dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 53 dalej
Gość napisał(a):Jak chcesz mieć cesarkę to jedź do Białegostoku. Tam przynajmniej nie płacisz za pomoc przy dziecku, wiadomo o co chodzi. Zapłacisz ok. 1500 zł. Najlepiej to jeszcze tam jeździć do lekarza. Jak masz wskazania do cesarki to nie jest problem np. wada wzroku. Jesli nie to lekarze już nie chcą tak robić cesarek "na życzenie" bo to dla nich odpowiedzialność.

Gość

05-09-2007, 18:15
#1
Jak chcesz mieć cesarkę to jedź do Białegostoku. Tam przynajmniej nie płacisz za pomoc przy dziecku, wiadomo o co chodzi. Zapłacisz ok. 1500 zł. Najlepiej to jeszcze tam jeździć do lekarza. Jak masz wskazania do cesarki to nie jest problem np. wada wzroku. Jesli nie to lekarze już nie chcą tak robić cesarek "na życzenie" bo to dla nich odpowiedzialność.
Gość napisał(a):Polecam dr Bucińskiego. Kompetentny, bardzo miły, delikatny i niezmiernie troskliwy. Odwiedzanie pacjentek i maluszków to standard. Kiedy ja rodziłam nie było go w Oce, bo był na szkoleniu. Ale dzwonił kilkakrotnie w czasie porodu pytając o jego przebieg. Mojej przyjaciółce dr Pyskło nie stwierdził ciąży choć był to 7 tydzień. W Wawie pani dr zapytała czy USG, które jej zrobił, to robił swojej wątrobie. Tragedia.{zdziwko}

Gość

10-09-2007, 20:12
#2
Polecam dr Bucińskiego. Kompetentny, bardzo miły, delikatny i niezmiernie troskliwy. Odwiedzanie pacjentek i maluszków to standard. Kiedy ja rodziłam nie było go w Oce, bo był na szkoleniu. Ale dzwonił kilkakrotnie w czasie porodu pytając o jego przebieg. Mojej przyjaciółce dr Pyskło nie stwierdził ciąży choć był to 7 tydzień. W Wawie pani dr zapytała czy USG, które jej zrobił, to robił swojej wątrobie. Tragedia.{zdziwko}
Gość napisał(a):A ja jestem po cesarce u Mroza. Było i jest OK. Zaletą tego lekarza jest to,że nie wyciska z kobiety ponad 4-kg dzieciątka na siłę. Lepiej przecież mieć jeden szew na brzuchu, niż kilkanaście... w środku...

Gość

11-09-2007, 00:14
#3
A ja jestem po cesarce u Mroza. Było i jest OK. Zaletą tego lekarza jest to,że nie wyciska z kobiety ponad 4-kg dzieciątka na siłę. Lepiej przecież mieć jeden szew na brzuchu, niż kilkanaście... w środku...
Gość napisał(a):Też coś dodam  - polecam panią dr Czasiuk. Jest to miła osoba, prowadziła mi ciążę i potem w szpitalu też się mną jako swoją pacjentką interesowała.

Gość

11-09-2007, 12:27
#4
Też coś dodam  - polecam panią dr Czasiuk. Jest to miła osoba, prowadziła mi ciążę i potem w szpitalu też się mną jako swoją pacjentką interesowała.
Gość napisał(a):Mam takie pytanie może któraś z ań mi pomoże otóż jestem w 22 tygodniu ciąży i chodzę na wizyty do dr Niewińskiego, zamierzam rodzić w szpitalu w Ostrołęce ale niepokoi mnie fakt że dr Niewiński nie pracuje w naszym szpitalu bo pracuje w Przasnyszu, co o tym sądzicie. Może któraś z Pań mi coś doradzi. Z góry sedecznie dziękuję.{usmiech}

Gość

14-09-2007, 12:58
#5
Mam takie pytanie może któraś z ań mi pomoże otóż jestem w 22 tygodniu ciąży i chodzę na wizyty do dr Niewińskiego, zamierzam rodzić w szpitalu w Ostrołęce ale niepokoi mnie fakt że dr Niewiński nie pracuje w naszym szpitalu bo pracuje w Przasnyszu, co o tym sądzicie. Może któraś z Pań mi coś doradzi. Z góry sedecznie dziękuję.{usmiech}
Gość napisał(a):Z tego co opowiadała mi koleżanka, to nie traktują dobrze pacjentek z tej przychodni, gdzie przyjmuje ten lekarz w naszym szpitalu, tak słyszałam wybór należy do Ciebie.

Gość

14-09-2007, 20:37
#6
Z tego co opowiadała mi koleżanka, to nie traktują dobrze pacjentek z tej przychodni, gdzie przyjmuje ten lekarz w naszym szpitalu, tak słyszałam wybór należy do Ciebie.
Gość napisał(a):Czytając te wszystkie posty. Nie bardzo można stwierdzić kto jest dobrym lekarzem. Chyba w Ostrołęce takiego nie ma. Moje doświadczenia (mam 2 małych dzieci) są tragiczne. Rodziłam w Ostrołęce. W pierwszej ciązy prowadził mnie dr Niewiński na kasę chorych i było w miarę ok poród natiralny 3 dni i do domu. Miałam tylko popękane szwy i źle i długo się zrastałam ale to nic w porównaniu z drugim porodem zakończonym szybką cesarką.  Nie chcę o tym opowiadać, bo piana sama mi się robi na ustach.Prowadził tę ciążę dr Pyskło. Chwalę prowadzenie ciąży, ale na oddziale nie intersował się mną jako swoją pacjentką kolejne dzieci napewno nie będą rodzone w Ostrołęce. Szkoda mi tylko mojej siostry, która nie ma jeszcze dzieci a już zapowiedziała, że u  nas napewno sie nie położy. Pozdawiam wszystkie kobitki, które mają poród jescze przed sobą. Jeśli wybierzecie Ostołęcki szpital, to tylko cierpliwość i stalowe nerwy was uratują.

Gość

19-09-2007, 14:59
#7
Czytając te wszystkie posty. Nie bardzo można stwierdzić kto jest dobrym lekarzem. Chyba w Ostrołęce takiego nie ma. Moje doświadczenia (mam 2 małych dzieci) są tragiczne. Rodziłam w Ostrołęce. W pierwszej ciązy prowadził mnie dr Niewiński na kasę chorych i było w miarę ok poród natiralny 3 dni i do domu. Miałam tylko popękane szwy i źle i długo się zrastałam ale to nic w porównaniu z drugim porodem zakończonym szybką cesarką.  Nie chcę o tym opowiadać, bo piana sama mi się robi na ustach.Prowadził tę ciążę dr Pyskło. Chwalę prowadzenie ciąży, ale na oddziale nie intersował się mną jako swoją pacjentką kolejne dzieci napewno nie będą rodzone w Ostrołęce. Szkoda mi tylko mojej siostry, która nie ma jeszcze dzieci a już zapowiedziała, że u  nas napewno sie nie położy. Pozdawiam wszystkie kobitki, które mają poród jescze przed sobą. Jeśli wybierzecie Ostołęcki szpital, to tylko cierpliwość i stalowe nerwy was uratują.
Gość napisał(a):Mam troche krępujace pytanie odnosnie golenia okolic intymnych przed porodem w Ostrołece... mam twardy zarost i jest go dużo, dlatego nie depiluje sie "tam" na łyso" tylko minimalnie, gdyz odrastajace włoski sa dla mnie gehenna...i pytanie brzmi, czy trzeba sie ogolic wczesniej w domu "na łyso" ? czy nie wymagaja tego w naszym szpitalu, i ewentualnie połozna wygoli troszke tylko miejsce nacięcia ? :) bardzo prosze o odpowiedz...

Gość

19-09-2007, 19:03
#8
Mam troche krępujace pytanie odnosnie golenia okolic intymnych przed porodem w Ostrołece... mam twardy zarost i jest go dużo, dlatego nie depiluje sie "tam" na łyso" tylko minimalnie, gdyz odrastajace włoski sa dla mnie gehenna...i pytanie brzmi, czy trzeba sie ogolic wczesniej w domu "na łyso" ? czy nie wymagaja tego w naszym szpitalu, i ewentualnie połozna wygoli troszke tylko miejsce nacięcia ? :) bardzo prosze o odpowiedz...
Gość napisał(a):Możesz nie golić się w domu tylko weź swoją golarkę, ja tak zrobię. Półożna na izbie przyjęć goli  po lewej stronie bo tam robią nacięcie i to nie na tamtych "wargach":).  Nacięcie idzie raczej w dół.

Gość

19-09-2007, 19:41
#9
Możesz nie golić się w domu tylko weź swoją golarkę, ja tak zrobię. Półożna na izbie przyjęć goli  po lewej stronie bo tam robią nacięcie i to nie na tamtych "wargach":).  Nacięcie idzie raczej w dół.
Gość napisał(a):A ja rozczarowałam się dr Bucińskim. Wcześniej, owszem byl miły i życzliwy (na wizytach prywatnych) ale jak udałam sie do niego na Kasę Chorych, to zbył mnie w 3 min., nawet nie chciało mu sie odpowiadać na moje pytania. Ot, co pieniądze robią z człowiekiem {smutny}

Gość

20-09-2007, 12:19
#10
A ja rozczarowałam się dr Bucińskim. Wcześniej, owszem byl miły i życzliwy (na wizytach prywatnych) ale jak udałam sie do niego na Kasę Chorych, to zbył mnie w 3 min., nawet nie chciało mu sie odpowiadać na moje pytania. Ot, co pieniądze robią z człowiekiem {smutny}
Gość napisał(a):a jakia macie opinie o lek. Moninskim{co} ?

Gość

25-09-2007, 15:00
#11
a jakia macie opinie o lek. Moninskim{co} ?
Gość napisał(a):CZY RUTYNOWE GOLENIE I NACINANIE KROCZA ORAZ  LEWATYWA  MA MIEJSCE W LOMZY{?}    Prosze o odpowiedz{!}

Gość

25-09-2007, 15:08
#12
CZY RUTYNOWE GOLENIE I NACINANIE KROCZA ORAZ  LEWATYWA  MA MIEJSCE W LOMZY{?}    Prosze o odpowiedz{!}
Gość napisał(a):Witam.Ja chodziam do dr.Pysko-jestem bardzo zadowolona..mądry,spokojny,delikatny i niekrępujacy..Gdy rodziam niestety byl na wszasach..ale taki miesiąc..Przez doktora Piątka moje dziecko malo nie umarlo...ale na szczęscie dr. Buciński szybko i bez zgody ordynatora zrobil mi cesarke!!!!!!Dzięki Bogu.Wspaniay lekarz..synek dostal 2 punkty na 10 ale wszystko wrócilo do normy i jest zdrowym 3-latkiem.pozdrawiam dr.Pysklo i dr. Bucińskiego-SĄ WSPANIALI!{zakochany}J.M

Gość

26-09-2007, 13:03
#13
Witam.Ja chodziam do dr.Pysko-jestem bardzo zadowolona..mądry,spokojny,delikatny i niekrępujacy..Gdy rodziam niestety byl na wszasach..ale taki miesiąc..Przez doktora Piątka moje dziecko malo nie umarlo...ale na szczęscie dr. Buciński szybko i bez zgody ordynatora zrobil mi cesarke!!!!!!Dzięki Bogu.Wspaniay lekarz..synek dostal 2 punkty na 10 ale wszystko wrócilo do normy i jest zdrowym 3-latkiem.pozdrawiam dr.Pysklo i dr. Bucińskiego-SĄ WSPANIALI!{zakochany}J.M
Gość napisał(a):Ja jestem w 39 tygodniu ciąży i przez cały czas chodzę do dr Bucińskiego z którego jestem bardzo zadowolona. Nie zauważyłam by mnie traktował inaczej na wizytach prywatnych i z NFZ, które starałam się przeplatać. Zwłaszcza teraz na koniec bardzo się nami opiekuje by wszystko dobrze się ułożyło.  Zamierzam rodzić w naszym szpitalu i jak już wyjdę to podzielę się swoimi wrażeniami. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.

Gość

26-09-2007, 18:13
#14
Ja jestem w 39 tygodniu ciąży i przez cały czas chodzę do dr Bucińskiego z którego jestem bardzo zadowolona. Nie zauważyłam by mnie traktował inaczej na wizytach prywatnych i z NFZ, które starałam się przeplatać. Zwłaszcza teraz na koniec bardzo się nami opiekuje by wszystko dobrze się ułożyło.  Zamierzam rodzić w naszym szpitalu i jak już wyjdę to podzielę się swoimi wrażeniami. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.
Gość napisał(a):W Łomży nie golą krocza i nie robią lewatywy (ewentualnie można to wykonać samemu). Co, do nacięcia krocza, to owszem jest robione w razie potrzeby, a na pewno w pierworódek.

Gość

30-09-2007, 15:52
#15
W Łomży nie golą krocza i nie robią lewatywy (ewentualnie można to wykonać samemu). Co, do nacięcia krocza, to owszem jest robione w razie potrzeby, a na pewno w pierworódek.
Gość napisał(a):Czy na patologię ciąży (po terminie) przyjmują w O-ce bez problemu? Ile dni po terminie najlepiej się zgłosić żeby nie odesłali do domu?Jestem dwa dni po terminie niby nie dużo ale strasznie sie denerwuję, bo nie wiem jakie tu są procedury>wiecie coś na ten temat??

Gość

01-10-2007, 13:34
#16
Czy na patologię ciąży (po terminie) przyjmują w O-ce bez problemu? Ile dni po terminie najlepiej się zgłosić żeby nie odesłali do domu?Jestem dwa dni po terminie niby nie dużo ale strasznie sie denerwuję, bo nie wiem jakie tu są procedury>wiecie coś na ten temat??
Gość napisał(a):witam, ja całą ciażę chodziłam na fundusz do dr Mroza i muszę stwierdzić że jest naprawdę w porządku, zawsze się mną zajął, wytłumaczył itd. On też robił mi cięcie cesarskie i mimo opinii na Jego temat, ja naprawdę jestem zadowolona, operacja trwała krótko, nic mnie nie bolało, a szew jest naprawdę bardzo ładny i praktycznie nie widoczny, także serdecznie polecam dr Mroza!!!!!!!!!!

Gość

04-10-2007, 13:35
#17
witam, ja całą ciażę chodziłam na fundusz do dr Mroza i muszę stwierdzić że jest naprawdę w porządku, zawsze się mną zajął, wytłumaczył itd. On też robił mi cięcie cesarskie i mimo opinii na Jego temat, ja naprawdę jestem zadowolona, operacja trwała krótko, nic mnie nie bolało, a szew jest naprawdę bardzo ładny i praktycznie nie widoczny, także serdecznie polecam dr Mroza!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Ja również polecam Mroza, jestem po 2 porodach{ok}...Jeśli prywatnie to tylko Gąska!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam Jastrzębskiego_zbadał mnie jak krowę  {smutny}{zly}

Gość

10-10-2007, 20:20
#18
Ja również polecam Mroza, jestem po 2 porodach{ok}...Jeśli prywatnie to tylko Gąska!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam Jastrzębskiego_zbadał mnie jak krowę  {smutny}{zly}
Gość napisał(a):tydzień temu urodziłam synka w szpitalu w O-ce i jestem bardzo zadowolona, szłam tam jak na ścięcie tyle się nasłuchałam jaka to straszna rzeźnia! Okazało się ze jest zupełnie inaczej, sam poród wspominam naprawdę super(nie miałam swojej położnej ani lekarza,w ciąży chodziłam do dr Niewińskiego a on tu nie pracuje), a oddział noworodków też ok!Poród przyjmował młody bardzo sympatyczny doktor,wcześniej go nie znałam  a położna, która na początku zrobiła kiepskie wrażenie na końcu okazała sie nieoceniona. Tak w ogóle to miałam rodzic w Łomży no ale przez te strajki wylądowałam tutaj i nie żałuję!

Gość

12-10-2007, 16:10
#19
tydzień temu urodziłam synka w szpitalu w O-ce i jestem bardzo zadowolona, szłam tam jak na ścięcie tyle się nasłuchałam jaka to straszna rzeźnia! Okazało się ze jest zupełnie inaczej, sam poród wspominam naprawdę super(nie miałam swojej położnej ani lekarza,w ciąży chodziłam do dr Niewińskiego a on tu nie pracuje), a oddział noworodków też ok!Poród przyjmował młody bardzo sympatyczny doktor,wcześniej go nie znałam  a położna, która na początku zrobiła kiepskie wrażenie na końcu okazała sie nieoceniona. Tak w ogóle to miałam rodzic w Łomży no ale przez te strajki wylądowałam tutaj i nie żałuję!
Gość napisał(a):W końcu znalazła się jakaś kobietka która pochwaliła ostrołecki szpital - i dzięki Bogu. Ja jestem w 27 tyg ciąży i tez chodze do dr Niewińskiego. Jeszcze sama nie wiem gdzie będę rodzić. Znajomi radza mi by pojechać do Przasnysza - czy może mi jakaś kobietka napisać jak tam jest i jakie formalności powinnam dokonać aby mnie tam przyjęto?? Ale do końca to sama nie wiem bo Ostrołęka jest dużo bliżej dla mnie niż Przasnysz tylko opowieści o Ostrołęce mnie wystraszyły. Serdecznie dziekuję za podtrzymanie mnie na duchu - tak trzymaj!!{ok}{mruga} Najgorsze jest to że kobiety straszą kobiety a tak być nie powinno. Serdecznie pozdrawiam.{mruga}

Gość

18-10-2007, 09:46
#20
W końcu znalazła się jakaś kobietka która pochwaliła ostrołecki szpital - i dzięki Bogu. Ja jestem w 27 tyg ciąży i tez chodze do dr Niewińskiego. Jeszcze sama nie wiem gdzie będę rodzić. Znajomi radza mi by pojechać do Przasnysza - czy może mi jakaś kobietka napisać jak tam jest i jakie formalności powinnam dokonać aby mnie tam przyjęto?? Ale do końca to sama nie wiem bo Ostrołęka jest dużo bliżej dla mnie niż Przasnysz tylko opowieści o Ostrołęce mnie wystraszyły. Serdecznie dziekuję za podtrzymanie mnie na duchu - tak trzymaj!!{ok}{mruga} Najgorsze jest to że kobiety straszą kobiety a tak być nie powinno. Serdecznie pozdrawiam.{mruga}

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów