Torty Basi Domurad

Założony przez mufasa19823
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):moga byc ,nawet mi podpasowały,najwazniejsze że tani był.{ok}

Gość

02-10-2010, 08:02
#1
moga byc ,nawet mi podpasowały,najwazniejsze że tani był.{ok}
Gość napisał(a):{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{tak}{tak}{t ak}{tak}{mruga}{mruga}{mruga}

Gość

02-10-2010, 20:16
#2
{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{tak}{tak}{t ak}{tak}{mruga}{mruga}{mruga}
Gość napisał(a):taki sobie,niezaspecjalne{nie}

Gość

12-10-2010, 08:01
#3
taki sobie,niezaspecjalne{nie}
Gość napisał(a):Najgorsze jakie jadłam biegunka murowana i co 2 to ZAKALEC{dobani}

Gość

12-10-2010, 09:30
#4
Najgorsze jakie jadłam biegunka murowana i co 2 to ZAKALEC{dobani}
Gość napisał(a):heheeh sama jesteś jak zakalec{diabelek}{diabelek}{diabelek}Pisz ile chcesz i tak w to nie uwierzę,w ubiegłą niedzielę jadłem tort pani Barbary i nie uważam go za zakalca,żadnej biegunki tez nie miałem i z tego co mi wiadomo  inni goście też się nie skarzyli,a były też małe dzieci które jadły tort.Bardzo smaczny tort,a babeczki to porostu niebo w gębie!!{usmiech}

Gość

12-10-2010, 20:47
#5
heheeh sama jesteś jak zakalec{diabelek}{diabelek}{diabelek}Pisz ile chcesz i tak w to nie uwierzę,w ubiegłą niedzielę jadłem tort pani Barbary i nie uważam go za zakalca,żadnej biegunki tez nie miałem i z tego co mi wiadomo  inni goście też się nie skarzyli,a były też małe dzieci które jadły tort.Bardzo smaczny tort,a babeczki to porostu niebo w gębie!!{usmiech}
Gość napisał(a):tort pani barbary to czysta przyjemnosc podniebienia,rewelacja,polecam!!!!{tak}{tak}{tak}{tak}{tak}

Gość

06-12-2010, 08:06
#6
tort pani barbary to czysta przyjemnosc podniebienia,rewelacja,polecam!!!!{tak}{tak}{tak}{tak}{tak}
Gość napisał(a):one są obrzydliwe gorzkie i brzydko pachną star{dobani} mąką  

Gość

06-12-2010, 21:11
#7
one są obrzydliwe gorzkie i brzydko pachną star{dobani} mąką  
Gość napisał(a):Ja nigdy nie jadałam tortów Pań Domurad, od kilkunastu lat zamawiam u p. Białobrzeskich...ale nie ważne. Mam wrażenie po prostu, że komuś Pani Domurad, baaaaardzo podpadła.  

Gość

07-12-2010, 00:19
#8
Ja nigdy nie jadałam tortów Pań Domurad, od kilkunastu lat zamawiam u p. Białobrzeskich...ale nie ważne. Mam wrażenie po prostu, że komuś Pani Domurad, baaaaardzo podpadła.  
Gość napisał(a):zgadzam sie a powyższa wypowiedzią,jak widac konkurencja nie spi,więc jak ma ochote niech stworzy swoje własne forum,aby kazdy mógł sie wypowiedzieć,ale jak widac nie ma odwagi{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

08-12-2010, 08:00
#9
zgadzam sie a powyższa wypowiedzią,jak widac konkurencja nie spi,więc jak ma ochote niech stworzy swoje własne forum,aby kazdy mógł sie wypowiedzieć,ale jak widac nie ma odwagi{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]heheeh sama jesteś jak zakalec{diabelek}{diabelek}{diabelek}Pisz ile chcesz i tak w to nie uwierzę,w ubiegłą niedzielę jadłem tort pani Barbary i nie uważam go za zakalca,żadnej biegunki tez nie miałem i z tego co mi wiadomo  inni goście też się nie skarzyli,a były też małe dzieci które jadły tort.Bardzo smaczny tort,a babeczki to porostu niebo w gębie!!{usmiech} [/quote]

Gość

12-12-2010, 18:38
#10
[quote=Gość]heheeh sama jesteś jak zakalec{diabelek}{diabelek}{diabelek}Pisz ile chcesz i tak w to nie uwierzę,w ubiegłą niedzielę jadłem tort pani Barbary i nie uważam go za zakalca,żadnej biegunki tez nie miałem i z tego co mi wiadomo  inni goście też się nie skarzyli,a były też małe dzieci które jadły tort.Bardzo smaczny tort,a babeczki to porostu niebo w gębie!!{usmiech} [/quote]
Gość napisał(a):ten post to po prostu reklamaale nie wiadomo czy reklama czy może antyreklamapogubiłem siętorty Pani Danusi są lepsze niż torty Pani Franusi to musicie przyznaćsom pyszne

Gość

13-12-2010, 10:18
#11
ten post to po prostu reklamaale nie wiadomo czy reklama czy może antyreklamapogubiłem siętorty Pani Danusi są lepsze niż torty Pani Franusi to musicie przyznaćsom pyszne
Gość napisał(a):tory domuradowej to tragedia{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

14-12-2010, 07:38
#12
tory domuradowej to tragedia{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):zgadza się  sa okropne a Samma Domuradowa w te wakacje kradła pomidory z naszego ogródka !~!!!!!!!!!!!!! i robiła sobie z nich przeciery {zly}bezczelna{dobani}

Gość

14-12-2010, 09:51
#13
zgadza się  sa okropne a Samma Domuradowa w te wakacje kradła pomidory z naszego ogródka !~!!!!!!!!!!!!! i robiła sobie z nich przeciery {zly}bezczelna{dobani}
Gość napisał(a):Ja tylko powiem tyle, że jadłam - są pyszne i tańsze niż w cukierniach a Basia umie zrobić każdy kształt i to jest fajne bo tort pasuje na każdą okazję - zrobi lalkę  barbie, samochód, kielich kościelny, c***i itp. Ja polecam. {usmiech}{ok}

Gość

15-12-2010, 10:10
#14
Ja tylko powiem tyle, że jadłam - są pyszne i tańsze niż w cukierniach a Basia umie zrobić każdy kształt i to jest fajne bo tort pasuje na każdą okazję - zrobi lalkę  barbie, samochód, kielich kościelny, c***i itp. Ja polecam. {usmiech}{ok}
Gość napisał(a):pyszne i przepięknie udekorowane,naprawde polecam,a do tego niedroge,miałam okazję jeśc u koleznki na urodzinach,polecam!!!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{o k}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{o k}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{o k}{ok}{ok}{ok}

Gość

16-12-2010, 16:41
#15
pyszne i przepięknie udekorowane,naprawde polecam,a do tego niedroge,miałam okazję jeśc u koleznki na urodzinach,polecam!!!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{o k}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{o k}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{o k}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Torty Pani Basi są pyszne, przecudnie udekorowane i absolutnie niedrogie. Zamawiałam już kilka razy i nie żałuje. Za rok na wesele też zamierzam zamówić u niej tort:)Osoby krytykujące Panią Basię pewnie nigdy nie jadły jej wypieków i nie poznały jej. Jest urocza i sympatyczna. Pozdrowienia dla Pani Basi:){ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

16-12-2010, 19:01
#16
Torty Pani Basi są pyszne, przecudnie udekorowane i absolutnie niedrogie. Zamawiałam już kilka razy i nie żałuje. Za rok na wesele też zamierzam zamówić u niej tort:)Osoby krytykujące Panią Basię pewnie nigdy nie jadły jej wypieków i nie poznały jej. Jest urocza i sympatyczna. Pozdrowienia dla Pani Basi:){ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]zgadza się  sa okropne a Samma Domuradowa w te wakacje kradła pomidory z naszego ogródka !~!!!!!!!!!!!!! i robiła sobie z nich przeciery {zly}bezczelna{dobani} [/quote]człowieku czym ta kobieta ci zaszkodziła, że lepiej umie piec niż twoja baba? moja rada - kup swojej kobiecie na gwiazdkę książkę kucharską na temat nauki tortów np dla przedszkolaków (bo od czegoś trzeba zacząć) i do dzieła{jezyk}

Gość

16-12-2010, 19:28
#17
[quote=Gość]zgadza się  sa okropne a Samma Domuradowa w te wakacje kradła pomidory z naszego ogródka !~!!!!!!!!!!!!! i robiła sobie z nich przeciery {zly}bezczelna{dobani} [/quote]człowieku czym ta kobieta ci zaszkodziła, że lepiej umie piec niż twoja baba? moja rada - kup swojej kobiecie na gwiazdkę książkę kucharską na temat nauki tortów np dla przedszkolaków (bo od czegoś trzeba zacząć) i do dzieła{jezyk}
Gość napisał(a):mam w dupie torty Basi{diabelek}, kto to wogóle k....wa jest {?}

Gość

16-12-2010, 21:29
#18
mam w dupie torty Basi{diabelek}, kto to wogóle k....wa jest {?}
Gość napisał(a):jej torty dobre na zatwardzenie :P

Gość

16-12-2010, 22:45
#19
jej torty dobre na zatwardzenie :P
Gość napisał(a):pewnie sam masz zatwardzenie jak patrzysz sie na siebie w lustrze{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{di abelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

17-12-2010, 07:52
#20
pewnie sam masz zatwardzenie jak patrzysz sie na siebie w lustrze{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{di abelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów