się podobało czy nie i wychodzą. Na drugi dzień już nie pamiętają u kogo grali... Kamerzysta i fotograf bujają się jeszcze często całe tygodnie z obróbką materiału .... gdyby przeliczyć to na godziny pracy to mają mniej niż muzycy! ( bo nie kwestionuję tego, że muzyk też musi mieć sprzęt za grubą kasę, no i przydałoby się trochę umiejętności ;))
Gość napisał(a):Teraz za czeliście drążyć temat ceny za usługi… A mianowicie cena za wykonanie zmontowanego i nagranego wesela przez kamerzystę  waha się w Ostrołęce  od 1000 zł do 1300zł.  Dobry fotograf z wyobraźnią bierze od 1000zł. do 1600zł. i niech teraz ktoś mi powie, jaka jest różnica  między tymi dwiema osobami. Jest i to wielka, że kamerzysta na netto zarobi (przyjmując najniższą stawkę w  widełkach) 970zł. a fotograf przyjmując te same kryteria netto 400 do 600 zł. (cena jest zależna od rodzaju albumu). Więc jak ktoś nie wie niech nie zabiera głosu na temat cen. Klient  przeważnie sugeruje się ceną produktu a nie jakością  wykonanej usługi .

Gość

15-12-2008, 09:53
#18
Teraz za czeliście drążyć temat ceny za usługi… A mianowicie cena za wykonanie zmontowanego i nagranego wesela przez kamerzystę  waha się w Ostrołęce  od 1000 zł do 1300zł.  Dobry fotograf z wyobraźnią bierze od 1000zł. do 1600zł. i niech teraz ktoś mi powie, jaka jest różnica  między tymi dwiema osobami. Jest i to wielka, że kamerzysta na netto zarobi (przyjmując najniższą stawkę w  widełkach) 970zł. a fotograf przyjmując te same kryteria netto 400 do 600 zł. (cena jest zależna od rodzaju albumu). Więc jak ktoś nie wie niech nie zabiera głosu na temat cen. Klient  przeważnie sugeruje się ceną produktu a nie jakością  wykonanej usługi .
Gość napisał(a):a niestety jaka cena taka usługa, znam takich co robią za 500 zł i znam takich klientów którzy są z tego zadowoleni. Ale w Ostrołęce nie ma zbyt wielu wymagających par, więcej takich co jak już mają zdjęcia to się cieszą że je w ogóle mają, nie ważne że są zrobione w sprzeczności z podstawowymi zasadami fotografii a nawet dobrego smaku. proponuję tą dyskusję popierać fotkami konkretnych fotografów, żeby wszyscy wiedzieli o czym mówimy a nie że ten droższy a ten tańszy. chociaż czy ktoś zauważy różnice..?

Gość

16-12-2008, 01:20
#19
a niestety jaka cena taka usługa, znam takich co robią za 500 zł i znam takich klientów którzy są z tego zadowoleni. Ale w Ostrołęce nie ma zbyt wielu wymagających par, więcej takich co jak już mają zdjęcia to się cieszą że je w ogóle mają, nie ważne że są zrobione w sprzeczności z podstawowymi zasadami fotografii a nawet dobrego smaku. proponuję tą dyskusję popierać fotkami konkretnych fotografów, żeby wszyscy wiedzieli o czym mówimy a nie że ten droższy a ten tańszy. chociaż czy ktoś zauważy różnice..?
Gość napisał(a):ale się usmiałem czytając kolejne posty - o tym jak to pustaki i g....jady na własnym slubie i weselu oszczędności życia chcą poczynić. fotograf najlepiej jak zrobi najpiękniejsze w świecie zdjęcia dołaczy najpiękniejszy album - jego (g....jada) żonkę przedstawi jak królową by przez resztę życia wydawało mu się, że niegdys piękna była.kamerzysta ten to ma dopiero p.......e niedość, nie powinien otrzymać nawet zeta za swoją robotę( bo nie jest zabawnie, nie słychać życzeń mamusi no i najważniejsze nie widać jak przyszly teściu wręcza kluczyki do nowego fergusona, a to główny powód dla którego za tę co gdyby nie wpis w dowodzie to nikt by się nie domyślił, że jest kobietą), i jak tacy mogą "ździerać" cytując slowa jednego z przedmówców,- coś ci poradzę:jesli niemasz kasy na to by twoj ślub i wesele miało wyjątkową oprawę ? to poproś mamusię teścia bądź kochankę (sory na to jesteś za pusty tz biedny). Jeśli tam nie znajdziesz środków na sfinansowanie tego co inni usługa na najwyższym poziomie nazywają - przestań oczerniać tych któży robią rzeczy dobre za dobre pieniądze bo zapewniam cię że jaśli chcesz jeździć nowym mercedesem to nie kupisz go za cenę podłego fiata. identycznie jest w świecie fotografii najlepsi się cenią!  I pamiętaj jeszcze jedno - i tej za która wychodzisz tego niemów - jesli się zgodzi wyjść za ciebie (pusty sknero) to księżniczką pomimo najlepszego filmu czy zdjęć nigdy nie była!

Gość

22-12-2008, 23:09
#20
ale się usmiałem czytając kolejne posty - o tym jak to pustaki i g....jady na własnym slubie i weselu oszczędności życia chcą poczynić. fotograf najlepiej jak zrobi najpiękniejsze w świecie zdjęcia dołaczy najpiękniejszy album - jego (g....jada) żonkę przedstawi jak królową by przez resztę życia wydawało mu się, że niegdys piękna była.kamerzysta ten to ma dopiero p.......e niedość, nie powinien otrzymać nawet zeta za swoją robotę( bo nie jest zabawnie, nie słychać życzeń mamusi no i najważniejsze nie widać jak przyszly teściu wręcza kluczyki do nowego fergusona, a to główny powód dla którego za tę co gdyby nie wpis w dowodzie to nikt by się nie domyślił, że jest kobietą), i jak tacy mogą "ździerać" cytując slowa jednego z przedmówców,- coś ci poradzę:jesli niemasz kasy na to by twoj ślub i wesele miało wyjątkową oprawę ? to poproś mamusię teścia bądź kochankę (sory na to jesteś za pusty tz biedny). Jeśli tam nie znajdziesz środków na sfinansowanie tego co inni usługa na najwyższym poziomie nazywają - przestań oczerniać tych któży robią rzeczy dobre za dobre pieniądze bo zapewniam cię że jaśli chcesz jeździć nowym mercedesem to nie kupisz go za cenę podłego fiata. identycznie jest w świecie fotografii najlepsi się cenią!  I pamiętaj jeszcze jedno - i tej za która wychodzisz tego niemów - jesli się zgodzi wyjść za ciebie (pusty sknero) to księżniczką pomimo najlepszego filmu czy zdjęć nigdy nie była!

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów