Torty Basi Domurad

Założony przez mufasa19823
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):czysta złośliwość użytkowniku numeru 212.244.99.251,totalny brak kultury i ogłady!!!!{zly}

Gość

20-09-2010, 22:50
#1
czysta złośliwość użytkowniku numeru 212.244.99.251,totalny brak kultury i ogłady!!!!{zly}
Gość napisał(a):Moja kol. zamówiła tort u tej Domuradowej nie dość ze zdzierstwo bo zapłąciła bardzo dużo to jeszcze potem żałowała bo mało komu smakował był mdły z masła zamaist kremu( oszustwo) i ciasto suche jak wiór ogólnie nie polecam nikomu lepiej zamówić gdzie indziej tylko nie u tego babsztyla !!!  masz racje niewarte złamanego grosza i nie liczy sie z klientami DZIWNE BARDZO ŻE TE NEGATYWNE KOMENTARZE Są WYSYŁANE Z TEGO SAMEGO ADRESU IP,{gafa}{gafa}{gafa} CHYBA JAKAŚ PANI KTÓREJ COŚ NIE PASUJE CHCE PANI BASI OPINIĘ ZEPSUĆ, JA JAKO OBSERWATOR MAM WRAŻENIE ŻE TEMU KOMUS BIZNES CIASTOWY SIĘ NIE KRĘCI{diabelek}{diabelek}{diabelek} TO TYŁEK INNYM OBRABIA{nie}{nie}!!!!!!!!

Gość

21-09-2010, 09:30
#2
Moja kol. zamówiła tort u tej Domuradowej nie dość ze zdzierstwo bo zapłąciła bardzo dużo to jeszcze potem żałowała bo mało komu smakował był mdły z masła zamaist kremu( oszustwo) i ciasto suche jak wiór ogólnie nie polecam nikomu lepiej zamówić gdzie indziej tylko nie u tego babsztyla !!!  masz racje niewarte złamanego grosza i nie liczy sie z klientami DZIWNE BARDZO ŻE TE NEGATYWNE KOMENTARZE Są WYSYŁANE Z TEGO SAMEGO ADRESU IP,{gafa}{gafa}{gafa} CHYBA JAKAŚ PANI KTÓREJ COŚ NIE PASUJE CHCE PANI BASI OPINIĘ ZEPSUĆ, JA JAKO OBSERWATOR MAM WRAŻENIE ŻE TEMU KOMUS BIZNES CIASTOWY SIĘ NIE KRĘCI{diabelek}{diabelek}{diabelek} TO TYŁEK INNYM OBRABIA{nie}{nie}!!!!!!!!
Gość napisał(a):zgadza się ktoś chce zaszkodzić i Pani Basi opinię zepsuć,bo sam widocznie robi z tortów wióry i mdłą masę!!!!{diabelek}widocznie brak talentu cukierniczego i dlatego się mści,PANI BASIA renomę pozytywną ma juz wyrobioną,ma stałych klientów i nie sądzę,aby takie obsmarowywanie tyłka publiczne coś zdziałało,więc wrzuć na luz ,,wielbicielu tortów''{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

21-09-2010, 09:53
#3
zgadza się ktoś chce zaszkodzić i Pani Basi opinię zepsuć,bo sam widocznie robi z tortów wióry i mdłą masę!!!!{diabelek}widocznie brak talentu cukierniczego i dlatego się mści,PANI BASIA renomę pozytywną ma juz wyrobioną,ma stałych klientów i nie sądzę,aby takie obsmarowywanie tyłka publiczne coś zdziałało,więc wrzuć na luz ,,wielbicielu tortów''{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Torty bardzo dobre!Zamawialiśmy kilkakrotnie na imprezy rodzinne, za każdym razem pyszne i co ważne udekorowane zgodnie z pomysłem zamawiającego, na 18 siostry zamawialiśmy naprawdę cięzki do odwzorowania rysunek a Pani Basi zrobiła cudowny tort, siostra była zachwycona a goście bardzo chwalili:)

Gość

21-09-2010, 12:04
#4
Torty bardzo dobre!Zamawialiśmy kilkakrotnie na imprezy rodzinne, za każdym razem pyszne i co ważne udekorowane zgodnie z pomysłem zamawiającego, na 18 siostry zamawialiśmy naprawdę cięzki do odwzorowania rysunek a Pani Basi zrobiła cudowny tort, siostra była zachwycona a goście bardzo chwalili:)
Gość napisał(a):Witam :) a może ma ktoś namiary na tą panią Basię, córka ma niedługo urodziny przydał by się pyszny torcik .

Gość

21-09-2010, 13:04
#5
Witam :) a może ma ktoś namiary na tą panią Basię, córka ma niedługo urodziny przydał by się pyszny torcik .
Gość napisał(a):Barbara Domurad-TORTY TEL;504 639 110.

Gość

21-09-2010, 14:01
#6
Barbara Domurad-TORTY TEL;504 639 110.
Gość napisał(a):{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}NASAZ RODZINA ZAMAWIA TORTY U PANI BASI JUZ OD JAKIEGOS CZASU I  ZAWSZE SA SMACZNE I ESTETYCZNIE WYKONANE,POZA TYM PANI BASIA JEST OSOBA BARDZO MIŁA I OTWARTA NA POMYSŁY KLIENTÓW,NIEJEDNOKROTNIE ROBIŁA TORTY WEDŁUG NASZYCH POMYSŁÓW I SUGESTJI,WYKONANIE OLSNIEWAŁO  NASZYCH GOŚCI.A JEŚLI CHODZI O OSOBE KTÓRA WYPISUJE BZDURY O TORTACH PANI BASI TO NIECH WIE,ZE PANI BASIA DOMURAD NIE ROBI TORTÓW NA BAZIE MASŁA I NIKOMU ICH NIE POLECA BY NIE PSUC SOBIE RENOMY TORTAMI Z CZASÓW KOMUNY!!{diabelek}{diabelek}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

21-09-2010, 16:29
#7
{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}NASAZ RODZINA ZAMAWIA TORTY U PANI BASI JUZ OD JAKIEGOS CZASU I  ZAWSZE SA SMACZNE I ESTETYCZNIE WYKONANE,POZA TYM PANI BASIA JEST OSOBA BARDZO MIŁA I OTWARTA NA POMYSŁY KLIENTÓW,NIEJEDNOKROTNIE ROBIŁA TORTY WEDŁUG NASZYCH POMYSŁÓW I SUGESTJI,WYKONANIE OLSNIEWAŁO  NASZYCH GOŚCI.A JEŚLI CHODZI O OSOBE KTÓRA WYPISUJE BZDURY O TORTACH PANI BASI TO NIECH WIE,ZE PANI BASIA DOMURAD NIE ROBI TORTÓW NA BAZIE MASŁA I NIKOMU ICH NIE POLECA BY NIE PSUC SOBIE RENOMY TORTAMI Z CZASÓW KOMUNY!!{diabelek}{diabelek}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok} {ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):POLECAM torty pani Basi,świetna dekoracja,super smak i niewygórowana cena,godne POLECENIA!!!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok }{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok }{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

21-09-2010, 16:53
#8
POLECAM torty pani Basi,świetna dekoracja,super smak i niewygórowana cena,godne POLECENIA!!!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok }{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok }{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):{usmiech}{ok}{usmiech}{ok}{usmiech}{ok}

Gość

21-09-2010, 17:14
#9
{usmiech}{ok}{usmiech}{ok}{usmiech}{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Moja kol. zamówiła tort u tej Domuradowej nie dość ze zdzierstwo{dobani} bo zapłąciła bardzo dużo{chytry} to jeszcze potem żałowała bo mało komu smakował był mdły z masła zamaist kremu( oszustwo) i ciasto suche jak wiór ogólnie nie polecam{gafa} nikomu lepiej zamówić gdzie indziej tylko nie u tego babsztyla !!!  [/quote]ZASTANÓW SIĘ U KTÓREJ DOMURDOWEJ,BO Z TEGO CO SIĘ ORIENTUJE TO W OSTROŁECE ROBIĄ DWIE PANIE DOMURAD TORTY: PANI BASIA,O KTÓREJ JEST TO FORUM I PANI DIANA.OBIE TE PANIE PIEKA TORTY I CZASEM PRZEZ ZBIERZNOŚĆ NAZWISK SA MYLONE,ALE ICH WYPIEKI SĄ ZUPEŁNIE RÓZNE TAK JAK W SMAKU TAK I W WYGLĄDZIE.WIEM BO MIAŁM OKAZJE JEŚĆ WYPIEKI OBU PAŃ.PANI BASIA ROBI TORTY Z BITEJ SMIETANY,A DEKORUJE JE KREMEM BUDYNIOWYM,O RÓŻNYCH DEKORACJACH(NAJCZĘŚCIEJ OWOCOWYCH)JAK TEZ RYSUNKI NP.,A PANI DIANA ZAŚ ROBI TORTY Z KREMAMI MASLANYMI I TAKIE TEŻ DEKORACJE,NP.: RÓŻE Z KREMU.A TAK NA MARGINESIE TO DLACZEGO NEGATYWY PISANE SĄ OD OSOBY O JEDNYM NUMERZE IP....????{?}{!}{!}{?}{!}{?}{!}JA POLECAM OBIE PANIE,W ZALEŻNOŚCI KTO JAKI TORT LUBI.{diabelek}

Gość

21-09-2010, 18:21
#10
[quote=Gość]Moja kol. zamówiła tort u tej Domuradowej nie dość ze zdzierstwo{dobani} bo zapłąciła bardzo dużo{chytry} to jeszcze potem żałowała bo mało komu smakował był mdły z masła zamaist kremu( oszustwo) i ciasto suche jak wiór ogólnie nie polecam{gafa} nikomu lepiej zamówić gdzie indziej tylko nie u tego babsztyla !!!  [/quote]ZASTANÓW SIĘ U KTÓREJ DOMURDOWEJ,BO Z TEGO CO SIĘ ORIENTUJE TO W OSTROŁECE ROBIĄ DWIE PANIE DOMURAD TORTY: PANI BASIA,O KTÓREJ JEST TO FORUM I PANI DIANA.OBIE TE PANIE PIEKA TORTY I CZASEM PRZEZ ZBIERZNOŚĆ NAZWISK SA MYLONE,ALE ICH WYPIEKI SĄ ZUPEŁNIE RÓZNE TAK JAK W SMAKU TAK I W WYGLĄDZIE.WIEM BO MIAŁM OKAZJE JEŚĆ WYPIEKI OBU PAŃ.PANI BASIA ROBI TORTY Z BITEJ SMIETANY,A DEKORUJE JE KREMEM BUDYNIOWYM,O RÓŻNYCH DEKORACJACH(NAJCZĘŚCIEJ OWOCOWYCH)JAK TEZ RYSUNKI NP.,A PANI DIANA ZAŚ ROBI TORTY Z KREMAMI MASLANYMI I TAKIE TEŻ DEKORACJE,NP.: RÓŻE Z KREMU.A TAK NA MARGINESIE TO DLACZEGO NEGATYWY PISANE SĄ OD OSOBY O JEDNYM NUMERZE IP....????{?}{!}{!}{?}{!}{?}{!}JA POLECAM OBIE PANIE,W ZALEŻNOŚCI KTO JAKI TORT LUBI.{diabelek}
Gość napisał(a):białobrzewscy:):) pyszne torty koszt tortu 5-cio piętrowego 520 zł+ 300zł kaucji za stelaż, po oddaniu stelaza pieniażki do zwrotu :) brałam tam tort na własne wesel pozdrawiam

Gość

21-09-2010, 19:32
#11
białobrzewscy:):) pyszne torty koszt tortu 5-cio piętrowego 520 zł+ 300zł kaucji za stelaż, po oddaniu stelaza pieniażki do zwrotu :) brałam tam tort na własne wesel pozdrawiam
Gość napisał(a):Zdecydowanie Białobrzewscy!!! Tort z bita śmietaną w ich wykonaniu jest super. Zamawialiśmy na nasze wesele. Na 150 osób 470 zł + wspomniane wyżej 300 zł kaucja zwrotna za stelaż{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ zdziwko}

Gość

21-09-2010, 19:34
#12
Zdecydowanie Białobrzewscy!!! Tort z bita śmietaną w ich wykonaniu jest super. Zamawialiśmy na nasze wesele. Na 150 osób 470 zł + wspomniane wyżej 300 zł kaucja zwrotna za stelaż{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ zdziwko}
Gość napisał(a):Domuradowa robi na maśle i dodaje dużo proszku do pieczenia co psuje smak a jakośc ich jest kiepska pozatym są strasznie drogie {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}

Gość

21-09-2010, 20:16
#13
Domuradowa robi na maśle i dodaje dużo proszku do pieczenia co psuje smak a jakośc ich jest kiepska pozatym są strasznie drogie {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}
Gość napisał(a):jest łasa na pieniądze{gafa}

Gość

21-09-2010, 20:26
#14
jest łasa na pieniądze{gafa}
Gość napisał(a):może owszem domurad diana robi na maśle,ale ten kto chociaż raz zamawiał torty u pani basi w to nie uwierzy,pani basia robi torty z przyjemności,bo to jej hobby,zreszta widac efekty jej pracy;piękne fantazyjne toryt owocowe,wszystko dociagniete,a nie jak w cukierniach byle jak,na oklep i do tego drożyzna,a najwazniejsze;nie trzeba wpłacac żadnych kaucji za patery do ciast,tak jak w cukierniach,miałam okazje jej torty jeśc na weselu i na 18-stce,goście byli zachwyceni i prosili o namiary na pania basie,więc POLECAM{!}{!}{!}

Gość

21-09-2010, 21:10
#15
może owszem domurad diana robi na maśle,ale ten kto chociaż raz zamawiał torty u pani basi w to nie uwierzy,pani basia robi torty z przyjemności,bo to jej hobby,zreszta widac efekty jej pracy;piękne fantazyjne toryt owocowe,wszystko dociagniete,a nie jak w cukierniach byle jak,na oklep i do tego drożyzna,a najwazniejsze;nie trzeba wpłacac żadnych kaucji za patery do ciast,tak jak w cukierniach,miałam okazje jej torty jeśc na weselu i na 18-stce,goście byli zachwyceni i prosili o namiary na pania basie,więc POLECAM{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Nie dawno zamawiałam dla syna  tort wykonany przez panią BASIĘ DOMURAD z Tobolic-po prostu rewelacja!!!! a dekoracja..... Ta kobietka robi dzieła sztuki z tortów,kto nie wierzy niech sam sprawdzi na naszej klasie na profilu: " Torty z domowego zacisza"Jest tam około 200 zdięc wypieków tej pani,jest na czym oko zawiesić,a i smak na prawdę super,delikatny nie za słodki,nasi goście byli zachwyceni smakiem i wygladem tortu syna ,a był to samochód!!goraco polecam pania BASIĘ DOMURAD z Tobolic,bardzo smaczne torty w naprawdę atrakcyjnych cenach,my zapłacilismy 70zł za Samochodzik!

Gość

21-09-2010, 21:34
#16
Nie dawno zamawiałam dla syna  tort wykonany przez panią BASIĘ DOMURAD z Tobolic-po prostu rewelacja!!!! a dekoracja..... Ta kobietka robi dzieła sztuki z tortów,kto nie wierzy niech sam sprawdzi na naszej klasie na profilu: " Torty z domowego zacisza"Jest tam około 200 zdięc wypieków tej pani,jest na czym oko zawiesić,a i smak na prawdę super,delikatny nie za słodki,nasi goście byli zachwyceni smakiem i wygladem tortu syna ,a był to samochód!!goraco polecam pania BASIĘ DOMURAD z Tobolic,bardzo smaczne torty w naprawdę atrakcyjnych cenach,my zapłacilismy 70zł za Samochodzik!
Gość napisał(a):Torty Pani Basi są pyszne, zamawiałam wiele razy- po prostu rewelacja (wiem co piszę). Myśle, że zgodzą się ze mną osoby które faktycznie jadły torty od Pani Basi. A te negatywne komentarze są nie na miejscu i na pewno nie popsują Basi renomy. Torty z ostrołęckich cukierni umywają się przy jej wypiekach. Gorąco polecam:)){usmiech}

Gość

21-09-2010, 21:42
#17
Torty Pani Basi są pyszne, zamawiałam wiele razy- po prostu rewelacja (wiem co piszę). Myśle, że zgodzą się ze mną osoby które faktycznie jadły torty od Pani Basi. A te negatywne komentarze są nie na miejscu i na pewno nie popsują Basi renomy. Torty z ostrołęckich cukierni umywają się przy jej wypiekach. Gorąco polecam:)){usmiech}
Gość napisał(a):{smutny}Nie wierze,że ludzie umieją byc tacy wstrętni i zkretyniali,dlaczego jedna osoba o IP:212.244.99.251, tak neguje torty Pani Basi(których napewno nigdy nie jadła),a chwali cukiernie Białobrzewskich,czyzby ta Cukiernia była na skraju bankrudztwa żeby uciekała sie do podkładania swini ludziom po fachu i eliminowaniu konkurencji w tak parszywy sposób{!}{?}{!}{?}{!}{?}{!}{?}A może poprostu po obejrzeniu galerii pani Basi ktoś się przekonał,że ta kobietka ma dar w dłoniach i z ciasta tworzy dzieła sztuki,a nie zakalce,wiec może zamiast usiłować psuć jej renomę warto było poprosić ja o jakąś współpracę...Osobo o IP:212.244.99.251, nabierz ogłady,naucz się kultury i wspólpracy z innymi ludźmi,bo takimi zagraniami nic nie wskurasz{!}TORTY PANI BASI DOMURAD-P O L E C A M  

Gość

21-09-2010, 22:10
#18
{smutny}Nie wierze,że ludzie umieją byc tacy wstrętni i zkretyniali,dlaczego jedna osoba o IP:212.244.99.251, tak neguje torty Pani Basi(których napewno nigdy nie jadła),a chwali cukiernie Białobrzewskich,czyzby ta Cukiernia była na skraju bankrudztwa żeby uciekała sie do podkładania swini ludziom po fachu i eliminowaniu konkurencji w tak parszywy sposób{!}{?}{!}{?}{!}{?}{!}{?}A może poprostu po obejrzeniu galerii pani Basi ktoś się przekonał,że ta kobietka ma dar w dłoniach i z ciasta tworzy dzieła sztuki,a nie zakalce,wiec może zamiast usiłować psuć jej renomę warto było poprosić ja o jakąś współpracę...Osobo o IP:212.244.99.251, nabierz ogłady,naucz się kultury i wspólpracy z innymi ludźmi,bo takimi zagraniami nic nie wskurasz{!}TORTY PANI BASI DOMURAD-P O L E C A M  
Gość napisał(a):zamawialismy  na wesele,goście byli pod zachwytem pięknej dekoracji i pysznego smaku,a do tego duzo taniej niz  w naszych cukierniach,pani Basia do kazdego klienta podchodzi indywidualnie-potrafi doradzić tak ,aby  tort spełniał oczekiwania,tort podany był na pięknej paterze,a na widok samej dekoracji nie mozna było wzroku od niego odciągnąć,dosłownie jadalne cudo{tak}{tak}{tak}więc szczerze moge powiedzieć osoba godna polecenia{ok}{ok}{ok}

Gość

22-09-2010, 07:47
#19
zamawialismy  na wesele,goście byli pod zachwytem pięknej dekoracji i pysznego smaku,a do tego duzo taniej niz  w naszych cukierniach,pani Basia do kazdego klienta podchodzi indywidualnie-potrafi doradzić tak ,aby  tort spełniał oczekiwania,tort podany był na pięknej paterze,a na widok samej dekoracji nie mozna było wzroku od niego odciągnąć,dosłownie jadalne cudo{tak}{tak}{tak}więc szczerze moge powiedzieć osoba godna polecenia{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Myślę, że parę osób tu się nieźle zakręciło przy tym temacie.Te same osoby piszą coś a potem potwierdzają swoją wypowiedź.Myślę, że ten temat zgromadził konkurencje Pani Domurad, jak również jej zwolenników z najbliższego otoczenia.Po stylu pisania widać, że jedna osoba napisała wiele opinii pozytywnych.W jedym temacie napisała, że jadła torty gdzieś u znajomych i bardzo sobie chwali, a już w następnej wypowiedzi napisała, że tort samochodzik zamówiła dla syna.Nie róbcie obciachu. Ja wiem, że reklama jest droga, ale takie reklamowanie się jest żenujące.Jeżeli te torty są tak piękne to może warto wykupić sobie reklamę na tym serwisie i pokazać je światu.Życzę smacznego.p.s. moja żona zamawia torty z piekarni Kurpiowskiej Serafin, polecam bo jadłem :)

Gość

22-09-2010, 08:57
#20
Myślę, że parę osób tu się nieźle zakręciło przy tym temacie.Te same osoby piszą coś a potem potwierdzają swoją wypowiedź.Myślę, że ten temat zgromadził konkurencje Pani Domurad, jak również jej zwolenników z najbliższego otoczenia.Po stylu pisania widać, że jedna osoba napisała wiele opinii pozytywnych.W jedym temacie napisała, że jadła torty gdzieś u znajomych i bardzo sobie chwali, a już w następnej wypowiedzi napisała, że tort samochodzik zamówiła dla syna.Nie róbcie obciachu. Ja wiem, że reklama jest droga, ale takie reklamowanie się jest żenujące.Jeżeli te torty są tak piękne to może warto wykupić sobie reklamę na tym serwisie i pokazać je światu.Życzę smacznego.p.s. moja żona zamawia torty z piekarni Kurpiowskiej Serafin, polecam bo jadłem :)

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów