dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 53 dalej
Gość napisał(a):hej Ja wiem na temat porodu w Przasnyszu bo tam rodziłam jest naprawde super sala porodowa jest bardzo czysta sa dwie takie sale mozna rodzic w wannie i wystarczy miec skierowanie i juz jests sie przyjetym a po porodzie sie opiekuja pacjetka i dzieckiem ni etak jak w ostrołece jak sie ni eposmaruje to ni eprzyjda tam tego niema nawet zabieraja dzicko jak płacze wiec polecam gorąco i do tego lekarze sa ludzcy a ni etak jak u nas.Ja osobiscie chodzilam do doktora Wikarskiego i od niego milam skierowanie ale wiem ze niema to anaczenia bo moja znajoma mila od lekarza Bucinskiego

Gość

09-08-2007, 22:35
#1
hej Ja wiem na temat porodu w Przasnyszu bo tam rodziłam jest naprawde super sala porodowa jest bardzo czysta sa dwie takie sale mozna rodzic w wannie i wystarczy miec skierowanie i juz jests sie przyjetym a po porodzie sie opiekuja pacjetka i dzieckiem ni etak jak w ostrołece jak sie ni eposmaruje to ni eprzyjda tam tego niema nawet zabieraja dzicko jak płacze wiec polecam gorąco i do tego lekarze sa ludzcy a ni etak jak u nas.Ja osobiscie chodzilam do doktora Wikarskiego i od niego milam skierowanie ale wiem ze niema to anaczenia bo moja znajoma mila od lekarza Bucinskiego
Gość napisał(a):Ok wielkie dzięki, ja chodzę do Niewińskiego i On tam pracuje dlatego pytałam jeszcze raz serdeczne dzięki {usmiech}

Gość

10-08-2007, 14:41
#2
Ok wielkie dzięki, ja chodzę do Niewińskiego i On tam pracuje dlatego pytałam jeszcze raz serdeczne dzięki {usmiech}
Gość napisał(a):Proszę bardzo życzę śzcześliwego rozwiązania{usmiech}

Gość

10-08-2007, 16:49
#3
Proszę bardzo życzę śzcześliwego rozwiązania{usmiech}
Gość napisał(a):Dziękuję {mruga}

Gość

13-08-2007, 09:21
#4
Dziękuję {mruga}
Gość napisał(a):które z was były na zwolnieniu i z jakich powodów i od którego ginekologa miałyście zwolnienie.

Gość

13-08-2007, 16:45
#5
które z was były na zwolnieniu i z jakich powodów i od którego ginekologa miałyście zwolnienie.
Gość napisał(a):nie polecam dr wikarskiego. nie chciął da cmi zwolnieniia mimo tłumaczęń ze moja praca jest specyficzna - pracue z dziećmi niepełnosprawnymi leżącymi i trzeba je przenośić- powiedziła tylko żebym nie dzwigała.  a jak bym poroniła to co?, pewnie bym usłuszął- no cóż zdarza sie. tez mi specjalista.

Gość

13-08-2007, 17:00
#6
nie polecam dr wikarskiego. nie chciął da cmi zwolnieniia mimo tłumaczęń ze moja praca jest specyficzna - pracue z dziećmi niepełnosprawnymi leżącymi i trzeba je przenośić- powiedziła tylko żebym nie dzwigała.  a jak bym poroniła to co?, pewnie bym usłuszął- no cóż zdarza sie. tez mi specjalista.
Gość napisał(a):Bylam na zwolnieniu od 5 miesiaca,bo mialam skurcze.Wlasciwie to skurcze zaczely sie w 4 miesiacu, ale poczatkowo byly slabe i rzadkie. Mialam prace siedzaca,a zwolnienie dostalam ze wzgledu na to,ze dojezdzalam do pracy.Najpierw wystawila je dr Goral-Seroczynska z Feminy (do ktorej wtedy chodzilam), a potem dr Czasiuk.

Gość

13-08-2007, 22:00
#7
Bylam na zwolnieniu od 5 miesiaca,bo mialam skurcze.Wlasciwie to skurcze zaczely sie w 4 miesiacu, ale poczatkowo byly slabe i rzadkie. Mialam prace siedzaca,a zwolnienie dostalam ze wzgledu na to,ze dojezdzalam do pracy.Najpierw wystawila je dr Goral-Seroczynska z Feminy (do ktorej wtedy chodzilam), a potem dr Czasiuk.
Gość napisał(a):Czesc. Mówiono mi ze tu znajde opinie o dr Pijagin z Łomzy, ale nic nie ma. Jestem w 7 tyg ciąży i pierwsza wizyta juz za mna u tego doktora, zrobil dobre wrazenie, ale chciałabym cos wiecej uslyszec. z gory dziekuje.

Gość

16-08-2007, 20:54
#8
Czesc. Mówiono mi ze tu znajde opinie o dr Pijagin z Łomzy, ale nic nie ma. Jestem w 7 tyg ciąży i pierwsza wizyta juz za mna u tego doktora, zrobil dobre wrazenie, ale chciałabym cos wiecej uslyszec. z gory dziekuje.
Gość napisał(a):Ja też , jeśli chodzi o położną polecam Panią Mirke FANTASTYCZNA KOBIETA- człowiek. Co w Ostrołęckim szpitalu zdarza się rzadko. Pozdrawiam.

Gość

17-08-2007, 12:13
#9
Ja też , jeśli chodzi o położną polecam Panią Mirke FANTASTYCZNA KOBIETA- człowiek. Co w Ostrołęckim szpitalu zdarza się rzadko. Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Do szpitala w Łomży można się zgłosić z bólami i dokumentacją powinni przyjąć bez problemu, mnie przyjęli nawet na patologię ciąży (po terminie).Jeśli dodatkowo, leczy się w Łomży u gin., to wogóle nie powinno być problemu z przyjęciem.Co do dr-a Pijagina z Łomży, to miałam z nim doczynienia i uważam, że jest bardzo konkrenty i kompetentny, moim zdaniem to dobry lekarz i do tego ma poczucie humoru :-).

Gość

19-08-2007, 16:06
#10
Do szpitala w Łomży można się zgłosić z bólami i dokumentacją powinni przyjąć bez problemu, mnie przyjęli nawet na patologię ciąży (po terminie).Jeśli dodatkowo, leczy się w Łomży u gin., to wogóle nie powinno być problemu z przyjęciem.Co do dr-a Pijagina z Łomży, to miałam z nim doczynienia i uważam, że jest bardzo konkrenty i kompetentny, moim zdaniem to dobry lekarz i do tego ma poczucie humoru :-).
Gość napisał(a):Zgadzam się jeżeli położna to tylko p. Mirka Dąbrowska jest świetna mi odbierała porud w grudniu  ubiegłego roku, ciąże prowadził mi dr. Jankowski jest dobrym lekarzem, wcześniej przed ciążą też się u niego leczyłam.

Gość

24-08-2007, 11:59
#11
Zgadzam się jeżeli położna to tylko p. Mirka Dąbrowska jest świetna mi odbierała porud w grudniu  ubiegłego roku, ciąże prowadził mi dr. Jankowski jest dobrym lekarzem, wcześniej przed ciążą też się u niego leczyłam.
Gość napisał(a):Dziewczyny jak to jest ze znieczuleniem zewnątrzoponowym w naszym szpitalu. Z tego co wiem trzeba sobie samemu załatwić anestezjologa tylko ile to kosztuje?

Gość

31-08-2007, 19:34
#12
Dziewczyny jak to jest ze znieczuleniem zewnątrzoponowym w naszym szpitalu. Z tego co wiem trzeba sobie samemu załatwić anestezjologa tylko ile to kosztuje?
Gość napisał(a):Polecam Mroza, Gąskę,  NIGDY W ŻYCIU ACHCIŃSKIEJ!!!!!!!!Nie wykryła mi ciąży w 4 tyg. ani przez bad, ani USG. poszłam do Mroza i odrazu stwierdził ciążę (test miałam pozytyw. ) w dodatku Mróz przyjąłmnie raz prywat. za darmo!!! I zrobiłmi jeszcze USG teżdarmo!! Uwierzycie? Polecam Mroza...{!}{!}{!}{!}{!}

Gość

01-09-2007, 23:09
#13
Polecam Mroza, Gąskę,  NIGDY W ŻYCIU ACHCIŃSKIEJ!!!!!!!!Nie wykryła mi ciąży w 4 tyg. ani przez bad, ani USG. poszłam do Mroza i odrazu stwierdził ciążę (test miałam pozytyw. ) w dodatku Mróz przyjąłmnie raz prywat. za darmo!!! I zrobiłmi jeszcze USG teżdarmo!! Uwierzycie? Polecam Mroza...{!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Ja chodziłam do Niewińskiego, Mroza, Gąski i jestem z nich b. zadowolona...Nie polecam Jastrzębskiego i Achcińskiej...

Gość

01-09-2007, 23:11
#14
Ja chodziłam do Niewińskiego, Mroza, Gąski i jestem z nich b. zadowolona...Nie polecam Jastrzębskiego i Achcińskiej...
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o ginekologa to uważajcie na Achcińską.Jest okropna, nie umie się zachować i nie zna się na swoim zawodzie...

Gość

01-09-2007, 23:13
#15
Jeśli chodzi o ginekologa to uważajcie na Achcińską.Jest okropna, nie umie się zachować i nie zna się na swoim zawodzie...
Gość napisał(a):dziewczyny czy wiecie coś na temat, czy Mróz dobrze robi cesarki?? bardzo proszę o odpowiedź. pozdrawiam

Gość

03-09-2007, 14:47
#16
dziewczyny czy wiecie coś na temat, czy Mróz dobrze robi cesarki?? bardzo proszę o odpowiedź. pozdrawiam
Gość napisał(a):Mi Mróz robił cesarkę. Tragedia. Nie polecam

Gość

03-09-2007, 21:25
#17
Mi Mróz robił cesarkę. Tragedia. Nie polecam
Gość napisał(a):a dlaczego co sie stalo???{usmiech}

Gość

03-09-2007, 22:03
#18
a dlaczego co sie stalo???{usmiech}
Gość napisał(a):nie chodz do mroza jak chcesz miec dziecko

Gość

05-09-2007, 08:33
#19
nie chodz do mroza jak chcesz miec dziecko
Gość napisał(a):nie wiecie ile u nas w szpitalu moze kosztować załatwienie cesarki i kto dobrze robi? Ja słyszałam że Jankowski i Mróz sa ok. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

Gość

05-09-2007, 11:10
#20
nie wiecie ile u nas w szpitalu moze kosztować załatwienie cesarki i kto dobrze robi? Ja słyszałam że Jankowski i Mróz sa ok. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów