dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 53 dalej
Gość napisał(a):Nie ma się czego bać, w naszym szpitalu wcale nie jest tak strasznie, jak niektórzy piszą:)Ja rodziłam rok temu i jestem zadowolona.I wszystkim powtarzam, że najważniejsze jest nastawienie. Opieka jest naprawdę w porządku, zarówno lekarzy jak i pielęgniarek. Można się jedynie przyczepić do warunków szpitala, stary budynek, dawno nie remontowany, ale jak przeniosą się do nowego budynku, to myślę, że bedzie naprawdę spoko. Mnie też wszyscy straszyli i przestrzegali przed ostrołęckim szpitalem, a teraz cieszę się, że rodziłam tutaj. Pozdrawiam gorąco

Gość

18-10-2007, 13:00
#1
Nie ma się czego bać, w naszym szpitalu wcale nie jest tak strasznie, jak niektórzy piszą:)Ja rodziłam rok temu i jestem zadowolona.I wszystkim powtarzam, że najważniejsze jest nastawienie. Opieka jest naprawdę w porządku, zarówno lekarzy jak i pielęgniarek. Można się jedynie przyczepić do warunków szpitala, stary budynek, dawno nie remontowany, ale jak przeniosą się do nowego budynku, to myślę, że bedzie naprawdę spoko. Mnie też wszyscy straszyli i przestrzegali przed ostrołęckim szpitalem, a teraz cieszę się, że rodziłam tutaj. Pozdrawiam gorąco
Gość napisał(a):O naszym szpitalu pisałyśmy dobrze!!! Trzeba tylko czytać wszystkie posty a nie ostatnie. Jest wiele kobiet zadowolonych z opieki w naszym szpitalu. Oczywiście warunki to horror ale personel na 5 {ok} Pozdrawiam dr Pyskło i lek Wekwejta!!!

Gość

18-10-2007, 13:31
#2
O naszym szpitalu pisałyśmy dobrze!!! Trzeba tylko czytać wszystkie posty a nie ostatnie. Jest wiele kobiet zadowolonych z opieki w naszym szpitalu. Oczywiście warunki to horror ale personel na 5 {ok} Pozdrawiam dr Pyskło i lek Wekwejta!!!
Gość napisał(a):Ja rodziłam w Przasnyszu dwie córeczki i jestem bardzo zadowolona .Na izbie przyjęć miła obsługa potem pan pielęgniarz pojechał ze mną windą na porodówkę mimo że był mój mąż to on niósł moją torbę.Lekarze przemili a położne do rany przyłóż.Wszystko bez kasy.Sale i warunki bytowe super Na noworodkach sale pojedyńcze lub podwójne bez płacenia.Położne wręcz zachęcają do porodów rodzinnych bezpłatnych Ja przy 2 porodzie miąłam włączoną muzykie i lampkę nocnąSzycie krocza w znieczuleniu i mało uciążliwe potem Ico najfajniejsze sale Naporodowe pojedyńcze nikt nie rodzi we dwójkę ani za parawanami naprawdę polecam

Gość

22-10-2007, 23:43
#3
Ja rodziłam w Przasnyszu dwie córeczki i jestem bardzo zadowolona .Na izbie przyjęć miła obsługa potem pan pielęgniarz pojechał ze mną windą na porodówkę mimo że był mój mąż to on niósł moją torbę.Lekarze przemili a położne do rany przyłóż.Wszystko bez kasy.Sale i warunki bytowe super Na noworodkach sale pojedyńcze lub podwójne bez płacenia.Położne wręcz zachęcają do porodów rodzinnych bezpłatnych Ja przy 2 porodzie miąłam włączoną muzykie i lampkę nocnąSzycie krocza w znieczuleniu i mało uciążliwe potem Ico najfajniejsze sale Naporodowe pojedyńcze nikt nie rodzi we dwójkę ani za parawanami naprawdę polecam
Gość napisał(a):hej, czy któraś z Was chodziła w czasie ciąży do Piątka?a może odbierał poród? ja narazie jestem z niego bardzo zadowolona, wcześniej chodziłam do Mroza, ale wizyta trwa 3 minuty, żadnych badań, rozmowy

Gość

25-10-2007, 17:29
#4
hej, czy któraś z Was chodziła w czasie ciąży do Piątka?a może odbierał poród? ja narazie jestem z niego bardzo zadowolona, wcześniej chodziłam do Mroza, ale wizyta trwa 3 minuty, żadnych badań, rozmowy
Gość napisał(a):ja chodzilam do piatka jest bardzo mily i pamieta swoje pacjentki robil mi cesarke tez bez problemow

Gość

25-10-2007, 19:08
#5
ja chodzilam do piatka jest bardzo mily i pamieta swoje pacjentki robil mi cesarke tez bez problemow
Gość napisał(a):Po porodzie w osrtołeckim szpitalu szyto mnie prawie bez znieczulenia, a dr Szkółka polewał zimną wodą, żeby nie bolało.

Gość

29-10-2007, 12:38
#6
Po porodzie w osrtołeckim szpitalu szyto mnie prawie bez znieczulenia, a dr Szkółka polewał zimną wodą, żeby nie bolało.
Gość napisał(a):Mam pytanie do Pani która pisała o porodzie w Przasnyszu - czy była Pani tam przed porodem aby powiadomić o chęci przyszłego porodu tam czy wystarczy wziąć wszystkie dokumenty i jechać do szpitala jak będzie koniecznść bez wcześniejszego ustalania??{usmiech}Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.

Gość

29-10-2007, 16:09
#7
Mam pytanie do Pani która pisała o porodzie w Przasnyszu - czy była Pani tam przed porodem aby powiadomić o chęci przyszłego porodu tam czy wystarczy wziąć wszystkie dokumenty i jechać do szpitala jak będzie koniecznść bez wcześniejszego ustalania??{usmiech}Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.
Gość napisał(a):Dziewczyny, a czy któraś z was robiła usg trówymiarowew O-ce? Jesli tak to gdzie i za ile i czy warto? Pozdrawiam

Gość

02-11-2007, 18:40
#8
Dziewczyny, a czy któraś z was robiła usg trówymiarowew O-ce? Jesli tak to gdzie i za ile i czy warto? Pozdrawiam
Gość napisał(a):Jeśli jest po terminie porodu w Przasnyszu wystarczy mieć potrzebne dokumenty i przyjmą a jeżeli przed terminem to skierowanie a jeśli poród w drodze to też bez problemu przyjmą bez wcześniejszego umawiania pozdrwiam.

Gość

02-11-2007, 21:55
#9
Jeśli jest po terminie porodu w Przasnyszu wystarczy mieć potrzebne dokumenty i przyjmą a jeżeli przed terminem to skierowanie a jeśli poród w drodze to też bez problemu przyjmą bez wcześniejszego umawiania pozdrwiam.
Gość napisał(a):No już w takie bajki jak szycie bez znieczulenia i polewanie wodą to trudno uwierzyć. Ja pomimo iż nikomu nie płaciłam miałam rewelacyjną opiekę podczas porodu... Trochę to bez sensu wymyślać niestworzone historie by wystraszyć kobiety przed porodem w naszym szpitalu.

Gość

03-11-2007, 17:37
#10
No już w takie bajki jak szycie bez znieczulenia i polewanie wodą to trudno uwierzyć. Ja pomimo iż nikomu nie płaciłam miałam rewelacyjną opiekę podczas porodu... Trochę to bez sensu wymyślać niestworzone historie by wystraszyć kobiety przed porodem w naszym szpitalu.
Gość napisał(a):ja bardzo polecam dr.Wikarskiego chodzilam do niego calo ciaze i nigdy nie nazekalam {usmiech}jest to bardzo mily lekarz potrafi pocieszyc wszystko dokladnie wytlumaczyc wyslucha.wszystkie wyniki robi na miejscu nie trzeba latac z brzucchem po innych przychodniach i stac w kolejkach jedyny minus to ze nie pracuje w szpitalu {smutny}

Gość

09-11-2007, 16:38
#11
ja bardzo polecam dr.Wikarskiego chodzilam do niego calo ciaze i nigdy nie nazekalam {usmiech}jest to bardzo mily lekarz potrafi pocieszyc wszystko dokladnie wytlumaczyc wyslucha.wszystkie wyniki robi na miejscu nie trzeba latac z brzucchem po innych przychodniach i stac w kolejkach jedyny minus to ze nie pracuje w szpitalu {smutny}
Gość napisał(a):Z pierwszą ciążą chodziłam do dr N. w Feminie, sraciłam dziecko w 5 m-cu, nigdy więcej tam nie pójdę. Aktualnie jestem w 5 m-cu drugiej ciąży i chodzę prywatnie do SLS do dr Pyskło - lekarz super, gorąco polecam.

Gość

10-11-2007, 10:23
#12
Z pierwszą ciążą chodziłam do dr N. w Feminie, sraciłam dziecko w 5 m-cu, nigdy więcej tam nie pójdę. Aktualnie jestem w 5 m-cu drugiej ciąży i chodzę prywatnie do SLS do dr Pyskło - lekarz super, gorąco polecam.
Gość napisał(a):A gdzie przyjmuje dr Pyskło oczywiście prywatnie i ile kosztuje u niego wizyta??

Gość

12-11-2007, 11:54
#13
A gdzie przyjmuje dr Pyskło oczywiście prywatnie i ile kosztuje u niego wizyta??
Gość napisał(a):dr.pysklo przyjmuje na sienkiewicza kolo szpitala z tylu sklepu ewa dora a wizyta kosztuje 70zl

Gość

12-11-2007, 20:05
#14
dr.pysklo przyjmuje na sienkiewicza kolo szpitala z tylu sklepu ewa dora a wizyta kosztuje 70zl
Gość napisał(a):czy ktos moze poleciec dobrego lekarza do prowadzenia ciazy.I czy ktos rodził w szpitalu w Warszawie lub Łomzy gdzie so dobre warunki i ile kosztuje porud rodzinny

Gość

15-11-2007, 14:24
#15
czy ktos moze poleciec dobrego lekarza do prowadzenia ciazy.I czy ktos rodził w szpitalu w Warszawie lub Łomzy gdzie so dobre warunki i ile kosztuje porud rodzinny
Gość napisał(a):Witam! Chciałam się podzielić swoimi wrażeniami z porodu w Ostrołęckim szpitalu, a więc osobiście bardzo sobię chwalę opiekę położnych. Miałam poród rodzinny, za który zapłaciłam 200 zł - ale naprawdę warto!!!!!. Trafiłam na wspaniałą położną, która bardzo fachowo, miło i rzetelnie się mną opiekowała - bez żadnych \"kopert\". Bardzo mi pomagała i wspierała mnie przy \"głównym\" porodzie, nawet starała się żeby mnie nie cieli, bo moja córeczka urodziła się bardzo mała, więc parę minut dłużej i sama by wyszła. Opieka nad dzieckiem na noworodkach też super, położne się zjawiały na każde kwilenie mojej córeczki, a nawet 2 noce opiekowały się nią żebym mogła odpocząć i wyspać się ( a leżałam 7 dni ze względu na żółtaczkę). A więc ja nie mogę powiedzieć złego słowa na Ostrołęcki szpital, wręcz przeciwnie!!! Ale każdy ma swoją historię, ja osobiście uważam, że poród tu nie jest wcale straszny.

Gość

23-11-2007, 13:12
#16
Witam! Chciałam się podzielić swoimi wrażeniami z porodu w Ostrołęckim szpitalu, a więc osobiście bardzo sobię chwalę opiekę położnych. Miałam poród rodzinny, za który zapłaciłam 200 zł - ale naprawdę warto!!!!!. Trafiłam na wspaniałą położną, która bardzo fachowo, miło i rzetelnie się mną opiekowała - bez żadnych \"kopert\". Bardzo mi pomagała i wspierała mnie przy \"głównym\" porodzie, nawet starała się żeby mnie nie cieli, bo moja córeczka urodziła się bardzo mała, więc parę minut dłużej i sama by wyszła. Opieka nad dzieckiem na noworodkach też super, położne się zjawiały na każde kwilenie mojej córeczki, a nawet 2 noce opiekowały się nią żebym mogła odpocząć i wyspać się ( a leżałam 7 dni ze względu na żółtaczkę). A więc ja nie mogę powiedzieć złego słowa na Ostrołęcki szpital, wręcz przeciwnie!!! Ale każdy ma swoją historię, ja osobiście uważam, że poród tu nie jest wcale straszny.
Gość napisał(a):Witam, Czy ktoś może wie kiedy oddział położniczy ma się prenieść do nowego szpitala? Słyszałam coś o początku przyszłego roku. Proszę o info. Z gory dziękuję, pa{mruga}

Gość

26-11-2007, 19:18
#17
Witam, Czy ktoś może wie kiedy oddział położniczy ma się prenieść do nowego szpitala? Słyszałam coś o początku przyszłego roku. Proszę o info. Z gory dziękuję, pa{mruga}
Gość napisał(a):Hej,Słyszałam, że w szpitalu w Ostrołęce jest tylko jedna sala do porodów rodzinnych. Gdy jest zajęta, a inna kobieta zaczyna rodzić to NICI Z PORODU RODZINNEGO :(

Gość

26-11-2007, 19:20
#18
Hej,Słyszałam, że w szpitalu w Ostrołęce jest tylko jedna sala do porodów rodzinnych. Gdy jest zajęta, a inna kobieta zaczyna rodzić to NICI Z PORODU RODZINNEGO :(
Gość napisał(a):Ja rodziłam w maju.Zle nie było gdy by nie opłacona połozna.co do samego badania też było sporo osób a to jest straszne a zwłaszcza dla młodych dziewczyn

Gość

29-11-2007, 15:20
#19
Ja rodziłam w maju.Zle nie było gdy by nie opłacona połozna.co do samego badania też było sporo osób a to jest straszne a zwłaszcza dla młodych dziewczyn
Gość napisał(a):co myślicie na temat dr Wikarskiego?

Gość

29-11-2007, 15:21
#20
co myślicie na temat dr Wikarskiego?

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów