dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 53 dalej
Gość napisał(a):WITAM!!!!!CZY MOŻE KTOŚ WIE KTÓRY LEKARZ ZROBI CESARKĘ JEŚLI NIE MA DO NIEJ WSKAZAŃ I ILE MOŻE TO KOSZTOWAĆ?????

Gość

19-02-2008, 11:42
#1
WITAM!!!!!CZY MOŻE KTOŚ WIE KTÓRY LEKARZ ZROBI CESARKĘ JEŚLI NIE MA DO NIEJ WSKAZAŃ I ILE MOŻE TO KOSZTOWAĆ?????
Gość napisał(a):po co wy chcecie cesarki kobietki to wcale nie jest nic dobrego to tylko ze sie nie czuje boli podczas ale za to potem jak jest ciezko ja rodzilam sama i mialam 4 ciecia to wiem cos na ten temat radze samej rodzic a co doBucinskiego SUUUUUUPER LEKARZ POLECAM{!}

Gość

19-02-2008, 14:00
#2
po co wy chcecie cesarki kobietki to wcale nie jest nic dobrego to tylko ze sie nie czuje boli podczas ale za to potem jak jest ciezko ja rodzilam sama i mialam 4 ciecia to wiem cos na ten temat radze samej rodzic a co doBucinskiego SUUUUUUPER LEKARZ POLECAM{!}
Gość napisał(a):CHCĘ CESARKĘ BO NASŁUCHAŁAM SIĘ O OSTROŁĘCKIM SZPITALU I TROCHĘ SIĘ BOJĘ RODZIĆ SAMA,  A JEST TO MOJA PIERWSZA CIĄŻA I TO PEWNIE JESZCZE POTĘGUJE STRACH.

Gość

19-02-2008, 17:43
#3
CHCĘ CESARKĘ BO NASŁUCHAŁAM SIĘ O OSTROŁĘCKIM SZPITALU I TROCHĘ SIĘ BOJĘ RODZIĆ SAMA,  A JEST TO MOJA PIERWSZA CIĄŻA I TO PEWNIE JESZCZE POTĘGUJE STRACH.
Gość napisał(a):Ja też się nasłuchałam o ostrołęckim szpitalu samych negatywnych opini. I wybiorę albo Łomżę albo Przasnysz. O szpitalu w Ostrołęce słyszałam że wypychają lekarze dzieci, rutynowo nacinają krocze, drą się na pacjentki na trakcie że po porodzie noszą bieliznę itd ...

Gość

20-02-2008, 08:42
#4
Ja też się nasłuchałam o ostrołęckim szpitalu samych negatywnych opini. I wybiorę albo Łomżę albo Przasnysz. O szpitalu w Ostrołęce słyszałam że wypychają lekarze dzieci, rutynowo nacinają krocze, drą się na pacjentki na trakcie że po porodzie noszą bieliznę itd ...
Gość napisał(a):Dziewczyny, nasłuchać się głupot i powtarzać je dalej to nie jest sztuka{zly}. Ja rodziłam w Ostrołęckim szpitalu i powiem szczerze nie byłam nastawiona zbyt pozytywnie. Ale przeszłam przez oddział patologii ciąży i oddział noworodków i nic z tego co wcześniej usłyszałam nie było prawdą. Moją ciążę prowadził dr Buciński {usmiech}- cudowny człowiek - wszelkie wcześniejsze opinie na temat jego podejścia, opieki są jak najbardziej prawdziwe. Jeśli chodzi o personel to zarówno pielęgniarki na patologii jak i na o. noworodkowym sa bardzo miłe i nie dam na nie złego słowa powiedzieć. Leżałam w szpitalu dwa tygodnie i napatrzyłam się na różne rzeczy - pielęgniarki i położne bardzo się przykładają do swojej pracy i opiekują się jak mogą zarówno mamami jak i maluszkami. Wystarczy mieć odpowiednie nastawienie- bo jeśli wy będziecie nastawione pozytywnie to i współpraca na porodówce będzie lepsza a to już połowa sukcesu.Ten tekst o wypychaniu dzieci , rutynie i tp- kobieto o niczym takim nie słyszałam i ktoś ci głupot naopowiadał. Na trakcie nikt się na mnie nie DARŁ jak to określiłaś, wystarczy po prostu - mimo bólu - być człowiekiem. Ci ludzie są po to żeby Ci pomóc a nie unieszczęśliwić i oszpecić.Dziewczyny , decydując się na ciążę zdecydowałyście się na ciężki, bardzo bolesny finał - ale pamiętajcie każde cierpienie jest warte tego by na koniec zobaczyć jak Wasze dziecko położone na Waszym brzuchu po porodzie wpatruje się w Was.Więc nie gadajcie bzdur tylko nastawcie się pozytywnie i na porodówkę marsz

Gość

20-02-2008, 09:15
#5
Dziewczyny, nasłuchać się głupot i powtarzać je dalej to nie jest sztuka{zly}. Ja rodziłam w Ostrołęckim szpitalu i powiem szczerze nie byłam nastawiona zbyt pozytywnie. Ale przeszłam przez oddział patologii ciąży i oddział noworodków i nic z tego co wcześniej usłyszałam nie było prawdą. Moją ciążę prowadził dr Buciński {usmiech}- cudowny człowiek - wszelkie wcześniejsze opinie na temat jego podejścia, opieki są jak najbardziej prawdziwe. Jeśli chodzi o personel to zarówno pielęgniarki na patologii jak i na o. noworodkowym sa bardzo miłe i nie dam na nie złego słowa powiedzieć. Leżałam w szpitalu dwa tygodnie i napatrzyłam się na różne rzeczy - pielęgniarki i położne bardzo się przykładają do swojej pracy i opiekują się jak mogą zarówno mamami jak i maluszkami. Wystarczy mieć odpowiednie nastawienie- bo jeśli wy będziecie nastawione pozytywnie to i współpraca na porodówce będzie lepsza a to już połowa sukcesu.Ten tekst o wypychaniu dzieci , rutynie i tp- kobieto o niczym takim nie słyszałam i ktoś ci głupot naopowiadał. Na trakcie nikt się na mnie nie DARŁ jak to określiłaś, wystarczy po prostu - mimo bólu - być człowiekiem. Ci ludzie są po to żeby Ci pomóc a nie unieszczęśliwić i oszpecić.Dziewczyny , decydując się na ciążę zdecydowałyście się na ciężki, bardzo bolesny finał - ale pamiętajcie każde cierpienie jest warte tego by na koniec zobaczyć jak Wasze dziecko położone na Waszym brzuchu po porodzie wpatruje się w Was.Więc nie gadajcie bzdur tylko nastawcie się pozytywnie i na porodówkę marsz
Gość napisał(a):WITAM!WIEM, ŻE BARDZO DUŻO ZALEŻY OD TEGO JAK ZACHOWUJE SIĘ PACJENTKA, BO JEŚLI MYŚLI ŻE LEKARZ ALBO POŁOŻNA ZA NIĄ URODZI TO SIĘ GRUBO MYLI. A JAKIE JEST TWOJE ZDANE NA TEMAT DOKTORA JANKOWSKIEGO?

Gość

20-02-2008, 13:31
#6
WITAM!WIEM, ŻE BARDZO DUŻO ZALEŻY OD TEGO JAK ZACHOWUJE SIĘ PACJENTKA, BO JEŚLI MYŚLI ŻE LEKARZ ALBO POŁOŻNA ZA NIĄ URODZI TO SIĘ GRUBO MYLI. A JAKIE JEST TWOJE ZDANE NA TEMAT DOKTORA JANKOWSKIEGO?
Gość napisał(a):Niestety  nie znam doktora Jankowskiego i nic Ci w tej kwestii nie podpowiem- przykro mi {smutny}

Gość

20-02-2008, 17:01
#7
Niestety  nie znam doktora Jankowskiego i nic Ci w tej kwestii nie podpowiem- przykro mi {smutny}
Gość napisał(a):Mam pytanko: czy któras z Was miała znieczulenie zewnątrzoponowe{?}Ile kosztuje u nas w szpitalu i gdzie trzeba zgłosić że chce sie mieć?? Potrzebne są jakieś dodatkowe badania?

Gość

21-02-2008, 06:41
#8
Mam pytanko: czy któras z Was miała znieczulenie zewnątrzoponowe{?}Ile kosztuje u nas w szpitalu i gdzie trzeba zgłosić że chce sie mieć?? Potrzebne są jakieś dodatkowe badania?
Gość napisał(a):co do doktora Jankowskiego to nie za dobra ma opinie radze chodzic do Bucinskiego naprawde wspanialy lekarz dba i troszczy sie o swoje pacjentki ja sama pare dni temu urodzilam i chodzilam do niego naprawde polecam a co do personelu to nie mam na co nagadac polozne bardzo mile pielegniarki z noworodkow tez super zawsze sie trafi ktos kto nie ma humoru ale my tez mamy takie dni wiec zrozumiec trzeba i je ale ogolnie to po co jezdzic po lomzach u nas nie jest tak tragicznie jak tu pisza nie bojce sie bo ta chwila kiedy sie urodzi malenstwo jest wspaniala i co tam bol pozdrawiam wszystke przyszle mamusie i odwagi bo bedzie napewno dobrze{!}{!}{!}{!}{!}{usmiech}

Gość

21-02-2008, 10:09
#9
co do doktora Jankowskiego to nie za dobra ma opinie radze chodzic do Bucinskiego naprawde wspanialy lekarz dba i troszczy sie o swoje pacjentki ja sama pare dni temu urodzilam i chodzilam do niego naprawde polecam a co do personelu to nie mam na co nagadac polozne bardzo mile pielegniarki z noworodkow tez super zawsze sie trafi ktos kto nie ma humoru ale my tez mamy takie dni wiec zrozumiec trzeba i je ale ogolnie to po co jezdzic po lomzach u nas nie jest tak tragicznie jak tu pisza nie bojce sie bo ta chwila kiedy sie urodzi malenstwo jest wspaniala i co tam bol pozdrawiam wszystke przyszle mamusie i odwagi bo bedzie napewno dobrze{!}{!}{!}{!}{!}{usmiech}
Gość napisał(a):do pani ktora chce ciecie naprawde odradzam nie zdaje sobie pani sprawy jaki bol jest po cieciu i jak dlugo kobieta dochodzi do siebie trzeba lezec 12 godz po ciezko wstac z luzka ja mialam ciecia ale i rodzilam sama porod trwal 14 godz ale wolalabym rodzic sama po paru dniach moglam normalnie funkcjonowac mimo nacietego krocza takze naprawde odradzam bo mam z tym juz duze doswiadczenie ten bol jest wart tego slicznego maluszka a boli tylko przed bolami partymi jak juz sie zacznie porod to naprawde nic nie boli a szycie tez nie bo daja znieczulenie i mama jak juz ma swoje malenstwo to juz jej wszystko jedno naprawde pozdrawiam i odwagi do odwarznych swiat nalezy a jeszcze jedno lezaly ze mna dwie panie ktore chcialy ciecia a po cieciu bardzo tego zalowaly{!}

Gość

21-02-2008, 10:19
#10
do pani ktora chce ciecie naprawde odradzam nie zdaje sobie pani sprawy jaki bol jest po cieciu i jak dlugo kobieta dochodzi do siebie trzeba lezec 12 godz po ciezko wstac z luzka ja mialam ciecia ale i rodzilam sama porod trwal 14 godz ale wolalabym rodzic sama po paru dniach moglam normalnie funkcjonowac mimo nacietego krocza takze naprawde odradzam bo mam z tym juz duze doswiadczenie ten bol jest wart tego slicznego maluszka a boli tylko przed bolami partymi jak juz sie zacznie porod to naprawde nic nie boli a szycie tez nie bo daja znieczulenie i mama jak juz ma swoje malenstwo to juz jej wszystko jedno naprawde pozdrawiam i odwagi do odwarznych swiat nalezy a jeszcze jedno lezaly ze mna dwie panie ktore chcialy ciecia a po cieciu bardzo tego zalowaly{!}
Gość napisał(a):WITAM PONOWNIE!!!TO JUŻ SAMA NIE WIEM CO LEPSZE, CESARKA CZY RODZIĆ SAMEMU. A CZY PO NACINANIU KROCZA, JAK JUŻ SIĘ WSZYSTKO ZAGOI TO NIE ODCZUWA SIĘ PÓŹNIEJ BLIZM I ZROSTÓW? BO BEZ NACINANIA PEWNIE NIE UDA MI SIĘ URODZIĆ PIERWSZEGO DZIECKA?

Gość

21-02-2008, 12:43
#11
WITAM PONOWNIE!!!TO JUŻ SAMA NIE WIEM CO LEPSZE, CESARKA CZY RODZIĆ SAMEMU. A CZY PO NACINANIU KROCZA, JAK JUŻ SIĘ WSZYSTKO ZAGOI TO NIE ODCZUWA SIĘ PÓŹNIEJ BLIZM I ZROSTÓW? BO BEZ NACINANIA PEWNIE NIE UDA MI SIĘ URODZIĆ PIERWSZEGO DZIECKA?
Gość napisał(a):TO JESZCZE RAZ JA{usmiech}.CO DO ZMIANY LEKARZA TO CHYBA JUŻ ZA PÓŹNO, JESTEM JUŻ W 6-TYM M-CU WIĘC CHYBA ZOSTANE PRZY TYM DO KTÓREGO CHODZIŁAM DO TEJ PORY.

Gość

21-02-2008, 12:47
#12
TO JESZCZE RAZ JA{usmiech}.CO DO ZMIANY LEKARZA TO CHYBA JUŻ ZA PÓŹNO, JESTEM JUŻ W 6-TYM M-CU WIĘC CHYBA ZOSTANE PRZY TYM DO KTÓREGO CHODZIŁAM DO TEJ PORY.
Gość napisał(a):ja też byłam w szóstym miesiącu i zmieniłam lekarza

Gość

21-02-2008, 13:14
#13
ja też byłam w szóstym miesiącu i zmieniłam lekarza
Gość napisał(a):a z którego lekarza Pani zrezygnowała? jeśli można wiedzieć?

Gość

21-02-2008, 15:36
#14
a z którego lekarza Pani zrezygnowała? jeśli można wiedzieć?
Gość napisał(a):Ja osobiście bardzo polecam dr Jankowskiego, miły, kompetentny, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania....

Gość

21-02-2008, 16:23
#15
Ja osobiście bardzo polecam dr Jankowskiego, miły, kompetentny, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania....
Gość napisał(a):też chodzę do doktora Jankowskiego i jak na razie mam do niego zaufanie, tylko ciekawa jestem czy można liczyć na pomoc doktora podczas porodu i czy opiekuje się swoimi pacjentkmi w szpitalu?to moja pierwsza ciąża i panicznie się wszystkiego boję{smutny}

Gość

21-02-2008, 17:22
#16
też chodzę do doktora Jankowskiego i jak na razie mam do niego zaufanie, tylko ciekawa jestem czy można liczyć na pomoc doktora podczas porodu i czy opiekuje się swoimi pacjentkmi w szpitalu?to moja pierwsza ciąża i panicznie się wszystkiego boję{smutny}
Gość napisał(a):z pierwszą ciążą chodziłam do doktora Jankowskiego a z drugą do dr Pyskło i z niego zrezygnowałam a wracając do dr Jankowskiego to interesuje się również swoją pacjentką w szpitalu gdy zbliża się termin porodu to każe przyjść do szpitala kiedy ma dyżur z pierwszą ciążą byłam z nim umówiona na poniedziałek a do szpitala trafiłam w sobotę a z drugą gdy poszłam rodzić miał dyżur i się mną zajął na trakcie a potem przychodził i pytał jak się czujemy

Gość

21-02-2008, 19:26
#17
z pierwszą ciążą chodziłam do doktora Jankowskiego a z drugą do dr Pyskło i z niego zrezygnowałam a wracając do dr Jankowskiego to interesuje się również swoją pacjentką w szpitalu gdy zbliża się termin porodu to każe przyjść do szpitala kiedy ma dyżur z pierwszą ciążą byłam z nim umówiona na poniedziałek a do szpitala trafiłam w sobotę a z drugą gdy poszłam rodzić miał dyżur i się mną zajął na trakcie a potem przychodził i pytał jak się czujemy
Gość napisał(a):We wcześniejszych postach chwalicie dr Pyskło, a teraz na niego narzekacie. O co chodzi?? Co on robi nie tak??

Gość

21-02-2008, 20:04
#18
We wcześniejszych postach chwalicie dr Pyskło, a teraz na niego narzekacie. O co chodzi?? Co on robi nie tak??
Gość napisał(a):mam taką cichą nadzieję, że jak się będzie zbliżał poród to się mną zajmie i że na jego dyżurze będę rodziła.prowadzi moją ciążę od pierwszych tygodni i chciałabym żeby doprowadził ją do końca.pozdrawiam wszystkie kobietki oczekujące dzidziusia{usmiech}

Gość

21-02-2008, 20:19
#19
mam taką cichą nadzieję, że jak się będzie zbliżał poród to się mną zajmie i że na jego dyżurze będę rodziła.prowadzi moją ciążę od pierwszych tygodni i chciałabym żeby doprowadził ją do końca.pozdrawiam wszystkie kobietki oczekujące dzidziusia{usmiech}
Gość napisał(a):Ja też mam taką nadzieję, do tej pory wzbudził moje zaufanie:) Pozdrawiam brzusiowe mamusie:)

Gość

21-02-2008, 20:33
#20
Ja też mam taką nadzieję, do tej pory wzbudził moje zaufanie:) Pozdrawiam brzusiowe mamusie:)

strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów