Torty Basi Domurad

Założony przez mufasa19823
strony: 1 2 3 4 5 6 7 dalej
mufasa19823 napisał(a):Proszę o radę i opinie na  temat tortów Pani Basi Domurad,dostałam namiary na jej galerię tortów i polecono mi tę osobę ale chcialabym znać zdanie innych osób.Obejrzałam galerię tej Pani na naszej klasie na profilu :torty z domowego zacisza i muszę przyznać że wyprawia z ciastem cuda,ale czy smaczne?... czy ktoś jadł tort tej pani>?

mufasa19823

Wpisów: 1
Dołączył: 14.02.2009
02-08-2010, 21:52
#1
Proszę o radę i opinie na  temat tortów Pani Basi Domurad,dostałam namiary na jej galerię tortów i polecono mi tę osobę ale chcialabym znać zdanie innych osób.Obejrzałam galerię tej Pani na naszej klasie na profilu :torty z domowego zacisza i muszę przyznać że wyprawia z ciastem cuda,ale czy smaczne?... czy ktoś jadł tort tej pani>?
Gość napisał(a):Może byc

Gość

09-08-2010, 17:04
#2
Może byc
Gość napisał(a):daj spróbować to cie powiem{diabelek}

Gość

09-08-2010, 20:50
#3
daj spróbować to cie powiem{diabelek}
Gość napisał(a):hej,jadłam i musze powiedzieć, że i ja i moi goście bylismy wręcz zachwyceni smakiem tortu ,był delikatny,nie za słodki,mozna powiedzieć,że taki wyważony... A wygląd niespotykany i bardzo oryginalny,poleciłam wypieki tej Pni znojomym i wiem,ze zamawiaqli u Pani Basi tort Weselny-byli zadowoleni ze smaku,wyglądu jak i ceny.Gorąco polecam,myslę ze najbardziej wymagający konsument bedzie zadowolony.

Gość

07-09-2010, 11:59
#4
hej,jadłam i musze powiedzieć, że i ja i moi goście bylismy wręcz zachwyceni smakiem tortu ,był delikatny,nie za słodki,mozna powiedzieć,że taki wyważony... A wygląd niespotykany i bardzo oryginalny,poleciłam wypieki tej Pni znojomym i wiem,ze zamawiaqli u Pani Basi tort Weselny-byli zadowoleni ze smaku,wyglądu jak i ceny.Gorąco polecam,myslę ze najbardziej wymagający konsument bedzie zadowolony.
Gość napisał(a):Ja{dobani} niepolecam osobiście sie zatrułam a goście na wesaelu mieli biegunke !!!{zly}

Gość

07-09-2010, 19:57
#5
Ja{dobani} niepolecam osobiście sie zatrułam a goście na wesaelu mieli biegunke !!!{zly}
Gość napisał(a):są mdłe i bez smaku {nie}

Gość

07-09-2010, 19:58
#6
są mdłe i bez smaku {nie}
Gość napisał(a):jak duze bylo to wesele ze  sie goście niby tortem ztruli,a może po jedzeniu bo nie wszyscy jedzą tort na weselach.

Gość

19-09-2010, 15:59
#7
jak duze bylo to wesele ze  sie goście niby tortem ztruli,a może po jedzeniu bo nie wszyscy jedzą tort na weselach.
Gość napisał(a):to prawda nie wszyscy jedzą tort.

Gość

19-09-2010, 19:32
#8
to prawda nie wszyscy jedzą tort.
Gość napisał(a):są obrzydliwe {gafa}

Gość

20-09-2010, 10:13
#9
są obrzydliwe {gafa}
Gość napisał(a):nie jadłem tortu od tej pani, ale mogę też się dołączyć do głosów krytycznych.Torty są fatalne.Ale to może dlatego, że ja ogólnie nie lubie tortów, a raczej wolę salceson i kaszankę.a tak na poważnie to myślę, że prawdy się nie dowiesz ;)jeśli nie spróbujesza jak spróbujesz to napisz :)

Gość

20-09-2010, 12:44
#10
nie jadłem tortu od tej pani, ale mogę też się dołączyć do głosów krytycznych.Torty są fatalne.Ale to może dlatego, że ja ogólnie nie lubie tortów, a raczej wolę salceson i kaszankę.a tak na poważnie to myślę, że prawdy się nie dowiesz ;)jeśli nie spróbujesza jak spróbujesz to napisz :)
Gość napisał(a):oj nie nie lepiej nie{dobani}

Gość

20-09-2010, 19:21
#11
oj nie nie lepiej nie{dobani}
Gość napisał(a):Najgorsze torty w Ostrołęce bleeeeeeeee!!!!!

Gość

20-09-2010, 19:29
#12
Najgorsze torty w Ostrołęce bleeeeeeeee!!!!!
Gość napisał(a):torty Pani BASI  są super!!!smakowo i wizualnie,piękne dekoracje i super smak!!!torty jadły tez dzieci i nikt nie miał żadnej biegunki(jak co niektórzy piszą takie głupoty-widocznie na weselu wypiło się za dużo było napojów procentowych!!!!!!)POLECAM,Pani BASIA ma naprawdę bardzo ciekawe pomysły dekoracyjne tortów,a dzieci są nimi wręcz zachwycone!!!więc polecam!!!!

Gość

20-09-2010, 20:12
#13
torty Pani BASI  są super!!!smakowo i wizualnie,piękne dekoracje i super smak!!!torty jadły tez dzieci i nikt nie miał żadnej biegunki(jak co niektórzy piszą takie głupoty-widocznie na weselu wypiło się za dużo było napojów procentowych!!!!!!)POLECAM,Pani BASIA ma naprawdę bardzo ciekawe pomysły dekoracyjne tortów,a dzieci są nimi wręcz zachwycone!!!więc polecam!!!!
Gość napisał(a):NAPRAWDE SZCZERZE POLECAM,SĄ PIĘKNE I PYSZNE!!!!{ok}{tak}

Gość

20-09-2010, 20:20
#14
NAPRAWDE SZCZERZE POLECAM,SĄ PIĘKNE I PYSZNE!!!!{ok}{tak}
Gość napisał(a):{ok}{ok}{ok}{ok}Torty Pani Basi są Smaczne,odpowiednio nasączone,a masa puszysta,delikata i bardzo smaczna.Zamawiamy torty i ciasta u tej Pani i zawsze jej wypieki są smaczne i chwalone przez gości.POLECAM{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

20-09-2010, 20:48
#15
{ok}{ok}{ok}{ok}Torty Pani Basi są Smaczne,odpowiednio nasączone,a masa puszysta,delikata i bardzo smaczna.Zamawiamy torty i ciasta u tej Pani i zawsze jej wypieki są smaczne i chwalone przez gości.POLECAM{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):co wy wiecie o tortach ... jak zescie sie dopadli do zercia na weselu jak swinia do koryta to i sranie gwarantowane a torty Pani basi sa ok

Gość

20-09-2010, 20:54
#16
co wy wiecie o tortach ... jak zescie sie dopadli do zercia na weselu jak swinia do koryta to i sranie gwarantowane a torty Pani basi sa ok
Gość napisał(a):Nie sugerujcie się komentarzami bo Konkurencja jak widać nie śpi...

Gość

20-09-2010, 21:19
#17
Nie sugerujcie się komentarzami bo Konkurencja jak widać nie śpi...
Gość napisał(a):{ok}

Gość

20-09-2010, 21:33
#18
{ok}
Gość napisał(a):Moja kol. zamówiła tort u tej Domuradowej nie dość ze zdzierstwo{dobani} bo zapłąciła bardzo dużo{chytry} to jeszcze potem żałowała bo mało komu smakował był mdły z masła zamaist kremu( oszustwo) i ciasto suche jak wiór ogólnie nie polecam{gafa} nikomu lepiej zamówić gdzie indziej tylko nie u tego babsztyla !!!  

Gość

20-09-2010, 22:25
#19
Moja kol. zamówiła tort u tej Domuradowej nie dość ze zdzierstwo{dobani} bo zapłąciła bardzo dużo{chytry} to jeszcze potem żałowała bo mało komu smakował był mdły z masła zamaist kremu( oszustwo) i ciasto suche jak wiór ogólnie nie polecam{gafa} nikomu lepiej zamówić gdzie indziej tylko nie u tego babsztyla !!!  
Gość napisał(a):masz racje niewarte złamanego grosza i nie liczy sie z klientami {dobani}

Gość

20-09-2010, 22:27
#20
masz racje niewarte złamanego grosza i nie liczy sie z klientami {dobani}

strony: 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów